72 Hollandsche Maatschappij v. Landbouw. Voorzitter C, P. de Bert; Secretaris C, van den Bout; Penningmeester P. C. Brei. Kon. Maatschappij voor Tuinbouw cn Plantkunde. Voorzitter P. D. Keessen; Secretaris C. J. Augustijn; Penningmeester W. Keessen Azn. R.-K. Land- en Tuinarbeidersbond. Voorzitter W. van Geijlswijk; Secretaris H .Bon; Pen ningmeester B, J. J. v, Wissen. Tuinbouw Aankoop Centrale. Directeur J. Keessen Dzn. Voorzitter J. C. M. Mensing; Secretaris Kingma, te Naarden; Penningmeester Hartgerink, te 's-Gravenhage. Vereen, van Leerl. en Oud-Leerlingen R. T. W. S. Voorzitter W. C. Keessen Kzn,; Secretaris D. W. G. Keessen; Penningmeester C. Spaargaren Pzn. Vereen, v. Snijbloemenhandelaren op het Binnenland. Voorzitter D. Jongkind Mzn.; Penningmeester J. Blom; Secretaris Joh, C. M. Mensing. Vereeniging van Snijbloemenexporteurs. Voorzitter J. J. Hilverda; Secretaris J. Mensing; Pen ningmeester W. Tas Dzn. Aalsmeersch Fanfarecorps. Directeur: P, F. van Overbeeke. Voorzitter J. H. Rijsdijk; Secretaris W, B. Buis; Pen ningmeester A. Eveleens Wzn, Aalsmeers Harmonie. Directeur: J. C. Hulsbos, Haarl.meer. Voorzitter D. Jongkind Mzn.; Secretaris Joh. Hulsbos Azn.; Penningmeester P, van der Meer Cz. Fanfarecorps „Uiterweg". Directeur W. Maarse Wzn. Voorzitter W. Maarse Azn,; Secretaris J. Spaargaren CJzn.; Penningmeester Alb. Hansen Jbzn. Mandolineclub „Con Forza Avanti". Directeur: A. Engelberts. Voorzitter: H. A. Hoogervorst; Secretaris G. Komen Jr.; Penningmeester M, Eveleens Pzn.

Adresboeken Aalsmeer | 1925 | | pagina 74