WEEK-AGENDA WEET U PLAATSELIJK NIEUWS ADRESBOEK Nuttige St. Nicolaas Cadeaux. KERK-AGENDA N, KUIPER Zijlstraat 96 Tel. 13017 Ruime keuze St. Nicolaasgeschenken dat voor St. Nicolaas-Cadeaux Bloemen steeds het meest geliefd zijn? Bloemenmagazijn „DE DAHLIA'' heeft de grootste keus en biedt U STEEDS het smaakvolste en HET NIEUWSTE tegen den laagsten prijsZie de Etalage. W. BEUNDER - Verbindingsweg 12 - Telefoon 22338. J. G. VERBEEK BLOEMENDAAL Gevonden Voorwerpen. Speciale aanbieding Fauteuils in leer, >elvet en couponstof. Hedenavond, Stadsschouwburg. Haar andere Man, 8 uur. Zondag 25 November. Ctm. Concertgebouw. H.O.V. matinée 's avonds 8 uur .Inter Nos" film en zang, bal tot 2 uur. Stadsschouwburg. Een Moeder 8 uur. 's Middags half drie afscheidsmatinée Jan Kubelik. Maandag 26 November. Gem. Concertgebouw. Concert Politiemuziekver- ceniging. Dinsdag 27 November. Gem. Concertgebouw. Bachconcert. Donderdag 29 November. Gom. Concertgebouw. H.O.V. Ledenconcert. Plaatsvervangende leden*. S. V/. de Clercq, L. L. Bierens de Haan, J. de Visser, H. M. van Weel, J. N. Broesc, G. J. van Abs. Stomdistrict V: Voorzitter: H. Hogenbirk. P'aatcvervangend voorzitter: C \V. üe Visser. Loden: J. A. van Asdonk, A. J. Stoel. Plaatsvervangende leden: Dr. W. H. Ch. van Es- veld, J. Mulder, J. P. van Baasbank, B. Mica, K. L. IJzerman, A. C. Kroon. Stemdistrict VI: Voorzitter: A. J. Prinsenberg. Plaatsvervangend voorzitter: Mr. Dr. J. Luden. Leden: H. Hoekstra, J. A. Boskamp. Plaatsvervangende leden: J. Cohen Tervaert Mr. A. E. M. Povel, H. J. van der Jagt, A. A. Bosdh, N. Roodenburg, J. F. Cassée. Stemdistrict VII: Voorzitter: S. de Clercq. P'aatsvervangend voorzitter: A. C. A. Baron van Deciem. Leden: Dr. J, D. Bierens de Haan, Mej. A. C. E. Haga. Plaatsvervangende leden: L. L. Graaf van Randwijck, G. M. W. Margadant, J. de Lugt, J. B. Sluiter, Ch. Laming, D. Crommelin. Stemdistrict VIII: Voorzitter: N. Nuyens. Plaatsvervangend' voorzitter: Mr. Dr. J. Wackie Eijsten. Leden: Ir. W. van Dorp, Mr. J. W. van der Vlugt. Plaatsvervangende leden: Th. F. Hendrix, N. van Keulen, Mr, Th. F. M. de Lestrieux Hen- drichs, A. F. A. Buijs, G. H. Fiorani, G. van Eek. Stemdistrict IX: Voorzitter: P, Verüegaal. Plaatsvervangend voorzitter: W. Reinders. Leden: J. van Snippènberg, Th. Goemans. Plaatsvervangende leden: J. Bonkenburg, C. J. de Groot, W. Kromhout, E. J. van Donselaar, Th. Remmerswaal, A. Tih, Ruigrok. Punt 9. Besluit tot onteigening van strooken grond ter afronding van de hoeken Julianalaan en Bloemendaalscheweg. Besloten wordt tot onteigening over te gaan van een strook grond in eigetidom toebehoorend aan den heer H. Polak, en een strook grond in eigen dom toebehoorend aan Mevr. Heeren, ter afronding van de hoeken Julianalaan-Bloemendaalscheweg. 10. Aankoop grond voor verbreeding van den Bloemendaalscheweg van Mevr. Burdet-Van der Vliet. 'Goedgekeurd. 11. Aanvaarding voorwaarden voor het hebben ven een waterleidingbuis in den Duinlustweg en de Van Haemstedelaan. Goedgekeurd. 1 Beslissing inzake verbreeding overweg bij de Kleverlaan. B. en W. hebben voorgesteld, niet over te gaan tot verbreeding van den overweg aan de Klever laan, daai deze verbreeding 40.000 zou moeten kosten en dan nog geen afdoende verbetering kan worden verkregen. De heer Casseé zou gaarne die 40.000 toch maar willen voteeren, aangezien de toestand thans onhoudbaar is. In ieder geval zou spr. wensc'hen dat met de gemeente Haarlem hieromtrent zal wor den onderhandeld, omdat men deze zaak toch niet langer in den doofpot kan houden. Ook de heer Schulz brak een lans voor de ver betering Spr. zeide niet te gelooven dat de ge meente Haarlem tot geen enkele medewerking be reid zou zijn, daar ook voor üe gemeente Haarlem deze quaestie van' belang is. Men kan werkelijk dien toestand daar niet handhaven. De heer Prinsenberg zeide dat Haarlem ook wel eenigszins in de kosten zou mogen bijdragen. Maar spr. geloofde niet dat de verbetering, zooals die is geprojecteerd, inderdaad een verbetering is. Hier om, om eerst Haarlem te polsen, zou spr. geen be sluit willen nemen in deze vergadering. Besloten wordt 't agendapunt aan te houden om eerst met Haarlem nog te kunnen onderhandelen. Geoordeeld werd dat Haarlem wel de noodige me dewerking zal willen verleenen, 13. Vaststelling eeiste suppletoire kohier Hon denbelasting 1928. 14. Verleening afschrijving aanslagen in de Hon denbelasting 1928. Goedgekeurd. 15. Ontheffingen bepalingen der Bouwverorde ning. B. en W. geven den Raad in overweging afwijzend te beschikken op de verzoeken om ontheffing van artikel 7 der Bouwverordening, ingediend door: aJ. W. Th. Cieremans voor bouw van een dubbel landhuis aan den Kennemerweg op een ter rein, dat slechts ruimte biedt voor stichting van een dubbele villa; b. H. Kwak, voor bouw van een villa aan den Oorterduinweg, daar door het verleenen van deze dispensatie ook ontheffing gegeven zou moeten worden voor stichting van een woning op het zui delijk van dit bouwterrein gelegen stuk grond; c. de N.V. Amsterdam-Haarlem, Mij. tot ex ploitatie van onroerende goederen voor bouw van drie garages aan den Rustenburgherweg, daar het ingediende plan geheel afwijkt van het indertijd speciaal voor dezen weg vastgestelde bebouwings plan; d. Ir. Jos. Cuypers, voor verbouw van een woning aan den Van Lennepweg, op Sectie C, no. 549, daar door dezen verbouw genoemd per ceel te dicht op de zijscheiding zou komen te staan. Aldus besloten. 16. Voortzetting der behandeling van de ge- meentebegrooting c.a., dienstjaar 1929. De heer de Clercq maakt nog een opmerking over de uitbreiding der politie. Spr. zet uiteen dat men in Aerdenhout er algemeen op rekent dat de politiepost te Aerdenhout gehandhaafd wordt. 1 erwille van de veiligheid is dat noodig. De Voorzitter acht een politiepost te Aerden hout dringend noodig. Indien daar een post is, dan gevoelen de menschen zich veel veiliger, en komt er minder gespuis'. „Maar hoe dan te Vogelenzang?" aldus de heer Schulz, „daar is geen politiepost en daar komt toch niet dat gespuis?" „Dal komt omdat er te Vogelenzang niets is te halen", antwoordt de Voorzitter. (Gelach). De heer de Clercq is voor een permanenten post te Aerdenhout; de heer Dorhout Mees is daar tegen en van meening dat de politie niet op posten, maar op straat moeten zijn. In een posthuis, aldus spr. .verveelt de politie zich dood." Het voorstel om ook 't gebouw van den politie post te gaan verbeteren en daarvoor een crediet van 500 te verleenen wordt met 94 stemmen aangenomen. Onderhoud wegen. Andermaal wordt gestemd over het voorstel van den heer Noorman om den post: onderhoud van wegen en voetpaden die op de begrooting was uitgetrokken tot een bedrag van 125.000 vast te stellen tot een bedrag 100.000. Thans wordt het voorstel aangenomen met 76 stemmen. Vóór de leden Cassée, Schulz, Noorman, Ver- degaal, de Waal Malefijt, Hogenbirk en Prinsen berg. Zoodat de post is vastgesteld tot een bedrag van 100.000. Opnieuw komen in behandeling de posten 151 kosten van het in orde brengen van het terrein bij de Haarlemsche waterleiding, ten behoeve van Openbare Werken, 153 kosten van vergoeding voor het gebruik van zijspoor ten behoeve van Openbare Werken en 153a kosten van een ge bouw ten behoeve van een mengmachine. Bij den laatsten post is een bedrag van 10.000 uitgetrokken voor een gebouw met 25 Meter lan gen schoorsteen en twee ijzeren asphalt reservoirs ten behoeve van de mengmachine. De heer De Waal Malefijt handhaaft 't een vo- rigen keer door hem ingenomen standpunt. Een voorstel van den heer De Waal Malefijt om er memorieposten van te maken wordt aange nomen met 76 stemmen. Een voorstel van den heer Scihulz om de pos ten op den kapitaaldienst te brengen wordt ver- Worpen met 5 stemmen voor en 8 tegen. Het voorstel van den heer Schulz tot het ver leenen van een subsidie van 150 aan het In stituut voor Arbeidsontwikkeling komt opnieuw in .temming. Het wordt thans aangenomen me 7 tegen 6 stemmen. Tegen stemden de leden Nuyens, Verdegaal, Prinsenberg, de Waal Malefijt, Dorhout Mees en Van Nederhasselt, De Begrooting van het gasbedrijf wordt goedge keurd. Bij de Begrooting van het Waterbedrijf vraagt de heer Schulz hoe het staat met de zaak van hen, die wonen in het door Haarlem gean nexeerde gebied en die iheer reeds rechten hadden betaald voor aansluiting van hun perceel aan de waterleiding? De Voorzitter antwoordt dat die zaak in een volgende raadszitting aan de orde zal komen. Daarna wordt de Begrooting van het waterbe drijf goedgekeurd. De Begrooting wordt aangenomen; de heer Van Nederhasselt houdt zich buiten stemming. BLOEMEND AAL. Prof. Dr. H. H. Kuyper, Prof. Di. H. Kuyper, hoogleeraar aan de V. U. te Am sterdam, alhier woonachtig, die eenigen tijd opgenomen geweest is in 'het Ziekenhuis ..Brönovo" te 's-Gravenhage is thans weer in zijn woning teruggekeerd. Zijn toestand is thans redelijk wel. Benoeming zes politieagenten. Met in gang van 1 Januari 1929 zijn die zes vol gende personen tot politie-agent ahlier be noemd: M. van Ee, thans in dezelfde functie te Meppel; H. Th. v. Klink, politie-agent le kl. te Leiden; H, A. Stadlander, politie-agem 2e kl. te Leiden; A. Bosma, politie-agent te Workum; R. van Kampen, politie-agent te Haarlem en T. Bouma, politie-agent te Amersfoort. De vier laatstgenoemden zijn oud-teerlingen van de model politie school te Hilversum. Vergadering Bloemendaal's Bloei. De openbare vergadering welke door de veree- niging Bloemendaal's Bloei was aangekon digd op 14 Nov., doch door omstandigheden moest worden uitgesteld werd gisteren avond gehouden in hotel ,,Van Ouds het Raadhuis" te Overveen. Aangezien ons blad reeds Vrijdagavond gereed is, kunnen we echter in ons volgend nummer een verslag over de gehouden ver gadering opnemen. Nieuwe costuums voor de werklieden van de vuilnis-ophaaldienst. De aannemer van gemeentereiniging heeft zijn personeel in een model-tenue gestoken. Zij ontvingen eik een manchester pak met een schort en een pet. Hoewel dit geen nieuwtje is, want de inwoners van onze gemeente hebben het vanzelf reeds gezien, vonden we het toch niet ongewensciht dit even te meiden, want er ontbreekt nog iets aan, we vinden n.l. de combinatie mot de vuilniswagens wel een schrille tegenstelling, beter zou het zijn als deze voorhistorische wagens vervangen werden door auto's. Het gemeentebestuur hield onlangs een proef-aanbesteding voor het ophalen van vuilnis en vroeg toen ook een prijs voor het ophalen mot vuilnis-auto's. We hopen dat do Raad er toe zal beslui ten, als dit punt in do komende winter-cam- pagne in behandeling komt, om ten koste van een betrekkelijk klein bedrag deze ver betering van den vuilnis-ophaaldienst tot stand te brengen. Het is geen overbodige luxe! Personalia. De heer Spaargaren, tuin baas van Buitentwist is benoemd bij den gemeentelijken dienst van plantsoenen te Amsterdam. Kon, Ned. Mij. v. Tuinbouw en Plantkunde Aid. Bloemendaal-Velsen. De afdeeling Bloemendaal-Velsen der Kon. Mij. voor Tuinbouty en Plantkunde hield Dinsdagavond, 20 November j.l. hare maandelijksche bijeenkomst in Hotel Vree burg te Bloemendaal. Als ^preker trad die avond op de Heer A. Meilink met het onderwerp: ,,De nieuwe erfelijkheidsleer en hare practische toe passing voor den tuinbouw". Uit den aard der zaak kon Spreker dit onderwerp slechts zeer beknopt behandelen en dan uitsluitend met het oog op prac tische toepassing in den tuinbouw. Op on derhoudende wijze behandelt spreker het ontstaan der cultuurgewassen, den over gang van natuurgewas tot cultuurgewas, de beteekenis der diverse eigenschappen der planten: „Populatie" en „varianten", de zelf- en de kruisbestuiving: Het ontdekken der sexualiteit der planten en de gevolgen daarvan voor de wetenschap. Langer blijft spreker uitwijden over de wetten van Men del en wijdde ook de noodige aandacht aan de mutatie-theorie van Prof. Hugo de Vries; de invloed van de uiterlijke factoren op de planten en op hunne nakomeling schap. Ten slotte geeft spreker een en an der over den aard der eigenschappen der planten: de domineerende en de recessieve eigenschappen en de invloed daarvan ^op de nakomelingschap, en wordt dit toege licht met enkele lichtbeelden. Van de gelegenheid tot vragen stellen werd door enkelen gaarne gebruik gemaakt. De lezing werd met groote belangstelling gevolgd en de Voorzitter was aller tolk, toen hij den Heer Meilink dank zegde voor het vele interessante dezen avond ten gehoore gebracht. Daarna werd de uitslag van dé keuring der inzendingen medege deeld. Er was een prijsvraag voor Chrysan then, waarop maar matig was ingezonden, maar de andere inzendingen hielpen toch de zaal een vroolijk aanzien geven. De commissie kende de volgende punten toe aan: J. Spaargaren voor 20 t. kl. bl. Chry santhen W. J. Godfray 9; Idem 12 t. gr. bl. Chrysanthen Helene Margerison 8; Idem vaas m. gr. bl. Chr. gemengd 9; Idem vaas m. gr. bl. Chr. Oberthür 8; J. Ende 3 pot ten kl. bl. Chr. Ada Owen 10; Idem partij Primula obconica 10; Idem partij Cycla men gemengd 10; W. Jager partij Cycla men gemengd 10. De prijs voor gr. en kl. Chrysanthen werd toegekend aan den Hr. J. Spaargaren: de prijs voor Chrysanthen in pot aan den Heer J. Ende. De Firma van Empelen van Dijk zond ter opluistering een par tij Begonia's en Cyclamen van schitterende kwaliteit en verwierf de lof der commissie en den dank van den voorzitter. VAN BLOEMENDAAL JAARGANG 1928 PRIJS f 1.50 -> Te Aerdenhout verkrijgbaar bij J. A. HUPKENS, Zandvoortschelaan 165 Ter tafel was gedeponeerd een partijtje plantteelpotjes van turfmolm en koemest van de Turfstrooiselfabriek A. Veldkamp te Erica dat zeer de belangstelling trok. De Vragenbus bevatte geen vragen en de Rondvraag bracht niets te berde zoodat de vergadering werd gesloten. OVERVEEN. Aanrijding tegen den „bewusten boom", We moeten weer een verkeersongeval mel oen als gevolg van den sta-in-aen-weg op den boeit Juiianataan-Bloemendaalscheweg riet betrof een geval tusseften twee par ticuliere auto s, ken auto kwam van rich ting uverveen rijdende op den Bloemen- daalscneweg naar Bloemendaal, de tweede reed op de Julianalaan, naar den Bioe- mendaaisciieweg rienting Uverveen, Beide auto s reden gelukkig zeer langzaam. Up den bekenden üoek bij villa „Djemiber" ge komen bemerkten ze elkaar te laat. De auto van Uverveen wilde links uitwijken en reed tegen den boom, de andere auto- idem, indien deze boom er niet gestaan nao was er niets gebeurd. Nu werden beide auto s beschadigd. De gedupeerde autobe stuurders regelden vriendschappelijk de aangebrachte schade, uelukkig kwamen er geen persoonlijke ongelukken voor. Doen evengoed zouden hier slachtoffers kunnen zijn gevallen, wat dan'/ Zou de rxaad dan misschien veranderen van be sluit en deze boom laten verdwijnen'/ Laat men toch den put dempen vóór net kalt verdronken is. TELEFOON No. 22276. Tentoonstelling firma J. A. Boskamp. Van 17 Nov. tot o Dec. zal in de bovenzaal van ae firma J. A. Boskamp en Zoon aan den Bloemendaaischen weg een tentoon stelling worden gehouden van werken van Cory Muller-ïtsma (batikwerk) en Frans Oerder (schilderijen en teekenmgen). De tentoonstelling is lederen dag geopend van Vb uur en des Zondags van 126 uur. Aanrijding, Dinsdagmiddag half twee had in de Eiswouislaan 'n aanrijding plaats. Mejuffrouw D, uit Aerdenhout kwam met een luxe auto in de richting Overveen. Juist in de bocht 'kwam van die tegenovergestelde richting een wielrijder en een voetganger. Um hen te ontwijken haalde mej. D. den auto te veel naar rechts uit, met het gevolg dat die 'tegen een boom terecht kwam, waardoor de wagen ernstig beschadigd werd. De auto werd naar de garage van de firma Kimman gesleept. Persoonlijke onge lukken hadden niet plaats. Voordracht-avond Kennemer Lyceum.— De heer H. C. Verkruijsen houdt Maandag 26 Nov. een voordracht in het Kennemer Lyceum bij zijn onderwijsfilm „De Wereld- Stad Parijs". AERDENHOUT. Diefstal. Van een onbewoonde villa aan den Zandvoorterweg zijn deze week eenige looden en zinken pijpen ontvreemd. De eigenaar die elders woont, werd van bet geval in kennis gesteld, waarna hiervan bij de politie aangifte werd gedaan. Aanrijding. Dinsdag reed 'n luxe auto, bestuurd door den heer P. uit Amsterdam, door verkeerd uitwijken op de Zandvoor- terlaan tegen een b0öom. De auto werd van voren geheel in elkaar gedrukt. Hoe wei alle ruiten verbrijzeld werden, werd geen der inzittenden gewond, zoodat zij mot den schrik en een vernielde auto vrij kwamen. KLEVERPARK. Radio-technisch Bureau „Ideaal". Wc melden de vestiging van het Radio-tech nisch Bureau „Ideaal" aan den Klevcrpark- weg 21 d. De ondernemer toonde ons in zijn smaakvol gearrangeerde showroom ver schillende goede radio-toestellen en elec- trische artikelen voor het meerendeel prac- tisch dienstig in de huishouding, zooals electri. kachels, strijkbouten etc. Door zijn goede vakkennis is de onder nemer het repareeren en in orde brengen van radiotoestellen en electrisohe artikelen volkomen toevertrouwd. Doch ook voor de aanschaffing van genoemde artikelen kan men hier te kust en te keur terecht, aan gezien de prijzen zeer billijk zijn gesteld en de aflevering accuraat en coulant wordt uitgevoerd. We verwijzen onze lezers naar een des betreffende advertentie voorkomende in dit nummer en willen een bezoek aan deze so lide zaak gaarne aanraden. Inmiddels den ondernemer onze beste wensch.en. HAARLEM. Een. practische uitvinding. De heer G. M. Oord geeft in zijn gehoorzalen Gr. Hout- slraat 108 een demonstratie met de „His Maisier's Voice Full-AutomatieEen toe stel djit in staat is om 20 platen, groot en of klein geheel automatisch-electrisch te spe len zonder eenige bediening. Dit instrument is uitgevoerd met de nieuwste toundbox en heeft de beroemde re-entrant Toonkamer. Men kan dit won der op technisch gebied gratis beluisteren in de gehoorzalen Gr. Houtstraat 108 's na middags na 2 uur. De heer Oord, onlosmakelijk verbonden aan „His Maister's Voice", bewijst weer door deze vermoderniseering van het gra- mofoontoestel zijn goede reputatie waardig te zijn. Technisch Handelsbureau „Unique", Zooals in de advertentie-kolommen in ons vorig nummer werd aangekondigd is Za terdag j.l. geopend het Technisch Handels- bureau „Unique" aan den Zijlweg no. 26. De verbouwing van het perceel liep vlot van stapel. Binnen en'kele weken is dit vroegere heerenhuis, dank zij de bekwame leiding van den aannemer, de heer J. J. Haye Jr., Obistraat 3, herschapen in een groot winkelperceel dat door de zeer gun stige ligging aan een drukke verkeersweig spoedig zal behooren tot een der bekendste zaken van den Zijlweg. Op smaakvolle wijze zijn de verschillen de artikelen in etalages en showroom ge ëtaleerd. Zoo zien we een etalage met ra dio-artikelen en een etalage met artikelen op electrisch gebied. Het interieur is gevuld met haarden merk „Nestor Martin", gasfor nuizen merk „Kupperbusch", sanitaire ar tikelen, radiotoestellen etc. Door de kolos sale ruimte was het d'en ondernemer mo gelijk om deze uiteenloopende artikelen overzichtelijk te exposeeren. De granietbewerker H. Nimis heeft eer van zijn werk door het leggen van den prachtigen granietvloer en wat daarbij be hoort. De electrisc'he verlichting is iets aparts, men kan namelijk in de etalages geen lam pen ontdekken, terwijl er toch een zeer heldere verlichting ontstaat door aange brachte kappen of banden van melkglas, welke practische en mooie constructie wel navolging zal vinden. Boven den ingang is voorts aangebracht een compleet radio-toestel met luidspreker, in een z.g.n. nis ingebouwd; dit toestel van le klas constructie evenaart de werkelijk heid izoodat men als het ware in een aan grenzende sa!lon de muziek hoort spelen. We kregen van het geheel een zeer so- liden indruk, waar uitsluitend wat goeds te krijgen is, en zoo mogen we op deze nieuwe inrichting van toepassing brengen 't spreek woord „Een goed begin is het halve werk". Dat de voortzetting bekroond moge worden met een gestadigen groei is onze wensch voor deze actieve ondernemers. Terug te bekomen bij: J. Giebels, Middentuin- ü'orplaan 20 Haarlem een rijwielbelastingmerk; G. Jonker, Bloemendaalscheweg 102 Bloemendaal, 4 lipssleutels; Dr. van Spanje, Aerdenhoutsduinweg 7 Aerdenhout, een jonge poes; van Vock, de Ge- nestetweg 10 Bloemendaal, een vulpenhouder; Uiterwijk, Poort van Elswout Overveen, een bruine lederen portemonnaie; G. C. Ravenhorst, 'Hospes laan 3 Haarlem, een honü'enpenning No, 359; J. Verhoef, Duinlustparkweg 53 Santpoort, een zil veren ihorloge; mevr. Schade van Westrum Rij- negomlaan 5 Aerdenhout, een armbandhorloge; G. K. Togtsma, Zomerzorgerl. 14b. Bl. een bank biljet; de Bruin, Midden Duin en Daalscheweg 18 Bloemendaal, een zweep; van Kampen, de Ge- nestetweg 20 Bloemendaal, eenige kasten van de IJsclub Duin en Daal. t.n. van Bierens de Haan; van Roon, Doelstraat 24 rood Haarlem een aire- dale terrier; Prenen, Oos'tertuindorplaan 4 Haar lem, een motorhandschoen; E, Zuiderduin, Mar- celisvaartpad 15 Haarlem een ruwharige terrier; Aartsen, Zomerzorgerlaan 14a Bloemendaal, een raffia taschje; aan het bureau van politie te Over veen, een rozenkrans, een benzinepeiler van auto, een agenda met 2 potiooden, pen en passer, t.n. J. v, d. Voort. Aanstaanden Zondag. BLOEMENDAAL. NED, HERV. GEMEENTE: v.m, 10 uur: Ds. W, Th, Boissevain le Leiden, Namidd. 5 uur: Ds.J. C, van Dijk. JONGELIEDENSAMENKOMST in gebouw „Ma- ranatha", v.m. 10 uur Ds. J. C. van Dijk. GEREFORMEERDE KERK: v.m. 10 uur, Ds. Joh. C. Brussaard. Namidd. 5 uur, dezelfde. VRIJE KATHOLIEKE KERK: v.m. 10 uur, H, Mis. 's Avonds 8 uur Vesper en Lof. OVERVEEN. NED. HERV. GEMEENTE: v.m. 10 uur de heer K. Koopman. Donderdag 29 Nov. 's avonds 8 uur de heer K. Koopman. AERDENHOUT. RELIGIEUZEN KRING: v.m. 10.30 uur Ds. H. W. Bloemhoff te Hilligersberg. CORRESPONDENTIE. Wegens plaatsgebrek blijven eenige stukken tot bet volgend nummer liggen. Redactie.

Bloemendaal's Editie | 1928 | | pagina 2