231 3ijvoegsel van „J<et IJloemenöaalsch WeekblaD" van Zaterdag 24 October 1908. PENSION- EN WONINGGIDS van Bloemendaal, Overveen, Aerdenliout, Vogelenzang en Sandpoort van het Kantoor van Vaste Goederen, Assurantiën, Hypotheken Bloemendaal's Pension- èn Woningbureau Rusthoek", kan toor eindpunt electr. tram boven de lunchroom en bodega Rusthoek". Beleefd verzoek. Reflectanten, voor tijdelijke of voor vaste woonplaats alhier, worden beleefd uitgenoodigd, ten einde teleurstelling of vergeefsche overkomst te voorkomen, hunne komst vooraf te melden. Te Koop of te Huur zijnde perceelen. BLOEMENDAAL. 3. Villa, bevattende: 12 kamers, serre, balkons, badin- i richting, acetyleengasverlichting, schuur, priëel, en verder alle gemakken. Het geheel is grootl850 M2. Koopsom 1 21000.Huurprijs f 1200.'sjaars. 5. Een villa, bevattende: 8 kamers, serre, balkons, en van alle gemakken voorzien, vlak bij het station. Huurprijs j 500.'s jaars. Koopsom f 9500. 6. Een villa, bevattende: 8 kamers, serre, balkons, en van alle gemakken voorzien, vlak bij het station. Huur prijs f 500 'sjaars. Koopsom f9500 7. Een buitenplaats met groot, deftig heerenhuis, comfor table ingericht, met stallen en koetshuis Dit perceel is bij zonder geschikt voor exploitatie van hotel-pension restau rant of andere veel ruimte behoevende zaak. Groot 17500 M2. Koopsom f90000. 8. Heerenhuizen met voor- en achtertuin bij de halte electr. tram, van alle gemakken voorzien. Bevattende: beneden: salon, eetkamer, serre, kelder, keuken, op het bordes badkamer en W.C. Ie etage: studeerkamer, 2 slaapkamers, balcon en loggia. 2e etage: 2 slaapkamers en dienstboden- kamer, groote zolder. Electr. licht en waterleiding. Aan vaarding terstond. Huurprijs f 400 'sjaars. 11. 2 villa's, bevattende: 10 kamers, balcon, closets, fclectrisch licht. Een en ander zeer modern en van alle (emakken voorzien. Voor- en achtertuin Koopsom f 25 000. 13. Villa, bevattende beneden: suite, keuken, vestibule, ragboven2 groote en 3 kleinere kamers, zolder. Huur- ijs f450 'sjaats. 15. Villa te koop. Koopsom f 10.000. 16. Villa te koop. Koopsom f 6600 17. Winkelhuis, midden in het dorp, drukste gedeelte, er goede winkelstand, geschikt voor alle bedrijven Beneden: nkel en tuin, onder 't geheele huis groote kelder; boven: kamers, keuken, zolder. Solied pand. Koopsom f 10500. 21. Een dubbele villa: 13 kamers, badkamers, serres, b enz., electr. licht, waterleiding, closets en verder v irzien van alle gemakken. Koopsom f 25000. 22. Villa, 12 kamers, keuken, kelder, serre, waranda, kamer, provisiekamer, garderobe, electr licht, water- iiling, closets, enz van alle gemakken voorzien. Aanvaar- i|g Februari. Huurprijs f1800. 23 Villa, 12 kamers, keuken, kelker, dessertkamer, iistenkamer, serre, Waranda, badkamer, provisiekamer, ,reelkamer, stal en koetsbuis, electrisch licht, waterleiding, va's aanvaarding Februari. Huurprijs f 2000. Heerenhuis, 6 kamers, keuken, kelder, tuin, waranda, elcH licht, waterleiding, w.c., aanvaarding terstond. Huur- pnjl 550.'sjaars. 'J Villa, in het hooge gedeelte beneden3 kamers, ruime hal i vestibule, boven 3 kamers, balkon, badkamer, zolder met} kamers. Electr. licht en waterleiding. Het geheel is gr<J 1800 Q M. Koopsom f23000. j. Villa, 10 kamers enz., modern en veel geriefelijk- h oi. Huurprijs f 900.'sjaars 7. Villa, 8 kamers, gang, vestibule, kelder, zolder, voor aachtertuin, serre, electr. licht, waterleiding, Closet enz. 1 ar prijs f600.'sjaars. f8. Villa, 8 kamers, gang, vestibule, kelder, zolder, voor- e achtertuin, bergplaats, serre, electr. licht, waterleiding, isets, enz Huurprijs f600,'sjaars 41. Villa, nabij 't station, bevat beneden: 3 kamers, pstibule, gang, serre, balkons, zolder met 5 kamers, fraaie bin. Electr. licht, waterleiding en vele gemakken, aanv. /erstond. Huurprijs f 1300.'sjaars. 42. Villa, in Hartenlust schoon gelegen, beneden3 kamers, vestibule, gang. keuken boven5 kamers, zolder 4 kamers, fraaie tuin. Electr. licht, waterleiding en voor zien van alle geriefelijkheden. Koopsom f 20.000.Huur prijs f 1100.'sjaars. 43. Dubbele villa met weinig kosten tot een geheel te maken van alle geriefelijkheden voorzien. Comfort ingericht. Bijzonder schoon gelegen aan bosschen. 46. Villa, hoog gelegen aan Duin en Bosch van al'e ge makken voorzien. Aanvaarding terstond. Huurprijs f 7.00. 47. Villa, hoog gelegen aan Duin en Bosch van alle ge makken voorzien. Aanvaarding na overleg. Huurprijs f 575. 48. Villa, hoog gelegen aan Duin en Bosch van alle ge makken voorzien. Aanvaarding na overleg. Huurprijs f 600. 49. Villa in de nabijheid van het bosch. Aanvaarding Oct. of Nov. Huurprijs f400. 50. Buitenplaats met groot heerenhuis, huurprijs f 1800, koopsom f 42000. 51. Bovenhuis gerieflijk en gunstig gelegen, huurprijs 275. 52. Villa, zeer modern en comfortable, ruime vestibule, gang, 9 kamers enz. serre, electrisch licht, waterleiding w.c. Huurprijs f 700. 53. Villa, comfortable en keurig onderhouden, ruime estibile en bieede gang met marmer. Ie. etage ruime te met. serre, zijkamer, keuken, kelder, schuur, voor achtertuin, le. etage 4 kamers 2e. etage 4 kamers older, huurprijs f 1000 'sjaars. Aanvaarding November. 55. Villa, comfortable en van alle gemakken voorzien, bevattende 12 kamers en dienstbodenkamers enz enz. met grooten boschrijken tuin 24 aren 24 centiaren. Koop som f35000. 56. Een heerenhuis met voor- en achtertuin. Electr. licht en waterleiding, bevattende beneden2 kamers en suite, serre, keuken, vestibule, gang. Ie etage: 2 groote en 2 kleine kamers. 2e etage: 2 kamers, dienstboden-kamer, zolder en droge keldei. Koopsom f 10000. 57. Een villa met tuin. Electr. licht en waterleiding. 8 kamers, badkamer, serre, vestibule, gang, keuken, bijkeu ken, droge kelder. Huurprijs f 600.'sjaars. 58. Bovenhuis van alle gemakken voorzien en gunstig ge legen. Huurprijs f 275.'sjaars. 59. Een heerenhuis met voor en achtertuin. Electr. licht, waterleiding en alle mogelijke geriefelijkheden, keurig onder houden en alle muren en plafonds gedécoreerd. Indeelingvestibule, gang, suite met serre, keuken, kelder, le etage: 2 kamers met serre en erker en 2 kleine kamers. 2e etage4 slaapkamers, zolder en bergkasten. Koopsom f 8000.Huurprijs f 500.'sjaars. 60. Een heerenhuis met voor- en achtertuin Electr. licht en waterleiding nabij de tramhalte, beneden2 kamers en suite en spreekkamer, keuken en kelder, le etage4 kamers boven zolder en dienstbodenkamer. Aanv. Mei. Huurprijs f 475.'sjaars. 61. Bovenhuis 2 kamers en suite, zijkamer, keuken, groot balcon, 2 slaapkamers en zolder, aanvaarding na overleg. Huurprijs f 228.'sjaars. 62. Benedenhuis 2 kamers en suite en 1 slaapkamer, in de gang 2 badstoelen, keuken en flinke tuin. aanvaarding na overleg. Huurprijs f 204.'sjaars. 63. Heerenhuis met voor- en achtertuin. Electr. licht en waterleiding, bevattende beneden 2 kamers en suite, keuken, kelder, vestibule, gang. le tage2 kamers en badkamer, 2e etagezolder met 3 kamertjes, aanv. November. Huur prijs f 550.'sjaars. 64. Een villa in het Duinlustpark, aangenaam gelegen en van alle gemakken voorzien, aanvaarding terstond, koopsom f 10000.Huurprijs f 600.'sjaars. OVERVEEN. 1. Villa f1200.huur 'sjaar. 2. Villa 10 kamers badkamer, serre, balcons enz. Huur prijs f 1300 'sjaars. SANTPOORT. 1. Villa met 7200 M2. tuin en bosch, en stal. Zeer modern en van alle gemakken voorzien. Aanvaarding terstond. Koop som f 19500 Huurprijs f 1000'sjaars. 2. Een groot zoo goed als nieuw deftig heerenhuis met tuin. Het huis is voorzien van alle gemakken en bevat: 9 kamers, groote serre, balkons, badkamer, closets, eigen gas- en waterleiding enz. Aanvaarding direct. 3. Een groot deftig heerenhuis met grooten tuin aan den hoofdweg te Sandpoort aan de halte tram. Dit huis is bijzon der geschikt voor hotel-pension, restaurant of inrichting van onderwijs. Koopsom f 16000.— Huurprijs f 900. 'sjaars. Aanvaarding terstond. 6 Villa, bevattende 6 grootp en kleinere kamers, suite, kelder, wel en regenwater, tuin. Koopsom f5000.—. 7. Een burgei woonhuis van alle gemakken voorzien Koop som f 3000. 8. Twee aaneen gebouwde burgerwoonhuizen. Koopsom f3000.—. 10. Een huis waarin café, gunstig gelegen. Koopsom f 1750.— 13. Een burgerwoonhuis, voor- en achtertuin. Koopsom f 2000 14. Drie aaneen gebouwde huizen, voor- en achtertuin. Koopsom f4000. 15. Een ruim burgor woonhuis met grooten tuin. Koop som f7000. 17. Villa's, bijzonder aangenaam en gunstig gelegen, vlak bij tram en bosschen. Koopsom f 5000. 18. Villa, voor- en achtertuin, zeer gunstig gelegen bij bosschen. 6 kamers, keuken, bijkeuken, kelder, bijzondere aanbieding. Aanvr. Sept. Huurprijs f300 'sjaars; ook gemeubileerd te huur 19. Een villa op het hooge gedeelte, comf. en van alle gemakken voorzien. Koopsom f 13000. 21. Een halve villa met afzonderlijke zijingang, gelegen aan de bosschenbeneden hal, kamer, keuken, boven 3 kamers, zolder enz. Huurprijs f225.'sjaars. 23. Villa, bij halte Driehuis; beneden: suite, vestibule, gang, keuken enz.boven6 kamers, serre, baikon enz voor- en achtertuin. Aanvaarding terstond. Huurprijs f450 's jaai's. 24. Villa met grooten rijk beplante tuin 2700 c.A. 12 kamers, badkamer, keuken, electrisch licht enz., bene vens, stal, koetshuis, oranjerie. Aanv. terstond. Koopsom f12000.—. Huurprijs f 800.'sjaars. 25. Villa met groote tuin nabij 't station, beneden suite en zijkamer, keuken en kelder, boven 4 kamers, wel- en regenwater. Koopsom f7000. AERDENHOUT. 1. Villa, comfortabel ingericht en van alle gemakken voorzien, fraai gelegen en met grooten tuin. Het geheel is groot 50000 M2. Koopsom f 40000.Huurprijs f 1800. 's jaars. Aanvaarding terstond. 2. Villa. Beneden 3 ineenloopende kamers van 5 bij 6 meter, hal, ruime keuken, kelder, provisiekamer, poetshok met zuig- en perspomp, ruime bergplaats voor brandstoffen. Boven, 3 kamers, 5 bij 6 meter, 3 kamers, 4 bij 4 meter, 2 kamers, 3 bij 2^ meter en dienstbodenkamer, 5 bij 5 meter. Waterleiding. W. op C.'s elke verdieping. Het ge heel is groot 1100 M2 Koopsom f20 000. 3. Villa, bevattende 8 kamer, keuken, bijkeuken en vele gerieflijkheden groot 1026 M2. Koopsom f 15000, huurprijs f900.'sjaars, aanvaarding terstond. 4 Een modern ingerichte villa, bevattende 11 kamers, badkamer, keuken, bijkeuken, kelder, hal, serre en dienst bodenkamertje en groote tuin met tennisbaan, aanv. 1 Novem ber, koopsom f 18500.Huurprijs f 1200.'sjaars. Gemeubileerde villa's en apartementen, met en zonder pension. 2. Villa. Bijzonder gunstig gelegen. Benedenafdeeling, 2 kamers en suite, serre, slaapkamer, keuken, kelder, closets, gebruik van tuin met priëel en schuur. Bovenafdeeling, met aparte opgang, 2 zitkamers, 1 slaapkamer, keuken, balkon, gebruik van tuin met priëel en schuur. Degelijk pension. 4 3 of meer kamers met of zonder pension te Bloemendaal. 6. Een gemeubileerde zitkamer en een slaapkamer, op dtn besten stand in Bloemendaal, vlak bij de electr. tram. 9. Gem. bovenhuis. 3 kamers, keuken, zolder en aparte opgang. 10. Gem. bovenhuis. 4 kamers, keuken, dienstbodekamer, electr licht, waterleiding. 11. Gem. bovenhuis, 3 kamers, dienstbodekamer of wel 2 kamers en keuken. 12. Gem. kamers. Suite en 2 gewone kamers, balkons op het zuiden. El. licht, waterl., badkamer. Met ot zonder pension. 13. Kinderpension. Opname kinderen van iederen leeftijd, herstellende en rustbehoevende. Familieleven, vrije speel- en slaapkamer. 17. Het van ouds bekende hotel-pension ,,Kennemerland". Billijke prijzen. 18. 10 Kamers, voor- en achtertuin, electr. lich en waterleiding, bij bosch en duin, met pension. 21. 8 kamers, met gebruik gemeenschappelijke eetkamer, badkamer, w.c., balkons. Electrlicht hal, serre grootentuin met pension. 24. Eerste rang pension. 25. Een gem. huis. 7 kamers met of zonder pension. 28. Gem. Zonder pension, 2 beneden en 2 bovenkamers en keuken. Saison f350 Per maand f 100 29. Deftig en rijkgemeubileerde Villa, aangenaam ge legen voor 't Saison. 31. Gemeubileerd. Zonder pension, een bovenhuis, 5 kamers, keuken enz. 32. Gemeubileerde Villa in Santpoort aan bosch en tram. 33. Pension bij het spoorstation. 34. Pension in hoog boschrijk gedeelte. 35. Gem. kamers met of zonder pension. 37. Gemeubileerde kamers met of zonder pension, van 15 Juli tot 31 Aug. 39. Gemeubileerde villa, aangenaam en schoon gelegen. DIVERSEN. in ROOZENDAAL N. Br 1. Woonhuis met voor en achtertuin bevattende bene den: Suite, keuken, bijkeuken, kelder, le etage 4 kamers, zolder met dienstbodenkamer, gas en waterleiding en wel en regenwater; 't geheel is groot 8 aren, 37 centiaren, de tuin bestaat uit boomgaard, moestuin, en bloementuin. Koopsom f6500.aanv. 1 Mei, of eerder. in HAARLEM. 2. Een winkelhuis (benedenhuis) op den besten stand. Huurprijs. 1200 'sjaars. 3. Een benedenhuis (aparte ingang.) bij den Hout. Huurprijs f450 'sjaars. 4. Een winkelhuis met bovenhuis op eersten stand. Huur prijs f1600.'sjaars. 5. Een winkelhuis met apart bovenhuis op goede stand, huurprijs billijk. 6. Een heerenhuis met tuin in de onmiddellijke nabijheid van 't Station, gas en waterleiding en wel- en regenwater en vele gemakken bevat 7 kamers en dienstbodekamer, keuken, kelder, vestibule, gang, serre, balkon, koopsom f 5500. Huurprijs f 400.'sjaars, aanvaarding Mei. Villaterreinen en Bouwgrond in BLOEMENDAAL en SANTPOORT vanaf f 1.—per Meter. De lijst van bouwterreinen ligt voor belanghebbenden ter inzage op het kantoor van het woningbureau, waar alle gewenschte inlichtingen gaarne verstrekt worden. Verschillende geheime opdrachten, welke niet in den gids vernield worden. Toen verleden Zaterdag de vrachtrijder Plaatselijk Maas een paard uit de weide wilde Nieuws. halen, waren de twee beesten die hier liepen verdwenen, zonder eenig spoor achter te laten. Hij maakte zich echter noodeloos ongerust, daar zij later op den dag te Driehuizen, gemeente Velsen, werden gevonden. De paarden hadden op eigen houtje een wandeling gemaakt. Wij vestigen de aandacht onzer bloemendaalsche lezers op het ingezonden stukje van den heer W-s in verband met het gevaar aan den hoek van Kleverlaan en Korte Kleverlaan. De oplossing, die de inzender aan de hand doet dunkt ons praktisch en voor de hand liggende; wanneer eerst het gewone rijtuig-verkeer in ééne richting is geleid, wij zouden adviseeren van Haarlem komende over de Busken Huet- laan, van Bloemendaal komende over de Korte Kleverlaan, kan later met de tram hetzelfde worden gedaan. Bloemendaal-Commando (afdeelingVolksweerbaarheid) houdt morgen, gelijk wij reeds hebben medegedeeld, den jaarlijkscben schietwedstrijd en wel onder de volgende bepalingen: De wedstrijd wordt gehouden van 812 en van 1 5 uur en zal verdeeld zijn in een personeelen wedstrijd en een op vrije baan. De afstand bedraagt 200 M. en kan naar verkiezing knie lend of staande geschoten worden. Het geweer, model '95, moet als enkellader worden gebruikt. De schutters zijn voor den personeelen wedstrijd verdeeld in 3 klassen, naar gplang hunner geoefendheid Voor de/en wedstrijd bekomt ieder lid gratis een kaart voor 5 schoten. Vrije baan kaarten voor 3 schoten worden tot een onbeperkt aantal verkocht a 15 ets. Kaarten vóór 5 uur niet verschoten kunnen teruggeven worden. Ieder schutter mag hoogstens 12 schoten achter elkander doen. Voor de personeele kaart worden geen proefschoten toe gestaan. In geen geval mag het getal van 12 schoten over- schieden worden. Een schutter mag geen nieuwe kaarten inleveren, vóór de reeds ingeleverde verschoten zijn. De kaarten van een schutter, die niet aanwezig is als zijn naam wordt afgeroepen, worden onderaan gelegd. Om, voor een vrije-baan prijs in aanmerking te komen, is slechts één kaart noodig. De rangschikking geschiedt naar het meest aantal treffers en het grootst aantal punten. Bij gelijk getal punten beslist het beste, laatste schot en zoo vervolgens. Zijn alle schoten gelijk, dan beslist het lot. Dit geldt zoowel voor personeele- als vrije baan. leder schutter is verplicht de ledige hulzen dadelijk in te leveren. Geweren van de vereeniging moeten op die baan blijven, waar zij 's morgens gebracht zijn, en mogen volstrekt niet naar de andere baan meegenomen worden. De regelingscommissie bestaat uit de bestuursleden L Rou- wens, F. van Buggenum, M. J Doemen, J. v. d. Kop. A. J. van der Flier, J. G. van Kessel en de leden L H. Kool hoven en D. C. Houtgraaf. De prijsuitdeeling zal plaats hebben 's avonds te 8 uur in hotel Welgelegen" te Bloemendaal. De leden met hunne dames hebben daarbij toegang.

Het Bloemendaalsch Weekblad | 1908 | | pagina 5