74 CHRYSANTENSTRAAT. Linkerzijde (oneven nrs,). Rechterzijde (even nrs.). Schouten, H., Schippersknecht, Chrysantenstraat 1. Silvius, A,, Monteur, Chrysantenstraat 2. Demper, A, M., Bankwerker, Chrysantenstraat 3, Wesselius, ,W\, Besteller P. T, T., Chrysantenstraat 4. Maarse, A., Bloemist, Chrysantenstraat 5, Buis, A. Czn,, Bloemist, Ohrysantenstraat 6, Nieuwkoop, A., Boekhouder, Chrysantenstraat 9. Brakman, J, P., Schilder, Chrysantenstraat 8, Koster, L., Winkelbediende, Chrysantenstraat 9. Clauset, Wed. C., zonder beroep, Chrysantenstraat 10. Kasteele, Mej. E. v. d., Ambt. P, en T., Chrysantenstr. 10. Schilden, W. van der, Smid, Chrysantenstraat 11. Wijmenga, J., Commies H, S. M., Chrysantenstraat 12. Visser, Mej. M. W-, Verpleegster, Chrysantenstraat i3. Kniep, P., Bloemist, Chrysantenstraat 14. Pannekoek, W. E., Schipper, Chrysantenstraat 15. Harting, W., Kantoorbediende, Chrysantenstraat 16. Heeren, W., Reiziger, Chrysantenstraat 17. Leeuwen, D, van, Bloemist, Ohrysantenstraat 18. Kroes, E. C., Slager, Chrysantenstraat 19, Dompeling, K,, Timmerman, Chrysantenstraat 20, Kramer, J, A, Jr., Smid, Chrysantenstraat 21. Meijer, P. Joh., Boekhouder, Chrysantenstraat 23, Vos, Johs. de, Smid, Chrysantenstraat 25. Eveieens, J., Bloemist, Chrysantenstraat 27, Dubbeling, Wed. P., zonder beroep, Chrysantenstraat 27. Terreehorst, P., Metselaar, Chrysantenstraat 29. Veen, Th, van, Broodbakker, Chrysantenstraat 31, Stoof, T., Melkslijter, Chrysantenstraat 33. Stam, P., Besteller P. en T., Chrysantenstraat 28. Meer, Jac. van der, Veilingknecht, Chrysantenstraat 39. Vervloed, B., Stroo- en Aardappelh,, Chrysant enstr. 37. Fook, Wed. P., Particuliere, Ohrysantenstraat 45. Stork, K., Typograaf, Chrysantenstraat 43. Visser, J., Bloemist, Chrysantenstraat. Visser, W., Bloemist, Chrysanthenstraat. DAHLIASTRAAT. Root, M,, Conducteur H.IJ.S.M., Dahliastraat 1. Kruger, K., Agent van de „Telegraaf" en de Courant'1, Dahliastraat 2.

Adresboeken Aalsmeer | 1925 | | pagina 76