dergcli-Overijsselsche Stoomtramweg Maatschappij, te Lochem en Jhr. Ir. J. Rottll, Directeur der Westlandsche Stoom tramweg Maatschappij te Loosduinen. Onderlinge Risico- Vereeniging voor de Houtbewerking. (Vergadering van 5 October 1921 te Amsterdam). Tot lid van het Bestuur de aftredende leden, de Heeren E. K. Post, te Winschoten en 1'. Stoffel, lid der firma 1'. Stoffel Zu. te Deventer. Tot lid der Commissie van Toelating: het aftredend lid, de Heer E. Everts, lid der firma J. M. Meihuizen Zoon te Wildervank: Tot plaatsvervangende leden der Commissie van Toelating: de aftredende Heeren J. van Hall, Directeur der N.V. Houthandel v/h. Eindhoven Zn. te Zwolle en E. Alberts, Directeur der N.V. Houthandel v/h. G. Alberts Lzn. Co. te Middelburg. Onderlinge Risico- Vereeniging ran Kalkzandsleenf abrikanten. (Vergadering van 5 Oct 1921 te Amsterdam). Tot lid van het Bestuur: het aftredend lid, de Heer H. F. de Groot, Directeur der N.V. „Loevestein'' te Gorinchem. Onderlinge Risico- Vereeniging van Steenhouwerspatroons. (Vergadering van 5 October 1921 te Amsterdam). Tot lid van het Bestuur: de aftredende leden, de Heeren Jacob Rinse te Amster dam en 1). A. van Schoon e veld te Rotterdam. Tot lid der Commissie van Toelating: het aftredend lid, de Heer J. W. de Jong, lid der firma D. Weegewijs te Amsterdam. Tot plaatsvervangend lid der Commissie van Toelating: de aftredende leden, do Heeren A. G. Beltman te Deven ter en H. J. de Visser te Zeist. Onderlinge Risico-V'ereeniging Vervoerwezen Amsterdam (Vergadering van 5 October 1921 te Amsterdam). Tot lid van het Bestuur: het aftredend lid, de Heer H. M. Hansen, lid der firma O. Hansen Zoon, te Amsterdam en de Heer J. C. Glasius, Directeur der Rotterdamsche Pakschuitdienst, te Amsterdam. Tot lid der Commissie van Toelating: het aftredend lid, de Heer P. J. M. Verschure, lid der firma Verschure Co te Amsterdam en de Heeren J. Smu ling en G. Molijn, resp. lid der firma R. S. Keetel Co. te Amsterdam en Directeur van de N.V. Lejjdsche Oranje Nassau Veem te Amsterdam. Tot plaatsvervangende leden der Commissie van Toelating: de Heeren A. Zaayer, lid van de Directie der N.V. v/h. Gebrs. Scheuer en Joh. Reij'nen, Directeur van de N.V. Pnrperhoedenveen, beiden te Amsterdam. Onderlinge Risico-Vereeniging voor Meubeltransport-Onder nemers en aanverwante bedrijven. (Vergadering van 6 October 1921 te Amsterdam). Tot lid van het Bestuur: de aftredende leden, de Heeren C. Tamminga van Eijsinga te Bussnm en C. van Boheemen te Den Haag. Tot lid van de Commissie van Toelating: de aftredende leden, de Heeren R. H. Loen te Enschedé en L. Muezerie te ?s-Gravenhage. Tot plaatsvervangend lid der Commissie van Toelating: de aftredende leden, de Heeren J. Muller te Haarlem en J. P. Janssen te Venlo. Onderlinge Risico-Vereeniging Binnenscheepvaart" (Vergadering van 7 October 1921 te Amsterdam). Tot lid van het Bestuur: de aftredende leden, de Heeren P. J. M. Verschure Directeur van de N.V. Verschure Co's Algemeene Binnen- landsche Stoomvaart Maatschappij te Amsterdam en Jan Eels, Reeder te Kinderdijk. Tot lid der Commissie van Toelating: het aftredend lid. de Heer >T. Th. Ter Bruggen Hugen- holtz, Directeur der N.V. Stoombootreedetij Pop Smit A Co, Rotterdam, te 's-Gravenhage. Tot plaatsvervangende leden v.d. Commissie van Toelating: de aftredende Heeren P. van der Kwast, Directeur der N.V. Motordiensten v b. 1'. van der Kwast Zn. te Weesp en H. Pronken, Directeur der N.V. Stoomboot-onderneming van W. Bus te Haarlem. Onderlinge Risico-Vereeniging „De Leder-Industrie" (Vergadering van 7 October 1921 te Amsterdam). Tot lid van het Bestuur: de aftredende leden, de Heeren G. Reerink Jzn. Directeur der N.V. Geldersche Chroomlederfabriek v/h G. Reerink Jzn. te Lochem en S. J. G. Roes, te Oosterbeek en de Heer D. Wolff Lzn. Lid der firma D. L. Wolff te Meppel. Tot lid der Commissie van Toelating: het aftredend lid, de Heer Chr. van den As sum, lid der firma Frans van den Assum te Dongen. Tot plaatsvervangend lid v.d. Commissie van Toelating: de aftredende Heeren G. Berkelmans te Oisterwijk en H. B. A. Hulshof Jr. te Lichtenvoorde. Algemeene Onderlinge Risico-Vereeniging Nederland (Vergadering van 7 October 1921 te Amsterdam). Tot lid van het Bestunr: de aftredende leden, de heeren J. M. de Muinck Keizer, Directeur van de N.V. Nederlandsche Staalgieterij v/h. J. M. de Moinck Keizer, te Utrecht en Tj. J. Twijnstra, Directeur der N.V. U. T wijnstra's Oliefabrieken te Akkrum, Leeuwarden. Tot lid der Commissie van Toelating: het aftredend lid, de Heer E. L. C. Sc hi ff, Directeur der N.V. Ingenieurs-Bureau v/h. E. L. C. Schiff, Rubberfabriek Vredestein"' te Loosduinen, Voorburg. Tot plaatsvervangend Lid v.d. Commissie van Toelating: de Heer K. Landré, lid der firma Landré Glinderman, Amsterdam. Onderlinge Risico- Vereeniging voor Meubelmakers d' Behangers. (Vergadering van 10 October 1921 te Amsterdam). Tot lid van het Bestuur: de aftredende leden, de Heeren N. Ie Grand, Directeur van „'t Modelhuis" te Amsterdam en D. T. Rodenberg, lid der firma D. T. Rodenberg te Groningen.

Het Bloemendaalsch Weekblad | 1920 | | pagina 10