f5225." HUDSON „COACH" Ged. Oude J. J. LANSDORP - BLOEMENDAAL - Tel. 22387 De Gramofoonopnamen der Koninklijke Liedertafel Zang en Vriendschap' Eerste Ned. Gramofoonfabriek Idyllophonewerken G. G. Groeneweg lil w 1S 0 Ï1 neiiy Agentschap van „DE REGENBOOG" Tilburg Gr. Houtstr. 126, Tel. 11760 HET BESTE ADRES VOOR STOOMEN EN VERVEN AGENTSCHAP VOOR NOORD-HOLLAND; «I. G. W. van der Pol SPOF ADVERT Te 1 H. VAN Dl Fijnws LE Kinderli H Er is nog nooit iemand geweest, die er zich over beklaagde, dat hij piano spelen geleerd Had. Daaren tegen zijn er duizenden, die er iets liefs voor zouden willen geven, de kunst meester te zijn. Laat daarom, als het eenigszins mogelijk is, Uwe kinderen leeren piano-spelen. De aan schaffing van een goede piano is niet zoo bezwaarlijk, de betaling wordt U, indien U het wenscht, zeer gemakkelijk gemaakt. Fraaie piano's, sonoor van klank, koopt U uit een keus van meer dan zestig bij J. DE HAAN - HAARLEM JULIANAPARK 60-62-64 TELEFOON 12605 Naar het Concours. Het Chr. Fanfarecorps ,,Sursum", directeur de heer J. A. Meng, zal Donderdag 13 Mei (Hemelvaartsdag) deelnemen aan het muziekconcours, hetwelk is uit geschreven door den Bond van Chr. Harmonie- en Fanfarecorpsen in Noord-Holland en dat te Koog Zaandijk gehouden zal worden. De vereeniging zal uitkomen in de 3e afdeeling fanfare. Concert Sursum, Vrijdagavond 30 April gaf het Christelijk Fanfare corps „Sursum" ter gelegenheid van den verjaardag van Prinses Juliana in de prachtig verlichtte muziek tent een concert. Dit was het eerste concert wat na de restauratie van de tent werd gegeven en het moet gezegd dat deze heel netjes is opgeknapt. Ook de omgeving van de tent is door het aan brengen van een aantal zitbanken verbeterd. Tot ongerief van degenen die een weinigje aan den buitenkant stonden waren de jongens nogal luid ruchtig en moesten zij ervaren dat kinderen toch per slot altijd kinderen blijven, ook al wonen zij in een plaats als Bloemendaal. Verstoppertje spelen vonden zij toch nog heerlijker dan luisteren naar de zuivere klanken van „Sursusm" „Hotel Vreeburg." Het de. vorige week Donderdag geveilde hotel „Vreeburg" is opgehouden voor 33.425. AANRIJDINGEN. Dinsdagmiddag reden in de richting Santpoort eer. paard en wagen en een klein meisje op de fiets. Van tegenovergestelde richting naderde een auto. De koet sier haalde hiervoor naar rechts uit en ook het meisje dat tusschen het hek van het Prov. Ziekenhuis en den wagen reed, deed dit. Plotseling trok het paard den wagen te veel naar réchts, waardoor het kind tus schen hek en wagen geraakte. Wonder boven wonder liep een en ander goed af. Het meisje was alleen zeer geschrokken en haar fiets eenigszins beschadigd. Tezelfdertijd is op de hoogte van den De Genestet- bank op den Brederodeweg kapelaan Van den Burg van O verveen, die daar per fiets reed, door een auto aangereden. De geestelijke die tegen het trottoir werd geworpen, kwam er met eenige schrammen af. Zijn fiets werd geheel vernield. De vorige week Vrijdagnamiddag reed een auto, bestuurd door den leerling-chauffeur M. alhier, tegen eer. boom in de Mollaan, tengevolge waarvan een der voorwielen werd vernield en de boom eenigszins werd beschadigd. Persoonlijke ongelukken hadden hierbij niet plaats. Donderdagavond omstreeks 10 uur had op de Iepen laan een aanrijding plaats tusschen een auto-bus en een luxe-auto, doordat de autobus niet voldoende uitweek. De luxe auto werd beschadigd aan het achter spatbord. Als Oorzaak van deze aanrijding gaf de be stuurder van de autobus op, dat de luxe auto geen voldoende verlichting had. Auto tegen een boom. Maandagmiddag kwam de heer van der H. uit IJmuiden met zijn auto op den ifoek van de Mollaan en de Brederodelaan, doordat hij zijn stuur kwijt raakte, met zijn auto tegen twee boomen terecht. De radiateur werd beschadigd, zoodat de auto niet verder kon. Persoonlijke ongelukken hadden niet plaats. De inbreker H. v. O. voor de Rechtbank. Donderdag stond ten tweede male terecht H. v. O., die indertijd tal van inbraken heeft gepleegd in Bloe mendaal, Overveen en Heemstede. De vorige maal werd tegen hem een gevangenisstraf van vier jaren gelast, doch op verzoek van den verdediger, mr. Pliester, gelastte de rechtbank een psychiatrisch on derzoek, hetwelk werd opgedragen aan dr. F. Mulder en dr. W. Beyerman, die heden als getuigen-deskun- digen verschenen. De conclusie van de beide doctoren was, dat de man weliswaar psychopaat is, doch wel verantwoordelijk gesteld kan worden voor zijn daden. De officier van justitie persisteerde, naar aanleiding van deze conclusie, bij zijn eisch. Mr. Pliester merkte op dat van den verdachte toch niet ten volle rekenschap van zijn daden zal kunnen worden verlangd Overigens refereerde pl. zich aan het oordeel tier rechtbank. Verdachte klaagde er over dat hij in "zijn cel door geesten bekogeld en mishandeld werd, verder had hij niets te zeggen. De rechtbank zal over veertien dagen uitspraak doen. Opr. Haarl. Crt. Kindertuintjes. Heden Zaterdagmidag, 5 uur, vindt de officieele opening plaats van de kindertuinen der vereeniging „Jeugdwerk". Er zijn 60 kinderen die eep tuintje wenschen, terwjjl de financien niet toelaten om meer dan 35 a 40 tuintjes in bewerking te geven. De een cf andere Salomo zal er dus aan te pas moeten komen cm alle partijen te vreden te stellen. Jubileum F'. ML Bersée. Zaterdag 1 Mei heeft de heer P. M. Bersée tuinbaas bij mevrouw Damalvy Molière Gouda hier onder vele blijken van belangstelling zijn 25-jarig .jubileum al', tuinbaas herdacht. De huldiging begondes mor gens ten huize van mevr. Molière, die op ondubbel De eerste plaat D 17155 ,,Beati-Mortiu (Mendelssohn),,Ecce-Quomodo (Handel), 30 cM. Columbia-Record a f3.-, verschijnt ongeveer 15 MEI e.k. De eerste zendingen zullen direct uitgeput zijn. Bestellingen worden in volgorde uitgevoerd. Bestelt dus reeds nu, per TELEFOON 13468 of aan het adres: PRE VINAIRESTRAA T 6 en 8 bij de Gar enkoker skade, HAARLEM Fabrikant der bekende IDYLLOPHONES met ingebouwde STEREOPHONE, de nieuwe Gramofoon met tweevoudige geluidtechniek. Vraagt inlichtingen. Pcijzen vanaf f 85.(betaling desgewenscht in overleg met kooperLUXE SALONGRAMOFOONS, 110 c.M. hoog, nieuwste constructie, vanaf f 65 M HüUit Dames- en Heeren Mode-Artikelen zinnige wijze blijk gaf van haar tevredenheid met haar bekwamen en trouwen baas. Het Departement Haarlem van de Mij. tot Nut van 't Algemeen vereerde den heer Bersée met een diploma in lijst. De zangvereeniging ,Benedictus", waarvan Bersée lid is, kwam den jubilaris gelukwen- schen en schonk een fraai bloemstuk. Als lid van 't bestuur van de R.K. Harmonie „Euphonia", werd hij ook door deze vereeniging gehuldigd en vereerd met een fraai bloemstuk. Door den Eere-voorzitter, den heer P. J. van Kessel,' werd den jubilaris ge complimenteerd, toen Euphonia 's avonds 7 uur een serenade bracht aan zijn huis. Ook kwamen heel veel ingezetenen den heer Bérsée gelukwenschen. Collecte voor de blinden. De collecte in onze gemeente gehouden, ten bate van de Nationale Stichting „Tehuis voor alleenstaande blinder," te Wolfhezen, heeft opgebracht 174.46PL Blcemendaalsche Reddingsbrigade. De vorige week Donderdagavond hield onze Red dingsbrigade een ledenvergadering in hotel „Vreeburg" welke goed bezocht was. Onder de ingekomen stukken v/as er een van dr. Brongersma, waarin hij bedankte als medisch leider van de brigade. Besloten werd een adspirantenafdeeling in te stellen, waarvan jongelui van 15^1S jaar en in 't bezit van een zwemdiploma, lid kunnen worden. Het concept-rcglöment voor Buitengewone leden werd behandeld en goedgekeurd. Verder werd besloten, op drukke, zomersche Zon dagen een paar leden van de B. R. B. aan 't politie bureau te Overveen te stationneeren, om in geval van ongelukkeu eerste hulp te verleenen. De onderlinge wedstrijden zullen gehouden wor den Dinsdagavond 11 Mei, in Stoop's Bad. Zoo mogelijk zullen deze wedstrijden op een nader vast te stellen datum gevolgd worden door een gezelligen avond, waarop dan tevens de prijzen zullen worden uitgereikt. De feestcommissie voor deze wedstrijden bestaat uit de heeren Kroone, Wapstra, Lindeman en mej. J. de Vries. Op aandringen van een aantal leden zal er een propaganda-avond gehouden worden, welke door films en muziek zal worden opgeluisterd. Leden van de propaganda-commissie werden de heeren Kroone, Van Nugteren en Meyerink. De heeren Postma, Wapstra en Van Nugteren na men hun benoeming tot leden van dc ingestelde Tech nische Commissie aan. De heer Wapstra werd gekozen tot lid van 't be stuur vacature-Cornelisse Na rondvraag werd de vergadering precies' om 12 uur n.m. gesloten. Voor de onderlinge wedstrijden op Dinsdagavond 11 Mei is het volgende programma samengesteld: 1. 35 M. vrije slag (dames en heeren); 2. Hard- loopen met hindernissen voor ongeoefenden (dames en heeren); 3. 16 M. borstzwemmen met hindernissen (d. en h.); 4. Touwtrekken voor ongeoefenden (d. en h.); 5. 16 M. zwemmen met drenkeling (d. en h.): 6. 16 M. snelzwemmen voor ongeoefenden (d. en h.); 7. Popduiken (model) (d. en h.); 8. 35 M. rugzwemmen (d. en h.); 9. Springen van den toren, (vrije sprong) (d. en h.). Opening Bloemendaals IJzermagazijn. Woensdag 5 Mei j.l. opende de heer A. Zetstra aan de Korte Kleverlaan 22-24, alhier, een naar de eischen des tijds ingerichte winkel in ijzerwaren, tuinbouw- gereedschappen, bouwartikelen en wat verder tot deze branche behoort onder den naam „Bloemendaals IJzermagazijn. De winkel biedt de eerste dagen ter gelegenheid van de opening een aantrekkelijke aan blik door de vele bloemen die den ondernemer van belangstellenden mocht ontvangen, doch ook buiten de bloemen om is de winkel keurig ingericht, de „duizend en-een" artikelen zijn zorgvuldig opgesteld, zoodat alles een goede pjlaats heeft. Dat deze inrichting in een groote behoefte voor ziet, is o. i.' niet te veel gezegd, omdat we in onze gemeente zoo n inrichting nog niet bezitten, waar me nigeen of liever gezegd, ieder veel gemak van kan hebben; voorzoover wij konden controleeren zijn de prijzen der artikelen concurreerend, een reden te meer om met deze nieuwe winkel eens kennis te maken. Op veler verzoek heeft de heer Zetstra een rijwiel stalling aan zijn inrichting verbonden, zéér ten dienste van den vreemdeling-wielrijder, die in onze gemeente te voet eens meer wil genieten van het rijke natuur schoon. De heer Zetstra is-Lhier als timmerman en aan nemer geen onbekende_ meer, welk beroep op de zelfde wijze wordt voortgezet, waarvoor achter den winkel een ruime timmermanswerkplaats is ingericht Tijdens de eerste dagen der opening mocht de heer Zetstra zich in een flinke belangstelling verheugen, wa: wij hem bij den v|lörtdüur toewenséhen. Luit. Kol. M. I" Moggenstorm. In den ouderdom van 83 jaar is alhier overleden de heer Michel Leonard Moggenstorm, Luitenant- Kolonel tit. der Mil. Adm. b. d. Gecombineerde vergadering. Woensdagavond hielden de besturen vande 3 sportvereenigingen, BI. Hockey-club, BI. Voetbalclub en BI. Gymn. Ver. een gecombineerde vergadering, om te overleggen hoe in Bloemendaal aan meer' en grootere sportterreinen te komen. Muzikale Ommegang. Door de Christelijke fanfarecorps „Sursum" werd Woensdagavond een muzikale Ommegang door Bloe mendaal gemaakt, onder geleide van de Bloemen- daalsche jeugd. Er was veel belangstelling, zoodat „Sursum" eer van haar werk had. Het is voor deze vereeniging een pracht-reclame om donateurs en donatrices te winnen, indien door hen b.v. eenmaal per week zoo'n wandeling wordt gemaakt en voor een eventueele marschwedstrijd kan hét niet anders dan bevorderlijk zijn. OVERVEEN. In de woning van zekere v. d. M. alhier kregen twee commensaals onderlinge twist waarbij het tot handtastelijkheden overging, waarbij de een den an- der bloedend verwondde. Van het geval werd aan gifte bij de politie gedaan, die van een en ander proces verbaal opmaakte. Zondag j.l. kwam op den Zeeweg alhier een wielrijder K. uit Wijkeroog te vallen, doordat de voorvork brak. Met vrij ernstige verwondingen aan het hoofd werd hij verbonden door Dr. V. alhier en daarna per auto naar een ziekeninrichting te Haar lem vervoerd. Gedenksteen Ned. Herv. Kerk. Heden Zaterdagmiddag te 3 uür zal in de in aan bouw zijnde Ned. Herv. Kerk alhier een gedenksteen geplaatst worden. Met de gedenksteen zal dan in een looden koker -worden ingemetseld een oorkonde, aldus luidend: Soli Deo Gloria. Op den 8en Mei van het jaar Onzes Heeren MDCCCCXXVI is door: Johannes Hendrik Luden geb. 17 Oct. 1917 en Isaac Herbertus van Dijk geb. 15 Apr. 1916 de gedenksteen geplaatst ter gelegenheid der stich ting van de kerk der Ned. Hervormde Gemeente te Overveen aan de Rampenlaan uit liefdegaven van in woners van Overveen en Bloemendaal en enkele anderen tot verkondiging van het Evangelie van Jezus Christus, waarvan deze oorkonde opgemaakt en met den steen ingemetseld is. De heer E. Voet te Bloemendaal zal deze oorkonde vervaardigen. Lafhartigheid. Door den heer C. v. M., op den Duinlustweg, werd aangifte gedaan, dar gisteravond een mansper soon zich ten zijnen huize vervoegde. Bij het openen der deur, ontving de heer v. M. een slag in het aan gezicht, waarbij hij een bloedenden neus opliep. Daar na ging de lafaard op de vlucht. Of hier wraak neming in 't spel is, zal door de politie nader worden onderzocht. (St. Ed.) Lezing van Dr. Jac. P. Thijsse. In de aula van het Kennemer Lyceum, die geheel met belangstellenden gevuld was, hield Dr. Jac. P. Thijsse de vorige week Vrijdagavond een lezing over het onderwerp „Onze Duinen". Hij vestigde er de aandacht op, dat de duinen een kostbaar bezit van Nederland zijn. Het duin wordt gevormd door duinzand, veenzand en bladslib. Drie eenvoudige dingen, als zand, wind en water, vormen te zamen onze. mooie zeeduinen, „het paradijs van Nederland". Wie het mooiste strand wil zien, kan het vooral vinden op Texel, Schiermonnikoog, Terschelling, Ameland, Voorne, enz. Spreker schetste eerst uitvoerig het ontstaan van de duinen. Hij lichtte dit toe met eenige duidelijke lichtbeelden. Duinen ontstaan uit schelprijke en schelp- arme zeebanken. Het kweekgras, dat zooveel narig heid - in onze tuinen veroorzaakt, dient bij de duinen, om als de vloed komt, het zand te verhinderen weg te spoelen. Trouwens nog meer planten groeien hier als zandbinder en zanddekker, zoodat een vaste bodem verkregen wordt. Vooral in het mooiste duin van Nederland, voor namelijk het Voornsche duin, groeien mooie en nut tige duinplanten, o. a. ook de blauwe zeedistel. Waar de menschen de overhand nog niet hebben, groeien deze laatste bloemen het weligst. In onze omgeving hebben de menschen nog niet voldoende geleerd om deze planten met rust te laten. De zoogenaamde duinmeertjes vormen te zamen met de duinen het paradijs van Nederland. De schoon ste orchideeën groeien daar. Spreker liet er een paar •van op het witte doek bewonderen evenals nog vele andere mooie bloemsoorten. Ons land bezit hier een buitengewoon mooien plantengroei. Ribbel op ribbel, vallei op vallei groeien onze dui nen aan; het is als een uiting van rhythme van het bewegend zand. Het maken van pieren en landhoofden heeft op het bevorderen van den duingroei een grooten invloed. Dat is vooral bij de j£ei;en in IJmuiden te consta- teeren. In ons land is geen stuk duin van beteekenis aan te wijzen, waar de menschenhand niet heeft inge grepen, hetzij ten goede, hetzij ten kwade. Dr. Thijsse heeft de stille overtuiging, 'dat als ons duin eens een langen tijd ongemoeid werd gelaten, dus als er geen menschen werden toegelaten, er een parkachtig woud- bezit zou ontstaan, met bosschen, enz. De tegen woordige bosscher. in de duinen heeft men te danken aan de liefde der eigenaren voor hun v duinen, die ze veilig willen houden. De aanleg van waterleidingen heeft volgens spreker het duinlandschap ten zeerste geschaad. Maar ook de wind berokkent veel schade; dat heeft men vooral kunnen zien bij het aanleggen van den nieuwen zee weg. Doordat daar heuvels werden weggenomen, kon de wind toegang krijgen tot duinenreeksen waar die anders niet zoo gemakkelijk kon doordringen. Spreker liet dat op eenige lantaarnplaatjes zien. Voor Burger-Timmerwerk is Uw adres: Bloemendaalscheweg 23 - Telef. 22315 Ook kwamen mooie afbeeldingen van bloeiend duin op het witte doek, zooals de duindoorns en duinrozen, vlier, slangenkruid, woekerplanten, primula's, Mei doorn, enz. Jammer vond spreker hei, dat bij sommige uitbrei dingsplannen geen rekening is gehouden met behoud van natuurschoon. Z. i. behoort het eerst gevraagd te worden, welk natuurschoQn eventueel bij uitbrei dingsplannen geschaad kan worden. De zeer leerzame en vaak geestige lezing van Dr. Thijsse werd met luid aplaus beloond. H. D. Tentoonstelling „Het Kinderboek" in het Kennemer Lyceum. De tentoonstelling „Het Kinderboek" in het Ken nemer Lyceum is door den rector den heer dr. A. de Vletter, voor een vrij aanzienlijk aantal belangstellen den geopend. Spr. wees allereerst op de affiches voor deze ^tentoonstelling die men in het schoolgebouw kan aantreffen en die door de leerlingen, onder leiding van den heer Anton Pieck vervaardigd zijn. Deze affiches zullen in de Haarlemsche etalages geplaatst worden. Dan bracht dr. de Vletter dank aan allen die hebben meegewerkt aan het inrichten van deze tentoonstelling, aan de erven Loosjes en aan anderen die boeken ter beschikking hadden willen stellen en in het bijzonder aan de dames J. J. van Hoogstratén- Croll en S. Lobo, die de tentoonstelling hebben ge organiseerd. Vervolgens hield dr. De Vletter een korte rede, waarin hij de geschiedenis van het Kinderboek van de achttiende eeuw tot heden schetste. Het kinder boek is de getrouwe afspiegeling van de kinderop voeding, «die sinds Rousseau zijn Emile schreef, zoo zeer is geëvolueerd. Zag men voor dien slechts den mensch in het kind en stelde men zich als volwas sene daarboven, thans is dat geheel anders. En met de kinderboeken over de gruwelen van het jongste gericht, over Spinoza, over het recht tot zelfmoord e.d., is het zeer zeker finaal uit. Ook de goede Van Alphen, die toch in zijn tijd heel wat aandurfde door een tol en vlieger tot zijn onderwerpen te kiezen en die daarmede een werkelijke revolutie ontketende, ook deze baanbreker van de nieuw richting in de kinderopvoeding heeft sinds lang afgedaan. Men is niet meer gesteld op dat indringerige braafheidsge- preek en zoeterigheidsgekwezel. Dat is nu alles we! geheel anders geworden, hoewel men toch nog niet geheel en al toe is aan het volkomen bereikbare. Nog zijn zeer vele kinderboeken van onzen tijd niet voort gekomen uit liefde voor het kind in de eerste plaats; het aesthetische treedt veelal te zeer op den voor grond het kind wordt tegen heug en meug geïdeali seerd, vooral uiterlijk en gewoonlijk nog op een zèer bourgeois-achtige manier. Het kind zelf leeft niet in die boekjes. Wil men werkelijk goede kinderboeken maken, aldus spreker, dan dienen we af te dalen in de schatkamer van eigen jeugdherinneringen en de daar gevonden stof met de grootste piëteit te bewerken. Spr. eindigde met den eenvoudigen wensch uit te spreken dat deze tentoonstelling wel zou slagen en dat de belangstelling zóó groot en zoo intensief zou zijn dat er een prikkel in gevonden zou worden om op dezen weg voor te gaan. O. H. C. AERDENHOUT. Diefstal van seringen. Maandagavond 11 uur werden door de Haarlem sche politie op den Leidschevaart drie personen aan gehouden die in het bezit waren van seringen-bloe men, welke, bij informatie, bleken gestolen te zijn uit den orchideeentuin van mevrouw v. V. alhier. Zij werden naar de politiepost te" Overveen overgebracht. Het waren v. D„ H. en B„ alle drie uit Haarlem. Nadat hun een verhoor was afgenomen en zij de plaats aangeduid hadden waar zij de bloemen ge stolen hadden, werd proces-verbaal opgemaakt. Het drietal mocht den nacht in het politiebureau door brengen. Diefstal. Uit een loods bij een in aanbouw zijnd bouwwerk werden eenige gereedschappen ontvreemd. VOGELENZANG. R.K. Volksbond. Dc vorige week Dinsdagavond was er een. ledenver gadering. De voorzitter opende omstreeks 8 uur de vergadering met gebed; de notulen werden door den 2den^ secretaris voorgelezen, daar de eerste secretaris afwezig was. De voorzitter bedankt alle leden, die hun offertje gegeven hebben, om den HoogEerw. Deken van de parochie een cadeautje te geven. Dc vergadering beslooi met algemeene stem men om voor te stellen voortaan de cen trale raadsvergadering op Zondag te houden. Als er weer eens gecollecteerd wordt bij de leden, dan wordt dat met gesloten bus gedaan. De leden worden er aan herinnerd, dat zij eerstdaags hun dubbeltje kunnen betalen voor de vaandelkast, dan zal deze de volgende vergadering klaar zijn. Verder werdeïï ei- nog enkele kleine zakelijke dingen besproken. Hier na dankt de voorziter den Geestelijken Adviseur en den leden voor hun trouwe opkomst. Personalia. Geslaagd voor diploma A op het onder Rijkstoe- zicht gehouden examen voor schoenhersteller de heer M. Wilson, alhier. jubileum Deken Zondag. Onder buitengewoon veel belangstelling vierde den HoogEerw. Deken H. J. Zondag den dag waarop hij voor 25 jaar terug als pastoor optrad in de parochie van O.L. Vrouwe Hemelvaart. Op denzelfden dag herdacht de heer P. Boele zijn 25-jarig jubileum als koster aan deze parochiekerk, terwijl mej. A. de Graaf ook haar 25-jarig jubileum kon vieren als hulp in de huishouding bij pastoor Zondag. Een driedubbele jubileum dus! Dc strijd tussche rivalen is gestreden, winning der laatste nederlaag aan het v der land in het Stadi groote nederlaag vo elftal-commissie, die stqem-looze wijze, Jaar in, jaar uit, gang, en tracht ui deelen een team te moet zijn van het is waar gelukte he prestaties successen van naam (v. d. M de partij konden zi Duitschland met ov< ben de jongens üve derheid getoond. In de sportkolon onze bezwaren teg elftal meermalen na blinden door een scr&che elftal, dat bestond. De feiten hebben het voorspellen vie spelers komen uit ter wereld kan er raapsel zijn? Op frappante ma hoe de heeren elk kon zonder eenige i spelers er eenige n 't zij half-back of doen. Van een goe geen sprake en d; toen de onzen den dc situatie volkomi van haar kracht. De Belgische mi' inzonderheid de sp kei blok voor onze man Caudron was hij Zondag speeld' Regelprijs 15 ce speciale tarievei tentiën, t.w. Vre Huur- en Verb Verkoop, etc. 5C van 10 regels, e 10 ets., mits bij Een TU INSLA SCHAAR, prij Te bevrager van dit blad. PIANOLE Diploma Oranje Kassaul Gevraagd p een nette diens en nacht, in kl Adres A. H Julianalaan 49 Wanne midde de eer Wanne gewass even fr Om het even, grijs, rood of van Uw gelaat U houdt Uw haar door bac vingertoppen Van Eden' en is Bela 1

Bloemendaal's Editie | 1926 | | pagina 2