Raadscommissie voor de gemeente-bedrijven: Voorzitter: Wethouder Joh. Hofman Kzn., leden: A. Smit, Th. Zand vliet, D. J. van Zoest en J. van Zijverden Kzn. Commisie tot wering van schoolverzuim Voorzitter: I, Bierma; secretaris: D. Dijkstra; leden: A. Keessen en W. van Leeuwen. Commissie van toezicht op het middelbaar onderwijs.- Voorzitter: W. M. v. d. Zwaard; secretaris: N. Hofman; leden: H. J. Breij, Gath, Eveleens Pznv en L. J Noorman. Commissie van toezicht op het lager onderwijs: Voorzitter: J. Nijdam; secretaris: H. Buisma; leden: K. R. Dubbeling en P. van der Meer Jzn. en Mej. M. Schaper. Schoglmelkeomiiér - Secretaris-penningmeester: A. J. Tas; leden: J. Lïiterwijk, P. H. Heide- raan, J. Leen, C. P. v. d. Ameele, I. Bierma, J. M. M. Spek, J. Köoistra, H. Bièrling, D. Dijkstra, L. F. P. Pagano Mirani en N. Zwarthoed Ouderraad voor het openbaar lager onderwijs: Voorzitter: P. Böom; leden: K. Eveleens Azn., A. van Gils, en W. v. d. Zwaard Jblzn. Bioscoopcommissie: Voorzitter: H. Eveleens Azn.; secretaris: A. Kniep; leden: K. de Boer, M. van Donk, J. Brands, C. J. de Hoog en C. Stoof. Districtsraad Consumentencrediet: Voorzitter: ,de Burgemeester; plv.v.voorzitter: Wethouder H. P. Th. Kolk; secretaris: G. Blom, chef afd. Sociale Zaken; leden: G. H. van Itterzon, Mevr. L. v. d. Meijden—Schindelker, T. van Zanten, W. P. Zethof, W. M. v. d. Zwaard. Commissie van bijstand voor de landbouwstatistiek: Voorzitter: de Burgemeester; leden: A. O. de Boer, D. C. Geense, J. L. van Reeuwijk en M. Splinter. Politie. Rijkspolitie (groep Aalsmeer): bureau Dorpsstraat 18, tel. (d. en n.) 733. Voor het publiek geopend alle werkdagen van 917 en van 20 20.30 uur. Groepscommandant: G. van der Tang, Opperwachtmeester. Politie te Water (groep Aalsmeer): bureau Dorpsstraat 22, tel. 784. Voor het publiek geopend alle werkdagen van, 622 uur. Groepscommandant: G. Petter, Opperschipper (woonhuis: tel. 520). Brandweer. Commandant: S. J. Havinga, Directeur van Gemeentewerken. Ondercommandant: M. Kamminga. Brandmelding: tel. 733; b.g.g.- 546 óf 709. Distributiedienst (agentschap kring Haarlemmermeer.) Kantoor: Zijdstraat 27, tel. 526. RIJKSDIENSTEN, PROV. INSTELLINGEN, ENZ. Rechtzaken. De gemeente Aalsmeer ressorteert onder de Arrondissementsrechtbank te Haarlem en onder het Kantongerecht te Haarlem. De Kantonrechters te Haarlem zijn; Mr. Th. F. Raedt en Mr. F. J. Gerritsen. Voor het Kantongerecht zijn de zittingen als volgt geregeld: Strajzaken: Maandag, Woensdag en Zaterdag 10 uur. Burgerlijke Zaken: Vrijdag 9.30 uur. Extra judicieele werkzaamheden:

Adresboeken Aalsmeer | 1948 | | pagina 10