J.R.Stuut,Zijlweg14 ZWEMSPORT PLAATSELIJK NIEUWS B SPORTPRAATJE B BOEKBESPREKING M Jansen's Tapijthandel C o mp lete Radio-Installatie ADRESBOEK ■ÜIËI UITGAAN gg GEVONDEN VOORWERPEN Bloemenmagazijn Fa. Gebr. Koebrugge f 395.- biedt aan: schitterende varens ÉN Begonia „Gloire de Lorraine" NOORD-BRABANTSCH ROGGEBROOD M.M. ATTENTIE I Ook in de adver tentiekolommen van dit blad zult U veel belangrijks vinden. Complete Meubileering De lange Winteravonden komen GOEDE RADIO J. P.Kenzen - Verbindingsweg j C. Gude Cuisinier j ZOOJUIST VERSCHENEN BIJ DE UITGEVER VAN DIT BLAD HILLEGOM EN LISSE BLOEMISTERIJ „KWEEKLUST" - Korte Verspronckweg kant U, na het eenmaal geproefd te hebben, niet meer missen, omdat het zoo heerlijk van smaak is; ook voor kinderen is het gebruik van Noord- Brabantsch Roggebrood aan te be velen want het is naast de vele goede eigenschappen ook licht verteerbaar. U kunt het bij uw bakker koopen. 't Is gemerkt J.T. 't bewijs van echtheid. J. TULLENAAR - ZIJLWEG 20 Telefoon H720 Fabrikant van NOORD-BRABANTSCH ROGGEBROOD Bloemendaalscheweg 32 Tel. 22266, Bloemendaal Hiermede hebben wij het genoegen U te berichten, dat ons Bloemenmagazijn thans gehéel verbouwd is en naar de laatste eischen des tijds werd ingericht. U beleefd tot een bezoek uitnoodigend. Hoogachtend', Fa. Gebr. Koebrugge Bloemendaal, 13 Oct. 1927 BLOEMENDAAL. De inhoud van een aangeteekenden brlei, groot 1000.vermist. Zaterdag is er door een ban kierskantoor uit den Haag een aangeteekende brief verzonden naar het bijkantoor van de Haar- lemsche Bankvereeniging alhier, «Jie bij aankomst bleek geledigd te zijn. Een bankbiljet van 1000.— wordt er vermist, de couvert was weer netjes dichtgeplakt. Het nummer van dit bankbiljet is onbekend. De politie heeft deze zaak in onderzoek. Kon. Ned. Mij. voor Tuinbouw en Plantkunde, Afdeeling Bloemendaal-Velsen. Bovengenoemde vereeniging houdt een Leden vergadering op Dinsdag 18 October 1927, 's av. 8 uur, in Hotel „Vreeburg". De agenda luidt als volgt: 1. Notulen en Ingekomen Stukken. 2. Verkiezing van een Afgevaardigde voor de Al- gem. Vergadering en een Plaatsvervanger. 3. Behandeling Beschrijvingsbrief der Algemeene Ve rgade.ing op Woensdag 26 October te Rot terdam. 4. Voorstel tot opheffing van den Propagandatuin. 5. Vragenbus. 6. Rondvraag. Bloemendaalsche Gymnastiekvereeniging. In de gehouden 9e Jaarvergadering der B. G. V. te Bloemendaal werden de aftredende bestuursleden herkozen, zoodat het bestuur ongewijzigd gehand haafd bleef. Het jaarverslag van den secretaris, waarin o.a. dank werd gebracht aan den eere-voorzitter, Jhr. Bas Backer, burgemeester dezer gemeente, voor hetgeen hij voor de vereeniging heeft gedaan, werd onder applaus goedgekeurd. Het jaarverslag van den penningmeester wees een batig saldo aan. Naar aanleiding van een ingekomen schrijven van den K. T. K„ om deel te nemen aan een in Fe bruari of Maart te geven zaaluitvoering van den Kring, werd besloten hieraan mee te doen. In zijn slotwoord verzocht de voorzitter, de heer W, Pronk, den leden zoo krachtig mogelijk mede te werken, opdat de B. G. V. in 1928 op waardige wijze haar 10-jarig bestaan zal kunnen vieren. Veiling in „Rusthoek". Dinsdagavond had in café „Rusthoek", ten overstaan van notaris J. H. Wildervanck de Blécourt, de verkooping plaats van: I. Een huis met schuren, loods, stal, garage en erf te Bloemendaal aan den Bloemendaalscheweg no. 4. Ingezet op 17.450. 'II. Een perceel bouwterrein naast perceel I. Ingezet op 8550. De perceelen I en II gecombineerd en afgemijnd op 2000 door de makelaars Gebr. Cassee in to taal voor 28.000. III. Een heerenhuis met erf, voor- en achtertuin, aan de Kleverlaan no. 73. Ingezet op ƒ7950; afgemijnd op 325 door J. C. Puts in totaal voor 8275. Opening Bloemenmagazijn. Zooals we in ons vorig nummer reeds meedeelden, opende de firma Gebrs. Koebrugge Donderdag j.l. haar modern bloemenmagazijn aan den Bloemendaalscheweg. Wanneer er een nieuwe inrichting geopend wordt dan ziet men over algemeen veel bloem stukken, die de artikelen in zoo'n winkel aanwe zig, versieren, doch bij bovengenoemde zaak waren bloemstukken en bloemen een eenheid. Het is een lust om den winkel te zien, waar de vele bloemensoorten keurig gearrangeerd staan ten toongesteld. Zoo zagen we o.a. in de etalage or chideeën in prachtige tinten, bcuvardia's, chry santen, begonia's, cyclamen, rozen en een bundel schoone lelies, welke .men thans zeer zeldzaam ziet, tevens onderscheidene groote palmen enz. Het interieur ziet er keurig uit, de bloemwerken zijn zooveel mogelijk eenzijdig opgesteld, zoodat er genoeg ruimte is om in den langen winkel alles goed te kunnen bezichtigen. De winkel is centraal verwarmd; door zijspiegels wordt de etalage gereflecteerd. Op den dag van de opening ondervond de firma zeer veel belang stelling en had de etalage veel bekijks. We wenschen den ondernemer succes met dezen mooien winkel, die het aesthetische van de dorps straat zeer bevorderd. OVERVEEN. Een regeling tusschen Kennemer Lyceum en Stoop's Bad. Door de directies van het Ken- nemer Lyceum en Stoop's Bad- en Zweminrichting is een regeling getroffen, waardoor de leerlingen van het Lyceum de gelegenheid verkrijgen op ver toon van een legimitatiebewijs, om te zwemmen tegen billijker tarief. Ook voor het zwemmen met klassen onder leiding van een gymnastiekleeraar, is deze regeling van kracht. De ouders namen met veel ingenomenheid ken nis van dit besluit. Aangifte van mishandeling. Donderdagmorgen deed de stucadoor J„ werkzaam aan een bouw werk aan de Julianalaan, bij de politie aangifte, dat hij door een metselaar met een stuk hout werd mishandeld. De oorzaak was een tusschen hen bestaande geldkwestie. Tegen den metselaar is proces-verbaal opge maakt. AERDENHOUT. Diefstal. Donderdagnacht is er ten nadeele van een tuinman een rijwiel uit z'n schuurtje ge stolen, welke later in Haarlem weer werd terug gevonden. De dader is onbekend. HAARLEM. Nederlandsche Natuurhistorische Vereen. (Afd. Haarlem en Omstreken). Zondag 16 Oct. Paddestoelen-excursie onder leiding van den heer H. Boting. Samenkomst 9.15 aan de Tempeliersstraat, halte E.S.M. (naar Aer- denhout), kaarten A. W. duinen meebrengen. Bij goed weer den geheelen dag. Zondag 23 Oct. Strand-excursie onder leiding van Mej. T. van Benthem Jutting. Samenkomst 9.15 aan de Tempeliersstraat, halte E.S.M. (naar Zandvoort). Met goed weer den geheelen dag, eventueel naar IJmuiden of Ruigenhoek, al naar de windrichting. Zondag 30 Oct. Vogel-excursie onder leiding van den heer J. P. Strijbos. Samenkomst 9.15 aan de Tempeliersstraat, halte E.S.M. (naar halte Bent veld, waar de leider het gezelschap opwacht). Met goed weer den geheelen dag. Maandag 31 Oct. 8 uur. Vergadering voor leden en introducé's in de bovenzaal v. Brinkmann. Bij dragen van de leden. Bijdragen zijn toegezegd door de leden Strijbos en Sipkes, meerdere worden gaarne ingewacht. Concert Noorderkerkkoor. Nogmaals vestigen wij uw aandacht op het concert, dat Dinsdag 18 October a.s. des avonds 8.15 uur door het Noor derkerkkoor onder leiding van den Heer Piet Halsema in de Noorderkerk, Velserstraat, wordt gegeven. Uitgevoerd zullen worden „De Profundis" van Chr. W. von Gluck en Kantate 56 (Ich will dem Kreuzstab gerne tragen) en Kantate 154 (Mein Hebster Jesus ist verloren) van J. S. Bach. Als solisten zullen dien avond medewerken: Me juffrouw Dina van Daalen, sopraan, Mevrouw Mr. C. Briijt, alt, de Heer Jac. van Kempen, tenor, de Heer Joh. Lammen, bas en de Heer Riphagen, piano. Een speciaal samengesteld orkest zal voor de begeleiding der verschillende stukken zorgen. Voor verdere bijzonderheden verwijzen wij U naar de advertentie, welke in dit blad voorkomt. Kunsthandel F. H. Smit. In den kunsthandel van den heer F. H. Smit, Groote Houtstraat 69, wordt van 5 tot 31 October een tentoonstelling gehouden van schilderijen, teekeningen en etsen door G. van Duffelen. De tentoonstelling is, uitgezonderd des Zondags, dagelijks te bezichtigen van 10 tot 6 uur. Opening Dansinstituut „Forber". Dezer dagen had de feestelijke opening plaats van bovenstaand Dansinstituut aan de Bakenes- sergracht. De eigenaren, de heeren W. Fort- gens en R. van den Berg, hebben eer van hun werk. Het geheele inwendige is met zeer veel smaak gerestaureerd. De combinatie van be schildering en meubileering is van dien aard, dat men ter afwisseling hier prettig kan vertoeven. Nog zijn door gordijn afgescheiden van de zaal. Alles is van zeer moderne opvatting; een eerste voor waarde van moderne danszalen. Het tegenwoordig onmisbare „Radio" is hier ook ter afwisseling van de populaire orkestmuziek tevens te genieten. Achter de zaal bevindt zich een groote tuin, die door de eigenaars zóó zal worden ingericht, dat men ter afwisseling hier préttig kan genieten. Nog vele bloemstukken wareii bij ons bezoek te zien, wat aan een en ander een vroolijk cachet geeft. Naar wij vernamen hebben de eigenaars met de feestelijke opening, waarbij zij verschillende demonstraties gaven, uitbundigen bijval geoogst. In den loop van den avond trad nog op de be kende humorist Willy Pardon, met zijn aardige liedjes en had hiermede een overweldigend suc ces. Alles bij elkaar genomen was het éen avond voor de liefhebbers op dit terrein, van groot genot. Men ging zeer voldaan huiswaarts. .jo - A.F.C. wist zich aan den kop der afdeeling te handhaven door een éclatante 9—1 overwinning op H.V.C. De roodhemden knapten hun doelgemiddel- de en passant danig' op; wat tegenóéer 'hun gröpt- ste concurrent, dat D.O.N.A.R. jn Hilversum de vierde nederlaag ui successie toebracht, goed van u JrasZSWH pas komt Voor Zondag is een volledig programma vast gesteld, waardoor .alle elftalen weer in 't veld komen. 'i V);V Zandvoort heeft ditmaal de grootste reis te maken. De geel-blauwe' moeten te gast bij H.V.C. in Amersfoort. We gelooven, dat dit een wedstrijd zal worden tusschéh twee stevige ploegen, waarin het aan spanning niet gal ontbreken, maar waarin van goed voetbal geen sprake zal zijn. Van de voorspelling onthouden, we ons in dit geval. Makkelijker gaaf dit tusschen Zeeburgia en Velox. We meenen aan te mogen nemen, dat de Utrechtenaren regelmatig door de hoofdstedelingen geslagen zullen wafden. Zeeburgia loert op een misstap van haar beide plaatselijke rivalen, om zich op de eereplaats te nestelen. A.F.C. ontvangt B.F.C Gèzieri het goede werk, dat de jongste tweede kiasser in de laatste wed strijden deed, verwacht n wij, dat A.F.C. een harde noot te kraken zal rijgen, en 't zou ons zelfs niet verwonderen, indien de Bussummers één punt mee naar huis namen, Aan den Schoterwèg komt V.V.A. op bezoek. Hier komen twee elftallen tegen elkaar in 't veld, waarvan het eenè Haa 'em zeer tegenviel, ter wijl het andere, V.V.A. j ist meeviel. Haarlem op één na onderaan, V.V.A. op één na bovenaan op de ranglijst. Men zou dps geredelijk een Amster- damsche overwinning voorspellen. Wij zijn hier zoo zeker niet van, eii moudèn het integendeel op de roodbroeken, die 't gevaar van den toestand voldoende in zullen zieiuojn met eere uit den strijd te komen. Bloemendaal krijgt Zolrtiag gelegenheid haar min of meer preeiaireh Jjbestand te verbeteren. D.O.N.A.R, immers _wii^jog geen enkel punt te behalen, terwijl haar doJgemiddelde, 1—12, ook al weinig goeds inhoudt» Kan Bloemendaal de beide puntjes veroveren, dan zijn ze goud waard. Ge zien het eervolle resuitaat tegen Velox behaald, bestaat er o.i. wel kans rop. Ma,ar dan dienen alle zeilen bijgezet te worden, en vooral de aanvallers behooren al hun krachten .te geven. We hopen, dat Beijk c.s. Zondagavond vreugde in het kruidnoten- dorp brengen! Het spel van de witte reserves viel ons Zondag morgen bitter tegen! 'tÉlftal was geen schijn van dat we tegen Bennebroek aan 't werk zagen. Groote fouten kleefden elke linie in. In 't bij zonder de half-backs waren bijzonder zwak. De beste was nog de midden-half, maar ook zijn plaatsen leek naar niets. De rechts-half liep den geheelen ochtend naar zijn vorm té zoeken, terwijl de links-dito den bal steeds verkeerd behandelde, waardoor deze nimmer op de plaats kwam, waar hij behoorde te zijn. In de achterhoede was Jansen er voor in de tweede helft wanhopig uit. Telkens trad hij te aar zelend op, waarvan o.a. de tweede goal het gevolg was. Zijn partner heeft veel gered; deze speler en de keeper redde het elftal voor een nederlaag, hoe wel 't geUjke spe| dikwijls ook reeds de nederlaag beteekende, want na loting was E.D.O. de ge lukkige. In de voorhoede viel de absoluut onvoldoende zwakke bezetting van den linjcs-buitenplaats op. Is er geen betere speler voor dezen jongeling! We nemen-aan, dat de reserves een off-day had den, wat ze Zondagochtend tegen haar ernstigste concurrent, V.S.V. II ook wel zullen bewijzen. Weten ze de Velseroorders, die tot nu toe onge slagen zijn, met een nederlaag naar IJmuiden Oost terug te sturen, staat het tweede elftal vrij onbe dreigd op de eerste plaats. Het vierde elftal won met groote cijfers (71) van V.O.G. 3 in Heemstede. Ook dit elftal heeft een zwaren wedstrijd (D.W.O. 2) voor den boeg. Weet het Zich van dezen lastigen tegenstander te ontdoeif, dan staat verder weinig een hernieuwd kampioenschap den vierde elftallen in den weg. Adspiranten A wonnen met 20 van H.F.C. A, terwijl B, dat veel zwakker schijnt te zijn, met liefst 90 van de Pigge-baby's verloor! Zaterdagmiddag trekt B naar Zandvoort B om daar te verliezen, terwijl Zandvoort A hier een nederlaag te slikken krijgt van Bloemendaal A. Stoop's Bad. Mochten wij een paar weken geleden in een artikeltje over zwemmen het voorloopig bericht opnemen, dat Stoop's Bad een belangrijke verbetering zou ondergaan door het aanschaffen van een stalen model spring plank, de eerste in Nederland, en in navolging van Duitschland, waar zeer vele zweminrichtingen deze uniform springplank reeds hebben ingevoerd, met genoegen kunnen wij thans berichten, dat „de plank" er ligt en wel tot groote tevredenheid van hen die het waterspringen beoefenen. Het geheel ziet er dan ook keurig uit en, wat de hoofdzaak is, de plank is zooals we dat persoon lijk ondervonden werkelijk een verbetering. De ligging de stabiele veerkracht enfin, tal van technische onderdeelen waar de springer of springster op let, is wel van dien aard geworden, dat het 't springen ontegenzeggelijk ten goede komt niet te stijf niet te slap op juisten stand oploopend, waardoor, o.i., de techniek van het springen zeer wel meer opgevoerd zal kun nen worden. Een belangrijke verbetering voor Stoop's Bad, die de inrichting zeer zeker ten goede zal komen. S. „Het Molenhuis", door J. P. Zoomers Vermeer, ingenaaid 2.90, gebonden ƒ3.90. Uitgave Van Holkema Waren- dorf's Uitgeversmaatschappij, Amster dam. Van dit boek kan gezegd worden, dat het van uegm tot einde boeit, door den paKkenden still en ae aangrijpende tragedie welke ér in voorkomt; we worden in een Doerderij gebracht, waarin van;' gesiacnt tot geslacht Harde, gesloten boeren wonen, meestal bezoent door een erteiijk lichaamsgeprek. De laatste nog levende van dit boerengeslacht is dooistom, en van een ijzerhard karakter, vol on- veizoeniijke wrok tegen alles wat lichter en vrijer leven kan en durlt. Hij is, door zijn moeder op haar sterfbed, uitgehuwelijkt aan het schuwe en sloven de dienstmeisje van de hoeve, omdat de kans op een ander huwelijk zoowel door zijn mismaaktheid ais dóór zijn karakter uitgesloten is. Uit dit huwe lijk komen: een zoon, evenbeeld van den vader en ook mismaakt, en daarna twee dochters, in wie de weggedrongen en nooit ontbloeide levens lust van de moeder verwonderlijkerwijze tot uiting komt: twee mooie, levensblijde en vroolijke meis jes. De barsche vader en zoon voelen dit bloeiende tweetal als een vijandig element in hun omgeving, en trekken zich er instinctief en onbewust van terug. Daartusschen staat de moeder, de gewezen dienstmeid, het vroegere weesmeisje: een nauwe lijks aangeziene slavin van de beide mannen, een geduldige en heimelijk lieve moeder voor de beide meisjes. Totdat een crisis dezer Onbewuste tegenstelling zich met hevigheid openbaart. Het oudste meisje vat een schuchtere liefde op voor een jongen, man, zoon van den veldwachter van het dorp. Het is kermis in 't dorp. Daar iedere omgang, iedere vrij heid van beweging aan de meisjes door den vader verboden is, weet de minnaar hen over te halen, 's avonds uit te'breken en met hem een avond wandeling op de kermis te maken. Maar het toe val wil, dat de veldwachter, niets wetende van de idylle van zijn eigen zoon, hen dienzelfden avond met een laddertje hun kamertje ziet binnenklim men. Het ergste vermoedend, meent hij zijn zede lijken plicht te vervullen, door de-ouders van dit feit op de hoogte te stellen. Als de moeder de meisjes wil verdedigen, valt de vader haar woest aan. Vallend weet zij nog juist de binnentredende meisjes toe te roepen te vluchten. De meisjes vluchten het bosch in, en worden daar gevonden door een vriend. Zij wagen het niet meer terug te gaan naar huis. Ook de moeder besluit ten slotte te vluchten. Op een avond, als de meisjes en hun vriend in de laan wachten, heeft deze vlucht uit „Het Molenhuis" plaats. De meisjes begrijpen het niet, zij zien haar in den maneschijn aankomen met zware pakken. Ten slotte vluchten ze samen als opgejaagde, schuwe dieren in den nacht het bosch in, het gevreesde Molenhuis achter zich latend. Dit is in 't kort de geschiedenis, welke de schrijf ster ons hierin meedeelt, wier naam ons reeds ge noeg waarborg 'geeft, te zeggen, dat dit boek zijn weg wel zal vinden. „Cactussen" door J. M. van den Hou ten, met ruim 50 afbeeldingen, prijs 1.50. Uitgave W. L. J. Brusse's Uitgevers-Mij. te Rotterdam. Dit boekje is niet uitgegeven met de bedoeling om een geleerde verhandeling te geven over de in plantkundig opzicht zoo merkwaardige familie der Cacteeën, maar meer met de bedoeling om den belangstellenden natuurliefhebber van advies te dienen, om een aantal meest geschikte soorten cactussen, zonder kostbare hulpmiddelen te leeren opkweeken. Er bestaat in ons land voor de cactussen reeds veel animo, doch we gelooven, dat deze „weg wijzer" zouden we 't willen noemen, veler sym pathie zal doen ontvlammen voor den rijk variee- renden cactusplant, die we in dit werkje, dat typo grafisch zeer goed verzorgd is, (vooral de vele duidelijk afgedrukte foto's van cactussen) in zoo groote verscheidenheid aantreffen. Boekaankondiging. „Ballingen", door Annie Salomonson, prijs inge naaid 2.50 gebonden 3.25. Uitgave: Van Holke ma Warendorf te Amsterdam. „Pommie", de geschiedenis van een poes, door Anna van GoghKaulbauch, prijs 2.25. Uitgave: W. L. Brusséé te Rotterdam. Botermarkt 12 - Haarlem Etaleert heden Moderne Eetkamer, Dressoir, Tafel, 4 Stoelen 2 Arm-Fauteuils Theemeubel Spiegel met velours naar Keus wat is het dan een genot om een te bezitten. Het kost U niet veel als U een bestelt bij- Rijwiel- en Radiohandel Toestellen uit voorraad leverbaar j Uitzending van Diners aan huis Iordensstraat 74 - Haarlem - Telef13132 Prijscourant wordt op aanvrage toegezonden Telefoon 14168 Overveen LUIDSPREKERS If MUIU TOESTELLEN Steeds voorradig Electrïciteït op elk gebied PRIJS 1,50 „Verborgen Verlangens", door Pamela Wynne, prijs ƒ2.50 gebonden. Uitgave: Van Holkema Warendorf te Amsterdam. „De Tooverberg", door Thomas Mann, piijs ingenaaid ƒ7.50, gebonden ƒ9.Uitgave: Van Holkema Warendorf te Amsterdam. „Kleeren maken de Vrouw". Zaterdag 15 Oc tober a.s. geeft het Rotterdamsch-Hofstad-Tooneel in den Schouwburg Jansweg een tweede opvoering hier ter stede van het succes blijspel „Kleeren maken de Vrouw". Gezien het succes bij de eerste opvoeringen en de schitterende critiek welke van hetN stuk zijn gegeven zal de schouwburg dien avond zeer zeker op een druk bezoek mogen rekenen. Maeterlinck's Blauwe Vogel van het Geluk. Zondagmiddag geeft het Ver. Tooneel, directie Verkade en Verbeek een Forensen-voorstelling in den Stadsschouwburg ,te Amsterdam. Opgevoerd zal worden Maeterlinck's Blauwe Vogel van het Geluk, kinderdroom in 10 tafereelen, ingestudeerd door Ed. Verkade. Décors van Frans v. d. Kooy. Costumes van Rie Cramer. Muziek gecomponeerd door en- onder leiding van Alex de Jong. Dansen onder leiding van Mary Smithuysen. De hoofdrol, Tyltyl, zal vertolkt worden door Else Mauhs; verder optreden van bijna alle dames en heeren van het gezelschap. De Amsterdamsche pers was vol lof over deze bijzondere opvoering. Terug te bekomen bij: v. d. Glashorst, Vondel laan 26, Aerdenhout, een kleine herdershond; W. Roozen, Hyacinthenlaan 3, Haarlem, een huis sleutel; J. v. d. Mooien, Brederodeweg 70, Bloe mendaal, een sleutel; W. Vleghert, v. Stolberglaan 17, Aerdenhout, een combinatietang; Reinders, Vijverweg 4 b, Bloemendaal, een bruin taschje, waarin beursje; Dijkman, Krullelaanl, Bloemen daal, een bronzen broche; J. van den Bronk, Bloe mendaalscheweg 72 A, Jan Gijzenvaart, Santpoort, een paar heeren handschoenen; A. Schoondorp, Spionkopstraat 18, Haarlem, een rijwielbefasting- merk 1927; Kuurstra, Zuidertuindorplaan 30, Haar lem, een moersleutel; Linnekamp, Verbindingsweg 3, Bloemendaal, een rijwielbelastingmerk 1927; Togtema, Zomerzorgerlaan 14, Bloemendaal, een klut; W. Flooren, Oosterduinweg 4, Aerdenhout, een zwart damestaschje; J. v. Bakel, Binnenpad 18, Overveen, een koperen gewicht; Stam, Bloemen daalscheweg 157, een poesje: aan het bureau van politie te Overveen, een haarspeldje, een overjas, een sleutel, een portiekkruk; aan den politiepost te Aerdenhout, een rijwielbelastingmerk 1927. tegenover Stoop's Bad Beleefd aanbevelend» Telefoon 11613 J. HESSELINK Jr., Jan Steenstraat 89

Bloemendaal's Editie | 1927 | | pagina 2