Binnenland Buitenland Plaatselijk Nieuws IVERFT-STGDMTJ GOED-SNEL J40TTGERING BIJ BRAND UITSTEKEND TE VERMENGEN MET WHISKY OF COGNAC A. G. G. M. GIORGIS ZN. STÖDMERÜ-VERVE&Ü, Nederland, vooral Den Haag, heeft rustig en waardig feest gevierd bij gelegenheid van het 50 jaren Neder- landsche zijn van de Koningin-Moeder. Er is nie mand, die deze waardige en minzame vrouw niet gaarne van harte in elk opzicht het beste voor zich en hare kinderen en kleinkind toewenscht. Begin der week werden namens de Nederlandsche en Ned. Indische vrouwen aan H.M. de Koningin-Moe der de geschenken aangeboden, ter gelegenheid van het leit, dat het 50 jaar geleden was, dat H.M. in JNederland kwam. De geschenken van Nederland werden aangeboden door Mevr. Van LeeuwenWal ler, echtgenoote van den oud-vice-president van den Raad van State, die uit Ned.-Indië door mevrouw Koningsberger, echtgenoote van den minister van ko loniën. De som, die ter beschikking van de Koningin- Moeder gesteld werd voor philantropische doeleinden, namens de Nederlandsche vrouwen, bedroeg na af trek van alle geschenken 175.000, terwijl de bijdrage uit Ned.-Indië 110.000 bedraagt. Door hofhouding, synode en leger en vloot werd H.M. de Koningin-Moeder een bloemenhulde bereid, terwijl voorts Dinsdagavond een gala-diner plaats vond ten paieize Noordeinde, Den haag. Met de geheele Ko ninklijke familie, leden van de hofhoudingen enz., za ten aan ruim honderd genoodigden. Het telefoonverkeer Nederland-Indië werd geopend door een gesprek tusschen mevr. De Graeft en de Koningin-Moeder. Mevrouw De Graeff sprak woor den van hulde namens de vrouwen in Ned.-Indië en gaf uiting aan de gevoelens van liefde voor H.M. Antwoordende zeide de Koningin-Moeder innig dapk- baar te zijn voor de verzekering van warme aanhan kelijkheid, en, met groote bewondering voor het nieuwe middel van gemeenschap, ervan gebruik te maken om allen in Indië den meest hartelijken groet te zenden. Vervolgens vond de officieele opening plaats in den studio van P.T.T. in Den Haag door Minister Van der Vegte met een toespraak tot den G.G., waarin hij er op wees, dat de nieuwe verbinding te danken is aan het vernuft, de energie en de volharding van de technici in Indië en hier, en aan de goede samenwer king tusschen den Nederlandschen en den Indischen post-telegraaf- en telefoondienst. G. G. De Graeff gaf in zijn antwoord-rede o.m. te kennen, dat, evenals de steeds voortschrijdende tech niek in het telefonische verkeer mogelijke atmosferi sche storingen zal overwinnen, mogelijke verwijdering tusschen Moederland en Indië voorkomen zal kunnen worden door een steeds levendiger besef, dat de wil tot goed begrijpen en verstaan een eerste voorwaarde is voor een harmonische verhouding tusschen beide deelen van het Rijk. De twintigste Nederlandsche jaarbeurs zal te Utrecht gehouden worden van 19 tot en met 28 Februari. In verband daarmee liet het Bestuur een met vele foto's geïllustreerd werkje het licht zien, om tot deelneming op te wekken. Op een der groslijsten van de Christelijke Historische Unie voor de Tweede Kamerverkiezingen is de naam geplaatst van den huidigen minister van Buitenland- sche Zaken, Jhr. Beelaerts van Blokland. De „onzinkbare" reddingboot Schuttevaer, die vorig jaar via Engeland naar Amerika zou varen, en in Engeland zooveel tegenspoed had, o.a. met de oor spronkelijke bemanning en ook van financieelen aard, is nu toch eindelijk van Plymouth vertrokken, om via Lissabon en de Azoren de reis naar New-York te aan vaarden. In Amsterdam en Den Haag werd door den bekenden pacifistischen Duitschen generaal Von Schönaich een rede gehouden over het onderwerp: „Hoe ik van Pruisisch generaal tot vredesstrijder werd". Hij ver klaarde daarin o.m. gedurende 37 jaar voor den oor log te hebben geijverd. Gedurende de rest van zijn leven hoopte hij voor den vrede te zullen strijden. Twee jubileums van 3/4 eeuw werden gevierd. Het eene van de Maatschappij voor den Werkenden Stand te Amsterdam, voortgekomen uit een vereeni- ging ter verbetering van den toestand der arbeidende klasse. De Mij. richtte talrijke belangrijke maatschap pelijke instellingen, scholen voor vakonderwijs, enz. op. In Rotterdam herdacht Wilton Wilton's Machine fabriek en Scheepswerf het feit, dat Bartel Wilton in 1854 aan de Baan een smederij opende, die oor spronkelijk de werkplaats van een gewone huis- en kachelsmid was. Het maken van grond- en kunstwerken, opbreken en leggen van sporen en wissels, stationsuitbreiding te Gouda en Alphen a/d Rijn, werd door de Ned. Spoor wegen aanbesteed. Laagste inschrijfster was N.V. Spoorweg Bouwbedrijf te Utrecht met 3.535.000. Engeland. Stanley Baldwin, de minister-president, gaf in een verkiezingsredevoering te kennen, dat het gevaar van een socialistische regeering hierin school, dat wellicht een poging zou worden gedaan, tot het instellen van staatscontrole op de banken, wat een grooten schok aan het crediet van het land zou toe brengen. Ook een coalitie-regeering achtte hij uit den booze. De regeering beoogt op 24 Mei het parlement te ont binden, en op 13 Juni de verkiezingen te doen houden. Het aantal werkloozen bedroeg op 31 December 1.520.700 of 249.578 meer dan op 17 December en 184.397 meer dan 1 jaar geleden. De Koning blijft langzaam vooruitgaan en men koes tert nu zonder twijfel zeer gegronde hoop op herstel. De opstand in Afghanistan tegen koning Aman Oellah moet opnieuw ontbrand zijn, en wederom zouden troepen tegen de hoofdstad Kaboel oprukken. De Ko ning deed reeds verschillende concessies. Frankrijk. Dinsdag werd de Fransche Kamer her opend. De regeering vroeg de onmiddellijke bespre king van de kwesties (interpellaties) welke op de al- gemeene politiek betrekking hebben. Het oudste lid van den senaat deed in een redevoering een beroep op de heilige eenheid en op den godsvrede, om de over winning van den franc te voltooien en te bevestigen. De radicale fractie besloot met aigemeene stemmen voor de prioriteit te stemmen van de op haar naam inge diende motie, waarmee het interpellatie-debat zou worden besloten. In die motie wordt verklaard, dat de radicale fractie niet voor de regeering kan stemmen. Verder luidt de motie: -„De Kamer besluit slechts een regeering te steunen, die op grond van haar samen stelling en haar program in staat is de eenheid der re publikeinen te verwezenlijken. Zij verwerpt iedere toevoeging en gaat over tot de orde van den dag". Duitschland. Officieus wordt gemeld, dat in over eenstemming met een voorstel der democratische rijks dagfractie, in het rijksweerministerie een vlootbouw- program wordt uitgewerkt, dat de chef van het ma rine-bestuur nog gedurende de begrootingsdiscussies aan den rijksweerminister zal voorleggen. Verder verklaren de bladen, dat de rijksfinanciën door een nieuwe sterke stijging van het werkloozencijfer zwaar worden belast. Men schat het aantal werkloo zen per 1 Januari op 1.600.000. Het Rijk zal het rijks bureau voor werkloozenverzekering moeten bijsprin gen met een voorschot, dat tot einde van den winter wordt begroot op 70 millioen mark. Diversen. Uit Genève wordt gemeld, dat het proto col van 1925 op het verbod van den gas- en bacterio- logischen oorlog tot nu toe werd geratificeerd door 8 staten: Oostenrijk, België, Egypte, Frankrijk, Italië, Liberia, Sovjet-Rusland en Venezuela. - Op de conferentie te Frankfort werd door één der sprekers critiek geoefend op de volkenrechtelijke be palingen inzake den gasoorlog. In 1914 was de be- oaling van het vredescongres van 1899 ('s-Graven- hage) van kracht, dat geen vergiftige gassen moch ten worden gebruikt. Het verdrag van Versailles ver bood den gasoorlog niet. Er was daarom slechts één uitweg: ..Verbod van den gasoorlog. Er moet een anti-gas-pact tusschen alle staten gesloten worden." In Zuid-Slavië besloot Koning Alexander de grond wet der Servische Kroaten en Slovenen van 28 Juni buiten werking te stellen en de dictatuur in te stellen. Hij verklaarde, dat verblinde politieke hartstochten op een zoodanige wijze van het parlementarisme mis bruik maakten, dat het tot een hinderpaal voor eiken succesvollen arbeid in den staat werd. De Koning be noemde een nieuw ministerie. De wetgevende en uit voerende macht berust voorloopig bij den Koning. De Amerikaansche troepen in Nicaragua worden teruggeroepen. Het Kellogg-pact is bij den Ameri- kaanschen senaat ingediend. De gedelegeerden der Pan-Amerikaansche conferentie teekenden de goed gekeurde arbitrage-verdragen. Een Russisch doofstom meisje dwaalde door onze ge meente. Zij moest naar een inrichting te Santpoort. Doordat zij zich slecht verstaanbaar kon maken en den weg aan een wandelaar vroeg, dacht deze dat zij! naar Zandvoort moest. Het arme kind volgde de haar aangegeven weg maar raakte in Bentveld geheel de kluts kwijt. Schreiend werd zij door iemand aangetrof fen, die haar beter begreep en haar naar Overveen! nam en aldaar in de bus der A.D.O.S. zette. Deze; bracht haar naar Santpoort. Medepassagiers hebben haar toen den weg gewezen. Het stumpertje had geen geld bij zich en zij was geheel op de vriendelijkheid van anderen aangewezen. Het is onmenschelijk om een kind, die geen weg weet en zich zelf niet ver staanbaar kan maken zonder geleide en zonder een cent op zak ergens naar toe te sturen. Aan weerskanten van het Plantsoen vlak tegenover het nieuwe gebouw van het Prov. Waterleidingbe-. drijf zijn twee lantaarnpalen geplaatst. Deze lantaarn palen zijn van graniet en hebben dezelfde vorm als de lantaarn die te Overveen voor het bureau van Publieke Werken staat. Het spijt ons, dat we deze lantaarnpalen niet een sieraad voor onze gemeente kunnen noemen, ook niet voor de omgeving, waarin ze thans staan. Niettegenstaande de honderdkaars- lampen is de verlichting 's avonds maar matigjes. Hetgeen wel een sieraad voor onze gemeente ge noemd kan worden dat is het fraaie gebouw van het Prov. Waterleidingbedrijf, dat Vrijdagmiddag offici eel door den Commissaris der Koningin van N.-H. geopend is geworden. Het gebouw, hoewel in den modernen tijd gebouwd, heeft gelukkig een schuin dak. De meeste gebouwen, die tegenwoordig gebouwd worden hebben platte daken, stompe, torentjes, enz. Het mag modern heeten maar mooi is het niet. Dit gebouw heeft ook door het schuine dak een rustig eenvoudig, doch majestueus voorkomen. Statig en fier staat het in de tot nog toe landelijke omgeving. Met zijn ontelbare groote ramen ziet het gebouw er aan den voorkant fraai uit. Een groote hooge steenen stoep leidt naar den ingang. Aan weers kanten van de stoep staar, een paar ronde zuilen, waarop onder een kleine overkapping een verlichting is aangebracht. Verder is de hooge stoep aan weers kanten voorzien van breede steenen leuningen. Boven de ingang is een klok aangebracht, die des avonds verlicht is. Het terrein, dat bij het gebouw behoort is afgezet met een eenvoudig hekwerk waarvan den enderkant uit steen is opgetrokken. De oprij naar het gebouw bestaat uit een steenen bestrating. Voor een beschrijving van het interieur zie elders in ons blad. Het wrak van de Salento is verkocht aan de heeren Schroevers te IJmuiden. Eerstdaags zal men beginnen met het wrak te sloopen. Donderdagmorgen stond een met paard bespannen wagen op den Bloemendaalscheweg. Het eene wiel stond vast met de daarvoor bestemde ketting. Wat bruintje er toe bracht om ineens de spat te nemen weet niemand maar een feit is het dat het beestje er ineens van door ging. Het vloog over den weg, den wagen met het sleepende wiel met zich meetrek kend. Fietsrijdsters die het gevalletje aan zagen komen reden van schrik het trottoir op of lieten zich op het trottoir vallen. Wandelaars hadden er evenmin idee in om door een hollend paard overloopen te worden en gingen gauw een winkel binnen. Eindelijk werd hei paard gegrepen en tot stilstaan gebracht. Dat alles zonder ongelukken is afgeloopen is wel een wonder, daar de wagen tijdens de renpartij vervaarlijk over den weg slingerde en menigen auto rakelings passeer de. Het op hol geslagen paard was een merrie. Als dat beestje des nachts op hol was gegaan had men van een ware nachtmerrie kunnen spreken. Reeds vanaf Maandag waren Gem. werklieden druk aan het werk om de omgeving van het gebouw van het Prov. Waterleidingbedrijf zoo netjes mogelijk in orde te maken. De afrastering van het plantsoentje voor het gebouw dat eenigszins verbogen was werd hersteld, de trot toirs werden onderhanden genomen, straat aange veegd enz. enz. Alles was op tijd gereed zoodat hei er keurig uitzag toen de hooge gasten Vrijdag aldaai aankwamen. De heer en Mej. Kuneman hopen op 23 Januari e.k. den dag te herdenken, dat zij voor 40 jaar in den echt verbonden werden. Deze dag zal hun ongetwijfeld tot een feestdag worden. Het had nog maar enkele nachten een paar graden gevroren of een troepje jongens waren reeds op den vijver van Duin en Daal baantje aan het glijden. Dit geschiedde vlak langs den kant. Spoedig begon dit hun te vervelen en liepen een paar waaghalzen naar den overkant van den vijver. Toen dit ook goed ging begonnen de deugnieten op het ijs te dansen en te springen zoodat het gevaar om er doorheen te zakken hierdoor grooter werd. Wonderlijk genoeg liep alles goed af. Den volgenden dag was het uit met deze waaghalzerij, daar de politie zich ermee bemoeide, den vijver onder bewaking stelde en de jongens van het ijs hield. Doordat een jonge dame met haar fiets in aanraking kwam met het trottoir kwam zij zoodanig te vallen, dat zij niet meer loopen kon. Door omstanders werd zij opgeholpen. Een juist passeerende auto stopte en de chauffeur was zoo goed om de verongelukte naar Dr. Brongersma te brengen. Nadat deze haar onder zocht had, constateerde hij een paar niet ernstige kneuzingen. Ze werd per auto naar haar dienst ge bracht. Na een paar dagen rust kon de dienstbode haar werk wederom verrichten. Een schoorsteen-brandje in een garage te Overveen was oorzaak, dat onze brandweer weer eens uitrukte. Alhoewel de brandweer spoedig aanwezig was, be hoefde deze geen dienst te doen, daar de brand reeds gebluscht was. Niettegenstaande onze verkeerswegen in den laatsten tijd heel wat verbeterd en verbreed zijn, zijn er toch nog wegen, die voor verbreeding in aanmerking ko men, ja, alwaar dit zelfs hoog noodig is. Het begin van de Elswoutslaan bijvoorbeeld aan den kant van Over veen is een zeer nauw gedeelte. Twee voertuigen kunnen elkaar daar ternauwernood passeeren. Weg- verbreeding is daar hoog noodig. Ook kan men hei verkeer verdeelen b.v. heen over de Duinlustweg en terug over de Elswoutslaan, waardoor ook het ge vaar voor aanrijdingen op dit gevaarlijke punt wordt opgeheven. Dinsdagavond herdacht de afdeeling Bloemendaal Overveen van Bloembollencultuur in Hotel Van Ouds het Raedthuys haar 50-jarig bestaan. Deze feestavond werd geopend door den Voorzitter, den heer Bijvoet, die na een hartelijk welkomstwoord sprak over de vele successen die de afdeeling altijd bij tentoonstellingen behaald had. Ook op de jubeleumtentoonstellingen van 1910 en 1925 hebben we een goed figuur gemaakt. Verder sprak spreker over de personen, die door heengaan of door overlijden niet meer aan de afdee ling waren. Aan hen werd gedacht, daar zij allen Jiadden medegewerkt om de afdeeling groot te maken Spr. richtte 'n extra woord tot den heer N. Roozen, die de afdeeling had mede helpen oprichten. Na deze korte inleiding was het officieele gedeelte afgeloopen en begon men met het afwikkelen van het feestpro gramma. Er werd gekiend en gebiljard om fraaie prijzen, ter wijl een goochelaar de aanwezigen door zijn onver klaarbare goochelkunstjes, met open oogen voor den gek stond te houden. Het was een prettige avond, waarop geen der aanwezigen zich verveeld heeft. De bekende winteruitvoeringen der Bloemendaalsche Gymnastiek Vereeniging zullen op 9 en 16 Februari gehouden worden. Vastgesteld is dat de eerste uitvoe ring door de adspiranten zal geschieden, terwijl een week daarop de grooten zullen laten zien, wat zij onder de kranige leiding van den heer Beets kunnen presteeren. De Duinwijckers zijn langen tijd in het bezit geweest van een goede bestrating. Met zeer veel zorg is door Amersfoortsche stratenmakers de weg gemaakt. Door toedoen van Weg en Werken is er daarna nog langen tijd gewalst geworden, zoodat alle steenen goed tegen elkaar aanslooten en geen gaten of kuilen meer in de straat konden ontstaan. Toen men hoorde, dat er op Duinwijck rioleering aangelegen zou worden, werd dit nieuws met gemengde gevoelens ontvangen. Aan den eenen kant was men blij, dat er eindelijk rioleering kwam, maar aan den anderen kant vond men het jammer van de goede bestrating. Thans is de rio leering gelegd, de bestrating is daartoe driemaal open qemaakt geworden en toen de weg voor de laatste keer bestraat werd. was het al spoedig te zien, dat er van de goede bestrating van vroeger al heel weinig over gebleven was. Overal gaatjes, kuiltjes, bubbeltjes en 1 SCHOORSTEENVEGERS RIDDERSTRAAT 18* ZW. HAARLEM TEL. 13310 Telefoonnummer 10960 een der volgende nummers opbellen: BLOEMENDAAL OVERVEEN - - AERDENHOUT - Telefoonnummer 26103 BENTVELD - - - Telefoonnummer 26017 VOGELENZANG - Telefoonnummer 28129 SüiiaBIHE&ai I I bui' bobbeltjes. Zouden we hiervan nog eens verlost wor den, dacht menigeen die met zijn stalen ros er over heen galoppeerde. Ja, we zullen binnen korten tijd van die bubbeltjes en bobbeltjes verlost worden, daar we 'n nieuwe bestrating krijgen. Men denkt er zelfs over den Duinwijckweg met topeca te bewerken. Langen tijd geleden heeft Kees Pruis, de bekende voordrachtskunstenaar voor de Hilversumsche zender eenige liederen gezongen. Een lied was daarbij, waar van het refrein door geheel luisterend Nederland werd meegezongen; het luidde: Ijs dat wil ik, dat is toch billijk, ik wil ijs, ijs, ijs, enz. Moeder Natuur heeft er eens rijpelijk over nagedacht en na lang wikken en wegen maar besloten Kees Pruis en zijn zangers hun zin te geven en ijs gemaakt. Terwijl het ijzig koud is ligt in het water allemaal ijs. Zelfs de Zuiderzee is er rijkelijk mee bezet. Het zijn de schaatsenrijders die hun hart ophalen en weder hun geliefdkoosde sport beoefenen. De Haarlemsche Ijsbaan is vanaf Maandag open en kan zich in een druk bezoek verheugen. Voor al Woensdag en Donderdag was het er druk. Woens dagmiddag waren er eenige wedstrijden voor kinde ren uitgeschreven, waarvoor veel belangstelling be stond. Heden hebben er Hockeywedstrijden plaats. Ter gelegenheid van het zestig jarig bestaan der Haar lemsche IJsclub zal binnenkort een groot avond- en nachtfeest op het ijs plaats hebben. Een groot vuur werk zal hierbij niet ontbreken. Het belooft dus wat te worden. Als het kwik in de themometer nu maar onder nul wil blijven. Met de Bloemendaalsche ijsbaan is het treurig ge steld. Aan den kant van den Karmelweg is een klein stukje bereidbaar, evenzoo voor Hotel Duin en Daal. Het overige ijs is nog zeer slecht. De baan is dan ook nog niet open. Eerst moet het nog een beetje vriezen, dan moet er hard gewerkt worden om het overige gedeelte van den baan berijdbaar te maken en dan pas zal de baan opengesteld worden. Zou er zoolang nog vorst zijn? Het is voor de Bloemendaalsche IJs club te wenschen. De Kom van Saxenburg wordt be reden of liever gezegd bekrabbeld, daar de kom het meest door beginnelingen gebruikt wordt. Het meer tje van Caprera was tot Donderdag nog niet be reden. Er ligt veel sneeuw op zoodat de kans bestaat, dat het meertje van dit keer geen aftrek zal hebben, Anders is het met het Brouwerskolkje, daar wordt de ijssport naar hartelust beoefend. Zondag j.l. heeft men, niettegenstaande de weinige sneeuw die er gevallen was, toch nog van de slede- sport kunnen genieten. Het ging; maar hiermee was ook alles gezegd. Het is buiten zoo nu en dan prachtig mooi met de ijzel, die zich op de takken der boomen zet. Het is alsof dezen, anders zoo naakt en kaal, door kunstenaars in een ragfijn kunstproduct herschapen zijn, waarbij het kleinste takje zich scherp afteekent tegen de grauwe lucht. Ook des avonds is het een prachtig gezicht de witte takkenmassa tegen de pik donkere omgeving te zien afsteken. Daar het hoofd der Chr. M.U.L.O. school alhier van meening was, dat het Dinsdag, toen het sterk dooide, de ijsvreugde wel spoedig gedaan zou zijn, gaf hij de kinderen des middags vrijaf. Doordat het Maandagmorgen zeer glad was, heeft men terstond overal zand gestrooid. Ook Dinsdag waren de gem. werklieden er vlug bij om onze wegen tijdens den dooi (deze heeft maar één dag geduurd) schoon te vegen. Een woord van lof aan Weg en Werken voor deze spoed. Onze plaatsgenoot, de heer P. W. Waller, geniet de onderscheiding door den koning van België te zip benoemd tot officier in de Orde van de Kroon, zulks op grond van zijn verdienstelijk werk als penning meester van het Comité voor de Olympische spekn; Een welverdiende onderscheiding, waarmede ook w) d,en weiwillenden en ijverigen man van harte geluk- wenschen. WETENSWAARDIGHEDEN. Is het U bekend: dat in 1820 Dr. Hamel en zijn gidsen op den Mo"' Blanc omkwam? dat eerst in 1861 hun lichamen gevonden werden aan het einde van den Bossons-gletscher? in de tweede helft der vost zijn intrede, sneeuw, zoodat Zonde niets kwam. Een enl speeld worden, en daa uiislagen, waarvan tw dupe werden. Zoo be derde klasser O.D.E., ker deed A.F.C., dat clubje uit den Amste) Als zoo langzamerhan gaat loopen en nóch d ter definitief is aange strijden belangrijk. Zoo is 't ook met 't De SpartaanB.l BaarnV .VA. ZandvoortD.E. BloemendaalHa Hoewel we dit overz het buiten sterk winti 10% kans is voor he: zullen we ons aan 'n dat een Hollandsche korten duur kan zijn, Spartaan ontvangt B. broeken maakte in d Voor dien tijd zouden het resultaat eener oi ken we er anders o\ ten overwinning voc We houden het maa V.V.A. moet in Bae strijden. Dit wordt v lang geen „walk-ove en een kat die in 't n, heeft reeds eerder spurt te kunnen ma! w onderen zou, indier staan. Weinig gerust zijn - voort op 't oogenblik ten langen tijd teru der strandmenschen Zandvoort in Amst hemden gelijk, en de ploegen heerscht, ge Zandvoorters, doet vreezen. Wordt onze liezen Spartaan en dan staat in eens H belangstelling als weg van Bloemenda En dit vinden we al eersteklasser. Prime moeting, en secundc terrein nog nooit als Daarbij is 't Bloen strijden als het ware dediging zag zich in gepasseerd, terwijl man der tegenpart deze cijfers (de laa dus de aanvalslinie verdediging daarent deze omstandigheid kenis kunnen zijn. Over de twee jaar, luidt de balans: Haarlem Bloemendaal dus in 't voordeel looven, dat dit vcx worden in nadeel. Hoe het zij, wij hc forsche kamp, waa: Een dringend beroc U rustig en fair. Be de grensrechters, verloop. Er zal voorverkooj verwijzen we naai raambiljetten. Het H.V.B. bestui Zaterdagmiddag a De lagere efltaller V.V.H.Bloemenc Damiate 3Bloem junioren: BloemendaalZee Adspiranten (Zate V.V .IJ.Bloemenc De elftallen zijn a le Elftal: J. A. S J. Cassee G. Kopjes Niemar 2e Elftal: H. P J. Parson Ad. Cassee J. di 5e elftal: P. V J. Bode H. Aartsen M. Juni ïoren: J. F G. v. Disse- P. Lakeman P.

Het Bloemendaalsch Weekblad | 1929 | | pagina 2