GELD 800.5-/0. Zonder borgen voor elk doel SPAARCREDIET INSTELLING Oud. Kath. Kerk. Pastoor: E. Wijker. Seer. P. Smit, Uithoorn; P.entt.- meester L. J. Rinkel. Corr,-adres van het kerkbestuur: Oosteinder- weg 392, Aalsmeer-Oost ONDERWIJS. 1. Openbare U.L.O.-school, Schoolstraat 4; Hoofd: G, den Hertog, 2. Openbare lagere school, Oosteinde; Hoofd: H. Büisma. 3. Openbare lagere school, Rozenstraat; Hoofd: G. Pi. v, d. Ameele. 4. Openbare lagere school, Uiterweg; Hoofd: I. Bierma. 5. Openbare lagere school, Columbialaan; Hoofd: H. Woudstra. 6. Bijzondere lagere school (Chr.), Oosteinde; Hoofd: W. Dam. 7. Bijzondere lagere school (Chr.), Schoolstraat; Hoofd: H. Bierling. 8. Bijzondere lagere school (Chr,), Ophelialaan; Hoofd; D. Dijkstra. 9. Bijzondere lagere school (R.K.), Stommeerweg; Hóófd: C. Olijhoek. 10. Bijzonder lagere school (R.K.), Kudelstaart; Hoofd: N. Zwarthoed. 11. Gem. Midd. Hand.avondschool m. 5 j. c.; Dir.: G. den Hertog. 12. Franse cursus; Hoofd: G. den Hertog. 13. Gemeentelijke Middenstandscursus; Hoofd: G. den Hertog. 14. Rijkstuinbouwschool; Dir.: Dr. J. Wasscher, Rijkstuinbouwconsulent. 15. Algem. Tuinbouw-avondcursus, Columbialaan. j j 16. Nijverheidsschool voor Meisjes, Hadleystraat; Dir.: Mej. L. Rouwens 17. Mr. Jac. Tak's Bewaarschool, Weteringstraat; Leidster: Mej. A. Kroes. 1.8. Neutrale Kleuterschool, Oosteinde; Leidsters: Mej,. C. A. de Jong en M. de Groot. :;- 19. Chr. Kleuterschool, Oosteinde; Seer.: J. Douglas. BANKEN. De Twentsche Bank N.V., Zijdstraat 46a, tel. 334. Dir.: C. M. Broek hoven. Coöperatieve Tuinbouwbank. Stationsweg 6, telefoon 348 en 569. Kassier: i W. Montagne. - Spaarbank Aalsmeer. Voorz. G. Harting Azn. Secr.: Joh. Wesselius, Zijdstraat 10, tel. 454. Spaarbank Nut en Genoegen. Adm.: W. M. v. d. Zwaard, Stations weg 10, tel. 533. POLDERS. HornmeerpolderVoorz.: H. Bosch, Amsterdam, Sloterweg 1121; Secr.- penningmeester: A. O. de Boer, Kudelstaartseweg 45, Aalsmeer. Be stuursleden: J. J. Andriessen, Waverveen, post Mijdrecht; Th. A. J. de Boer, Legmeerdijk 31, Aalsmeer. Oosteinderpolder: Voorz.: W. A. Kragtwijk; Secr.-penn.: P. Boom. Stommeerpolder. Voorz.: W. Maarse Jbzn.; Secr.-penn.: J. K. van Zijver- den. - Ziuider-Legmeerpolder: Zwarte- of Schinkelpolder: Voorzitter: L. Griffioen; Secr.-penningm. Vrijblijvende voorwaarden. SCHRIJFT ALLEN I Brieven porto antwoord. Mathen.weg 110, Rotterdam-W. Wij verleenden reeds Honderdduizenden Guldens 10

Adresboeken Aalsmeer | 1948 | | pagina 16