Freesialaan (Zuid). Tussen Violenweg en Spoorlaan. Geniedijk (Kudelstaart)Vanaf de Kudelstaartseweg Vrouwen troost"), in oostelijke richting tot de grens met de gemeente Uithoorn (langs de Vuurlijn|., Geraniumstraat (Zuid). Parallelweg n.o. van de Burgemeester Kasteleinweg, tussen 2e J. G. Mensingiaan en de Spoorlaan. Gerberastraat (Zuid). Verbindingsweg tussen de te. verlengen Hortensialaan en de Azaleastraat (ged. nog aan te leggen). Gloxiniastraat (Zuid). Verbindingsweg in z.o. richting tussen de le J. G. Mensingiaan en de Hortensialaan. Hadleystraat (Zuid). Eerste hoofdweg links vanaf het Dorp, tus sen de Stommeerweg en de Burgemeester Kasteleinweg. Helling (Dorp). Tussen het gedempte gedeelte van de Kerk- wetering en de ringvaart van de Haarlemmermeerpolder; kruist de Dorpsstraat 'tussen de nummers 29 en 31. Herenweg (Kudelstaart). Vanaf de Kudelstaartseweg in z.w. richting langs de. Westeinderplas, tót de. grens met dege- 'ihéêiï'.tè Léimhid'en. Horn weg (Oosteinde). Evenwijdig met de Aalsmeerderweg, vanaf de Zwarteweg tot de grens met de gemeente Amstelveen. Hortensialaan (Zuid). Eerste (gedeeltelijk dubbele) dwarsstraat van de Hadleystraat, Ophelialaan en de le J. C. Mensingiaan tot de Zwarteweg. Julianalaan Oosteinde jih. Zijweg van de Aalsmeerderweg (ge deeltelijk nog aan te leggen) Kanaalstraat (Dorp). In het verlengde van de Zijdstraat, vanaf hoek Dorpsstraat tot de ringvaart van de Haarlemmermeer polder. Kastanjelaan (Zuid). Over de spoorweg, eerste dwarsstraat in z.o. richting van de Ophelialaan. Kasteleinweg, Burgemeester (Dorp en Zuid). Het gedeelte van de provinciale hoofdverkeersweg Heemstede—Hilversum, tussen de ringvaart van de Haarlemmermeerpolder tot de grens mét de gemeente Uithoorn ('bij de Legmeerdijk),-. Kerkweg (Oosteinde). Verbindingsweg tussen de Oosteinderweg en de Aalsmleerderweg, nabij de Oud Katholieke Kerk. Kleine Noorddijk (Oosteinde). Voet- en rijwielpad in -het vér- lengde van de Oosteinderweg door het Amsterdamse Bos) Kudelstaartseweg (Kudelstaart). Langs de Westeinderplas, vanaf de Zwarteweg (nabij de watertoren) tot. de Herenweg. Legmeerdijk. Weg vanaf de Noorddamrnerlaan (gemeente Amstel veen) tot Geniedijk. Linnaeuslaan (Zuid). Weg (gedeeltelijk nog aan te leggen) tussen 2e J. C. Mensingiaan en Hornweg-Zwarteweg (Benaming Luwte is gewijzigd in Legmeerdijk. - Zie bij Legmeerdijk) Lijnbaan (Dorp). Verbindingsweg tussen de Dorpsstraat en de Oosteinderweg. 320

Adresboeken Aalsmeer | 1966 | | pagina 332