Tot lid der Commissie van Toelating, de Hfier L. Ingenhoes, lid der firma Wed. H. W. Ingenhoes it Zn. te Amsterdam. Tot plaatsvervangend lid der Commissie van Toelating: de altredende Heeren, M. .Bneno de Mesquita Azn. en J. De en ik Jr. beiden te Amsterdam. Onderlinge Risico-Vereeniging van Slagerspatroons en Vleeschtcarenf'abrikanten. (Vergadering van 10 October 1921 te Amsterdam). Tot lid van het Bestuur de afgetredende Heeren, J. P. v. d. Veer te Utrecht en A. W. Haks, te Amsterdam. Onderlinge Risico- Vereeniging van Papierfabrikanten. (Vergadering van 10 October 1921 te Amsterdam). Tot lid van bet Bestuur: de aftredende leden, de Heeren C. W. J. Hoyer te Nij megen, M. C. Sanders te Eerbeek en H. G. D. Cramer te Wapenvelde. Tot lid der Commissie van Toelating: het aftredend lid, de Heer R. A. Palm te Apeldoorn en de Heer H. A. Schut te Loenen o/d. Veluwe. Tot plaatsvervangend lid der Commissie van Toelating: de aftredende Heeren J. P. van Dongen Form an te Iveizersveer, Gem. Dussen en P. J. Schut te Loenen o/d. Veluwe. Onderlinge Iiisico- Vereeniging voor Lompensorteerderijen, lluidenzouterijen en Aanverwante Vakken. (Vergadering van 10 October 1921 te Amsterdam). Tot lid van het Bestuur de aftredende leden, de Heeren N. Mogendorff, lid dei- firma N. Mogendorff te Gouda en S. Levi, on, lid derfirma S. Levison te Zutphen en de heer S. Lezer, lid der firma M. C. Lezer Zonen te Assen. Tot lid der Commissie van Toelating: de Heer Ed. Tailleur, lid der firma E. Tailleur Co. te Amsterdam. Onderlinge Risico-Vereeniging voor Waterschappen, Polders, Vrrnschappen, Veenpolders en andere Publiekrechtelijke lichamen. (Vergadering van 10 October 1921 te 's-Gravenhage). Tot lid van het Bestuur: de aftredende Heeren, Mr. A. J. F. Fokker, Voorzitter van het Bestuur van het Waterschap Schouwen te Zierikzee, C. J. van Tienhoven, Voorzitter van den Middenpolderen Houtrakpolder te Aerdenhout en H. van Dam Fzn., Voor zitter van het 6de en 7de Veendistriet in de gemeenten Op- sterland en Engwirden, te Gorredijk. Onderlinge Risico- Vereeniging van Verveners. (Vergadering van 10 October 1921 te Musselkanaal) Tot lid van het Bestuur: de aftredende Heeren, H. Oostingh te Nieuw-Weerdinge, K. Rozeboom te Siddebuven, gem. Slochteren en A. Dub belboer te Tweede Exloërmond. Tot lid der Commissie van Toelating: de Heeren F. H. Rosingh te Exloo en Menno Jonker te Musselkanaal. Tot plaatsvervangend lid der Commissie van Toelating: het aftredend lid, de Heer H. Keveling te Valthermond en de Heer S. Tempel te Stadskanaal. Onderlinge Risico- Vereeniging van Schilderspatroons. (Vergadering van 11 October 1921 te Amsterdam). Tot lid van het Bestuur: het aftredend lid, de Heer J. Kleijer te Amsterdam en de Heeren R. Graatsma en W. F. de Haas, beiden te Amsterdam. Algemeene Onderlinge Risico- Vereeniging Noord Nederland". (Vergadering van 11 October 1921 te Groningen). Tot lid van het Bestuur: de aftredende leden, de Heeren J. F. Hu t tin ga en S. S thee man, resp. Directeur der N.V. Lyempf te Leeuwarden en lid van de Directie der N.V. Kon. Pharmaceutische Fabriek v/h. Brocades Stheeman te Meppel en de Heer P. G. Vier van t Tukker, Directeur der N.V. Mij. tot Aanleg en Exploitatie van Laagspanningsnetten te Groningen. Tot lid der Commissie van Toelating: het altredend lid, de Heer J. P. Koerts, Directeur der N.V. Stroocartorfabriek „Erica" te Groningen en de Heer J. N. Voorsmit, Directeur der N.V. W. A. Scholten's Aard appelmeelfabrieken te Groningen. Tot plaatsvervangend lid der Commissie van Toelating: het aftredend lid, de Heer P. D. Hendriks, Directeur der N.V. Margarinefabriek Groningen v/h. Hendriks, Brongers en Bos te Groningen en de Heer D. J. Koop'mans, lid van de Directie der N.V. Koopmans' Meelfabriek en Grutterij, te Leeuwarden. Onderlinge Risico-Vereeniging ,De Zaanstreek (Vergadering van 12 October 1921 te Amsterdam). Tot lid van het Bestuur de Heeren J. W. Dekker, lid der firma Jan Dekker te Wormerveer, P. M. Duijvis, Directeur der N.V. Machine fabriek der firma P. M. Duijvis Co. te Zaandijk en C. Kakes Sr., lid der firma J. Kakes te Zaandam. Onderlinge Risico Vereeniging van Melkinrichtingen en aan verwante bedrijven. (Vergadering van 13 October 1921 te Amsterdam.) Tot lid van het Bestuur de aftredende leden, de Heeren N. R. Barondregt, Direc teur der N.V. Dordtsche Melkinrichting te Dordrecht en P. Bomgaars, Directeur der N.V. Melkinrichting en Flesschen- melkfabriek „Holland" te Amsterdam. Tot lid der Commissie van Toelating: het aftredend lid, de Heer W. H. Haverkorn van Rijs wijk, Directeur der N.V. Zutphensche Melkinrichting te Zut phen. Tot plaatsvervangend lid der Commissie van Toelating de Heeren C. Nieuwendijk Dzn., Directeur der N.V. Melkinrichting en Flessehenmelkfabriek „Holland" te Amster dam en Th. E. Joustra, Directeur der N.V. Haarlemsche Melkinrichting „De Sierkan" te Haarlem.

Het Bloemendaalsch Weekblad | 1920 | | pagina 11