Verenigingen Woningbouwver. „Goed Wonen": Voorz.: W. Har ting; Secr.-penningm.: G. Biesheuvel, Schoolstraat 17. Verenigingsgebouw „De Oude Veiling" N.V.: Marktstraat 19, tel. 419. Vergaderzalen: Café-Restaurant, Bioscoop „Flora". N.V. „De Bloemhof" tot stichting van een Ver.gebouw te Aalsméer-O.: Dir.-Voorz.:' D. Jongkind Mzn.; Corr.adres: Jac. Spéijer, Oosteinder- weg: 259. Vereniging „Het Gebouw"(Kleuterschool a. d. Bennebroekerw.Voorz.: T. Nap; Secr.: L. Goosen, Bennebroekerweg 91; Penningra.: Th. Mole naar, Aalsmeerderdijk 612. Maandelijkse Veiling van roerende goederen te Aalsmeer: L. Jongkind, Oosteinderweg 370; N- P. den Tonkelaar, Heemraadschapslaan 105, Amstelveen. Rondvaarten Westeinderplassen: Jachthaven R. Dragt Zn., N.V., Stom' meerweg 72, tel. 464. „Rustoord": Tehuis voor Ouden van Dagen, uitgaande, van de Ned. Herv. Gemeente: Commissie: Voorz.: L. Pol; Secr.: P. Mur; Boekhouder: C. van Willigen; Leden: G. J. Ensing, M. Piet, Joh. Schreuder; Directrice: H. Boschhuizen; Zr. van der Meer. Bestuur „Irene": Voorz.: M. Piet; Secr.: J. Kortenoever, Aalsmeerder- dijk 435. Coöp. Broodbakkerij en Verbruikver. „De Eendracht"Aalsmeer-O.: Be drijfsleider: P. Splinter, Oosteinderweg 254. Voorz.: J. Wegman Bzn., Oosteinderweg 121 C; Secr.-penningm.: C. v. Willegen, Machine- weg 35 A. PLAATSELIJKE BLADEN EN PERIODIEKEN. Adresboek van Aalsmeer: Uitgevers: Teerhuis Klinkenberg, Badlaan57, Amstelveen, tele foon (K 2964) 2431. „De Aalsmeerder Courant": Onafhankelijk Streekblad voor Aalsmeer en Omgeving, waarin opgenomen „De Haarlemmermeerbode". Bureau: Weteringstraat 3, Aalsmeer, tele foon 1141—1142. „De Nieuwe Meerbode": Prot. Chr. Streekorgaan voor Aalsmeer, Haarlemmermeer en omstreken. Bureau: Kanaalstraat 7, telefoon 582 (privé tel. 259), Aalsmeer, instellingen, enz. welke niet in deze uitgave vermeld zijn en er prijs op stellen in de nieuwe uitgave te worden opgenomen (hetwelk kosteloos geschiedt) worden verzocht hiervan nu reeds kennis te willen geven aan de uitgevers: Teerhuis Klinkenberg Badlaan 7 - Amstelveen - Tel. 2431 22

Adresboeken Aalsmeer | 1953 | | pagina 28