Iets wat U misschien nog niet wist! G» Eikelenboom - Uitgever re WEEK-AGENDA H HENNY MULLER SPORTPRAATJE UITGAAN IJ. P. KENZENi Bloemendaal Telefoon 22324 Het overweldigende succes Ij-I muziek en menschelijke stem. x DE NIEUWE POSTTARIEVEN Aan de drukkerij van ons blad worden niet alleen couranten, doch ook alle soorten drukwerken, vlug en billijk gemaakt, Vraagt prijs aan ons bureau of probeer het met een order, wij zullen U correct bedienen» Hedenavond. Stadsschouwburg, Capet-kwartet, 8 uur. Gebouw „Bloemhof", Haarl. Tooneel-Ensemble, bal masqué. Zondag 12 Febiuari. Stadsschouwburg, Capet-kwartet, n.m. 2.30 uur. 's avonds 8 uur, Spel van liefde en list. Gem. Concertgebouw, H.O.V. Matinée, 2.30 uur. 's avonds 8 uur, Revue „Hallo Batavia!" Rusthoek, Dancing 811 uur. Hotel Roozendaal, Dancing 811 uur. Maandag 13 Februari. Stadsschouwburg, n.m. 8 uur, „De meneer van 5 uur". Gem. Concertgebouw, concert Internos, Mannen koor met kinderkoor, 8 uur. Bovenzaal: Filmavond Chr. Rei-vereeniging, 8 u. Haarl. Kegelbond, Tempeliersstraat, Bal masqué, 9 uur. Schouwburg JanSweg, „De Jantjes". De Kroon, bovenzaal, Lezing „La Cathédrale de Reims avant, pendant et après la guerie" (zie bericht). Schouwburg Jansweg, „De Jantjes". Dinsdag 14 Februari. Stadsschouwburg, „M'n vader en ik", 8 uur. Gem. Concertgebouw, Bach-concert (Mengelberg). Woensdag 15 Februari. Schouwburg Jansweg, Kindervoorstelling „Jantje in Modderstad". Gem. Concertgebouw, H.O.V. Jeugdconcert. Donderdag 16 Februari. Gem. Concertgebouw, H.O.V. ledenconcert. Vrijdag 17 Februari. Gem. Concertgebouw, gem. Orgelconcert, soliste: Rosa Spier, harpiste. Boskamp Zn., Expositie. De Bois, Expositie, werken van H. F. Boot. Bioscoopvoorstellingen. Concertgebouw Modern, optreden van verschillen de artisten. ingericht; enfin, 't mooie zal spoedig genoeg ver dwijnen, een werkplaats voor het herstellen van rijwielen is nu eenmaal geen apotheek. Achter de werkplaats vindt men een gezellige spreekkamer, waar cliënten of andere belangheb benden worden ontvangen. Ook hieraan is de noo- dige zorg besteed, zoo zelfs, dat het verblijf in deze wachtkamer een aangename verpoozing is, als men soms even moet wachten. Aan het einde van de gang, welke toegang ver schaft tot de genoemde lokaliteiten (showroom, werkplaats en wachtkamer) is een ruime trap, welke naar een groot kantoorlokaal leidt. De architect heeft hier in verschillende opzichten met de practijk rekening gehouden. Zoo is de tele foon geplaatst voor een dubbel loket, welke 's avonds na sluiting door dit loket wordt gescho ven, waardoor de chauffeur, die boven de garage woont, de telefoon kan bedienen, als het kantoor gesloten is, m.a.w.: wie Gebrs. Beekman opbelt, heeft altijd gehoor. Vanuit het kantoor kan men den ingang van de garage overzien, wat eveneens practisch is. daar men nu kan nagaan wat er in- en uitgaat. Alles tezaam is de verbouwing en de samenvoe ging van de twee bedrijven onder één perceel een verbetering; moge net ook een vooruitgang blijken voor deze bekende firma, welke in onze gemeente een zeer goede reputatie geniet. Voor de uitvoerders van de verbouwing, hebben nog, naast den reeds genoemden architect, de heer H. W. van Kempen niets dan lof, al is het mede te danken aan zijn bekwame leiding, zijn er toch vak- menschen aan het werk geweest; zoo noemen we den aannemer E. Bellaart te Haarlem voor de ac curate verbouwing, den schilder J. Huisman, alhier, voor de effectvoile beschildering, de fa. Stuurman Maas alhier voor de centrale verwarming, den stucadoor J. P. Eekhout te Haarlem, voor het pleis terwerk; ook de verlichting is goed uitgevoerd; de naam van de firma was ons bij het schrijven niet bekend. In ons volgend nummer hopen we nog iets over de opening te kunnen melden met datgene wat we misschien nog zijn vergeten. De inningen bij het P.E.N. Vragen van het lid W. F. Visser. De heer W. F. Visser, lid van de Provinciale Staten, heeft de volgende vragen gesteld tot Ged. Staten van Noord-Holland: 1. Is het Gedeputeerde Staten bekend, dat door het P.E.N. in de gemeenten, waar dit lichaam de stroom direct aan de verbruikers levert, overge gaan is tot tweemaandelijksche inning van de ver schuldigde gelden? 2. Zijn Gedeputeerde Staten ook van meening, dat door deze methode, vooral in de wintermaan den, de afnemers met geringe inkomens groote moeite hebben aan hunne verplichtingen te vol doen? 3. Zijn Gedeputeerde Staten niet van meening, dat er hierdoor kans bestaat, dat het verbruik zal terugloopen, doordat de groote massa der ver bruikers, zich alle mogelijke beperkingen zal moe ten opleggen? 4. Is het Gedeputeerde Staten ook bekend, of er door het P.E.N. maatregelen kunnen en zullen worden getroffen, om de bezwaren aan genoemde inning verbonden, te ondervangen en 5. Zoo ja, zijn Gedeputeerde Staten bereid deze mede te deelen, tevens of deze volgens hunne meening aan hun doel zullen beantwoorden? 6. Zoo neen, zijn Gedeputeerde Staten dan niet van meening, dat 'het wenschelijk is deze te treffen of, indien zulks niet mogelijk blijkt, dat weer wordt overgegaan tot de éénmaandelijksche inning? 7. Zijn Gedeputeerde Staten ook in staat en bereid mede te deelen, welke bezuinigingen het P.E.N. door de tweemaandelijksche inning, naar raming, denkt te bereiken? Korte Kleverlaan 26 Telefoon 22861 KLEVERPARK Boomplanten. Naar wij vernemen zullen te beginnen met Maandagmiddag door leerlingen der lagere scholen boomen geplant worden in de Molijnstraat, Mr. Cornelisstraat en omgeving. Een zaak waarvan in het Kleverpark nog geen tweede bestaat! De nieuwe vischhandel van W. A. Kok, Santpoorterplein 2. Aan een dergelijke zaak was nu. in het Klever park inderdaad behoefte. We hebben het zelfs dadelijk bemerkt door de belangstelling die de eigenaar, de heer Kok, reeds bij de opening mocht ondervinden. Een groote voorraad van alle soorten visch- waren, zoowel gebakken, gerookt als vcrsch, is hier voorhanden. De zaak is flink aangepakt en voorziet in een bestaande behoefte. De winkel ziet er keurig verzorgd uit. Liefhebbers van visch kunnen hier te kust en te keur terecht. De heer Kok heeft deze inrichting zóó verzorgd, dat ze aan de hoogste eischen vol doet. Het is alles frisch, zindelijk en helder. Zij, die graag smullen aan versche zeevisch, kun nen hier terecht. In-een der etalagekasten bevindt zich ook een groot aquarium voor het etaleeren van levende visch, en dat nu bij de opening was voorzien van prachtige groote paling. Het is in alle opzichten een le klas zaak op dit gebied en we vertrouwen, dat de eigenaar hiermede wek succes zal hebben. Verder verwijzen we onze lezers naar de ad vertentie in dit nummer. Grafkransen - Inrichten van Rouwkamers De brand bepaalde zich in hoofdzaak tot den in gang, hoewel het geheele perceel veel door water schade leed. Vandaar dat de ondernemer, de heer H. Das, de geheele inrichting opnieuw heeft laten reslaureeren, terwijl de ingang geheel werd ver bouwd, die nu een royalen aanblik biedt. In de hal, waar men dus binnenkomt, is een modern trap penhuis gebouwd, zeer artistiek uitgevoerd naar ontwerpen van den eigenaar zelf. Ook het glas in lood aan den ingang, voorstellende een sierkun stenaar en een meubelmaker, geven aan het geheel iets warms, wat prettig; aandoet. Ook het brons- werk in de deur aangebracht is zoowel practisch ter bescherming van het glas, als kunstvol. In de inrichting zijn verschillende modellen kleine meubelen in cabiné's geëxposeerd, naar ontwerpen van den heer Das;Hot zelfs de lichtornamenten zijn iets aparts, we kregen daarbij moderne practische lampen te zien. De trap leidt naar de modelkamers van do meubelen, waar de koopers rustig een keus kunnen maken, of desgewenscht nieuwe modellen kunnen bespreken. De etalage vertoond het beeld van een intieme moaerne huiskamer, met bloemen op tafel, en een warmgetinte schemerlamp in een hoek. Een bezoek aan dezeAnrichting is wel de. moeite waard, ondanks de sinds kort plaats gehad heb bende restaureering (we meenen in September van het vorige jaar) mogenSve zeggen, dat deze ver bouwing en nieuwe restaureering er veel toe bij draagt tot verbetering en vooruitgang van aeze bekende inrichting. Tentoonstelling van werken door H. F. Boot. In den Kunsthandel van j. H. de Bois, Kruisleg 68, is van 1 tot 29 Februari een tentoonstelling van wei ken door H. F. Boot. WÖRD^JIOV™ nonlij W DOOR EERiTE m. VULCAni5EER-IMRICHTiriG FIKMA J. LETJCHERT 2 O TOLSTRAAT 92 04 AMSTERDAM TELEFOOri 25167 KERKSTRAAT 2 HAARLEM TELEfOOH 10492 STATTOHSRLEin 20-22 HILVERSUM TELETOOn C3t waar de weersgésteldheid, waarin gespeeld moest worden, verre van ideaal, maar dit geldt evenzeer voor de tegenpartij, en de a.s. kampioen hadden zich daar even goed aan moeten passen. Kam pioen-spel heeft Velox geen moment ontwikkeld, en een Zandvoort met Keesman in de gelederen, had den geel-zwarten zeer zeker een nederlaag toegebracht, die hun eeretitel niet weinig in gevaar gebracht zou hebben. V.V.A. wist zoowaar B.F.C., in Bussum nog wel, te slaan, wat ontegenzeggelijk een kranige prestatie van de Amsterdammers is, vooral, waar hetzelfde B.F.C. de mannen van Drijfhout in eigen huis een sprekende 41 nederlaag wist toe te brengen. En nu Zondag kan dan eindelijk de beslissing brengen. Kan, want als Velox van Bloemendaal veiliest, en Haarlem van Zeeburgia, is er tusschen beide rivalen nog weer een beslissingswedstrijd noodig. We gelooven echter, niet, dat 't zoover zal komen, omdat een overwinning van Zeeburgia op Haarlem vooral na 't vertoonde spel tegen Bloemendaal, ons uitgesloten lijkt; zelfs een gelijk spel achten we nog een gewaagde voorspelling. Velox zal 't evenmin makkelijk hebben, hier zou ons een draw in 't geheel niet verwonderen, en als we de witten zien winnen, zullen we ons daar niets over verbazen. Met dat al begroeten we dus de Utrechtenaren Zondagmiddag als kampioen der tweede klas B. De Bloemendaal-reserves glijden hoe langer hoe meer af van den weg, die naar de bovenste plaats leidt. Nu weer werd tegen Schoten 2 een kostbaar puntje verspeeld. Het derde elftal won met flinke cijfers (81) van D.O.A. 2, het vierde, dat, nu de kans weg is, de fut verloren schijnt te hebben, zag zich door R.C.H. 7 met 72 geklopt! Van het vijfde elftal en de junioren zagen we geen uitslagen vermeld, zoo dat we aannemen, dat de voor hen vastgestelde wedstrijden geen dóorgang vonden. Het tweede elftal moet naar I.V.O. en nu geldt: er op of er onder! Winnen Jansen c.s., dan is alle hoop nog niet verloren, omdat de andere preten denten: D.I.O. en Ripperda nog ééns ontmoet wor den, zoodat de reserves hun lot in eigen handen hebben. We voorzien helaas van hun tocht naar den Vergierdenweg geen zegetocht! Het derde elftal gaat naar Zandvoort 3; wordt in de duinen gewonnen, dan is het kampioenschap in den zak! O.i. mogen Van Maren en de zijnen met gelijk spel dubbel en dwars tevreden zijn! Het vijfde heeft een walk-over tegen Ripperda 2, terwijl de junioren een zekere nederlaag tegen Zandvoort tegemoet gaan. H. Haarlemsche Bachvereeniging. Het zesde concert der Haarlemsche Bachvereeniging wordt gehouden op Dinsdag 14 Februari te 8 uur, in de Gemeentelijke Concertzaal, met medewerking van het orkest van het Concertgebouw te Amsterdam, onder leiding van dr. Willem Mengelberg (eerelid en lid van verdienste der H. B. V.). Het programma bevat: Symphonie No. 2 D gr. t. Op 36, L. van Beethoven en Symphonie No. 6 „Pathétique" Op. 74, P. Tschaikowsky. H. O. V. De Haarlemsche Orkestveieeniging (dirigent: Eduard van Beiiium), geeft een Ledenconcert op Donderdag 16 Februari 1928, 's avonds 8% uur precies in de Gein. Concertgebouw. Als solist treedt op de heer Thomas Canivez, Cello. Het programma,vermeld: 1. Ouverture „Die verkaufte Braut" Fr. Smetena 2. Celloconcert b kl. terts A. Dvorak a. Allegro b. Adagio ma non troppo c. Finale 3. Serenade voor Strijkinstrumenten P. I. Tschaikowsky a. Pezzo in forma di Sonatina b. Walzer c. Elégie d. Finale (Thema Russo) (Eerste uitvoering). 4. Marche Hongroise (Damnation de Faust) H. Berlioz „Haarlem's Tooneel Ensemble". „Haarlems' Tooneel Ensemble" geeft Zaterdag 11 Februari in het gebouw „Bloemhof" een groot balmasqué. Er zal op drieërlei wijze voor muziek gezorgd worden, n.l. door een Jazz-band, een groot loop orkest en een orgel. Verschillende prijzen worden uitgeloofd. In April wordt door deze vereeniging een op voering gegeven van het Amerikaansche blijspel „Millionaii tegen wil en dank". Personalia. De heer M. M. Peute, arbeider telegrafist aan het station alhier, wordt met in gang van 19 Februari overgeplaatst naar 't station Maassluis, als dienstdoend assistent van den stationsdienst. Bal-Masqué H. K. B. De H. K. B. organiseert op Maandag 13 Februari een groot Carnavalsfeest in de schitterend versierde feestzaal in het club gebouw H. K. B., aanvang 9 uur. $XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX}ööööüCO X u Q X van Errcs' ontvangapparaten x X vindt zijn oorzaak in de onver- !f; gelijkelijk zuivere reproductie van x X Vraagt gratis demonstratie bij lil; X den plaatselijken agent i;i; VERBINDINGSWEG i|;i RADIO- EN RIJWIELHANDEL X ;:fc:o=:xxxxx>ooo::xxxxxxxxxxxxx:'C«xx:'0 Kindervoorstelling „Jantje in Modderstad". Wederopvoering op 15 Februari. Naar aanlei ding van het groote succes Zondag 5 Februari behaald, met de Kindervoorstelling van „Jantje in Modderstad" onder JeidSffe van Mevr. R. v. Eden— v. Eden, ten bate van „Maatschappelijk werk" in den Schouwburg aan den Jansweg, heeft de com missie besloten een wederopvoering te geven op Woensdag 15 Februari in genoemden schouwburg. Ook deze voorstelling is geheel ten bate van „Maatschappelijk Werk": De persbeoordeelingen over de eerste opvoering waren unaniem schit terend. De muziekverslaggever van „Haarl. Dagblad" schreef: Het werd een model-uitvoering, zoowel keurige onverbeterlijke costuums, vlot, geestig spel, als muzikale, beschaafde zang, maakten de zoo serieus verzorgde voorstelling tot een geweldig succes. Clinge Doorenbos. Het Concertbureau Alphenaar deelt ons mee, dat Clinge Doorenbos op Maandag 12 Maart a.s. in den Schouwburg Jansweg zal optreden, bij welke ge legenheid hij zijn levensliedjes zal voordragen. Mevr. Clinge Doorenbosde Biécourt zal hem begeleiden. Wat den aard en de voordracht zijner levens liedjes betreft, zij vermeld, dat Clinge Doorenbos een geheel eigen, persoonlijke sfeer schept, wars van alle banaliteiten, zoodat ieder, jong en oud en van alle gezindten, met onverdeeld genoegen naar zijn liedjes kan komen luisteren. Toegangsbewijzen en plaatsbespreking vanaf 1 Maart ad ƒ1.50, ƒ1.25 en 0.75 pl.r. aan het Concert-Bureau Alphenaar, Kruisweg 49 en Filiaal De Kerckhoeck, Oude Groenmarkt 1 en 3 en zoo noodig des avonds aan den Schouwburg. Om verwarring te voorkomen. Gebleken is, dat de met ingang van 1 Februari j.l. ingegane verlaging van de porten der brieven en briefkaarten in locaal verkeer, op ruime schaal door het publiek wordt beschouwd als een ver laging van het binnenlandsche tarief. Het hoofd bestuur van de P. en T. vestigt er nogmaals de aandacht op, dat de ingevoerde tariefsverlaging, voor zooveel de brieven en briefkaarten betreft, uitsluitend van toepassing is voor de correspon dentie gewisseld tusschen personen die in de zelfde stad wonen. Op de postkantoren kan desgewenscht worden nagevraagd tot hoever de grenzen van deze „stadsbestelling" zich uitstrekt. We hebben de lijst voor wat deze omgeving betreft, reeds in ons blad van 28 Januari gepubliceerd. We wijzen er verder nog op dat de verlaging voor de stadsbrieven alleen geldt voor een gewicht tot 20 gram. De tarieven luiden: Voor Stadsverkeer Briefkaarten 3 cent, Brieven tot 20 gram 5 cent, boven 20 tot 250 gram 15 cent. Voor Binneniandsch verkeer 5 cent, Brieven tot 20 gram 7'/2 cent, boven 20 tot 250 gram 15 cent. Hieronder plaatsen wij nogmaals den kring van plaatsen, waar de verlaagde tarieven van toepas sing zijn voor deze gemeente. Kom Bloemendaal. Haarlem, Aerdenhout, Anuterd. straatweg tot de Liede, Binnen-Liede, Buiten-Liede tot aan de Ringvaart, Hooge Spaarndammerdijk, Houtrijker- weg, Inlaagpolder, Kerkweg, Lagendijk, Noordzee kanaal tusschen Zijkanaal B en C. Heemstede, de Glip, Kadijk, Prinsenlaan. Overveen, Santpoort Station, Drie huis tot spoorwegovergang, Duinlustpark, Sant poort-dorp. Spaarndam, Spaariidammerpolder, Veenpol- der, Waarderpolder, Zijkanaal B, Zijkanaal C, Zijl wetering. De Poistbestellingen. Door den directeur van het postkantoor te Haarlem is aan de bewoners van' geannexeerd Overveen een circulaire verzon den met het verzoek zich te willen uitspreken of zij in het vervolg hun postbestellingen uit Haarlem dan wel uit Overveen willen ontvangen. De circulaire stelt de Overveensche en de Haar lemsche wijze van bestelling tegenover elkaar. Of de Haarlemsche zooveel gunstiger is, dat de ge dachte „oud lood om oud ijzer" noodzakelijk ach terwege moet blijven, staat echter nog niet vast. Het zou dan ook niet te verwonderen zijn, als de Overveners bij meerderheid van stemmen zeiden: „Laten wij maar bij Overveen blijven". H. D. Als de vensters van Uw ziel vuil en beslagen zijn, bedekt met een stof die er niet op hoort, dan zal,, als gij er door kijkt, de wereld vuil en dof en V verward voor U zijn. Houd echter Uw klachten vóór U; houd Uw pessimisme, Uw „ik arme onge lukkige" voor U, anders verraadt ge, dat Uw ven sters hoog noodig schoongemaakt moeten worden. „GEDACHTEN VAN TRINE". OVERVEEN. Diefstal. Toen de oberkellner van Hotel van Ouds het Raadhuis alhier Zaterdagmorgen in de zaak kwam, ontdekte hij tot zijn schrik, trommel geborgen was, openstond; de geld- trommel met aan inhoud ruim 80'.aan zilvergeld, wao verdwenen. Hij deed van een en ander aangifte bij de politie. Toen de politie het- geval onderzocht, kwam men tot de ontdekking, dat deze diefstal niet door inbraak was geschied, maar dat een der aanwezigen in het Hotel hier meer van moest weten. Door het plotseling vertrek van een der kellners, die 's Zondagavonds heimelijk naar zijn ouders te Amsterdam was gegaan, kwam de politie 's Maan dags op de gedachte, dat dit jongmensch er wel meer van kon weten. De politie heeft hem dienzelf den dag nog gearresteerd en aan een streng ver hoor onderworpen, waarna hij volledig bekende dit geld gestolen te hebben; hij had het geld vanaf Zaterdagmorgen tot Zondagavond achter de cen trale verwarming verstopt. Hij werd na verhoord te zijn weer op vrije voeten gesteld. Proces-verbaal is opgemaakt. De ouders van dit jongmensch hebben het be drag aan den Oberkellner weer vergoed. Aanrijding. Woensdagmorgen omstreeks 8.30 uur reed op de Elswoutslaan, even voorbij Els- woutshoek, in de richting Aerdenhout de heer P., poelier te Haarlem, met zijn rijwiel. Van tegenover gestelde richting kwam een auto, bestuurd door v. d. V. te Haarlem, en reed den wielrijder aan. De heer P. bekwam een lichte verwonding, terwijl de fiets totaal werd vernield. Terwijl dit ongeval plaats vond, kwam er nog een auto achter de reeds genoemde aangereden en botste tegen de eerste auto. Beide auto's werden licht beschadigd. De heer P. verklaarde rechts van den weg gereden te hebben, terwijl v. d. V. deze verklaring tegensprak. Voor de politie een moeilijk geval om uit te zoeken. HAARLEM. Kunstzaal „Peddemors" (H. Das). Na een slui ting van ongeveer zeven weken is deze bekende kunstzaal, welke half December gedeeltelijk ver nield werd door brand, weer in gebruik genomen. De tweede klas B. is er dit jaar wel vroeg bij, in tegenstelling met andere competities, waar ver- eenigingen zijn, die zelfs nog 6 wedstrijden moeten spelen. Als het programma afgewerkt wordt, zijn er reeds een vijftal elftallen (Velox, Zeeburgia, Bloemendaal, A.F.C., H.V.C.) die uitgespeeld zijn, terwijl de andere 5 er nog maar één voor den boeg hebben! Dit vlotte verloop zal wel voornamelijk te danken zijn aan de 'goede terreinen, waarover de betrokken clubs in deze afdeeling beschikken. Merkwaardig is, dat j de laatste wedstrijden de beslissing moeten brengen voor het kampioen schap, want al heeft Velox theoretisch het kam pioenschap in den zak, practisch zijn de Utrech tenaren er nog niet zeker van. We zagen Zondag ide eerste helft van den- wed strijd Bloemendaal-feeeburgia en om ook de tweede helft af te wjui iten, daar ontbrak ons de moed toe. De gestainjTreelplassende regen maakte een langer veiblijf op het terrein ons niet mogelijk. Wat we echter gezien hebben, heeft ons in de meening versterkt, dat' de witten, indien ze maar willen, tot een der sterksten hunner afdeeling be- hooren. Zeeburgia had' al heel weinig in te bren gen, en dat ze de rust ingingen met een 10 voor sprong, hadden zewerkelijk niet te danken aan hun spel, maar wel aan de enorme pech, die het Bloemendaal-team scheen te achtervolgen. Dat ze op heel goedkoope wijze aan hun doelpunt kwamen en dat captain Bakker de penalty niet benutte, laten we nog buiten beschouwing, maar de speel wijze der thuisclub leek ons beter dan die der gasten, waarvan de verdediging al heel zwak was. Op dikwijls wonderbaarlijke manier ontkwam het Amsterdamsche doel aan een doorboring neen, het zat Beijk c.s. niet mee. Blijkens onze infor maties is dit ook na rust het geval geweest, weer twee gelukkige doelpunten voor Zeeburgia, terwijl haar doel, dat soms aan een bekogeling bloot stond, maagdelijk bleef. Als je vrouwe Fortuna maar op je hand hebt, kun je het ver brengen ook in de voetbalsport. Ook Velox heeft de beide punten uit het vuur gesleept, en de 10 overwinning, welke de Utrech tenaren in Zandvoort behaalden, was uit het vuur gesleept en al even onveidiend! Nu was wel is w V -

Bloemendaal's Editie | 1928 | | pagina 2