Cleeffkade, Van (Dorp). Vanaf Zijdstraat (hoek Uiterweg) naar de Oosteinderweg (langs de Centrale Aalsmeerse Veiling). Clematisstraat (Zuid). Tussen Azaleastraat en de te verlengen Hortensialaan. Clusiusstraat (Zuid).Tussen de Hugo de Vriesstraat en Zwarteweg. Corellihof (Hornmeer). 4e hofje aan de Mozartlaan. Cyclamenstraat (Zuid). Tweede dwarsstraat van de Hadleystraat en de Ophelialaan. Dahliastraat (Dorp). Tussen Rozenstraat en de Chrysantenstraat. Dorpsstraat (Dorp). Vanaf Zijdstraat (hoek Kanaalstraat) tot de Lijnbaan. Dreef (Hornmeer). Ie dwarsstraat van de Zwarteweg evenwijdig aan de Kudelstaartseweg (verbindingsweg Beethovenlaan - Zwarteweg). Elzenlaantje (Zuid). N.W. dwarsweg van de Berkenlaan. Emmastraat (Oosteinde). Weg evenwijdig met de Machineweg vanaf de Wilhelminastraat. Freesialaan (Zuid). Tussen Violenweg en Spoorlaan. Geniedijk (Kudelstaart). Vanaf de Kudelstaartseweg („Vrouwen troost"), in oostelijke richting tot de grens met de gemeente Uithoorn (langs de Vuurlijn). Geraniumstraat (Zuid). Parallelweg n.o. van de Burgemeester Kasteleinweg, tussen 2e J. C. Mensinglaan en de Spoorlaan. Gerberastraat (Zuid). Verbindingsweg tussen de te verlengen Hortensialaan en de Azaleastraat (ged. nog aan te leggen). Gloxiniastraat (Zuid). Verbindingsweg in z.o. richting tussen de le J. C. Mensinglaan en de Hortensialaan. Gliickstraat (Hornmeer). Verbindingsweg Beethovenlaan-Swee- linckstraat. Hadleystraat (Zuid). Eerste hoofdweg links vanaf het Dorp, tus sen de Stommeerweg en de Burgemeester Kasteleinweg. Handelstraat (Hornmeer). Dwarsstraat van de Mozartlaan en de Haydnstraat. Haydnstraat (Hornmeer). Dwarsstraat van de Mozartlaan en de Beethovenlaan. Hellendaalstraat (Hornmeer). Dwarsstraat van de Sweelinckstraat en de Handelstraat - kruist de Haydnstraat. Helling (Dorp). Tussen het gedempte gedeelte van de Kerk- wetering en de ringvaart van de Haarlemmermeerpolder; kruist de Dorpsstraat tussen de nummers 29 en 31. 306

Adresboeken Aalsmeer | 1969 | | pagina 316