AUTOBUSDIENSTEN N.V. AUTOBUSONDERNEMING MAARSE KROON 1. Leimuiden - Rijsenhout - Aalsmeer - Bovenkerk - Amstelveen Plein 1960 - Amsterdam H.S. - Amsterdam C.S. (Prins Hendrikkade nabij Centraal Station). 2. Leimuiden - Oude Wetering - Roelofarendsveen Noord - Rijpwetering - Leiden S tation Roelofarensveen Zuid - Roelofarendsveen Noord Oude Wetering - Nieuwe Wetering - Roelofarendsveen Noord 3. Nieuw Vennep - Leimuiden - Nieuwveen 4. Aalsmeer - Kudelstaart - Leimuiden - Rijnsaterwoude - Alphen (Stat.) (Station) 6. Woerden - Kamerik - Kockengen - Wilnis - Mijdrecht - Uithoorn - Amstelveen - Amsterdam (Haarlemmermeerstation) 7. Nieuwkoop - Zevenhoven/Nieuwveen - de Kwakel - Uithoorn - Am stelveen - Amsterdam (Haarlemmermeerstation) 9. Schiphol Centrum/Aalsmeer - Fokker - Schiphol Oost - Bovenkerk - Amstelveen - Amsterdam H.S. - Amsterdam C.S. (Prins Hendrikkade nabij Centraal Station) 10. Uithoorn - Nes a/d Amstel - Ouderkerk - Amsterdam (Amstel Station) 11. Loenen - Vinkeveen - Amsterdam (Amstel Station). 12. Amstelveen Plein 1960 - Ouderkerk - Duivendrecht - Amsterdam (Amstel Station). 13. Hoofddorp (Marktplein) - Vijfhuizen - Haarlem (Sportfondsenbad) 17. Kockengen - Haarzuilens - Vleuten - Utrecht (Station). 18. Schiphol Centrum - Schiphol Oost - Amstelveen - Ouderkerk - Utrecht (Station). 20. Schiphol Centrum - Schiphol Oost - Bovenkerk - Amstelveen - Am sterdam (Europaplein). 23. Hoofddorp - ZwanenburgfBadhoevedorp - Badhoevedorp/Zwanenburg - Hoofddorp. 24. Hillegom - Nieuw Vennep - Hoofddorp - Badhoevedorp - Amsterdam (Surinameplein) 25. Schiphol Centrum - Badhoevedorp - Amsterdam (Surinameplein). 33. Utrecht (Station) - Vinkeveen - Mijdrecht - Uithoorn - Aalsmeer - Hoofddorp - Heemstede - Haarlem (Station). 55. Haarlem Tempeliersstraat - HeemstedeHoofd Leiden - Warmond - De Kaag - Abbenes - Nieuw Vennep dorp - Schiphol Centrum - Amsterdam (Surinameplein) - Amster dam (Prins Hendrikkade nabij Centraal Station). 65. Amstelveen (Sportlaan) - Amsterdam (Leidseplein). 66. Amstelveen (Groenelaan) - Amsterdam (Leidseplein). 88. Haarlem (Station) - Badhoevedorp - Schiphol Oost - Amstelveen - Amsterdam (Europaplein) 52

Adresboeken Aalsmeer | 1969 | | pagina 56