Schoolstraat (Dorp). Eerste straat evenwijdig met de Zijdstraat, vanaf de Dorpsstraat tot de Weteringstraat. Seringenpark (Zuid). Z.W. gedeelte van het park, einde Ophelia- laan (bij Aalsmeerderweg) Seringenstraat (Dorp). Tweede straat evenwijdig met de Zijd straat tussen de Weteringstraat en de Van Cleeffkade. Sieboldlaan, P. F. von (Zuid). Tussen Zwarteweg en de Hugo de Vriesstraat. Spoorlaan (Zuid). Ten zuiden van en evenwijdig met de spoor lijn naar Uithoorn, vanaf de Geraniumstraat en kruisende de Ophelialaan. Sportlaan (Zuid). Over de spoorweg, zijweg in noordelijke richting van de Ophelialaan tot de Ophelialaan (bij het Seringenpark). Stationsweg (Dorp). Vanaf de hoek Zijdstraat-Van Cleeffkade tot het voormalig station N.S., thans politiebureau. Stichtsepad (Kudelstaart). Dwarsstraat Bilderdammerweg en de Graaf Willemlaan. Stommeerkade (Zuid). Vanaf het voormalig station N.S. (politie bureau) tot de Zwarteweg over de dijk van de Stommeerpolder. Stommeerweg (Zuid). Vanaf het voormalig station N.S. (politie bureau) tot de Zwarteweg in z.o. richting. Sweelinkstraat (Hornmeer). Vanaf Beethovenlaan tot de Hellen- daalstraat hoek Scarlattilaantje. Takkade, Mr. Jac. (Oosteinde). Van Oosteinderweg langs de Ringweg naar de Bosrandweg. Tartinihof (Hornmeer). 2e hofje aan de Mozartlaan. Thijsselaan, Jac. P. (Zuid). Verbindingsweg vanaf de Ophelia laan in z.o. richting naar de Zwarteweg. Uiterweg. Vanaf de Zijdstraat (bij de Van Cleeffkade) in z.w. richting tussen de Westeinderplas en de ringvaart van de Haarlemmermeerpolder (pontveer aan het einde). Violenweg (Zuid). Rondgaande weg van Begoniastraat tot aan Freesialaan. Vivaldihof (Hornmeer). 3e hofje aan de Mozartlaan. Vriesstraat, Hugo de (Zuid). Zijweg in n.o. richting vanaf de Jac. P. Thijsselaan tot Linnaeuslaan. Wentstraat, F. A. (Zuid). Tussen Zwarteweg en A. H. Blaauw- straat. Weteringplantsoen (Dorp). Parkeerterrein met omliggende wegen, tussen Weteringstraat en Rozenstraat. 309

Adresboeken Aalsmeer | 1969 | | pagina 319