GEMEENTELIJKE COMMISSIES Raadscommissie voor de gemeentebedrijven: Voorzitter: wethouder H. P. Th. Kolk; leden: P.. J. H. N. Adolfs, P. Eigenhuis, M. Jongkind, L. J. Noorman en W. Spaargaren. Raadscommissie voor onderwijs en jeugdzaken: Voorzitter: de burgemeester; leden: K. Berghoef, Mieivr. B. C. Boom van der Schilden, P. Eigenhuis, W. Dam en Th. Zandvliet. Raadscommissie voor uitbreidingsplannen en volkshuisvesting: Voorzitter: de burgemeester; leden: P.. J. H. N. Adolfs, H. T. Benschop, M. Piet Mzn. en D. C. Visser. Commissie van advies van de gemeentelijke dienst voor Sociale zorg: Voorzitter: Wethouder Mevr. R. C. C. de Haan-Luijks; secretaris: G. Blom, chief, afd. Soc. zaken; leden: H. T. Benschop, Mevr. B. C. Boom van der Schalden, J. Buis Kzn., W. L. Buskermolen, H. P. Th. Kolk, G. Meivogel. Commissie van advies woningtoewijzing (art. 8 Woonruimte wet) Voorzitter: J. van Zijiverden Kzn.; secretaris: G. Blom, chef. afd. Soc. zaken; leden: H. v. Holland, W. Kammeraad, Mevr. H. Keessen-de Pee, Th. G, van Zanten. Commissie tot wering van schoolverzuim: Voorzitter: G. A. de Ridder; secretaris: H. Woudstra; leden: H. Bier- ling, H. G. Dames, Th. Molenaar. Commissie van toezicht op het middelbaar onderwijs: Voorzitter: N. Hofman; secretaris: T. Molenaar; leden: Cath. Eveleens Pzn., J. Nieuwkoop, J. Post. Bioscoop-commissie Voorzitter: A. Kamerman; secretaris: J. v. d. Zwaard Jr.; leden: G. Boddé, A. Eigenhuis, C. J. de Hoog, L. F. P. Pagano Mirani, J. P. V enema. POLITIE Rijkspolitie te land (groep Aalsmeer): Bureau: Stommeerweg 3, tel. 5555 (d. en n.). Groepscommandant: Adj. J. L. Breetvelt, Ophelialaan 73, telef. 5346. Politie te water (groep Aalsmeer): Bureau: Stommeerweg 3, tel. 4784 (d. en n.). Groepscommandant: Adj. C. de Lang, Oosteinderweg 21b, telef. 5522. BRANDWEER Commandant: S. J. Havinga, Dir. van Gemeentewerken. Ondercommandant: M. Kamminga. Brandmelding: tel. 4444; ib.g.g. 4784; Oosteinde (ged.) 02964-12233. B.B. (ZELFBESCHERMING BURGERBEVOLKING) Hoofd: J. W. Versteeg, Primulastraat 61, telef. 4233. Indeling van Aalsmeer in 5 blokken. Blokhoofden zijn: Blok 1: W. v. d. Laarse, Zijdstraat 4-4. Blok 2: L. Bakker, Oosteinderweg 260. Blok 3: P. Alderden, Uiterweg 5a. Blok 4: W. Belgraver, Primulastraat 73. Blok 5: F. H. A. Konst, Kudelstaartseweg 225. Mobiel genees'kundig team: leider J. D. Kaan, arts, Oosteinderweg 226. 26

Adresboeken Aalsmeer | 1963 | | pagina 30