LAMBOUR Algemeen Nieuws- en Advertentieblad voor Bloemendaal, Overveen, Aerdenhout en Vogelenzang ANSDORP s De ongetelde dag J. H. KRÜL Jr. loorsteenmanfels nten sseriemaker HAARLEMSCHE BANKVEREEN1GING BLOEMENDAAL 1 ms©®®®®®*®©®®»®®©®© ERS kweg 70, Tel. 1543 g 18e JAARGANG. ZATERDAG 20 SEPTEMBER 1924 Uitgever: A. EIKELENBOOM, Bloemendaal. Kantoor voor Redactie en Administratie: Bloemendaalscheweg 42. - Tel. 22324. in Luxe Automobielen I en Onderhoud cheweg 8 - Tel. 22387 DEMENDAAL ESSEX BLOEMIST DROGIST AAL StrijkinriGhting ?ENS Kleverlaan Haarlem uxe Carrosserieën an H. DE MON S I 1 grootpa. Maar wat iicicit ge 3,3,n dit cfGlf] f tvv-l FotOgrafiSGh Atelier ni/^Up"Gr.Houtstr.l69,Tel.3472 MODERNE DAMES- EN 11-/ HR.FRF.NPnRTRF.TTF.N HEERENPORTRETTEN EFFECTEN EN COUPONS BUITENLANDSCHE WISSELS - VERSTREKT CREDIETBRIEVEN DOCUMENTAIRE CREDIETEN De Troonrede VREEMD GELD CREDIETEN - DEPOSITO'S OP BINNEN- EN BUITENLAND LOKET-KLUIZEN GEMEENTERAAD. I 3N 1—22012 8 A uur alléén 22012). d aan voor het leveren van aat 7 SCHOTEN AL laaaBHHBMBaBBflHH® a GS .LONS VOOR: iWASSCHEN, ONDULEEREN 10 5EZICHTSMASSAGE, MANI- ARBEHANDELING g stekend adres voor het g i van alle soorten en mo- e 'vullingen en Postiche's B laiBIIMBBIMBIHBB No. 38 ENDA&L Abonnement: Voor een half jaar 1.75 «3 Advertentiën: 15 cent per regel, bij afname van 500 regels of meer, korting. Vraag en aanbod, huur en verhuur, koop en verkoop, van 1 tot 10 regels 1.elke regel meer 10 cent. Tusschen den tekst of op een bepaalde plaats speciaal tarief. en - Motorrijwielen Levering van bootnen, [weg 74. 22, Overveen. Tel. 3819. Tel. 22195 e •«••NMBMMeMBB HAARLEM iresstraat 71 - SCHOTEN 3d. J. de Reiger TELEFOON 2155 ing LN SERRE-MEUBELEN Reis- en Waschrnanden, iPARATIE-INRICHTING 1, dat er kleine en soms ook bestaan, en dat ze zelf Van die dieren )otere dieren, maar ook van ijd genoeg in leven. Er zijn anders kunnen eten dan is aan de merels, de zwalu- dan insecten. Leeuwen eten n, geiten, wat ze maar kun- katten hebben wij wel ge- te eten en van ekker vinden? 't Liefst peu- chje, of gaan op jacht naar je de kat maar niet afleeren, geluisterd. „Maar nu gaan (Hij had nog niet veel lang over tijd. Nadenkend i in zijn bedje kon hij eerst aan alles wat hij ge- konden niet an- eten en de witte beestjes mieren aten weer van de en de witte beestjes in 't i de planten en de slakken de planten stonden maar te en de dieren namen allerlei plant maakte overvloed, als weer was. O, de lieve zon, ja, ook wel de sappige het frissche water en de mooie, koesterende, hel de planten zoo krachtig. En »mde heel den nacht van wat Hij droomde, dat hij mei dat hij prachtige gouden had, en dat de opgegeten, en dat er een vliegen, die zijn goudvisch ogel op zijn bed kwam zii- zong. Toen Piet den vogel j wakker en hij hoorde den zingen. Gauw sprong hij uit direct naar zijn de visschen zwommen nog nog net als gisterenavond, niet zoo akelig meer dat andere leefde, maar hij hij lang naar zijn vischjes V, Ik heb gevoeld, dat er menschen zijn, door wier omgang men beter wordt; het bittere verdwijnt en heel de wereld verschijnt ons als in zonneglans. H. C. ANDERSEN. AVOND. De dag wankelt, en even Is alles stil Uit het dal van mijn leven Rijst weer mijn wil. Ik zie de aarde zoo zuiver, De nacht begint Alles zwijgt en ik huivei In d' avondwind. Ben ik wedergeboren Dit oogenblik? - O geen leed gaat verloren, Geen stille snik. C. S. ADAMA VAN SCHELTEMA. (Nadruk verboden.) Onder de voorstellen inzake de hervor ming van den kalender, waaromtrent ook onze regeering door den Volkenbond is geraadpleegd, is er één, dat zeer zeker aanbeveling verdient. Er is sprake van, dat het nieuw in te stellen jaar inplaats van 365 slechts 364 dagen zal tellen, waardoor men vier even lange kwartalen, elk van 91 dagen, verkrijgt. De dag, waar mee men het thans geldende jaar wil be korten en die in schrikkeljaren twee et malen lang zal zijn, wordt dan verwaar loosd; hij bestaat wel, maar krijgt geen naam of bestemming. Het wordt de onge telde dag. Ik weet niet, of de kalenderhervorming kans op invoering bezit, maar afgezien daarvan zou ik veel gevoelen voor de alge- meene aanvaarding van een ongetelden dag. Eén dag in het jaar, waarvoor men niet verantwoordelijk iswaarop niemand ons rekenschap hoeft te vragen van ons doen en latenook ons eigen geweten niet. Een algemeene vacantiedag, die tusschen de andere gewichtige, ernstige, deugde lijke dagen de rol zal spelen van een clown in een circus. Of liever: een dag, waarop wij gemeenschappelijk een soort maske rade spelen; ons ambt, onze betrekking, onzen naam zelfs hebben wij afgelegd, want niets telt mede op dezen ongetelden dag. Wij bestaan niet; niemand bestaat van daag voor de wereld. De maatschappij met haar verwikkelingen en botsingen slaat een dag over; school en kerk en gezin laten voor één dag hun velerlei eischen varen. Deze dag is de toegift, het overschot, het geschenk, dat wij op den koop toekrijgen, om er mee te doen wat wij willen. De instelling van een dergelijken dag komt tegemoet aan een der elementairste eischen van het menschelijk bestaan. Zij is een zielkundige noodzakelijkheid. Want in en grond van ons hart blijven wij alle- maa, ja, ook gij verstandige lezer! inderen. En gij herinnert u uit uw kin- 'r 'u n if goed, wat voor u het kos telijkste bezit is geweest voorrn-btm hebt gÜ behoord tot de be- Snppl (rn(v|6n' j Wlen bet aan niets ontbrak. Speelgoed, eten en drinken, pretjes, boe spaarbankboekje Vtlf hadt °0k 6611 jaardag kwam er een euhWi UW 'T' daalder van wJgulden of een riJks" den dag, daar kreegt ge een ,inLg°e" enkel onnoozel dubbeltje eeiJ "clLie, maar nu vroeert ge aan vader en moeder, 0f dit nu eens met op de spaarbank hoefde en of ge 't in uw zak mocht houden om er mee te doen wat ge wildet. Welk een schat was dit dubbeltie' Ce kondt er allerlei dingen voor koopen ook dingen die thuis tot de verboden wa?en behoorden, want ge behoefdet van dH eene stukje geld geen verantwoording af te leggen. Misschien hebt ge er een heel zonder ing ding voor gekocht, waarom ge thans lacht. Maar was het dubbeltje niet juist om dingen voor te koopen, waarom de anderen zouden hebben gelachen' Als ge er vader en moeder om gevraagd had zouden ze boos zijn geworden of u voor fvlnmaLhebben gehouden en u hebben dachten te overreden, dat ge als verstan- dige jongen of als verstandig meisje toch uw geld wel beter zoudt kunnen besteden. Het is onvoldoende, wanneer ouders hun kinderen die om zakgeld vragen, af schepen met te zeggen: je kunt immers van vader en moeder alles krijgen, waar aan je behoefte hebt! Het is onvoldoende, wanneer de man de rekeningen van zijn vrouw en de uitgaven van haar huishoud boek prompt betaalt, en haar speldegeld weigert. Ieder mensch, man, vrouw of kind, hij zij de degelijkste en zuinigste, heeft zielsbehoefte aan een klein bedrag, waarvan hij geen verantwoording heeft te doen. Zijn particuliere liefhebberijen, zijn schijnbare dwaasheden, zijn onberede neerde eigenaardigheden hebben recht van bestaan, en wie hem de gelegenheid beneemt, daaraan op uiterst bescheiden wijze en bij spaarzame gelegenheid een enkel oogenblik toe te geven, miskent de aanspraken der ziel en sluit een onmis bare veiligheidsklep. Is een dag van den kalender in zekeren zin niet een geldstuk? Elk kalender blaadje is een bon, waarvoor wij goede en slechte waren kunnen koopen. Voor de uitgaven van onzen tijd zijn wij even aansprakelijk als voor de uitgaven van ons geld. En wanneer wij al geen rechter of meester boven ons hebben, dan gevoe len wij ons toch verantwoordelijk jegens ons eigen geweten, ons eigen fatsoen, ons eigen levensbeginsel. Maar ondertusschen sparen wij toch allemaal voor ons zakgeld of speldengeld. Wij rekenen allemaal op een tijdperk, zij het aan het eind van ons leven, waarin wij als renteniers of gepensionneerden of desnoods als hofjes juffrouwen onzen tijd geheel naar eigen welgevallen kunnen be steden. Maar als het zoover komt, zijn wij uit sleur of door ouderdomszwakte meestal niet meer in staat, onze illusies op dit punt te verwezenlijken. De ongetelde dag aan het eind van het jaar zou de veiligheidsklep kunnen zijn, waardoor onze dierbare dwaasheid, die v/ij op onze rekenplichtige dagen ver loochenen, kon ontsnappen. Zeer zeker zouden wij verlicht en verademd het nieu we jaar beginnen en met te meer ernst en te grooter kracht ons verantwoordelijk be staan hervatten. Eén dag, die niet meetelt. Er ligt, al klinkt deze uitspraak sommigen te boud, een gezond beginsel ten grondslag aan de ouderwetsche kermissen en vastenavond- vermaken. Het waren de zeldzame mo menten in het maatschappelijk leven, waarop heer en knecht, boer en geleerde, rijkaard en armoedzaaier gelijk waren. Een gemeenschappelijke kwijtschelding van verantwoordelijkheid bond deze pret- makende menigte, die alle deftigheid, allen ernst, alle beginselen en muizenis sen voor een oogenblik van zich af had geschud. Natuurlijk, de kermis en de vasten avond hebben hun schaduwzijde gehad. Maar wat is er voor hen in de plaats ge komen op den kalender, dat ons voor hun gezondmakend bestanddeel schadeloos stelt? Zal dit misschien weggelegd zijn voor den ongetelden dag aan het einde van 't jaar? C. De opening der Staten-Generaal heeft weer op dc gebruikelijke wijze plaats gehad in de afgeloo- pen week, n.I. voorlezing door H.M. de Koningin van een Troonrede, publiceering daarvan in alle dagbladen en tot slot de critiek. Over die critiek nu willen wij het nog even hebben. Onze gedachten betreffende ontwapening kun nen als bekend worden verondersteld, nadat door ons reeds een en ander dienaangaande is gepubli ceerd geworden in ons blad. Gelukkig staan wij niet alleen. ..Het Vaderland" lijkt 't slecht te verdedigen, •dat de Vlootwet weer door een achterdeurtje wordt binnengehaald. Echter meent het blad, dat dc Weeldebelasting iets is, dat het oor streelt. Overigens wordt de rede een tamelijk onbelangrijk stuk genoemd. Er staat zoo goed als niets in wat frappeert, maar het geeft slechts wat ieder, die op de hoogte van zaken is, kon verwachen. De hoogste lof, dien wij de Troonrede kunnen geven, is, zegt het blad dat zij niet aanmatigend is. Want men zal goed doen niet te vergeten, dat èn het dreigement in zake de Tariefwet èn de aankondiging van een tweede Vlootwet het gevolg zijn van compromis tusschen de drie rechtsche partijen. Dat op deze geen krachtig regeerin'gsgebouw kan worden opge trokken, daarvan is deze Troonrede afdoend bewijs. ,,De Telegraaf" vindt de troonrede teleurstellend. Dit blad geeft het volgende commentaar: „De economische crisis heeft, hoopt de re geering thans haar diepste punt bereikt. In de volgende zinsnede spreekt zij dit echter zelf tegen. De crisis blijkt, volgens de troonrede, over dit diepste punt heen. In handel, landbouw, is een 'lichte opleving, 's lands financiën zijn ver beterd: een lichtpunt. De begrooting voor 1925 zal vcor Nederland in evenwicht zijn, evenals voor Indië, Hoe ziet de regeering dus den toestand van ons volk? In diepsten nacht, of in een ochtendgloren? Met onverzwakten ijver moet heet het verder naar verdere bezuiniging worden gestreefd. Uitnemend. Op welke wijze? Men verneemt, af gezien van eventueele bezuiniging door herziening der sociale wetgeving, hieromtrent niets. Niets omtrent de nog steeds dringend noodige voortzet ting voor zoover zij metterdaad begonnen moge zijn der reorganisatie van den staatsdienst. Wel te onderscheiden van eenvoudige beperking. Afwachtend of de millioenennota misschien het verlangde brengt, kan men nu slechts constateeren, dat de regeering van organische bezuiniging geen heldere, zoo al eenige voorstelling blijkt te be zitten. Integendeel. Eenerzijds wordt een nieuwe indirecle belasting, op weeldeverteringen, aangekondigd, de aanhan gige tariefwet zal mede de staatsinkomsten ver- hoogen. Daartegenover bestaat er plan tot verla ging van sommige te zeer drukkende directe belas tingen. Wordt door dit alles het niveau waarop de be grooting sluit iets lager? Door welke maatregelen zal dit niveau dan lager en aldus stabieler w rden gemaakt? Als eenig antwoord verneemt men voorstellen tot weer nieuwe uitgaven: De vlootwet. Voorstel len die zelfs voor die betreffende de belasting herziening worden genoemd. De plaats der vlootwet is nog pijnlijker. „De betrekkingen, welke wij met andere mogend heden onderhouden zijn van den meest vriend- schappelijken aard." Boem! Dadelijk daarop een vuistslag op tafel: Maar wij gaan een vloot bouwen! Verleden jaar werd, na het constateeren der wereldontreddering, deze zinsnede vernomen: „Het belang der geheele menschheid vordert dat daarin verandering kome en rechtvaardigt den wensch, dat voor de hangende vraagstukken eer lang oplossingen worden gevonden, die den weg openen tot het herstel waaraan zoowel geestelijk als stoffelijk behoefte bestaat." Welnu, die wensch is, voorzoover mogelijk, ver rassend verhoord. Niet, voorzoover bekend, omdat de Nederlandsche regeering iets deed om dezen internationaal te verwezenlijken. Maar niettemin is de Londensche conferentie geweest, de inter nationale samenwerking der bankiers is krachtig, en in Genève bloeit de hernieuwde volkerenge meenschap dagelijks mooier op. Dank zij dit alles herleeft ons achterland, her leven onze handel, industrie, land- en tuinbouw, onze koloniale ondernemingen. Dank zij dit alles ademt 'het gansche Nederlandsche volk vrijer, openen zich nieuwe verschieten, economisch en cultureel. De Nederlandsche regeering, door een harer 'bekwaamste leden te Genève vertegenwoordigd, toen bijna de gansche wereld daar bewust een ster ker volkerenverbond ging organiseeren, blijkt voor dit alles volmaakt blind en doof. Zij smeekte verleden jare Gode om kracht, voor de duistere toekomst. Nu heeft zij zelfs voor Hem geen woord van dank dat ook haar wensch blijk baar wordt verhoord. En zij schrijft een troonrede die hier een verbijsterenden indruk maakt. Ten eerste omdat de „wensch" van verleden jaar slechts een frase blijkt te zijn geweest bij zoo ern stige zaak. Ten tweede omdat het wereldgebeuren, waar ons land middenin 'ligt, blijkbaar niet door dringt tot hoofd en hart van ons staatsbestuur. Over de overzeesche deelen van den Nederland- schen staat overigens niets nieuws. De reeds be kende herziening der winstbelasting in Indië wordt aangekondigd, evenals de verdere doorvoering van een bureaucratische reorganisatie op Java waar van wij op deze wijze geen voorstander zijn. Een vermelding ten slotte dat het Curasao goed gaat dank zij v.n. de petroleum Suriname slecht, en dat de rechtschool in Batavia geopend wordt." Genoemd blad is nogal scherp. Trouwens de geheele linkerzijde laat een min of meer teleur stellend geluid hooren. Het is dan ook te hopen dat dit geluid door dringt tot ons Lagerhuis en dat men er meer van doordrongen wordt welk een misdadig spel of men voert om, nu alle volken der beschaafde wereld nog zuchten en gebukt gaan vanwege den 10- jarigen oorlog 19141924, nog steeds aan te drin gen op doorvoering van de vlootwet. Vergadering van den Raad onzer gemeente op Donderdag 10 September j.'. des namiddags 2 uur. Voorzitter Jhr. A. Bas Backer, burgemeester. Alle leden zijn aanwezig. PUNT 1. Benoeming voorzitters en leden der diverse commissiën. Alle aftredenden worden herbenoemd. Voor de commissiën voor het Georgani.eerd Overleg worden benoemd de heeren Hogenbirk en Nuyens. Voor de schatting der huren van gemeentewo- ningen, de heeren Prinsenberg, de Waal Ma'efijt en S. P. Rijnierse. PUNT 2. Verkoop van grond. a. Aan de Gebr. Kuurstra om van de gemeente een stuk grond te koopen aan de noordzijde van de Ooster Tuindorpslaan ter grootte van plm. 400 M2., voor den prijs van f 5.per M2. Goedgekeurd. b. Aan F. T. Everard te Amsterdam om van dë gemeente een stuk grond te koopen gelegen aan den 'Hoogen Duin en Daalschenweg, ter grootte van plm. 1050 M2. voor den prijs van f 3.50 per M2. Goedgekeurd. c. Aan mevrouw G. Mom-Eiff alhier om van de gemeente een stuk grond te koopen, gelegen aan den 'Hooge Duin en Daalscheweg, ter grootte van pl.m. 2000 M2. voor den prijs van f 3.75 per M2. Goedgekeurd. d. Aan mevrouw J. E. C. Boom-Kruseman Aretz alhier om van de gemeente een stuk grond te koopen gelegen aan den 'Hooge Duin en Daal scheweg ter grootte van plm. 1500 M2. voor den prijs van f 4.per M2. Wordt goedgekeurd mits genoemde mevrouw be reid is 2000 M2. te koopen, terwijl voor die 500 M2. die zij extra moet koopen, slechts de halve grondprijs behoeft te worden betaald. PUNT 3. Aanvaarding legaat van wijlen C. I. F. J. Bispinck. Wordt dankbaar aanvaard. PUNT 4. Voorloopige vaststelling gemeente rekening, dienst 1923. Naar aanleiding van deze rekening grijpt de heer Otto de gelegenheid aan om te wijzen op het eigen aardige dat de gewone begrooting is overschreden geworden met 3 ton, behalve dan nog de supple- toire begrootingen, de buitengewone uitgaven dus. Spr, noemt dit de gemeentenaren zoo'n beetje bij den neus nemen. De heer Schulz kan het met de woorden van den heer Otto niet eens zijn en meent dat het gemak kelijker is om een nabetrachting te houden. De heer van Kessel spreekt ook met waardeering over het financieele beleid. De heer Laan antwoordt den heer Otto, waarna de rekening wordt goedgekeurd. PUNT 5. Vaststelling kohier rioolaansluitingen dienst 1924. Goedgekeurd, PUNT 6. Verhuur van grond aan A. M. Stut. Goedgekeurd. PUNT 7, Toelating leerling tot M.U.L.O.-school. Naar aanleiding van een adres van mevrouw van Heumen Benit, houdende verzoek om in afwijking van het Raadsbesluit van 4 December 1923, waarin is bepaald, dat leerlingen van de openbare school voor M.U.L.O. bij toelating niet ouder mogen zijn dan 18 jaar, te willen toestaan, dat haar neef H. W. van Someren Gréve tot genoemde school wordt toegelaten, stellen B. en W. voor dit verzoek in te willigen, onder bepaling, dat deze leerling, zoo dra het hoofd der school klachten over hem heeft, ten aanzien van zijn vorderingen of zijn gedrag, onmiddellijk van 'de schodl kan worden verwij derd. PUNT 8. Intrekking raadsbesluit van 20 Juni 1924 tot toekenning belooning aan onderwijzers aan den cursus in het Fransch aan de O.L. school te Bloemendaal. De heeren Luden en Hogenbirk houden een plei dooi om alsnog aan de onderwijzers een vergoe ding toe te kennen voor hun arbeid, n.I, het les geven buiten de gewone lesuren voor een cursus in de Fransche taal. De heer Schulz zou nog verder willen gaan. Wil len Ged, Staten geen goedkeuring geven dan zou spr. er voor zijn om bij de Kroon in beroep te gaan. De heer Otto vindt dit wel goed doch wijst er op dat er eerste een besluit moet worden genomen, dit besluit door Ged. Staten moet worden goed- of afgekeurd en daarna pas de Kroon met deze zaak 'kan worden bemoeid. Er is echter meer, zegt de heer Otto. Indien de gemeente alsnog zou trachten een uitbetaling te verkrijgen aan deze onderwijzers komt de ge meente in strijd met haar eigen correspondentie met Den Haag. Uitvoerig licht spr. dit toe. Na dit betoog wordt aan B. en W. opgedragen om deze zaak nog eens grondig te onderzoeken en dan in de volgende Raadszitting zoo mogelijk met een voorstel te komen. PUNT 9. Aanvulling Algemeene Politieverorde ning. Het volgende artikel wordt aan de Politieveror dening toegevoegd; Artikel 102bis. „Het is verboden, aan openbare wegen of voet paden gelegen terreinen binnen een afstand van tien meter uit de kantlijn van den weg of het voet pad geheel of gedeeltelijk af te graven, tenzij daar toe door Burgemeester en Wethouders schriftelijk vergunning is verleend en zonder inachtneming der bij die vergunning gestelde voorwaarden. Overtreding van het bepaalde in dit artikel word't gestraft met een geldboete van ten hoogste vijf en twintig gulden of hechtenis van ten hoogste zes dagen, onverminderd de bevoegdheid van Bur gemeester en Wethouders tot het ten koste der overtreders doen herstellen van hetgeen in strijd met de voorschriften .van dit artikel is vergraven. Spoedeischende gevallen uitgezonderd, geschiedt dit niet dan acht dagen, nadat de belanghebbende schriftelijk is gewaarschuwd." Goedgekeurd onder bijvoeging dat beroep bij den raad mogelijk is. PUNT 10. Salaris Gemeente-ontvanger. In een onder dagteekening van 16 Juli 1924 no. 130 toegezonden circulaire, schrijven Gedepu teerde Staten; „De adviezen, welke wij naar aanleiding van ons rondschrijven van 13 Juni 1923, no. 129, mochten ontvangen, hebben ons de overtuiging geschonken, dat ook naar het oordeel van het meerendeel der Gemeentebesturen de werkzaamheden van de gemeente-ontvangers in niet onbelangrijke mate zijn verminderd, doordat de inning der plaatselijke directe belasting thans door de Rijksadministratie geschiedt. Door vele gemeentebesturen wordt dan ook het voorstel gedaan, de wedde van de ontvangers op een lager bedrag te willen .vaststellen. Ook ons is het voorgekomen, dat de in 1919 vastgestelde regeling niet ongewijzigd kan blijven. Met het oog daarop hebben wij eene regeling ontworpen, die in het hierbijgaande ontwerp-be- sluit is vervat. Zooa'ls U daaruit zal blijken is het ons voorne men de wedden ook die van de tegenwoordige functionarissen met 30 te verminderen, welke vermindering evenwel voor d'eze laatsten over 5 jaren zal worden verdeeld .De regeling, opgenomen in Provinciaal blad no. 82 van 1919, dient tot grondslag bij de berekening der wedden en de periodieke verhoogingen, waarop de ontvangers volgens die regeling recht hebben, zullen dus bij het bepalen van het salaris medetellen. Wij vestigen er evenwel uitdrukkelijk uwe aan dacht op, dat de verlaagde wedde uitsluitend is bedoeld als belooning voor de werkzaamheden aan het ontvangerschap verbonden en dat bijbetrek kingen als administrateur van een bedrijf e.d. voortaan afzonderlijk dienen te worden bezoldigd. In verband met bet bepaalde in art. 107 jo.art. 104 der Gemeentewet noodigen wij U uit de ont- werp-regeling bij den, Raad aanhangig te maken en ons met het gevoelen van den Raad, kan het zijn eenigszins spoedig, in kennis te stellen. Naar aanleiding van het vorenstaande stellen B. en W. het volgende voor; -L: i 4- -

Het Bloemendaalsch Weekblad | 1924 | | pagina 1