Machineweg (Oosteinde). Vanaf de Oosteinderweg nabij veiling „Bloemen lust", door de Oosteinderpoelpolder in z.o. richting tot Legmeerdijk (kruist de Aalsmeerderweg en de Hornweg). Marktstraat (Dorp). Eerste straat evenwijdig met de Zijdstraat, tussen de Weteringstraat en de Van Cleeffkade. Mendelstraat (Zuid). Vanaf Zwarteweg tot Clusiusstraat (ged. nog aan te leggen). Ie J. C. Mensinglaan (Zuid). Derde hoofdweg links vanaf het dorp, tussen de Stommeerweg en de Cyclamenstraat (z.w. van de Burgemeester Kasteleinweg) 2e J. C. Mensinglaan (Zuid). Straat tussen de Begoniastraat en de Spoorlaan (n.o. van de Burgemeester Kasteleinweg). Molenpad (Dorp)Pad, evenwijdig met de Van Cleeffkade, vanaf de Stationsweg bij de Schoutensebrug (wordt opgeheven). Mijnsherenweg (Kudelstaart)Polderweg tussen de Kudelstaartse- weg t.o. no. 1683 tot de Geniedijk (Vuurlijn). Oosteinderweg (Oosteinde). Hoofdweg naar Amsterdam, in het verlengde van de Van Cleeffkade, tot Schinkeldijkje. Ophelialaan (Zuid). Tweede hoofdweg links vanaf het Dorp, tussen Stommeerweg en Aalsmeerderweg. Pontweg (Oosteinde). Tussen de Oosteinderweg, nabij veiling „Bloemenlust" en de ringvaart van de Haarlemmermeerpolder (pontveer) Primulastraat (Zuid). Vanaf de Spoorlaan in z.o. richting tot de 2e J. C. Mensinglaan (kruist de Ophelialaan). Raadhuisplein (Dorp). Plein gelegen tussen het raadhuis en de Stationsweg, nabij de kruising Zijdstraat-van Cleeffkade-Sta- tionsweg—Uiterweg. Ropenstraat (Dorp). Derde straat evenwijdig met de Zijdstraat, vanaf de Dorpsstraat tot het Weteringplantsoen. Schinkeldijkje (Oosteinde). Verbindingsweg tussen de Oosteinder weg en de Legmeerdijk. Schoolstraat (Dorp). Eerste straat evenwijdig met de Zijdstraat, vanaf de Dorpsstraat tot de Weteringstraat. Seringenpark (Zuid). Z.W. gedeelte van het park, einde Ophelia laan (bij Aalsmeerderweg). Seringenstraat (Dorp). Tweede straat evenwijdig met de Zijd straat tussen de Weteringstraat en de Van Cleeffkade. Sieboldlaan. P. F. von (Zuid). Tussen Zwarteweg en Hugo de Vriesstraat (gedeeltelijk nog aan te leggen). Spoorlaan (Zuid). Ten zuiden van en evenwijdig met de spoor lijn naar Uithoorn, vanaf de Geraniumstraat en kruisende de Ophelialaan. Sportlaan (Zuid). Over de spoorweg, zijweg in Noordelijke rich ting van de Ophelialaan tot de Ophelialaan (bij het Seringen park). 321

Adresboeken Aalsmeer | 1966 | | pagina 333