EIERKOLEN HUDSON A. G. G. V. GlORSiS In. B. A. Cassee en Zn. ICTOR IA-WATER Eet kamer af 1.40 PER H.L J. J. LANSDORP Bidderstr. 18"z" Haarlem, Tel. 13310 Compleet 1215.- i N.V. STEENKOLENHANDEL voorSi. J. H. KRUL JR Zijlstraat 83 Zijlstraat 83 Ziet etalages Ziet etalages In liter schrGeffiesschen 32 ct. Het Bloentendaalsch Weekblad. franco huis Oserueen - Te.ef. 11617-14106 WATCH which means Essex, too! TEL. 22387 TEL, 22387 SPORT. BURGERLIJKE STAND. TOONEEL. Schoorsteenvegers KUNST. NAAIMACHINES L mm. talilnal 31 Hnilia lillllli 13331 Behangerij Stoffeerderij Tel. 11307. bieden heden aan: Dressoir 2 Fauteuils 4 Stoeien Tafel en Spiegel bekleed met effen moquette naaml.venn: J.D. POSTHUMUS' koninklijke stempelfabrieken I ZIJLSTRAAT 51 Voor hu'shsudelijk gebruik deelde, ook door den heer Springer is aange geven. Ook acht ik tusschenplanting van enkele Oostenrijksche dennen zeer gewenscht. Voor een flinke grondbewerking moet wor den zorggedragen, waarbij er echter op most worden gelet, dat de heuvelachtige gesteldheid van het terrein niet te loor gaat. Uit het bovenstaande moge U blijken, dat ik het met het door den heer Springer uitge brachte advies eens ben en ik kan daarbij niet laten op te merken, dat uwe gemeente in den heer Springer een adviseur heeft van groote endervinding op dit gebied, die met nog belang rijker objecten als het onderhavige, het bewijs van zijn kunnen geleverd heeft, waarbij dan nog komt, dat hjj uit den aard der zaak, in dit geval eeh groote kennis van de plaatselijke omstandigheden bezit. Indien uwe gemeente het advies van een dergelijk adviseur volg:, heeft zij m. i. eene groote mate van zekerheid, dat de hervorming van het Bloemendaalsehe bosch in goede banen wordt geleid. Zoo noodig ben ik gaarne bereid ter plaatse mijn advies nader toe te lichten. De Houtvester in de Houtvesterij „Haarlem" (w g.) G. GERBRANDA. KLEVERPARKVEREENIGING OPGERICHT. De vorige week Donderdagvond is er een ver gadering gehouden van winkeliers en nering doenden in het Kleverpark in Hotel „Lion d'Or" aan den Kruisweg. Het verslag van deze vergadering kon niet meer in ons vorig nummer worden opgenomen. In deze vergadering kwam o.m. ter sprake of de op te richten vereeniging uitsluitend bestaan zou uit winkeliers of dat ook andere zakenmen- schen in de gelegenheid gesteld moesten worden zich aan te sluiten. Na een geanimeerde bespre king, waarin de meening post vatte, dat elk be drijf belang heeft bij een dergelijke vereeniging, werd besloten over te gaan tot oprichting van de „Kleverparkvereeniging", welke tot leden er kent hen, die in het Kleverpark een zaak drij ven, zoowel winkeliers als andere bedrijven. Van de aanwezige personen gaven zich 21 als lid op, verschillende zakenmensehen zonden be richt in van verhindering met sympathiebetui ging aan de vergadering. Met bijna algemeene stemmen werd tot voor zittel' gekozen de leider van deze vergadering, de heer D. v. d. Velden, (fa. Kuyer). In het bestuur werden gekozen de heeren: G. Brugman, Joh. Cassee. H. v. d. Ham (fa. Van Vastenhoven) en E. de Rek. Tevens werd een propagandacommis- sie benoemd bestaande uit de heeren: Arthur Brokaar, G. Eikelenboom, H. v. d. Ham en C. E Toeset. Besloten werd dat op een zeer spoedig te hou den vergadering de Statuten en het Huishoude lijk Reglement zullen worden behandeld. Nader kunnen wij nog meedeelen, dat reeds vele zakenmenschenwelke niet ter vergadering aanwezig waren, rich als lid hebben opgegeven. De contributie is bepaald op f5.per jaar. Ei- bestaan erpstige plannen om in de maand Februari een reclamecampagne te houden, waar aan elke winkelier kan deelnemen na opgaaf als lid der Kleverparkvereeniging. KON. NEDERLANDSCHE MAATSCHAPPIJ VOOR TUINBOUW EN PLANTKUNDE. KORT VERSLAG. De Afdecling BloemendaalVelsen der K. N. M. v. T. en P. hield Dinsdagavond 19 dezer, haar maandelykschc byeenkomst in café Rusthoek. Nadat de huishoudelyke aangelegenheden waren afgedaan en de secretaris het Jaarver slag 1931 had uitgebracht, trad de pauze in, waarin loten werden verkocht voor de loterij van bloeiende en niet-bloeiende planten, af gestaan door de leden van het Fonds voor buitenlandsche excursies ten bate van hun kas. Na de pauze had de filmvertooning plaats van plantkundige opnamen door de Multifilm- Maatschappij te Haarlem. Deze films zijn wetenschappelijke opnamen van het ontluiken van bloemen en groeien van plantendeelen, bi- zonder mooi en leerrijk. Als slot werd een filmopname vertoond van het visschenleven in het aquarium te Amsterdam, dat hoewel niet in verband staande met plantkunde zeer bizon- der was en door allen ten zeerste werd ge waardeerd. Na afloop der filmvertooning had de trek king der loterij- plaats en aangezien er een zeventigtal prijzen waren, ging menig bezoe ker met een mooie plant huis toe. WONINGBOUWVEREENIGING „BLOEMENDAAL NOORD". De woningen van de Wonimgbouwvereeniging „Bloemendaal-Noord" zijn in zooverre gereed, dat ze voor de leden dier vereeniging te bezichtigen waren, hetgeen Zaterdag is geschied. Zaterdag c.k. zal verschillenden leden een woning toege wezen worden. Onder eenige leden van bovenge noemde vereeniging is groote ontevredenheid ont staan, doordat volgens hun meening de woningen, die een hoogeren huurprijs per week hebben, niet zoo gerieflijker zijn ais die voor minder ver huurd worden. Het een en ander heeft nogal ont stemming verwekt. Naar ons medegedeeld werd, hebben enkele leden voor hun nieuwe woning bedankt. JEUGDDIENST. Op Zondag 24 dezer om half acht, zal er in het Jeugdhuis weder een Jeugddienst voor oude ren gehouden worden. Ditmaal zal het pas opgerichte zangkoor onder leiding van den heer P. Halsema zijne medewer king verleenen. GEMENGD ZANGKOOR. Naar wij vernemen is het Gemengde Jeugd- zangkoor, dat voor eenigen tijd geleden door de Vereeniging voor Jeugdwerk is opgericht, onder de bekwame hiding van den heer P. Halsema,- AGENTSCSiiLF prof. D. Karpilowski, in vroegere jaren ook leider van het tsaren-kwartet was, zal met Russische muziek de groote Russin eeren. Ed mund Kurtz, vele jaren eerste solo-cellist van het Pawlowa-ballet en die honderden keeren de muziek bij de „Stervende Zwaan" speelde, zal de muziek „Le Cygne" uitvoeren. Voorts zal een korte herdenkingsrede worden .(gesproken. reeds zoover gevorderd, dat het a.s. Zondag op den jeugddienst zijne medewerking kan verlee nen. Er is voor dames en heeren boven de 18 jaar nog gelegenheid zich aan te sluiten. De repeti ties worden s'Maandags om 8 uur in het Jeugd huis gehouden. FILMAVOND. Het is den Christelijken Nationalen Werkmans Bond mogen gelukken den heer Dr. Jac. P. Thijsse bereid te vinden om op Vrijdag 29 Januari een filmavond te houden in het Jeugdhuis aan de Donkere laan. De toegang is voor een ieder vrij. Het belooft een interessanten avond te worden. EEN NUTTIGE RECLAME. Het Heeren Mode-magazijn F. Joh. Rohlfs, Anegang 17, Haarlem, zond zijn clientèle een practische reclame in den vorm van een tele foonkaart, smaakvol uitgevoerd en dienstig om de meest voorkomende telefoonnummers op over zichtelijke wijze dadelijk bij de hand te hebben. BLOEMENDAAL. Gevonden en terug te bekomen bij: Bakker, Bloemendaaischeweg 130, Bloemendaal, een bedrag aan geld; A. Schoonderbeek, Haitsma Mulierstraat 62, Haarlem, een mantel en een jurkje; v. d. Vlugt, Olmenstraat 75, Haarlem, een rij wielbelastingmerkvan den Ende, Bloe mendaaischeweg 95, Bloemendaal, een heeren rijwiel; Niesten, Schroeder v. d. Kolkweg 16, Bloemendaal, een armbandhorloge; Provinci aal Ziekenhuis, nabij Santpoort te Bloemen daal, een etui, inhoudende o.a. een zwemkaart t.n. van Van Doorn; Metz, Genestetweg 9, Bloemendaal, een huissleutel; aan den politie post te Aerdenihout, een Lipssleutel; een ring met 3 sleuteltjes; een dop van auto; een hand schoen me kap; aan het bureau ""bn.j^litie. Overveen, een ceintuur; een schop; een sleutel; een padvinderspet; een radiateur-dop; een paar Nappa handschoenen; een hockeybal. BEVOLKING. Opgave van 1421 Jan. '31. Gevestigd Mej. R. W. Teuwisse, Graaf Florislaan 25, Vogelenzang; J. H. M. Jansen, geb. Rikkers, Waldeck Pyrmontlaan 18, Over veen; Mej. L. G. Rinse, Prins Hendriklaan 4, Overveen; C. C. Veen, Boschlaan 1, Bloemen daal; A. J. van den Berg, J. W. Frisolaan 15, Overveen. BLOEMENDAAL. Bevallen: J. G. M. Rot—Kamp, z.; A. G. Houtkamp— Loogman, z.; H. ButterOortgijs, z.; Th. W. M. Jansen—Melchers, d. Ondertrouwd: J. C. A. Janssen en W. J. Holdorp. Overleden: G. Broers, 57 jaar, overleden te Haarlem; M. Visser, 14 jaar, overleden te Haarlem. HET NEDERLANDSCH-INDISCH TOONEEL. M'N ZOON ETIENNE. Cor Ruys heeft ons, bij zijn eerste bezoek na zijn Indische reis, Jaques Deval's spel gebracht in een opvoering, die vele voortreffelijke kwali teiten had. En als ik begin met eenige bezwaren tegen deze voorstelling, dan is die, omdat deze beter aan het begin passen, teneinde in majeur te eindigen. Mijn groote bezwaar tegen de opvoering gelat de regie van het stuk. Het wil mij zoo voor komen, dat Ruys als regisseur niet goed heeft geweten, waar hij het zwaartepunt in deze „comédie" heeft moeten leggen. Hij zelf speelde de rol van Lebarmécide in blijspelopvatting, ter wijl de overige personen in dit stuk meer dra matisch aangezet waren. Tot deze laatste opvat ting leent het gegeven zich meer. Fernand Lebarmécide, chef van het klachten bureau van een groot warenhuis te Parijs, komt uit hoofde van deze functie veel met alle moge lijke dames in aanraking en bedriegt zijn vrouw, zelfs in eigen huis, bijna dagelijks. Zijn zoon Etienne, die hij tiranniseert, haalt steeds streken uit, zoodat de vader besluit hem naar een kost school te zenden, waartoe hij een familieraad belegt. Hierbij komt zijn vrouw tot een uitbar sting van verontwaardiging, waarbij zij haar man zijn liederlijk gedrag verwijt, en "het resultaat Is, dat de jongen niet naar kostschool hoeft. De zoon, die zijn moeder wil helpen, bewerkt, dat zijn vader naar een minder „gevaarlijke" af- deeling wordt overgeplaatst en gaat zoover, dat hij bij een der vele damesbezoeken, zijn vader de deur uitwerkt, doch met het resultaat, dat hij zelf slachtoffer en minnaar van de Russische Vassia Poustiano wordt. Deze laatste is den jon gen man spoedig moede, doch laat hem ge broken achter. De vrede in huis is echter door zijn opoffering hersteld. Ziehier het gegeven van deze comedie. dat toch een zekere dramatische ondergrond heeft. En toch is heel den avond de lach niet van de lucht geweest, hetgeen voldoende toont, dat hier de regie een weg is ingeslagen ten opzichte van den persoon van den vader, die ons al te ver verwijderde van het familiedrama, dat zich in den huize Lebarmécide afspeelt. Doch zet men zich over dit bezwaar heen, dan kunnen we constateeren, dat de opvoering voor treffelijk was. Ruys als de vader, heeft met een verve ge speeld, die hem nog steeds tot een der voortref felijkste Mijspelspelers stempelt. MOSKAUER KisNSTLERTHEATER. SCHULD EN BOETE. Ik ben in het algemeen geen bewonderaar van tooneelstukkcn, getrokken uit romans, doch er rijn wel werken, die zich vcor een tooneelbewer- kmg leenen. Daartoe behooren echter allerminst de romans van Dostojevsky, daar diens psycho logische belangrijke gegevens zonder de verkla ringen, die de schrijver In zijn reman van al de zonderlinge gebeurtenissen en reactie geeft, voor ons Westelijken althans, onverstaanbaar worden. En nu niet wil ik niet zeggen, dat de Mos- kauers Schuld en Boete als roman nader tot ons gebracht hebben doch hun groote verdienste bestaat allereerst hierin, dat wij voor hebben deen vergeten, dat wij ons een bewerkte roman stonden. Zij hebben ons in een reeks van 8 beel den de voornaamste figuren uit Dostoievsky's roman laten zien op een zoo onvergelijkelijke en aangi'ijper',e wijze, dat het den criticus moeilijk is daarvoor woorden te vinden. Wij zijn altijd geneigd, vergelijkingen te tref fen tusschen de ons bezoekende buitenlandsche troepen en onze eigen gezelschappen. Dit zou in dit geval eensdeels onbillijk zijn, omdat de tooneelspeelkunst van deze Russen zoo geheel verschillend is van de onze. Ziet een acteur als Pavloff, ziet hoe alles aan dezen acteur speelt, hoe zijn handen en- voeten uitdrukking geven aan wat er in hem omgaat en gij zult bgrüpen, wat ik bedoel, als ik zeg, dat het'spel dezer i m:«.schen zoo expressief is, dat gij alle woorden, die deze acteurs spreken, van mij cadeau kunt krijgen. 411e gemoedstoe standen, alle intenties gij leest ze op de ge zichten, gij weet ze in de gebaren, in de stan den van het lichaam. Dit is eeii geheel andere tooneelspeelkunst, dan wij d:e kennen, en dan neg m de perfectie uitgevoerd. Elk van de 17 spelers in dit stuk is een ras acteur, die hier tot dé sterren zou worden ge rekend, doch daarboven uitsteken toch weer verre Pavloff, Espe en W. Gretch. Pavloff als de rechter van instructie gaf een zoo vitale en gave vertolking van deze rol, dat men steeds het gevoel had te staan voor het hoogste, wat op het gebied van tooneelspelen te bereiken valt. Zooals hij in de scène met Ras- kclnikoff, waarin hij deze tot een bekentenis wil brengen, zijn spel opvoert tot het ocgenblik waarop hij denkt, het net te zullen toehalen, dat is in één woord geniaal, dat is slechts enkelen gegeven. Espe als Marméladoff, de dronkaard, die in het eerste beeld in den herberg van Raskolnikoff verhaalt, hoe hii rijn gez;n niet kan onderhou den, doch onderhouden wordt door ziin dochter, die rich verkoopt, was van een wonderlijk sterke speelkracht. Geheel die lange aangrijpende monoloog heb ben we mee doorleefd, bij elke stemwisseling hebben wij gevoeld, wat er in dezen ouden man omging, en zonder een woord te verstaan, hebben wij alles verstaan. Ook dit was spel van een on vergetelijke schoonheid. Hoe diep heeft ons mevr. Gretch als Raskol- rikoff's moeder gegrepen met baar moederliefde, d'e uit eiken blut naar haar zoon, uit e;k ge laat sprak, n.et haar moedersmart, die wij Dijr.a als eigen aanvoelden. Zoo zou ik van elk dezer leden van het Mos- kauer Künstlertheater U willen vertellen, U nog willen spreken over hun prachtig afgewogen samenspel. Doch laat Ik hen, die in de tooneelspeelkunst hun l'art pour l'art kunnen waardeeren, toe voegen: „Gaat hen zien, ge zult de roman van Dostojevsky moeten vergeten, doch een avond van hoog kunstgenot zal U geschonken worden". J. H. ANNA PAWLOWA HERDENKING. Op Zaterdag 23 Januari, den sterfdag van Anna Pawlowa, zal door de Anna, Pawlowa- Vereeniging, afdeeling Nederland, onder lei ding van Ernst Klauss, gedelegeerd lid van het bestuur, een herdenkingsavond worden geor ganiseerd in „Diligentia", Den Haag. In deze stad zou de grootste danseres van onzen tijd af scheidstournee beginnen op 19 Januari 1931, maar in den nacht van 23 Januari is zij van ons gegaan. Op dezen herdenkings-avond zullen leden van het voormalig Anna Pawlowa-ballet en andere danskunstenaars medewerking verlee nen. Het Guarneri-quartet, wiens aanvoerder. VOETBAL. De uitslagen der voor de tweede klasse A op Zondag 17 Januari gespeelde wedstrijden lui den: V.V.A.Alcmaria 52 D.W.S.—W.F.C. 4—2 HaarlemKinheim 22 Nu Alcmaria in den strijd om het kampioen schap uitgeschakeld is, wordt bewaarheid, wat wij in ons vorig overzicht voorspelden, de fut is er blijkbaar uit, en daar profiteert V.V.A. van, door twee kostbare punten in de wacht te slepen. Vermelding verdient, dat V.V.A. voor 't eerst sinds 20 September volledig kon ver schijnen. Onmiddellijk nam ze dan ook het spel in handen, en met den sterken wind in den rug, was de Alcmaria doelman spoedig gepasseerd. Wel maakten de gasten gelijk, maar de mid denvoor der roodzwarten, die een productieve bui had, gaf rijn elftal opnieuw de leiding, om dit nog voor rust te herhalen, nadat Peereboom eerst weer gelijk gemaakt had. Toen V.V.A. de tweede helft tegen den wind op moest tor nen, verwachtte men een nederlaag maar 't zou anders loopen. Fiedler en Kamminga brach ten den stand op 52, en daar Alcmaria geen tegenstand meer bood, nog minder pogingen in 't werk stelde den achterstand te verkleinen was de kou van de lucht en wreekte V.V.A. de destijds in Alkmaar geleden 80 nederlaag af doende. D.W.S., behield door een 42 overwinning op W.F.C. de minimaal kleine kans op de eerste plaats. De Wormerveerders hebben kranig te genstand geboden. Ze namen zelfs de leiding, nadat hun doel eenigen tijd onder hoog-druk had gestaan, wat, dank zij het prachtig doel- verdedigen van den W.F.C.-keeper geen gevol gen had. Als Van Es zijn kans schoon riet, brengt hij de balans weer in evenwicht, om deze vijf mi nuten vóór de thee in 't voordeel van zijn club te doen overslaan. Na de hervatting liep W.F.C. hard van sta pel, en belaagde eenigen tijd het doel der gast- heeren. Succes kwam echter aan den anderen kant, maar na hardnekkige pogingen scoorde Bleeker, die met den rechtsbuiten een voort durend gevaar voor de D.W.S.-defensie was, een tweede goal. In de nu volgende periode verwachtte 't publiek elk oogenblik den gelijk maker. Doch weer was het Van Es, die de W.F.C.-verdediging zijn hielen liet zien, om voor 't doel gekomen, niet te falen, en daar mede de hattrick verrichtte. In tegenstelling met den wedstrijd tusschen beide elftallen in Wormerveer had hjj thans een normaal, zelfs gemoedelijk verloop. Bravo! Hulde aan Kinheim, 't eenige elftal in de af deeling dat Haarlem heeft weerstaan. Niette genstaande algemeen een overwinning voor de roodbroeken voorspeld was dachten de Velsena- ren er blijkbaar anders over en hebben door stug verdedigen afgewisseld door snelle aanval len en enthousiasme over alle linies 1 punt mee naar Velsen genomen. Ze hebben in totaal drie punten op de a.s. kampioenen veroverd, en daarmede een kranige prestatie geleverd. Reeds na eenige minuten wordt K. Hoeben gepasseerd, als Groeneveld van Daalen den bal ontfutseld, en deze (den bal natuurljjk!) in 't net deponeert. Wel komt Haarlem in den aanval, maar 't binnentrio faalt voor 't doel, voornamelijk door stug verdedigen van Stals en Rozemeier, terwijl in de laatste instantie keeper Druiven rijn goeden naam als doelverde- diger bevestigt. Toch krijgen de gast heeren een serieuzen kans op den gelijkmaker als hun een penalty wordt toegewezen. Bij afwezigheid van de la Mar (verdienstelijk vervangen dooi den veteraan Bruun Dik) zal Breeuwer het vonnis voltrekken, maar tot groote teleurstel ling van den Haarlem-aanhang schiet hij, ver raast. Tot rust blijft de stand ongewijzigd. De tweede helft wordt ingeleid door een serie Haarlemaanvallen, die geen resultaat op leveren. Integendeel, Boot weet een voorzet van Michel te benutten, en Hoeben is voor de tweede maal gepasseerd. Dan trekt Huisman naar voren, en Polanen gaat op zijn plaats. Dit helpt. Want nadat eerst Iseger als middenvoor (Breeuwer was naar de rechtsbuiten-plaats verhuisd) een voor zet van Kaïmmeijer onberispelijk heeft inge kopt, brengt Huisman na goed doorzetten kort voor 't einde partijen op gelijken voet. In de laatste seconden spant het nog even: var Daa len moet op de doellijn redding brengen, als Hoeben een bal niet klemvast krijgt, terwijl aan de andere zijde Breeuwer van dichtbij kei hard naast schiet. Zoo komt het einde met gelijk spel 22, een uitslag, die geric-n het spelverloop bevrediging kon schenken. Intus- sehen kan Haarlem de kampioensvlag nog niet hrjschen, Voor a.s. Zondag luidt het programma: AlcmariaD.W.S. V.V A.Bloemendaal. Zonder te spelen, kan Haarlem op 24 Januari kampioen zijn, want als D.W.S. in Alkmaar verliest, en Bloemendaal in Amsterdam slechts één punt verspeelt, kunnen de roodbroeken feest vieren. Het ligt er maar aan, in welke stemming Alomaria verkeert. Zijn ze van plan te strijden dan kon het best gebeuren, dat D.W.S. aan 't kortste eind trekt. We nemen het laatste aan, omdat o.i. de smadelijke 52 nederlaag welke Bos c.s. in Amsterdam werd toegebracht, hen tot rancune zal prikkelen. En dat Bloemendaal de Kruislaan zonder Kleerscheuren zal verlaten, gelooven We even min. De witten voelden zich nooit thuis op de zware Amsterdamsche velden, en zelden be haalden ze daar succes. Maar wil Bloemendaal een goede plaats op de ranglijst veroveren, dan dienen er nog enkele wedstrijden gewonnen te worden. De voorhoede, van welke linie het moet leveren wij de BESTE; In orde maken wfl da slechtste voor den minsten prijs. komen, zal eenige wijziging ondergaan, daar de rechtsbuiten J. Cassee op eigen verzoek we gens studie-redenen op non-actief gesteld is. Laten we hopen, dat dit slechts voor korten tijd zal zijn. De lagere elftallen speelden als volgt: Zandvoort 2Bloemendaal 2 14 Stormvogels 4Bloemendaal 3 42 Bloemendaal 4D. O. A. 60 Junioren: Bloemendaal bHaarlem b 4S Adspiranten, VI. Vogels aBloemendaal a 02 Zandvoort b—Bloemendaal b 06 Bloemendaal dD.S.K. b 6—0 Zondag speelt: D.S.K.Bloemendaal 3, 10 uur. Bloemendaal 4Zandvoort 3, 10 uur. Spaarnestad 3Bloemendaal 5, 10 uur. Junioren: Stormvogels a—Bloemendaal a, 12 uur. HillegomBloemendaal b, 10.30 uur. Bloemendaal cVI. Vogels, 10 uur. Bloemendaal dD. I. O., 2 uur. Bloemendaal dD.I.O., 2 uur. Adspiranten (Zaterdagmiddag). R.C.H. aBloemendaal a, 2.30 uur. Bloemendaal bR.C.H. b, 2.30 uur. Haarlem dBloemendaal c, 2.30 uur. G.V. CONCORDIA—-A. H. O. l—O. Na een interessanten strijd is Concordia et' er in geslaagd in de laatste minuut te winnen, hoewel A. H. C. de overwinning verdiend had. Voor rust gaat 't spel nog gelijk op, maar na rust is A. H. C. ondanks windvoordeel steeds voor het doei der witten, maar door gebrek aan schutters blijven doelpunten uit. In de laat ste minuut volgt een snelle uitval van Concor dia, die tengevolge heeft, dat Blokker de win nende goal scoort. PROGRAMMA voor Zondag 24 Januari. G.V. Rapiditas ILijnden n, 2'/2 uur. De wedstrjjd zal plaats vinden op 't terrein van Rapiditas aan den Vergierderweg. Rapidi tas heeft de meeste kans om te winnen, hoe wel Lijnden II niet te onderschatten is. Wan neer van 't begin tot 't einde aangepakt wordt, kan zeker gewonnen worden. De wedstrijd wordt geleid door J. Kerker. Lijnden IA. H. C. I, 10 uur. De beide kampioenscandidaten zullen elkaar voor de tweede maal ontmoeten, nu op het Lijn den-terrein te Halfweg. Lijnden I zal vermoede lijk wel ais overwinnaar uit den strijd komen, waarmee zij dan reeds kampioen zal zijn. De wedstrijd wordt geleid door W. Herbst. G.V. Rapiditas I Gymnasium. (Dames). De dameselftallen van bovengenoemde clubs zullen elkaar om half twee aan den Vergierde- weg ontmoeten. Over den uitslag is niets te zeggen, daar veel nieuwe speelsters meedoen. HANDBAL. A. H. C. I—RAPIDITAS I 3—3. Na een uiterst spannenden wedstrijd is Rapi ditas er zoowaar in geslaagd, A. H. C. een puntje afhandig te maken, waardoor Lijnden I reeds zoo goed als kampioen is. De eerste aanvallen zijn voor A.H.C., waaruit Kesler weldra weet te scoren, 10. Direct hierop een Rapiditas-aanval, Pal wordt dan un- WIJ zijn specialiteiten In: FAMILIE-DRUKWERKEN AANKONDIGINGEN voon UITNOOD! GINGEN GEBOORTE OANKBETIIIHINGEN VERLOVING ML..w ONDERTROUW j J VISITEKAARTEN

Het Bloemendaalsch Weekblad | 1932 | | pagina 2