97 VAN CLEEFFKADE. Zwaard, D. van der, Timmerman, Van Cleeffkade 1. Zwaard, Johs. van der, Schilder, Van Cleeffkade 2. Becker, K., Caféhouder, Van Cleeffkade 3. Tas, M., Bloemist, Van Cleeffkade 4. Tas, W., Bloemist, Van Cleeffkade 5. Spaargaren, C., Chef Proeftuin, Van Cleeffkade 6 Vries, J. de, Timmerman, Van Cleeffkade 7. Nap, G., Timmerman, Van Cleeffkade 8. Jong, C, D. de, Onderwijzer Openb. U. L. School, Van Cleeffkade 9. Kruijf, E. de, Arbeider Ned. Sp.wegen, Van Cleeffkade 10. Jon?, L. de, Winkelier. Van Cleeffkade 11. Maarsen, G., Veilingmeester, Van Cleeffkade 12. Alderden, J. C., Bloemist, Stokkenland 272, tegenover Van Cleeffkade.^ WETERINGPLANTSOEN. Osting, Mej. A. H. J. R., Verloskundige, Weteringpl. 1. Braber, C. J., Adj. Comm. Seer., Weteringplantsoen 2. Maarsen, D., Bloemist, Weteringplantsoen 3. Goulooze, L. Landarbeider, Weteringplantsoen 3. Augustijn, C. J., Ambt. Phytoph. dienst, Weteringpl. 4. Maal, C. v. d., Onderwijzer Bijz, School, Weteringpl. 5. Stuiver, H., Boekhouder C.A.V., Weteringplantsoen 6. Holsmuller, Mej. G., zonder beroep, Weteringplantsoen 7. Roobol, Zr. Wijkverpleging, Weteringplantsoen 7. Slagter, H., Hoofd Openb. Ulo-school, Weteringpl. 10. Maarse, J., Boomkweeker, Weteringplantsoen 11. Piet, J., Weteringplantsoen 12, Kooij, G., Bloemist, Weteringplantsoen 13. Tulp, K., Bloemist, Weteringplantsoen 14. Pannekoek, J., Schoenmaker, Weteringplantsoen 15. Overvliet, G., Groentehandel, Weteringplantsoen 16. Boer, J. de, Koetsier, Weteringplantsoen 17. WETERINGSTRAAT. Greef, Mej. A. de, Bewaarschoolonderw., Weteringstr. 1. Greef, Mej. B, de, Onderwijzeres, Weteringstraat 1. Breekveldt, J., Onderw. Bijz. Ulo, Weteringstraat 2. Zwaard, Wed. L, van der, zonder beroep, Weteringstr. 2a. Mulder, A., Sigarenhandel, Weteringstraat 3. Mur, L, R,, Boekdrukker, Weteringstraat 4,

Adresboeken Aalsmeer | 1925 | | pagina 97