9?[iVMMSSCH0IIL ONDERWIJS. 1Openbare U.L.O. school, Schoolstraat 4. Hoofd: G. den Hertog. 2. Openbare lagere school, Oosteinde. Hoofd: H. Buisma, 3. Openbare lagere school, Rozenstraat. Hoofd: C. P. v. d. Ameele. 4. Openbare lagere school, Uiterweg. Hoofd: C. Weimar. 5. Openbare lagere school, J. C. Mensinglaan. Hoofd: H. Woudstra. 6. Bijzondere lagere school (Chr.), Oosteinde. Hoofd: W. Dam. 7. Bijzondere lagere school (Chr.), Schoolstraat. Hoofd: H. Bierling. 8. Bijzondere lagere school (Chr.), Ophelialaan. Hoofd: J. Verschoor. 9. Bijzondere lagere school (R.K.), Stommeerweg. Hoofd: J. G. Vermeij. 10. Bijzondere lagere school (R.K.), Kudelst. Hoofd: N. Zwarthoed. 11. Gem. Midd. Hand. avondschool m. 5 j. c. Wnd. Directeur: W. F. Boerefijn. 12. Franse cursus. Hoofd: G. den Hertog. 13. Gemeentelijke Middenstandscursus. Wnd. Hoofd: W. F. Boerefijn. 14. Rijkstuinbouwschool. Dir.: Dr. J. Wasscher, Rijkstuinbouwconsulent. 15. Algem. Tuinbouw-avondschool. Hoofd: F. Hermsen. 16. Nijverheidsschool voor Meisjes, Hadleyst. Dir.: Mej. L. Rouwens. 17. Mr. Jac. Tak's Kleuterschool, Weteringstraat. Secr. F. J. Landzaat. 18. Neutrale Kleuterschool, Oosteinde. Secr.: J. Leen. 19. Stichting Neutrale Kleuterschool Plan-Zuid. Secr.: B. Tas. 20. Chr. Kleuterschool, Oosteinde. Secr.: W. Dam. 21. Chr. Kleuterschool, Dorp. Secr.:-H. Bierling. 22. R.K. Kleuterschool, Kudelstaart. Secr.: Pastoor A. A. Trouwborst. 23. R.K. Kleuterschool, Stommeerweg. Secr.: J. M. Levahrt. voor Meisjes AALSMEER HADLEYSTRAAT 73, tel. 1317 2-jarige primaire dagschool; toelating na 6 klassen lagere school. 2-jarige Opleiding tot Huisnaaister; toelating na 2-jarige dagschool. Avondcursussen in knippen, naaien en koken Spreekuur Directrice: Dinsdag 34 uur Secretariaat: Zijdstraat 59 12

Adresboeken Aalsmeer | 1953 | | pagina 18