Zondagsschool (Dorp): Voorz.: Ds. W. Moerman, Dorpsstraat 14; voorl. Secr.-penningm.: C. v. d. Zwaard, Helling 68. Zondagsschool (Oost): Voorz.r Ds. J. Kramer, Oosteinderwcg 273; Secr.- penningm.: D. Schaak, Machineweg 61; Hoofd der school: W. Dam. Zondagsschool (Zuid): Voorz.: Ds. M. Heijmans, Hortensialaan 53; Secr.- penningm.: P. Batenburg, Begoniastraat 31. Doopsgezinde gemeente: A. Filiaal-gemeente BennebroekerwegKomt bijeen in „De Uil". B. Filiaal-gemeente Aalsmeer-Oost. Komt bijeen op tribune 2 van „Bloemenlust". a C. Gemeenteblad Levenslichten Jongerenblad „De Toorts", D. Meisjes-werkgezelschap. Leidster: Mevr. J. Alderden-MkfSrsê, Sta tionsweg 18. E. Westhill-diensten. 25 afdelingen. Secr. bestuur:' Ds. R. C. de Lange, Zijdstraat 85. F. Ledenkring. G. 4 Jongerenkringen met als centraal bestuur „De Brug". Secretaris: Jb Hansen. H. Doopsgezind kerkkoor: Dir. W. Keessen, Wilgenlaan 23. I. ZusterkringLeidster: Mej. H. Buys. Op het gebied van Onderwijs. Gemeentelijke Middelbare Handelsavondschool: Schoolgebouw: School straat 4. Directeur: E. 'C. Bruins, privé: Hortensialaan 15, tel. 833. Nijverheidsschool voor Meisjes: School: Hadleystraat 73. 2-jarige Primaire Opleiding, 2-jarige opleiding tot Huisnaaister. Avondcursussen in naaien en koken. Directrice: Mej. L. Rouwens; Voorzitster: Mevr. M. N. Peere boom Voller-Sedee, tel. 317; Secr.esse: Mevr. E. Wilkeshuis-Steenhou- wer, Zijdstr. 59; Penningm.esse: Mevr. B. C. Boom-v. d. Schilden, tele foon 272. Openbare U.L.O. School: School: Schoolstraat 4. Hoofd der school: G. den Hertog, Weteringsplantsoen 10. Ver. tot Stichting en Instandh. van Scholen met de Bijbel: Voorz.: K. Filius; Secr.: M. Piet Mzn., Oosteinderweg 239, tel. 950; Penningm.: P. v. d. Meer Jzn. Volksonderwijs, afd. Aalsmeer: Voorz.: Chr. v. d. Ameele, Sportlaan 29; Penningm.: Jb van Leeuwen. Ned. Onderw. Vereniging: Voorz.: Chr. v. d. Ameele; Secr.: H. Woudstra, Sportlaan 14; Penningm.esse: J. Spek. Stichting „Opleidingsinstituut Amstelveen": Amstelveenseweg 1154, Am- sterdam-Z. II; tel. 3553 (02964) en 80896 (020). Opl. voor Midden standsdiploma, Boekhouden, M.B.A., Talen, Steno, Typen, Avond- M.U.L.O. enz. Politieke Organisaties. Anti jRevolutionnaire Kiesvereniging „Nederland en Oranje": Voorz.: P. v. d. Meer Jzn., Aalsmeerderweg 20; Secr.: J. de Vries, Uiterweg 97; Penningm.: W. J. Trommel, Stommeerkade 90. Christ. Hist. Unie, kiesver. Aalsmeer: Voorz.: W. Dam; Secr. C. J. Braber, Hadleystraat 77; Penningm.: A. Smit. Gemeente Centrale Kath. Volkspartij: Voorz.: L. F. P. Pagano Mirani, Sportlaan 72, tel. 1213; Secr.: A. v. d. Linden, Aalsmeerderweg 70; Penningm.: W. Buskermolen, Herenweg 67. Katholieke Volkspartij, ajd. Centrum: Voorz.: L. F. P. Pagano Mirani, Sportlaan 72, tel. 1213; Secr.: C. Zandvliet; Penningm.: 'G. Gerritsma. Katholieke Volkspartij, afd. Aalsmeer-O.: Voorz.: W. Kragtwijk; Secr.: J. Helsloot, Aalsmeerderweg 443; penningm.: Th. C. A. Blom, Machine- weg 139. 15

Adresboeken Aalsmeer | 1953 | | pagina 21