Sport. Sport- en Ontspanningsclub „De Blauwe Beugel" te Haarlemmermeer: Voorz.: J. Poots, Aalsmeerderweg 832, post Nw.-Vennep; secr.: P. Regeer, Schrevelsgerecht 1 a, post Hoofddorp; polo-secr.: A. Offerman, Leimuiderdijk 36, post Aalsmeer; toneelsecr.: A. Stubbe, Aalsmeerder- dijk 545, Aalsmeer; techn. secr.: P. Regeer, Schrevelsgerecht 1 a, post Hoofddorp; penningm,: C. G. de Vos, Grote Poellaan 89, Aalsmeer; leider adsp. waterpolo: C. Onos, Grote Poellaan 41, Aalsmeer. Sportvereniging „Ontspanning door Inspanning" (O.D.I.): afdeling Korf bal. Oefenlokaal: Veilinggebouw „Bloemenlust". Speelterrein: Zwarte- weg. Voorz.: K. van Zijverden; secr.: J. Mur, Helling 32, Aalsmeer. Gymnastiek- en Athletiekvereniging OlympiaOefenlokaal: Gebouw „De Oude Veiling", Marktstraat 19. Voorz.: Aid. Tas; secr.: J. Bloemink, Amstelveen; penningm.: C. Keessen, Uiterweg 104. Turnvereniging „Aalsmeer" (T.V.A.): Oefenlokaal: Veilinggebouw „Bloe menlust", Oosteinderweg. Voorz.: J. Bakker; secr.esse: mej. G. Fliemans, Oosteinderweg 303, Aalsmeer; penningm.: W. K. Boomhouwer. Aalsmeerse Tafeltennis Club BloemenlustVoorz.: D. Offerman; secr.: K. Been, Oosteinderweg 223, tel. 1224; penningm.: J. Jongkind Jr., Aals- meerderdijk 415 a. Supportersvereniging „Aalsmeer": Secr.: A. van Gils, Hadleystraat 23, teh 252. Voetbalvereniging „Aalsmeer": Voorzitter: J. Kuik; secr.: L. C. Buis, Uiterweg 103; penningm.: D. Holland. R.K. A.V. (voetbal en handbal): Voorz.: C. J. Bakker; secr.: L. F. P. Pagano Mirani, Sportlaan Tl, tel. 1213; penningm.: H. Brink. Commissie Schoolvoetbal Aalsmeer e.o.: Voorz.: L. F. P. Pagano Mirani. Sportlaan 72, tel. 1213; secr.: D. v. Holland; penningm.: G. Eveleens. Aalsmeerse Luchtvaart Club: Secr.: J. Keessen, Aalsmeerderweg 208. ZWEMBAD „3Cet ©oóterbad" Gunstig gelegen prima zwemwater Oosteinderweg 397a. Prachtig gelegen aan de Mr. Jac. Takkade Bushalte Maarse Kroon Kerkweg 149 22

Adresboeken Aalsmeer | 1956 | | pagina 28