VERENIGINGEN, STICHTINGEN, INSTELLINGEN, ENZ. Op Godsdienstig gebied. Gevel. Jongel. Ver. Calvijn. Voorz.: J. Klooster. Secr.: F. Sikkema, Zwarte- weg 29. Penn.m.: J. Korenstra. Gevel. Jeugdcentvale. Secr.: B. Weerman, Machineweg 9. Gevel. Knapenvevg. „Nathanaël". C.J.M.V. „Eltheto". Voorz.: G. Pannekoek. Secr.: J. Hoogendoorn, Zijd straat 63. Penn.m.: A. Eigenhuis. Chv. Jongeleden Club. „Timotheus"Leiders: L. M Vleghaar, Chrysan tenstraat 45; P. Wegman Pzn., Zijdstraat 54. Jeugdraad Ned. New. Kerk. Voorzitter: C. J. Braber; Secretaris: D. Noordam, Stationsweg 38; Penn.esse: J. de Pous. Zondagsschool „Het Mosterdzaadje"Voorz.: Ds W. Moerman. Secr.: P. Batenburg, Begoniastraat 31. Christelijke Meisjesvereniging „Eltheto". Leidster: Mej. J. A. Hulsbos, Aalsmeerderdijk 377; Secretaresse: Mej. A. M. M. Braber, Hadleystr. 77; Penningmeesteresse: Mej. J. de Pous, Oosteinderweg 52. Zondagschool Ned. Herv. Gem. Aalsmeer "Oost. Voorz.. Ds J. Kramer. Secr.-Penn.meester: D. Jongkind Jzn. Hoofd der School: W. Dam. Doopsgezinde gemeente. A. Filiaal-gemeente Bennebroekerweg. Voorzitter: J. Spaargaren, Benne- broekerweg 47, Hoofddorp. B. FiliaaUgemeente Aalsmeer-Oost. Voorzitter: K. Kuin, Aalsmeerder- weg 240. C. Gemeenteblad „Levenslicht" en Jongerenblad „de Toorts". D. Meisjes-werkgezelschap. Leidster: Mevr. J. AlderdenMaarse, Stationsweg 18. E. Westhill-diensten. 25 afdelingen: Secr. bestuur: Mej. Alb. Maarse, Stommeerkade 11. F. Ledenkring. G. 5 Jongerenkringen met als centraal bestuur „de Brug". Secr.: Ger- rit van Leeuwen, Wilgenlaan 3. H. Doopsgezind kerkkoor. Dir.: W. Keessen, Wilgenlaan 23. I. De Centtlale Commissie voor bijzondere kerkdiensten, enz. Secr.: KI. Keessen, Uiterweg 174. J. 2 Zusterkringen. Leidsters: Mej. H. Heeren en Mej. H. Buys. Politieke organisaties. Kiesvereeniging A.R. Voorz.: P. de Vries. Secr.: P. Clement, Sport- laan 66; Penn.meester: M. Piet. Kiesvereniging C.H. Unie. Voorz.: W. Dam; Secr. C. J. Braber, Had- leystraat 77; Penn.meester: A. Smit. Chr. Hist. Jongeren Groep. Voorz.: A. Moleman; Secr.esse: A. M. Braber, Hadleystraat 77; Penn.meester: A. Kwakernaak, Pontweg 3. Katholieke Volkspartij (Afd. Kudelstaart), Voorz.: A. Zethof; Secr.: N. Zwarthoed; Penn.meester: F. P. v. d. Meer. Partij v. d. Arbeid. Voorz.: W. Harting; Secr.: R. H. de Haan, Luwte 24 (Bovenkerk); Penn.meester: M. Jongkind, Oosteinderweg 106. Arb. Jeugd Centrale. Voorz.: J. Borgman; Secr.esse: A. Joore, Leimuider- dijk 29. Int. Ver. Bellamy (Aid. Aalsmeer). Secr.: J. A. Pannekoek, Kastanjelaan 19; Penn.meester: H. Schouten; Sec.-Prop-comm.: J. de Boer, Zijdstr. 9. 12

Adresboeken Aalsmeer | 1948 | | pagina 18