86 Zwaard, C. van der, Bloemist, Rozenstraat 12. Tulp, JbM zonder beroep, Rozenstraat 13. Tulp, Jacs,, Bloemenhandelaar, Rozenstraat 13, Zwaard, A. van der, Bloemist, Rozenstraat 14. Piet, D., Bloemenhandelaar, Rozenstraat 15. Visser, A,, Commies Secretarie, Rozenstraat 16. Wesselius, K. A,, Verslaggever N. Meerb., Rozenstraat 17, Zanten, T. van, Bloemist, Rozenstraat 18. Koedijk, J., Koopman in Visch enz., Rozenstraat 20. Jansen, Th. J. G., Commies Ned. Spoorw., Rozenstraat 22. Marsman, Mej. G. H, W., Ambt. P. en T., Rozenstraat 22. SCHOOLSTRAAT, (vanaf Dorpsstraat). Jongkind, M., Particulier, Schoolstraat 1, Tel, 105, Vreken, Wed, C., zonder beroep, Schoolstraat 3, Keegel, Th, J, J., Kapper, tijd. Ziekenbarak Schoolstraat. Bureau Meerbode, Drukkerij W. Mur. Kommers, G,, Hoofd B. U. L, O. en B, L. S., Schoolstr. 13. Buisma, A., Leeraar R.T.W.S., Schoolstraat 6. Sluijs, J. van, Onderwijzer L. O., Schoolstraat 8, Hage, Jac., Kantoorbediende, Schoolstraat 10. Biesheuvel, G., Typograaf, Schoolstraat 17. Biesheuvel, A., Wissellooper Tuinb.bank, Schoolstraat 19. Hoogendoorn, C. B., in Galanteriën, Schoolstraat 21. Prins, H.. Koperslager, Schoolstraat 11. Koster, W., Koopman in Boter enz., Schoolstraat 16. Piet, W., Mandenmaker, Schoolstraat 18. SERINGENSTRAAT. Iperen, P. C. v., Rijw. en Motorhersteller, Seringenstr. 1. Kaars, K,, Bloemist, Seringenstraat 2. Kieft, P., Onderwijzer O. U. L. O,, Seringenstraat 3. Goulooze, P., Landarbeider, Seringenstraat 4. Kniep, M. F., Letterzetter, Seringenstraat 5. Hoogervorst, H. A., Kassier C.A.V., Seringenstraat 6. Piet, W., Bloemist, Seringenstraat 7. Wilgeniburgh, Wed. C. van, zonder beroep, Seringenstr. 8. Schaik, M. M. v., Machinezager, Seringenstraat 9. Dubbeld, P., Groentehandelaar, Seringenstraat 10. Maarse, A., Boomkweeker, Seringenstraat 11. Braam, A., Gemeentewerkman, Seringenstraat 12, Butter, M. I., Grondwerker, Seringenstraat 13, Jong, A. de, Schippersknecht, Seringer straat 14.

Adresboeken Aalsmeer | 1925 | | pagina 86