PLAATSELIJK NIEUWS UITGAAN T00NEEL VARIA V E L S E N GEVONDEN VOORWERPEN BURGERLIJKE STAND R KENZEN V- BOEKEN EN TIJDSCHRIFTEN WETENSWAARDIGHEDEN ADRESBOEK Prijs f 2.50 Heden ontvangen PHILIPS RADIO-TOESTELLEN met de nieuwe Philips-Luidspreker Prijs complete installatie f 257.50 Plaatsspanningsapparaat, toestel en Luidspreker. Betaling in overleg RADIO- EN RIJWIELHANDEL VERBINDINGSWEG b/dK.KLEVERLAAN volkshuisvesting op den langen baan zou ge sehoven worden, de Raad dacht er gelukkig an ders over en besloot in zijne vergadering van 17 Mei 1928, dat de woningen toch bij het Brou werskolkje zouden worden gesticht, terwijl andere architecten zouden worden uitgenoodigd een plan van bebouwing bij den Raad in te dienen. Het is allèen jammer, dat de heer Springer een paar maanden gewacht heeft met de mededeeling, dat hij van de hem gegeven opdracht afzag. Ben ik goed ingelicht, dan heeft de gemeente- architect reeds een plan gereed. Zou .het geen aanbeveling verdienen het plan van den heer de Jong eens ernstig te bestudeeren, temeer daar genoemde heer volkomen op de hoogte is met de ligging der terreinen aan het Brouwerskolkje. Voordeel hiervan is, dat weer niet een paar maanden moet gewacht worden op de plannen van andere architecten. Nogmaalsvoor vandalisme van de zijde der a.s. bewoners behoeft men niet bevreesd te zijn, terwijl Jiet gemeentebestuur zeker wel zorg zal dragen, dat de te stichten woningen niet afsteken bij het natuurschoon van het Brouwerskolkje. G. A. TIJSSEN, Secretaris Woningbouwvereeniging „Bloemendaal Noord". BLOEMENDAAL. LENTEFEEST. Naast het Kerstfeest organiseert mevr. A. Ver schuylVeltman sinds eenige jaren met hare leer lingen-catechisanten van de afd. Bloemendaal van den Protestantenbond een Lentefeest. Dezer dagen is dit feest ^wederom gehouden in het kerkje van den Bond aan den Potgieterweg en we mogen het meteen wel zeggen, het feest is uit nemend geslaagd. Dit is wel in de eerste plaats te danken aan mevr. Verschuyl, die de jeugd zoo vermag te begrijpen en te leiden en dan aan de kinderen, die behalve hun feeststemming bloeiende takken van sneeuwbal en meidoorn en gouden regen hadden meegenomen, wat aan het gebouw een feestelijk aanzien gaf. Mevr. Verschuyl opende de bijeenkomst, waarna Jan Dissevelt den dirigeerstok ter hand nam en het koor der jongeren aanvoerde in „Mijn Neder land". Aki Kroon begeleidde hierbij op de piano. No. 2 was een uitgebreid nummer „Waarom", voor klein koor met soli, dat zeer verdienstelijk ten gehoore werd gebracht. Met een enkel woord herdacht mevr. Verschuyl het tienjarig bestaan der Afd. Hierop sloeg ook het feestlied, dat door „Dikkie" werd gezongen. Nu werd het bestuur een verrassing bereid en moest het met de jeugd wandelen door bogen van klimop en bloeiende takken. No. 4 werd gezongen door alle leerlingen en nu volgde de pauze, waarin de kinderen werden ont haald. Na de pauze vertelde ds. Houtgast een mooi verhaal en het laatste nummer was het Pinkster lied, gezongen door alle kinderen. De vice-voorzitter, de heer Schiefferdecker sprak een woord van dank en hierna was dit mooie feest afgeloopen. H. D. Week-ends In Wildhoef. Het Centraal Comité voor de Christelijke Jonge Mannen Vereeniging te Amsterdam organiseert een 6-tal weëk-ends in het schoone buiten Wildhoef. Zooals de leider, de heer Tabak mededeelde, is het doel van deze week-ends een goede Zon dagsviering buiten de groote stad. Zaterdagmiddag werden alle voorbereidende maatregelen getroffen voor de eerste bijeenkomst, waarvan elk nog een speciaal doel heeft. Eenvoudige veldbedden, handig in 't gebruik, werden in elkaar gezet in het groote koetshuis, hierachter is de provisiekamer en keuken en een eetzaal, die ook voor bijeenkomsten kan dienen als het weer minder gunstig is. Met mooi weer gebeurt dit alles buiten. Voor 5 uur werden de deelnemers verwacht en nadat alles in orde was gemaakt en de maaltijd was gebruikt, sprak de heer De Boer over „Hoe wij op de C. J. M. V. Zending behandelen". Daarna werd nog een mooie avondwandeling gemaakt. De Zondag werd doorgebracht met een och tendwandeling, kerkgang, middagbijeenkomst en na de avondthee gingen allen weer huistoe naar de groote stad, gesterkt voor de werktaak na een mooien dag buiten. H. D. Prijsvraag Dierenbescherming. Door de Com missie van Beheer van de Sirach Bartholomeus Criellaert Stichting te 's-Gravenhage werd een prijsvraag uitgeschreven ten einde in het bezit te komen van platen waarin op sprekende, kunst zinnige, opbouwende en ook voor de jeugd be grijpelijke wijze het doel, bescherming van het dier, tot uiting komt. 3 prijzen werden beschikbaar gesteld, een van 100.twee van 75. Aan het ontwerp motto „de strijd om het be staan", ingezonden door den heer J. P. van der Borden Jr, alhier, werd de 2e prijs toegekend. Aanbesteding. Door den architect A. H. Pinx- ter is Donderdag aanbesteed het bouwen van een villa in het Kinheimpark. Laagste inschrijvers wa ren J. Niepoth en J. H. Grolle te Amsterdam voor 17.000.hoogste G. F. G. Klaasen en J. W. de Keijzer uit Haarlem voor 22.500. BLOEMENDAAL AAN ZEE. TELEFOON POL.-POST ZEESTRAND. Het telefoonnummer van de Politiepost aan het zeestrand is 14 5 19. Het zeestrand. Het zeestrand, hetwelk aan onze gemeente behoort, begint meer en meer een geliefkoosde plek te worden van tal van in woners uit de omstreken niet alleen, maar ook van vreemdelingen. En terecht, er heerscht bij zomersche dagen jammer dat ze zoo zeldzaam zijn een gezellige drukte, niet roezemoezig, maar rustig, hetgeen altijd prettig aandoet. Daar bij komt dat ons gemeentebestuur zich den laat- sten tijd niet onbetuigd laat, om datgene te doen, wat de gezelligheid kan verhoogen, neemt b.v. de telefonische aansluiting aan de politiepost, een cementen trap, enz. Het opgestoven zand links van het plateau bij de trap belemmerde het uitzicht van de wandelaars op de zee. De gemeente heeft nu dat overtollige zand weg laten halen„ zoodat men weer een onbe lemmerd uitzicht heeft op het wijde watervlak! Dit is een goede verbetering, evenals de noorde lijke afrit, die er komt. Naast de bestaande gele genheden, om zich uit te kleeden, zijn er nu ook een aantal 'Vaste houten hokjes gekomen, zoodat verwacht mag worden dat er dezen zomer weer veel gebruik gemaakt zal worden van het Bloe- mendaalsche strand. OVERVEEN. Onderwijs. De heer Th. J. Overmeer, te Haar lem, is benoemd tot tijdelijk onderwijzer aan de O. L. school te Overveen (vacature W. J. Haenen). Aanbesteding brandstoffen gemeentegebouwen. Het gemeentebestuur besteedde dezer dagen aan de levering van brandstoffen (a. anthraciet, b. gietcokes, c. Brechtcokes, d. geklopte cokes, c. smeedkolen, f. lange turf, g. vuurmakers, h. massa). Ingeschreven was als volgt: firma Krul, Over veen, a. f 21.50, b. f 18.50, c. f 20.50, d. f 18.e. f 1.70, f. f 15.g. f3.75, h. f3450.40; G. de Vries, Overveen, a. f 22.40, b. f 19.75, c. f 21.80, d. f 16.50, f. f 14.25, g. f4.—; A. de Graaf, Bloemendaal, a. f 22.—, b. f 19.50, c. f 21.50, d. f 16.—, e. f 1.80, f. f 14.g. f3.75, h. f3543.10; A. Buys, Haarlem, a. f21.—, b. f 19.50, c. f21.50, d. f 18.—e. f 1.60, f.. f 14.g. f4.50, h. f3411.20; G. Honing, Haar lem, a. f21.50, b. f 18.25, c. f 19.95, d. f 15.50, e. f 1.80, f. f 13.50, g. f4.25, h. f3396.90. De prijzen werden per duizend, kilogram en per stuk berekend. Vacatures bij het L. O. Voor de vacatures bij het L. O. aan scholen B, C en D hebben zich 34 sollicitanten aangemeld. Fiets ontvreemd. Ten nadeele van den heer G. aan de Kleverlaan te Bloemendaal werd aan gifte gedaan dat zijn fiets, die hij in zijn tuin on beheerd had laten staan, verdwenen was. Het rijwiel is intusschen onbeheerd teruggevon den aan de Kleverlaan, ontdaan van de bel. Twee aanrijdingen. De eerste vond Zondag middag omstreeks een uur plaats op den Zeeweg tusschen een motorrijder uit Amsterdam, en een auto. De motorrijder reed in de richting Zandvoort aan de rechterzijde van den weg. Zijn bedoeling was om bij een verbindingspunt weder terug te gaan naar Overveen. Zoodra hij bij dit punt geko men was, gaf hij met zijn linkeihand het teeken om te keeren, toen plotseling een auto met groote snel heid naderde, links uithaalde, gedeeltelijk door het zand reed en zoo tegen het voorwiel van de mo torfiets botste. De motorfiets sloeg om en de be stuurder werd er afgeslingerd, waardoor hij zijn linkerbeen ernstig verwondde; hij werd door een aldaar passeerende auto opgenomen, en bij den heer Van Maren binnengebracht, waar dr. Mendes de Leon de wond heeft verbonden. De bestuurder van de auto was zoo onbeleefd door te rijden; een burger, die het ongeval gezien had, kon nog juist het nummer van de auto noteeren. De politie zal de zaak nader onderzoeken, we hopen dat het onder zoek tot gevolg heeft, dat de autobestuurder er nog meer van te hooren krijgt, 't Is barbaarsch! De tweede aanrijding had Zondagmiddag plaats op het bekende kruispunt Julianaweg, Bloemen- daalscheweg en Militairenweg tusschen een luxe auto uit Amsterdam en een vrachtauto, waarin voetballers gezeten waren uit Heemskerk. De vrachtauto kwam van de richting Bloemendaal naar Overveen en de luxe auto van den Juliana weg naar den Militairenweg. Deze bestuurder was van meening, dat de vrachtauto rechts den vlucht heuvel zou passeeren (wat geen regel is) vergiste zich hierin en kwam met de vrachtauto in botsing, waarvan de vooras, het linkervoorwiel en een ruit werd gebroken. De luxe auto werd licht bescha digd, een lantaarnpaal van de electrischeverlich- ting werd bij den grond afgekapt. Beiden bestuur ders treffen geen schuld; het ongeval is totaal te wijten aan veelbesproken vluchtheuvel met boom, welke aldaar een groote sta in den weg is, en waardoor in een week tijds reeds het tweede onge val plaats heeft gehad. Wanneer geen vluchtheuvel en boom dit kruispunt belemmerd had, waren beide ongevallen niet voorgekomen. Het is werkelijk te wenschen, dat deze prachtige ruimte beschikbaar zal gesteld worden aan het drukke verkeer. Ook de vorige week had er een verkeersongeval plaats, dat door den groote „sta-in-den-weg" werd ve'oorzaakt. We hopen dat de Raad alsnog tot in keer komt en het besluit veranderd, door den zoom te laten verdwijnen. bij Stoop's Bad onder de gemeente Haarlem een aanrijding plaats gehad tusschen de tram en een wielrijder. De 60-jarige heer W. E., musicus, wo nende J ulianalaan 312, fietste aan de rechterzijde van den weg in de richting Overveen. Bij Stoop's Bad stak hij naar links de tramrails over, juist toen uit de richting Haarlem een tram naderde. De heer E. werd door de tram aangereden en kreeg daarbij een buil aan het voorhoofd, eenige bloedende schrammen en vermoedelijk een lichte hersenschudding. Ook kneusde hij een pols. De fiets werd vernield. De heer E. werd binnenge dragen in de hal van Stoop's Bad en door een dokter verbonden. Daarna is hij naar huis ver voerd, waar hij verder verpleegd wordt. Hoogstwaarschijnlijk zal de wielrijder door on voorzichtigheid de dupe zijn geworden, maar toch is het ons al meer opgevallen dat de tram over het algemeen een gebrekkige rem-inrichting heeft. Van vlug stoppen is trouwens geen sprake. AERDENHOUT. Opdracht. Door den architect H. Korringa te Haarlem werd aan Gebr. G. en J. Broertjes, aannemers te Heemstede en Bloemendaal, opge dragen het bouwen van een landhuis in het Naal- denveld alhier. Rijwielaanrijding door de tram. Maandag middag ongeveer 6 uur heeft op de Julianalaan Aanrijding. Maandagmiddag één uur had een aanrijding plaats tusschen twee luxe auto's op den Viersprong te Aerdenhout. De eene auto kwam uit do richting Heemstede en werd bestuurd door een dame uit Zandvoort; de andere kwam van den Boekenrodeweg' en wilde het kruispunt oversteken om den Oosterduinweg in te rijden. Een granieten verkeerspaaltje op den vlucht heuvel ten Westen van de middenlantaarn werd aan stukken gereden. Eveneens was het linker voorspatscherm van één der auto's ernstig be schadigd. De andere auto had geen schade be komen. Verder geen persoonlijke ongelukken. Inbraak. In den nacht van Donderdag op Vrij- d; g is ingebroken in de woning van den heer R. aan den Zandvoortschen weg te Aerdenhout. Aan dc.i achterkant ran de woning werd een rui:ie glas in lood weggenomen. Zoo kon de in breker of konden de inbrekers het raam openen. In de woonkamer werd alles ondersteboven ge haald. Alle laden werden geopend, maar niets is ontvreemd. Waarschijnlijk is de dief dus gestoord of kon hij niets van zijn gading vinden. VOGELENZANG. Pastoor H. J. Zondag ongesteld. De pastoor van Vogelenzang, de hoogeerw. heer H. J. Zondag, Kanunnik en oud-deken van Noordwijk, is onge steld. Hij is van de HH. Sacramenten der Sterven den voorzien. HAARLEM. Het werkrooster Vaifi Je Haarlemsche Orkest- Vereeniging voor de maand Juni luidt: 10 Juni Houtconcert. 12 Ledenconcert Gemeentelijke Concertzaal. 13 Concert Artis Amsterdam. 14 Volksconcert Gemeentelijke Concertzaal. <p 17 Houtconcert. 19 Ledenconcert Gemeentelijke Concertzaal. 21 Volksconcert Gemeentelijke Concertzaal. 24 Houtconcert. 27 Concert Artis- Amsterdam. 28 Volksconcert Gemeentelijke Concertzaal. 29 Ledenconcert in den tuin van het Bron gebouw. H. O. V. De Haarlemsche Orkest-Vereeniging, dirigent Eduard van Beinum, geeft een Leden concert op Dinsdag 12 Juni a.s. 's avonds 8% uur precies in de Gem. Concertzaal te Haarlem onder leiding van Marinus Adam (2e dirigent). Het programma vermeldt: 1. Ouverture „Die Hebriden" F. Mendelssohn- Bartholdy. 2. Symphonie No. 4 a dur F. Mendelssohn- Bartholdy. Allegro vivace Andante con moto Con moto moderato Saltarello. 3. Cyrano de Bergerac Joh. Wagenaar. 4. Ballet de l'Opéra „Prince Igor" A. Borodine. Ons Eigen Tijdschrift. Uitg. C. J. v. Houten en Zn., Weesp. Juni 1928 bevat: Boschrand aan den Veluwezoom, naar een teeken- ning van L. W. R. Wenckebach. Weinig bezochte mooie plekjes in het Gooi, door J. J. F. Schilt. De oude molen, door A. J. D. van Oosten. Het Zwitsersche nationaal park, door K. F. Mak kink. De Toren van Asperen, door A. van Rhoon. De Buunderkamp, door A. B. Wigman. Groote oogen, door Leonard de Maere. De laatsten, door J. Vijverberg. Langs de Utrechtsche Vecht, door A. de Vries. Uitersten, door Helma WolfCatz. China's binnenhuis in Chineesche teekeningen, door Dr. M. M. de Graauw. Zomer aan de Vecht, naar een fotografie van P. J. van der Laarse. Fantasie, gedicht van Ar. Zwink. Voor onze kinderen. Het sprookje van den visscher en den schildpad, door A. van der Zee. Naaidoozendorp, kindervers door Jet de Boer van Stuen. Atsjie, tekst van O. S. v. d. Veen, muziek van Lena Kruithof van Diggelen. Koesey, Alfoeesche legende, naverteld door G. C. Campagns. Voor vrije uurtjes. Schouwburg Jansweg. Zaterdag 9, Zondag 10 en Maandag 11 Juni zullen in den Schouwburg Jansweg drie Cabaretvoorstellingen worden gege ven onder leiding van Chris de la Mar, waarin Paul Ostra als Conferencier zal optreden. Verder wer ken verschillende artisten uit de groote revue „Hallo, Holland lacht weer" (welke tot Zondag j.l. bij Carré te Amsterdam werd opgevoerd) mede. Na de pauze zal worden opgevoerd de Transforma- tieschets „Trein 6.20". Hierin beeldt Chr. de la Mar geheel verschillende karakters uit. De Telegraaf schreef daarover: „Een sterk stuk je van uitbeelding en tooneeltechniek". Het Han delsblad: „Een ras-artist, die onherkenbaar in zijn 6 verschillende creaties was. Het publiek toonde zich enthousiast." Het Vaderland: „Chris de la Mar toonde niet alleen een komisch, maar ook een dra matisch talent te zijn." Openluchtvoorstellingen „J. J. Cremer". De Kon. letterlievende vereeniging „J. J. Cremer" zal van 26—30 Juni a.s. een serie openluchtvoorstellin gen organiseeren in den tuin van „Kraantjelek" te Overveen. Opgevoerd zal worden „Dokter tegen wil en dank", klucht in 3 bedrijven door J. B. P. Molière, onder regie van Willem Hunsche, terwijl alle voor stellingen worden besloten met een bal-chatnpêtre in den electrisch verlichten tuin. Bij de „Cremer-avonden" wordt bovendien wel willende medewerking verleend door het dubbel gemengd kwartet „Votum Nostrum" van Koog Zaandijk, directeur de heer C. N. Kaper. „Hallo Californië." Voor een vrij goed bezette zaal trad de vorige week Vrijdag en Zaterdag in de Stadsschouwburg te Haarlem op het Amsterdamsche Operettegezel schap met „Hallo Californië", onder leiding van den bekenden zanger Emile van Bosch, die hierin een groote rol vervulde. Het is, zooals op het pro gramma vermeld stond, een muzikale sensatie- comedie, een naam die goed is gekozen. In de Stads-Editie schreef Jos. de Klerk over deze opvoering o.m.: „Van de ongebreidelde fantasieën van onder scheidene Wild-West-romanciers is blijkbaar een ruim gebruik gemaakt, om dit kijkstuk met muziek in elkaar te zetten. Aldus wijkt het wel eenigszins af van de soort onderwerpen die doorgaans den grondtoon vormen van de operette, wat „Hallo Ca lifornië" ten slotte toch ook wil wezen. Ik weet mij niet te herinneren ooit zooveel pif poef-paf op het tooneel meegemaakt te hebben! Maar al die kruit lucht is niet 't eenige middel om er 'n Californiaan- sche griezelstemming in te houden; het summum daarvan wordt nog geprobeerd met messenwerpen, een scène die als met acrobatische handigheid slaagde. De muziek van het werk, gecomponeerd door Jack Presburg, is niet hoog te taxeeren, maar zij treft het, dat zij doorgaans goed gezongen wordt, voortreffelijk zelfs door den pracht-baritonzanger Emile van Bosch, wien gelukkig ruimschoots ge legenheid gegeven wordt, om zijn fraai geluid en degelijke zangkunst te laten bewonderen. Doch ook als tooneelfiguur is Van Bosch uitstekend. En de medewerking van Amstels' Dubbelmannenkwartet helpt de muzikale sensatie-comedie muzikaal ook een heel eind op streek. Geslaagde tooneelfiguren gaven Sophie Wil- lemse, Jeanne Timm en Berry Kievits. George Du- bree zong ook niet onaardig en Jo Visser zorgde vlot voor de comische noot. Het geheel gaat in een opgewekt tempo, wat wel noodig is om tijdig met de 12 tafereelen klaar te komen Aan succes bij het vrij talrijk publiek was geen tekort." Is het U bekend dat een ingenieur te Munchen motor-rolschaatsen heeft uitgevonden? dat daarmede naar verluidt een groote snelheid kan worden verkregen? dat elke voet voorzien wordt van een motortje met vliegwiel en benzinetankje? dat er in het afgeloopen jaar slechts een twaalftal van gekleurde regens bekend zijn? dat het eerste geval voorkwam in 1907, voor zoover bekend? dat onlangs in Frankrijk z.g. bloedregens plaats vonden? dat te Clermont, Herault, Perpignan en Toulon de regen bloedrood was? dat te Aix en Arles een gele regen viel, terwijl te Hyères de regen zwart was? dat de oorzaak van deze gekleurde regens was de aanwezigheid van rood, geel en zwart stof in de droppels? dat uit het onderzoek bleek, dat dit stof afkomstig was uit een veel verder gelegen gebied, n.l. de Sahara? DE AREND. Door kracht van lijf en scherpen klauw, Door moed en breede vlucht, Is d' Adelaar al lang bekend Als Koning van de lucht. Daar vliegt hij heen met forschen slag, Zoo over zee als land: Niets stuit hem in zijn snellen vaart, Geen rots, geen steile wand. VERSCHENEN VAN OJMU1DEN, VELSEN EN SANTPOORT) lüllllllljllllllll! iiiiiiiiiii VERKRIJGBAAR AAN ONS BUREAU. TELEFOON 82324 Soms drijft, met onbewogen wiek, Hij lang in 't luchtruim rond; Zeilt, zweeft er steeds met groot gemak, Maar.... in den morgenstond, Wanneer de vogel honger heeft, Dan vliegt hij zoekend heen, En stoot op 't jong van ree of schaap Wat onbeschermd verscheen. De Arend, steeds op buit belust, Greep meermalen, gezwind, Wanneer 't wat ver was afgedwaald, Het kleine menschenkind; En op den ongenaakb'ren rots Werd dan met vleesch en bloed Van 't teere wicht, zoo wreed ontvoerd, Des roovers kroost gevoed. Geen wonder, dat de mensch dan steeds Vervolgt het krachtig dier, Van oog zoo scherp, van moed zoo groot, Van houding edel, fier. Want niets is veilig voor deez' vorst, Die vlugheid paart aan kracht; Elk dier uit heide, veld en woud, Vre.est voor zijn oppermacht. J. DAALDER Dz. Terug te bekomen bij: P. v. d. Laarschot, L. van Dalelaan 6 Haarlem, een glacé handschoen; Van Uiffen, Kleverlaan 85 Bloemendaal, een rijksdaal der; Heinsius, Iepenlaan 50 Bloemendaal, een Ever- sharp vulpotlood; van 't Land, Boschlaan 39 Bloe mendaal, een flanel; M. van Engelen, Houtvaart- kade 64 Aerdenhout, een paraplui; J. Leuven, Iepen laan 44 Heemstede, een tabakspijp; H. Hekker, Zui- dertuindorplaan 20 Haarlem, een houweel; J. Zwier- sen, Rollandspad 17 Haarlem, een zakdoek; A. Boer, Duinwijckweg 1 Bloemendaal, een paar glacé hand schoenen; J. v. Straten, Zuidertuindorplaan 9b Haarlem, een medaille; C. Rikkers, Brederodeweg 26 Bloemendaal, een sierspeld; Cassee, Bloemen- daalscheweg 87 Bloemendaal, een paar dameshand schoenen; S. Koster, Oranje Nassaulaan 61 Over veen, een rijwielbelastingmerk; aan het politiepost huis te Aerdenhout, twee stukken ketting; politie post Noordzeestrand, 2 brillen, een pet, een kous, een sigarettenkoker; aan het bureau van polnie Overveen, een tramaöonnement t. n. v. Hoogeveen; een kinderarmbandje, een actetasch, een zonnebril, een Lipssleutel, een rijwielbelastingmerk. Terug te bekomen bij: van Hoorn, Parkweg 16 Bloemendaal, een huissleutel; Lokerse, Vogelen zang, een zwart damestaschje met inhoud; Kennel Fauna te Haarlem, 'n grijze bastaard herdershond; van Roode Bloemendaaischeweg 210 Overveen, een rood haarlint; Honarius, Kleverlaan 19 Bloe mendaal, een bontje; F. Windig, Platanenlaan 87 Bloemendaal, een zilveren horloge; F. Harren, Rol landspad 6 Haarlem, een fluit met ketting; Donker- voort, Brederodeweg 8 Santpoort, een heeren re genjas; Stals, Bloemendaaischeweg 35 Bloemen daal, een portemonnaie; Schipper, Donkerelaan 12 Bloemendaal, een broche; v. d. Klugt, Noordertuin- dorplaan 8 Haarlem, een vulpen; v. d. Linden, H. Roozenlaan 25 Haarlem, een belastingmerk in étui; Ploeg, Bentveldsweg 8 Aerdenhout, een bal; de Boer, Klapheklaan 16 Aerdenhout, een witte poe del; B. Verkcoij, Korte Dijk 1 rood Haarlem, een doublé dameshorloge; J. A. Blom, Kweekerij Zijl- weg 272 Haa.lem, een bont; Hartjes, Stolberglaan35 Aerdenhout, een grijze jas en zwarte hoed; C. Heinebergen, Noordertuindorplaan 5 Haarlem, een rijwielbelastingmerk 1928; Station Bloemendaal, een heerenrijwiel; J. Wichert, Noordertuindorplaan 6 Haarlem, een autohoorn; van Giffen, Kleverlaan 85 Bloemendaal, een rijwielbelastingmerk; H. Tex- ton, Oranje Nassaulaan 144 Overveen, een jongens rijwiel; R. v. d. Hul, Lage Duin en Daalscheweg 31a Bloemendaal, een bos sleuteltjes; E. Heinsius, Iepenlaan 50, Bloemendaal, een fluitje; H. v. d. Meij, Zuidertuindorplaan 7 Haarlem, een kinderjasje M. Klok, Kleverlaan 115 Haarlem, een hockeystick; D. Nieuwenhuis, Schepersstraat 8, Haarlem, een rijwielbelastingmerk 1928; van Roode, Bloemen daaischeweg 210, Overveen, een jongenspet; A. J. Grootegoed, Bloemendaaischeweg 76 Bloemendaal, een damesrijwiel; aan het bureau van politie Over veen, een kindermuts, een ring met sleutels, een passer, vier sleuteltjes aan een ring, een portemon naie met inhoud. Ondertrouwd: P. van Son en Jkvr. M. A. Teixeira de Mattos. Getrouwd: A. R. J. de Bruin en C. E. Kroner. Overleden: H. S. van Hall, 59 j„ overleden te Haarlem r J. L. Talsma, 71 j.

Bloemendaal's Editie | 1928 | | pagina 2