68 Bakkerspatroonsvereeniging, Voorzitter J. van Dillewijn; Secretaris J. Gortzak; Penningmeester F. Grosscurt. Bouwvereeniging „Goed1 Wonen". Voorzitter: W. Harting; Secr.-Pennïngm. G. Nap. Coöp. Broodbakkerij „De Eendracht". Voorzitter P. van der Meer Pzn.; Secr.-Penningmeester G. Buis Pzn. De Aalsmeersche Esperantistenvereen. „Ciam Supren", stelt zich ten doel, neutraal ten opzichte van godsdienst en politiek, de wereldhulptaal Esperanto te Aalsmeer en omstreken te verbreiden. Voorzitter H, A. Hoogervorst, Seringenstraat 6; Secr. D. W, G. Keessen, Stationsweg 281; Penningmeester G. Biesheuvel, Schoolstraat 17. Algem. Nederl. Typografenbond, Afd. Aalsmeer. Voorzitter L. J. Rinkel; Secr.-Penningm. G. Biesheuvel. Vereen, tot Bev. der Gezondheid in de Grafische Vakken. Voorzitter L. J. Rinkel; Secr.-Penningm. G. Biesheuvel. Bouwvereeniging „Volksbelang". Voorzitter: Dr. W. Snethlage; Secretaris-Penningm. W. R, Kooiman. Kruideniersvereeniging „Eendracht maakt Macht". Voorzitter: J. van der Bilt; Secretaris G. v, d. Schilden; Penningmeester J. J. van Dillewijn. Ned. Chr. Typografen-Bond, Afd. Aalsmeer. Secretaris-Penningmeester M. F. Kniep. Neutraal Leesgezelschap. Voorzitter Ds. H, C, Barthel; Secretaris W, Snethlage; Penningmeester W. Maarse Jbzn.; Adm. J. van Sluijs. Ned. Ver. v. Spoor en Tramwegpersoneel, Afd. Aalsmeer. Voorzitter J. Biesheuvel; Secretaris H. J. v, d. Woerd; Penningmeester E. de Kruijf. Neder!, Vereen, tot Afschaffing van Alcoholh. Dranken, Voorzitter J, Koedijk; Secretaris H. J. Filius, (Haarlem mermeer); Penningmeesteres Mej. A. van der Zwaard. Vereen, tot Stichting en Instandhouding v. d. Proeftuin. Voorzitter J. Keessen Dzn.; Secretaris P. de Vries; Pen ningmeester Alb. Spaargaren Jbzn,

Adresboeken Aalsmeer | 1925 | | pagina 70