Vakorganisaties. Alg. Ned. Bouwvakarbeiders Bond. Voorz.: G. Knol; Secr.: J. van Schalk, Begoniastraat; Penn.meester: J. de Vries. Chr. Bestuurdersbond. Voorz.: M. Biesheuvel; Secr.: W. Strampel, Ophe- lialaan 204; Penn.meester: J. Hagoort. Bestuurdersbond. Voorz.: W. Harting; Secr.: G. Knol, Helling 60, Penn. meester H. van Holland. Bond v. Rijwielhandelaren in Nederland (Afd. Aalsmeer). Voorz.: K. Spaargaren; Secr.: F. Vreeken, Oosteinderweg 381; Penn.meester: D. Eveleens. Ned. Aannemersbond en Patroonsbond voor de Bouwbedrijven, Afd. Aals- meer. Voorz. Joh. v. d. Zwaard; Secr.: H. Bogaard, Ophelialaan 162; Penn.: N. Moolhuizen. Land- en Tuinbouw. Tuinders-Crisis-Comité Aalsmeer. Voorz: P. v. d. Meer. Secr.: J. C. M. Mensing, Stommeerweg 68. Penn.meester W. M. v. d. Zwaard. Leden: G. Buskermolen, KL Hansen Jbzn., G. Harting Azn., P. J. Joore, W. Montagne, J. Moleman, Jb. Alderden, M. v. d. Heuvel, H. P. Th Kolk. Chr. Boeren- en Tuindersbond, Afd. Aalsmeer. Voorz.: K. Filius, Aalsmeer* derdijk 55, Rijk-Haarlemmermeer; Secr.: P. v. d. Meer Jzn., Aalsmeer- derweg. 20. Aalsmeersche Tuinbouw Bond. Voorz.: W. Maarse Jb.zn. Secr.: J. C. M. Mensing, Stommeerweg 68. Penn.meester: Jb. Alderden Dzn. Kon. Ned. Mij. v. Tuinbouw- en Plantenkunde. Secr.: J. C. M. Mensing, Stommeerweg 68. Ned. Christelijke Landarbeidersbond. Voorzitter: M. Biesheuvel; Seretaris: A. Cuiper, Oosteinderweg 164; Penningmeester: K. v. Leeuwen. Ver. van Oud-Leerl. v. Tuinbouwwintercursusscn. Voorz.: A. J. Tas, Hadleystraat 39. Secr.: W. Eveleens Jzn., Uiterweg 263a. Penn.meester: G. Spaargaren Jzn.. Ver v. Snijbloemen- en Plantenhandelaren op het Binnenland. Voorz.: Joh. Hofman; Secr.: W. Tuning; Penn.meester: L. J. Noorman; corr.- adres: J. C. M. Mensing, Stommeerweg 68. Ver. v. Snijbloemenexporteurs. Voorz.: Joh. Hofman; Secr.: KI. Eveleens; Penningmeester: J. Hulsbos; corr.adres: J. C. M. Mensing, Stommeer weg 68. Ned. Bond van Arbeiders in het Landbouw-, Tuinbouw- en Zuivelbedrijf. Voorz.: T. v. Zanten: Secr.: J. v. d. Laarse, Berkenlaan 21; Penn. meester: K. Bol. Ned. Bond van Snijbloemen en Plantengrossiers, Afd. Aalsmeer. Voorz.: H. Wessels; Secr.: F. A. Dol, Dahliastraat 5; Penn. K. de Boer. Vakgroep „Groothandel in Bloemisterijproducten"Voorz.: Joh. Hofman; Secr.: J. C. M. Mensing, Stommeerweg 68. Ver. de Afd. Aalsmeer der Kon. Ned. Maatschappij voor Tuinbouw er\ Plantkunde. Voorz.: G. Oud; Penn.meester: D. Jongkind Mzn.; Secr.: Jac. Hage, Schoolstraat 10, Rijkstuinbouwschool voor Bloementeelt. Directeur: Dr. J. Wasscher, Leraren: J. Nydam (pi. v. dir.), H. C. W. Goossens, J. Wilkeshuis', R. H. de Haan, Ir. G. S. van Marie, N. Zwarthoed, G. C. Pool. Amanuensis-Concierge: M. van Leeuwen, 13

Adresboeken Aalsmeer | 1948 | | pagina 19