Mensinglaan, le J. C. (Zuid). Derde hoofdweg links vanaf het dorp, tussen de Stommeerweg en de Gyclamenstraat (z.w. van de Burgemeester Kasteleinweg) Mensinglaan, 2e J. C. (Zuid). Straat tussen de Begoniastraat en de Spoorlaan (n.o. van de Burgemeester Kasteleinweg). Monteverdilaantje (Hornmeer). Dwarsstraat van de Hellendaal- straat. Mozartlaan (Hornmeer). Dwarsstraat van de Bachlaan, loopt met een korte onderbreking in het verlengde van de Dreef. Muzen, De (Hornmeer). Bungalow-park welke uitkomt op de Handelstraat en de Haydnstraat. Mijnsherenweg (Kudelstaart). Polderweg tussen de Kudelstaartse- weg t.o. no. 168, tot de Geniedijk (Vuurlijn). Nassaustraat (Oosteinde). Dwarsstraat van de Beatrixstraat. Oosteinderweg (Oosteinde). Hoofdweg naar Amsterdam, in het verlengde van de Van Cleeffkade, tot Schinkeldijkje. Ophelialaan (Zuid). Tweede hoofdweg links vanaf het Dorp, tussen Stommeerweg en Aalsmeerderweg. Oranjestraat (Oosteinde). Verbindingsstraat Beatrixstraat en de Willem Alexanderstraat. Oude Spoordijk (Oosteinde). Voetpad aan de Oosteinderweg, ge deelte van een vroegere oude spoordijk (ligplaats woonschepen). Pontweg (Oosteinde). Tussen de Oosteinderweg, nabij veiling „Bloemenlust" en de ringvaart van de Haarlemmermeerpolder (pontveer). Primulastraat (Zuid). Vanaf de Spoorlaan in z.o. richting tot de 2e J. G. Mensinglaan (kruist de Ophelialaan). Raadhuisplein (Dorp). Plein gelegen tussen het raadhuis en de Stationsweg, nabij de kruising Zijdstraat-Van Cleeffkade-Sta- tionsweg—Uiterweg. Rameaulaantje (Hornmeer). Dwarsstraat van de Hellendaalstraat en de Sweelinckstraat. Robend (Kudelstaart). Vanaf Kudelstaartseweg hoek Bilderdam- merweg in z.o. richting tot de grens gemeente Uithoorn. Rozenstraat (Dorp). Derde straat evenwijdig met de Zijdstraat, vanaf de Dorpsstraat tot het Weteringplantsoen. Scarlattilaantje (Hornmeer). Dwarsstraat Hellendaalstraat en hoek Sweelinckstraat. Schinkeldijkje (Oosteinde). Verbindingsweg tussen de Oosteinder weg en de Legmeerdijk. 308

Adresboeken Aalsmeer | 1969 | | pagina 318