Herenweg (Kudelstaart). Vanaf de Kudelstaartseweg in z.w. richting langs de Westeinderplas, tot de grens met de gemeente Leimuiden. Hornweg (Oosteinde). Evenwijdig met de Aalsmeerderweg, vanaf de Zwarteweg tot de grens met de gemeente Amstelveen. Hortensialaan (Zuid). Eerste (gedeeltelijk dubbele) dwarsstraat van de Hadleystraat, Ophelialaan en de le J. G. Mensinglaan tot de Zwarteweg. Julianalaan (Oosteinde). Zijweg van de Aalsmeerderweg. Kanaalstraat (Dorp). In het verlengde van de Zijdstraat, vanaf hoek Dorpsstraat tot de ringvaart van de Haarlemmermeer- polder. Kastanjelaan (Zuid). Over de spoorweg, eerste dwarsstraat in z.o. richting van de Ophelialaan. Kasteleinweg, Burgemeester (Dorp en Zuid). Het gedeelte van de provinciale hoofdverkeersweg Heemstede-Hilversum, tussen de ringvaart van de Haarlemmermeerpolder tot de grens met de gemeente Uithoorn (bij de Legmeerdijk). Kerkweg (Oosteinde). Verbindingsweg tussen de Oosteinderweg en de Aalsmeerderweg, nabij de Oud Katholieke Kerk. Kleine Noorddijk (Oosteinde). Voet- en rijwielpad in het ver lengde van de Oosteinderweg (door het Amsterdamse Bos). Koenraadstraat, Bisschop (Kudelstaart). le dwarsstraat van de Gravin Aleidstraat. Kudelstaartseweg (Kudelstaart). Langs de Westeinderplas, vanaf de Zwarteweg (nabij de watertoren) tot de Herenweg. Legmeerdijk. Weg vanaf de Noorddammerlaan (gemeente Amstel veen) tot Geniedijk. Linnaeuslaan (Zuid). Weg (gedeeltelijk nog aan te leggen) tussen 2e J. C. Mensinglaan en Hornweg Zwarteweg. (Benaming Luwte is gewijzigd in Legmeerdijk. - Zie bij Legmeerdijk). Locatellihof (Hornmeer). le hofje aan de Mozartlaan. Lijnbaan (Dorp). Verbindingsweg tussen de Dorpsstraat en de Oosteinderweg) Machineweg (Oosteinde). Vanaf de Oosteinderweg nabij veiling „Bloemenlust", door de Oosteinderpoelpolder in z.o. richting tot Legmeerdijk (kruist de Aalsmeerderweg en de Hornweg). Margrietstraat (Oosteinde). 2e dwarsstraat van de Julianalaan. Marktstraat (Dorp). Eerste straat evenwijdig met de Zijdstraat, tussen de Weteringstraat en de Van Gleeffkade. Mendelstraat (Zuid). Vanaf Zwarteweg tot Clusiusstraat. 307

Adresboeken Aalsmeer | 1969 | | pagina 317