70 IJsclub „De Schinkel". Voorzitter Jac. Gelein; Secretaris N. J. Rinkel; Pen ningmeester J. Gelein Azn. IJsclub „Vooruitgang zij ons Doel" Voorzitter Th. Hoogeboom; Secretaris P. van Egmond; Penningmeester H. C. Zethof. Voetbalvereeniging „Spartaan". Voorzitter C. Reeuwijk; Secr.-Penningm, Nic. Zandvliet, Punterclub „Westpias" Voorzitter G. J. Baardse Dz.; Secretaris Nic, Ravesloot; Penningmeester P. Spaargaren. Aalsm. Pluimvee-Houders Organisatie „Nut en Sport". Voorzitter R. Drektraan; Secretaris L. R. Mur; Pen ningmeester A. Biesheuvel. Postduivenvereniging „De Telegraaf". Voorzitter: G. Huiskens; Secretaris Alb. Keessen; Pen ningmeester A. de Grauw, Postduivenvereniging „Steeds Sneller". Voorzitter G, van Dam; Secretaris D, Verbeek; Pen ningmeester K. Leeghwater Pzn. Loterijclub „De Honderd Duizend". Voorzitter C, Maarse Gzn.; Secretaris H, Nieuwkoop; Penningmeester G. Eveleens Pzn, Geitenfokvereeniging „Oosteinde". Voorzitter G. Hazenberg; Penningmeester P. Kuite, R.-K. Geitenfokvereen. „St. Genoveva". Voorzitter Andr. Maas; Secretaris C, Stolwijk Wzn,; Penningmeester W. Raadschelders. Jac. Tak Bewaarschool. Voorzitter Ds, H, G. Barthel; Secretaris A. Buisma; Penningmeester J, P. Berghoef, PLAATSELIJKE PERS. „De Meerbode". Directeur W, Mur, Verschijnt Dinsdags- en Vrijdagsavonds. Richting Vrijzinnig. Tel. No. 1. De „Nieuwe Meerbode". Anti-Rev, orgaan. Directeur J. G. Roosjen. Verschijnt Dinsdags- en Vrijdagsavonds. Tel. No. 82.

Adresboeken Aalsmeer | 1925 | | pagina 72