M. J. SMINK-BEUKERS R.SMINK%FiRMAj.J. BEUKERS DE BLITZ Victoria-Bron Firma J.MRULJr. SCHOUTEN's MAGAZIJN GARAGE F. STAPPERS JL0TTGERIMG ÏAN FOTO-ARTIKELEN PEDICURE-MATIICURE KINDERHUISVEST 33 TEL.10441 EERSTE HAARLEMSCHE BEGRAFENIS-ONDERNEMING BERICHT! EINDELIJK EEN OPLOSSING De DLITZ Motortransportkar Brandstoffenhandel PRIMA ANTHRACIET Doet üw vacantie-inkoopen bij: A. MUDDE FOTOGRAFIE COHNEN BINNENLAND BEGRAFENISSEN-CREMATIES ËN TRANSPORTEN EIGEN ROUW EN VOLGAUTO'S KINDERHUISVEST 29-31-33 TELEFOON 10441 BUITENLAND TOONEEL ONTVANGEN BOEKEN A. G. G. M. GIORGIS EN ZOON INGEZONDEN CORRESPONDENTIE, gebruikt 1 Liter op 25 K.M. IVERFT-STCDMTJ GOED-SNEL STODMERU-VERVERU, GROOTE MARKT 23a HAARLEM Ruime sorteering in camera's, films, fllmpacks, platen en diverse bcnooülgdheden TELEFOON 10744 HEEFT U IETS GEBROKEN? van uw antiek porcelein, gebruiks- ol kunstvoorwerpen in steen, marmer, ivoor, schildpad, koper, brons enz. ALLES ONDER GARANTIE ZIJLVEST 3 - „DEHERTEKOP" - HAARLEM in- en verkoop van meubelen en oudheden ZIJLSTRAAT 66 HAARLEM Gedurende de feestweek der Zijlstraatvereeniging geven wij onze cliènteele bij bestelling van één Cabinet-foto ZES artistiek uitgevoerde foto-brief kaarten cadeau Drente heeft dit oogenblik onze volle aandacht. Minister Kan is weer naar de veenstreken ge weest, om het resultaat van de sedert Augustus genomen maatregelen van een toeslag op den turfafzet na te gaan en tevens zich op de hoogte te stellen van den algemeenen toestand. Verschil lende verpleeginrichtingen te Emmen werden be zocht, alsmede de bekende landontginningen der N.V. Landschap Drente. Het scheepvaart-verkeer op de Drentsc'he kanalen bleek zeer levendig. De minister liet zich door deskundigen inlichten om trent in de toekomst nog gewenschte maatregelen. De Minister schijnt alles in het werk te willen stellen, opdat in iDrente weer spoedig betere toe standen zullen heerschen. Natuurlijk is dit toestand niet in eens door over heidsmaatregelen te helpen. Er wordt nog veel ge leden, vooral onder de kinderen. Het is, na de weLdadigheidstmanoeuvres van Verschoor, be grijpelijk, dat de milde gevers voor het Drentsche kind wat huiverig zijn geworden. Maar toch doet de Centrale commissie nog weer eens beroep op ons. De toestand in Zuid-Oost-Drente moet nog dikwijls heel droevig zijn. Gezinnen in een „koe- schuur", bleeke ondervoede kindertjes, enz. Wel, om kort te gaan, het adres van den administrateur van het centraal genootschap (een neutraal lichaam) is: A. C. Bos te Egmond aan Zee (postrekening 37624). Bij het verhoor van den liefdadigheidsparasiet Verschoor is gebleken, dat meer dan 60.000 werd ontvangen, terwijl de behoevenden te Emmer- Compascum slechts 10.000 gulden ontvingen. De heer Verschoor hoorde 3 jaar gevangenisstraf tegen zich eischen. Meneer Verschoor heeft school gemaakt, al was de fraude van een heel gezin bij de jongste Zonne straal-collecte (voor tuberculose-nazorg) slechts kinderwerk bij zijn manipulaties. Voorop zij ver meld, dat deze, krachtens de motieven, sympathie ke collecte, 16.000 opbracht. Een gezin, be staande uit vrouw, zoon en dochter, collecteerde. Zij trokken er al vroeg op uit en hielden 's mid dags om 3 uur op, waarna zij1 zich naar huis begaven met de 'bussen hetgeen tegen voorschrift is. Toen eenrgen tijd later de zoon de bussen naar het inleveringsbureau wilde brengen, werd hij ge arresteerd. Bij onderzoek bleek, dat de bussen slechts enkele guldens inhielden. Bij huiszoeking werd een bedrag van c.a. 100.- aan klein geld gevonden. Daar vooruit al argwaan was ontstaan jegens deze collectanten, die o.m. een valsche naam hadden opgegeven, had men van politie zijde verscheidene gemebkte geldstukken in de bussen geworpen. 'Deze werden onder het gevonden kleingeld opgemerkt. Niettegenstaande dit doorslaande bewijs, ontkenden de aangehou denen. Maar ze zijn toch maar ter beschikking van de justitie gesteld. Dr. C. J. K. van Aalst, de president van de Nederlandsche Handel Maatschappij heeft, nu hij Amsterdam metterwoon gaat verlaten, de stad een royaal geschenk aangeboden, namelijk zijn woon huis, het 'bekende huis met de marmeren kolom men, Heerengracht 502, 'bestemd als ambtswoning voor den burgemeester. Dit was voor den heer S. P. van Eeghenoud president van de Kamer van Koophandel, aanleiding een comité van voor aanstaande burgers te vormen, dat een belangrijk bedrag zal bijeenbrengen ,om de receptiezalen te meubileeren. De contractcommissie in het Mijnbedrijf is weer bijeengeweest. 'Dit was o.a. naar aanleiding van een ingekomen schrijven van den Ned. Mijnwer- kersbond, over het veelvuldig voorkomen van overwerk. De directies zeiden een onderzoek toe. Op een verzoek der mijnwerkers tot wederinvoe ring van den zes-urigen Zaterdag, deelen de di recties mede, dat zulks alleen mogelijk zou zijn, bij een loonsvermindering van T%. Maar de mijn werkers spraken als hun oordeel uit, dat de tegen woordige stand van het bedrijf invoering zonder loonsvermindering toelaat. Amsterdam krijgt een tehuis voor vliegers. Dit 'hypermoderne instituut, dat 'bedoelt, den vliegers, die in onze vlieghaven zijn neergestreken, een „home" te verschaffen, waarin zij hun vrije uren in gezellig milieu kunnen doorbrengen, is tot stand gekomen door de mildheid van den dollar- koning, Clifford B. Harmon, president der Ligue international des Aviateurs, die in andere steden ook reeds dergelijke „posts for pilots" stichtte. Te Scheveningen komt een Radio-telefonie-zen- der voor zakelijk verkeer, vanwege den P. T. T. De dienst zal op 1 Januari aanvangen. De finan- pieele berichten, tot nog toe door den zender van de Amsterdamsche beurs verspreid, zullen ook met den nieuwen zender verspreid worden. Tot genoegen van de Radio-liefhebbers, die er niets rouwig om zijn, dat 'de knetterende ouderwetsche zender van de Beurs het zwijgen wordt opgelegd. Engeland. Het schijnt dat het einde der mijn- werkkersstaking in het zicht komt. De neiging on der de mijnwerkers tot werkhervatting neemt toe. In bepaalde districten werd met een meerderheid van 3 tot 1 besloten het werk te hervatten, niet tegenstaande sterke oppositie der federatie-be stuurders. Men gelooft, dat de volgende week een referendum onder de mijnwerkers zal gehouden worden over de aanneming van de voorstellen van Baldwin, die o.m. inhouden districtsonderhandelin gen en instelling van een nationaal bof van ar bitrage. Ook Cook heeft blijk gegeven van een andere mentaliteit. Hij verklaarde o.m,: „wij zijn bereid het werk te hervatten op een verlaagd nationaal minimum. Wij zullen ons op eenigerlei wijze aan den 8-urendag moeten aanpassen, omdat de 8-urendag in een wet is aangenomen. Ik zou wenschen, dat wij geen compromis behoefden te aanvaarden, doch wij moeten ons met het denk beeld verzoenen." In het parlement werd de ver lenging der maatregelen betreffende den nood toestand aangenomen. Frankrijk. Stresemann's rede, in intiemen kring op een bier-avond gehouden, en door de indis creties van een Duitsch-nationaal journalist, flink aangedikt en verscherpt aan een persagentschap doorgegeven, heeft in Frankrijk geen prettigen, in druk gemaakt, al hecht men er, nu men de toe dracht van de verspreiding kent, 'heel weinig waarde aan. In die rede zou Stresemann verklaard heibben, dat de plechtige wijze, waarop Duitsch- land tot den Volkenbond is toegelaten, er een be wijs van is, dat de kwestie van den schuld aan den oorlog indirect is opgelost en dat de zedelijke beschuldigingen tegen Duitschland gericht, thans verstomd zijn. 'Het ligt voor de hand, dat Strese mann zulke tactTooze woorden niet geuit heeft en hij heeft dan ook een foimeele tegenspraak ge publiceerd. Toch was een reactie op deze, zij het ook vermeende uitingen merkbaar in eenige rede voeringen van Poincaré, die verklaarde dat Frank rijk zoowel nu, als gisteren, bereid bleef pogingen, welke toenadering ten doel hebben, mits in over eenstemming zijn met de door Frankrijk aangegane allianties en verdragen, en mits zij de verantwoor delijkheid der keizerlijke regeering aan den oor log niet in twijfel trekker- Men gelooft, dat de Fransche minister van Bui- tenlandsche Zaken stappen onderneemt, opdat de nieuwe onderhandelingen tusschen Frankrijk en de Sovjets betreffende overeenstemming in zake de Russische oorlogsschulden, tot practische resul taten zullen leiden. Duitschland. Te verwonderen is het niet, dat de redevoeringen van Poincaré in Duitschland evenmin een heel prettigen indruk maakten. Maar men legt 'n groot realiteitszin aan den dag, door in te zien, dat de oorzaak moet worden gezocht in de rede van Stresemann, die, in welke bewoordingen dan ook, toch zoo onvoorzichtig is geweest, op den foieravonjd van de Duitsche kolonie te Genève de schuldvraag in zake den oorlog aan te roeren. Dit moest op Poincaré werken als de bekende roode lap op den stier. Toch weten velen in Poincaré's woorden nog lichtpunten aan te wijzen. Zoodat niet al te groote schade is aangericht onder de resultaten van de besprekingen van Briand en Stresemann te Thoiry. In de 'Hamlburgsche haven is een looncon'flict uitgebroken, waarbij 10.000 arbeiders betrokken zijn. Hoewel tegen 1 October staking is aangekon digd, hoopt men, dat door bemiddeling van den minister van Arbeid op het laatste oogenblik sta king zal worden voorkomen. De staking zou zich uitbreiden tot alle Noord-zeerhavens in Duitsch land, terwijl door den secretaris van den Neder- landschen Transportarbeidersbond het parool van een „strijdfront van Hamburg tot Duinkerken" moet zijn uitgegeven. België. Men verwacht, dat België spoedig zal worden uitgenoodigd, deel te nemen aan de be sprekingen in zake toenadering tot Duitschland. Men is er zich van bewust, dat Duitschland te ruggave van Eupen en Malmedy zou wenschen, tegen betaling van 120 'millioen mark. En er wordt op gewezen, dat bij de jongste besprekingen Frankrijk moet verklaard heibben in strijd met ■vori'ge 'berichten niet bij de kwestie Eupen Malmedy betrokken te zijn. Zoodat België van die zijde wellicht geen tegenkanting bij een even- tueelen verkoop dier Duitsche districten zou ont moeten. Black People. Ameri'kaansche Negerrevue in Holland. In Parijs 'heeft zij furore gemaakt, La Revue négre. En dat in Parijs, waar zoo-veel geboden wordt, en waar het gebod'ene dikwijls zoo geraffi neerd kan zijn. Met hun idansen en syncopen, hun schelle decors, hun songs en hot music, hadden zij avond aan avond volle zalen. Toen zij Parijs afgespeeld 'hadden, zijn 'zij een triomftocht door Duitschland begonnen. En nu in het aan het Concertbureau 'de Haan en Co, den <Haag, gelukt 'de Black People naar Hol land te brengen; er zal slechts één enkele voor stelling gegeven worden met 'het gëheele Gezel schap, op Maandag 4 October in de Stadsschouw burg te Haarlem. Het gezelschap bestaat uit 40 dames en 'heeren, en brengen eigen Decors en eigen Orkest mede. De eerste acte speelt op een katoenplantage, daar wordt gezongen en gedanst. De tweede acte brengt ons in New-York, in een straat, de derde acte is een cabaret. In alle drie de acten heeft de auteur volop gelegenheid geschapen voor zang en dans, want daar draait deze revue om, een geheele scène is gewijd aan de charleston. Maud de Forest speelt de Dinah Belle. Francis Moris is de tenor, Bake Goings wordt geroemd om 'haar komische kwaliteiten, Willie Robbins heeft zich op de mimiek toegelegd. En allen dansen ze, op „hot music" met sprin gende syncopen enmet temperament. Samenwerking in plaats van overheersching, 'Bij den uitgever Samson te Alpen a.d. Rijn is het „Rapport over het annexatie-vraagstuk" ver schenen van den Bond van anti-annexatie-comité's. Het anti-annexatie-comité te Heemstede biedt ons 'een exemplaar aan, waarvoor wij dit Comité dank zeggen. Het rapport is geteekend door de heeren Fa'bius voorzitter en baron van Hardenbroék, secretaris. Het bevat in logische volgorde en helderen be toogtrant de duizend en één redenen, waarom wilde grenswijzigingen, gelijk onze regeering er ook eene ten opzichte van Bloemendaal beoogt, uit den booze zijn; ze verbitteren de bevolking der zonder ernstig onderzoek, stelselloos aan een andere gemeente toegezegde strook, ze brengen onrust en onwil om te werken aan zaken van al gemeen nut bij hen, die in de verkleinde gemeen te overblijven, zij verbreken veelal het organies verband dat een historischen ondergrond heeft (men stelle zich, wat Bloemendaal betreft, b.v. de vraag, wat ter wereld voor organisch verband een be woner van Rolland zou hebben met Haarlem!) ze zijn het uitvloeisel van een geesteloos nivellee- ringstelsel, waarbij iedere qualiteit wordt opge offerd aan iedere kwantiteit, ze demonstreeren de geesteloosheid van hen, die land, provinciën en gemeenten besturen. Het volgende slotwoord van bestuur van den Bond besluit het geschrift: Slotwoord van het Bestuur van den Bond. In de voorgaande bladzijden is, voozoover het door ons aangJgeven bestek van dit Rapport het toeliet, zoo uitvoerig mogelijk aangegeven, welke groote beteekenis de onderlinge verhoudingen tus schen gemeente hebben gekregen. Twee punten treden hierbij op den voorgrond: I. Een ingewikkeld stel factoren heeft de vroe gere, eenvoudige verhoudingen veranderd en uit gebreid. De jaarlijksc'he groote aanwassen onzer bevolking vragen werkgelegenheid, huisvesting en ruimte in de natuur voor lichamelijke en geestelijke ont spanning. De trek naar de steden, gevolgd door, of ge lijktijdig optredende met een trek naar buiten, heeft karakt ristieke agglomeraties doen groeien, vooral in het westen van ons land. Nieuwe geestelijke, sociale en economische be hoeften stellen aan woonplaatsen thans hoogere eischen van licht en lucht dan aan de cmenschen- pakhuizen van eene vroegere periode. De verbeteringen in de verkeerstechniek hebben den invloed van afstanden tussch gemeenten zoo danig -verkleind, dat woonplaats en werkplaats thans zonder groot bezwaar ver van elkaar kun nen liggen. Door deze groeiprocessen en andere in 'het ka rakter der -gemeentegrenzen van 'beteekenis ver anderd. Over de grenzen 'heen is samenhang met het omliggende gebied gegroeid, waardoor moeilijk heden kunnen ontstaan. Enkele steden trachtten die moeilijk-heden weg te nemen door gebiedsuitbreiding met behulp van annexatie. Maar zoomin als annexatie nog verdedigd wordt als middel tot het oplossen van moeilijkheden tus schen zich ontwikkelende zelfstandige gemeenten. Het probleem is te ingewikkeld en te veelzijdig geworden, dan dat de ruwe „hakmes"-methode de juiste zou kunnen zijn. Annexatie kan veelal slechts in schijn, en dan nog maar voor enkele jaren, een klein gedeelte der bezwaren wegnemen of verplaatsen, terwijl daarenboven door annexatie onmiddellijk nieuwe bezwaren in het leven worden geroepen. Maar nu de gevolgen van het groeiproces ern stige ongerustheid hebben gewekt, zelfs voor de naaste toekomst, nu heeft zich in enkele jaren een nieuw denkbeeld baan gebroken. II. 'Snel is in het buitenland en in ons land ge groeid en verspreid de gedachte, dat het natuur lijke groeiproces niet mag leiden tot het streven naar hegemonie, noch mag zijn een oorzaak van afgunst, naijver en strijd, maar slechts dan kan voeren tot eene hoogere ontwikkeling van ons volksleven, indien het <wordt aanvaard als basis voor vrienschappelijke betrekkingen van allerlei aard tusschen gemeenten, die in een zelfde be langensfeer zijn gelegen. Samenwerking van gemeenten is de nieuwe vorm, waaronder het voor den Staat zoo gewichti ge leven in gemeente-verband tot nog hooger be teekenis zal stijgen. Reeds wordt gedacht aan samenwerking in het verhand van eene hoogere eenheid: streek, ge west of gouwe. Of reeds binnen enkele jaren zulke eenheden Van hoogere orde gevormd zullen worden, dan wel dat deze op haar beurt zullen moeten groeien uit de verhoogde samenwerking op velerlei gebied in groepen van gemeenten, is niet vooruit aan te geven. Maar dit staat wel vast, dat annexaties slechts storend kunnen werken op eiken vorm van samen werking ,niet alleen doordat ann-exeeren te ruw ingrijpt in het gemeenteleven, maar vooral ook doordat het een geest van verbittering verwekt, die tegengesteld is aan den zoo dringend noodigen geest van saamhoorigheid. Grensveranderingen zullen ook in de toekomst mogelijk moeten 'blijven, maar dan toch slechts als onderdeel van het nieuwe stelsel, d.w.z.: ten bate van betere samenwerking. Terwijl de nieuwe inzichten op het gebied van samenwerking van gemeenten in de vakliteratuur en in de dagbladpers -drug besproken worden, ter wijl vele theoretische en practische deskundigen in zich den drang voelen, om te arbeiden aan de oplossing der 'moeilijke, maar mooie problemen, worden nog enkele bloeiende gemeenten met een eigen leven door annexatie-plans bedreigd, om misschien de laatste slachtoffers te worden van een verouderd stelsel. Dit onheil dient te worden voorkomen. Wij komen op voor de belangen van tienduizen den burgers, die zich krachtig verzetten tegen aantasting van hiinne persoonlijke belangen en van die hunner gemeenten, maar wij komen ook op voor de handhaving van de historisch gegroeide gemeenten, omdat daarin een krachtig gemeente- leven kan bloeien ter versterking van ons volks bestaan. De geheel verouderde weg, waarlangs de annex atie-plans tot -de Regeering worden gebracht, kan het rechtsgevoel niet bevredigen. 'Wijzigingen in 'de demografische, economische, geografische en stedebouwkundige elementen van een streek en van de daarin gelegen gemeenten kunnen niet meer behandeld worden als in den tijd, toen het slechts ging om den overgang van wat bunders onbebouwden grond. Indien de verantwoordelijke Minister tijd kan vinden, om als correctief op de verouderde procedure een persoonlijk onderzoek in te stellen, dan 'kan hij daardoor wel voorkomen, dat grof onrecht zou worden begaan, <maar van een bewindsman kan moeilijk worden gevraagd, dat hij van de vele aanhangige plans alle demografi sche, econmische, geografische en stedebouwkun dige elementen bestudeeren zou, gesteld al, dat zij alle lagen binnen zijn persoonlijk studieveld. Het is daarom, dat wij met aandrang vragen, om de behandeling van alle aanhangige annexatie- voorstellen op te schorten en door één of meer commissies van deskundigen te doen onderzoeken, of het thans nog noodzakelijk kan zijn, om in te gaan tegen het beginsel van samenwerking, dat in plaats van dat van overheersching richtsnoer moet zijn voor de komende tijden. Vanwege stroomstoring was het niet mogelijk het benoodigde aantal bladen voor verspreiding per post tijdig genoeg in gereedheid te brengen, zoodat dit nu met het eerstvolgende nummer zal ge schieden. De Administratie. SCHOORSTEENVEGERS. 3 RIDDERSTRAAT 18a zw. Teleloon 13310. HAARLEM. ■MMMMMNHMtOMOMNOMM» Kerkconcert te Bloemendaal. Op Donderdag 7 Oct. a.s. des avonds te 8 ure zal in den Ned. Herv. Kerk te Bloemendaal (Kerkplein) een uitvoering plaats vinden van gewijde muziek. De bedoeling van deze uitvoering is aan twee leerlingen van de bekende zangleerares, Mej. Cor- véli van Zanten, de gelegenheid te geven zich te laten hooren. Het zijn Mej. A. de Wiclcevoort Crommelin (sopraan) en de 'heer Henk Noort (tenor). Mej. C. van Zanten heeft van hen beiden - héél groote verwachtingen. 'Bovendien geven hun medewerking Baronesse van Tuyl van Seroos- kerkenBoreel (viool) en de heer Joh. C. van Seters, organist van de Duinoordkerk in den Haag. Mogen wij op deze uitvoering Uw aandacht ves tigen en met nadruk tot bezoek opwekken? Het geldt hier de aanmoediging van twee jonge, veel beloovende kunstenaars. Programma's (tevens bewijs van toegang) zullen verkrijgbaar zijn van Maandag af bij de boekhan delaren Bladergroen en Stins te 'Bloemendaal en 's avonds bij de kerk (ingang consistoriekamer) a ƒ0.50. Bloemendaal, 30 September '26. Bsse. van Tuyl van Serooskerke Ds. J. C. van Dijk Boreel. Wegens plaatsgebrek -moest de plaatsing van de vervolgfeuilleton „Koning Adelbout heeft hoofd pijn" en eenige andere stukken uitgesteld worden tot het volgende nummer, benevens het te laat binnenkomen van eene toelichting op de te houden tentoonstelling op plantkundig gebied in 't Pannekoekenhuisje. Redactie, vraagt geen Garage vraagt geen Chauffeur vraagt geen Belasting vraagt geen duur onderhoud vraagt weinig benzine of olie vraagt NIETS maar geeft VEEL IS HET TRANSPORTMIDDEL VOOR Vraagt nog heden demonstratie bij den Agent voor Haarlem en Omstreken: GED. OUDE GRACHT 40 - TEL. 14454 HAARLEM De wetenschappelijke onderzoekingen van den laatsten tijd hebben uitgemaakt, dat de genees krachtige uitwerking van vele bronnen voor een groot deel geweten moet worden aan haar radium- gehalte. Het lafelwater uit de Oberlahnstein, staat daarin bovenaan. Het is aangenaam en ver frissend en door zijn hoog radinnigehalte buiten gewoon heilzaam en gezond. Victoria-Water is de tafeldrank bij uitnemendheid. Voor huishoudelijk gebruik zeer voordeelig en gemakkelijk in heele Literschroefflesschen.inhouds- prijs 32 cent. OVERVEEN Telefoon 11617 BLOEMENDAAL Telefoon 22012 LEVERT EN ANDERE BRANDSTOFFEN TEGEN CON- CURREERENDE PRIJZEN. ER WORDT ALLEEN UIT DIE ENGELSCHE-, BELGISCHE- EN DUITSCHE MIJNEN GELEVERD, WIER PRODUCTEN BEKEND STAAN ALS DE GROOTSTE BRANDWAARDE TE BEZITTEN. De uitslagen der op 2 wedstrijden in de Tweet HaarlemHelder V.V.A.iBloemendaal West Frisia'Hollandi, K.F.C.Alcmaria ZeeburgiaSchoten Van deze uitslagen ii laatste vrij normaal: n Haarlem op Helder, i op Schoten geven commentaar, behalve da daan door toeschouwer zal spelen tegen d'e ch wedstrijd van zeer 'goed tweede klas peil stond. V.V.A. dankt haar eer aan het terrein, 't we onzen een half uur tijd spelen, in welk tijdsrve: doelpunten maakten, wj door uitglijden van doe wijze kregen. Toen onze spelers e de spiegelgladde grasvk nog voor de rust scoor een tegenpunt. De tweede helft gaf te zien der roodzw Die der laatste waren g de houding der V.Y.A veteraan-keeper op zoi verdedigde. (Het verwo dat een schot van Sun lost, doel trof. Verder doelverdediger bleven door de gladheid van t niet te missen kansen Aan den andere kaï daarin uitmuntend bijge De invaller links-half v; van terecht. Vlak voor tijd brak prachtsChot in den ui Slangen wist met kunsl hulp der paal het geva van dezen in uitstekei wedstrijd kwam dus mede 'beide partijen zc West Frisia en K.F.C wachte afwisseling, do maria met 32 en 2- voor de zooveelste mac zeer wisselvallig spel i Daarom zijn huiveri Zondag weer te sc-hri tallooze malen falikant factoren voor eene vo Bij HaaremZeeburg in staat, het jongste Ar niettegenstaande laatst ons verzekerde, met verschijnen. Bij Haarle veld (ex-Kennemers) v benieuwen, of deze go zich bij zijn nieuwe on sen. HelderV.V.A. zal steld worden op verzi dagavond baar 25-jari het de vereeniging -van Dijk en Willigenburg ontbreken, behoeft g< een „ouderwetsche" c voorkeur uit eigen m: door de clubgeest van Bloemendaal kan va er met geestdrift gesp succes tegen V.V.A. in schien tot groote dad der Enkhuizers bez-egi Hollandia krijgt bez Hoorn, sterker sc'hattei sen voor Freeze c.s. verkeert nog in een o weer eens uit zijn slo Schoten gaat een la tegen Alcmaria. De Al rein niet voor de pc seizoen D.E.C., terwi zeer weinig resultaat daarolm op de fhuis-< 'Bloemendaal 2 zett mag de groote onvolh en G. van Dam ontbr Dit moet dan aannen V.V.H., dat Zondagmo bezocht moet worden Schreur voerde zijn E.D.O. 7; met 51 Pigge in de meerderki Zeemeeuwen 3. Er is

Het Bloemendaalsch Weekblad | 1926 | | pagina 2