werkkracht speciale aanbieding! I H. t II. KIS i h. ALBERT HEIJN B. A. CASSEE era Zn. Riddetsti.il"1 Haarlem, Tel. 13310 I GOEDKOOPE ZUIDVRUCHTEN! Pracht sorteering „INDANTHREN" BAGDAD STORES, MARQUISETTES VOILES en FILETS. MISTÈRES (afgepasten stukgoed p. M). Hef Bloemercdaalsch Weekblad. v.h. J. H. KRUL Jr VOORSMALFI LH Eet Zuidvruchten maakt U het leven goedkooper Heden geëtaleerd: ZIJLSTRAAT 83. TELEF. 11307. ZIJLSTRAAT 83. NAAIMACHINES L SEYLVOEI. Ooelstraat 31 Haarlem Telelooo 13331 Schoorsteenvegers SPOR PRIMA BRANDSTOFFEN PftlMA BEDIENING N,V. STEENKOLENHANDEL TEL 11617-1410b. OVERVEEN van speelterreinen, bracht; vervolgens rapport wit. In dit rapport werd er op gewezen, dat AerdenhoutBentveld, vergeleken by Haarlem, Heemstede en het overige deel van Bloemen daal, op 't gebied van speel- en sportterreinen, zeer misdeeld is en dat 't stichten van derge lijke terreinen voor Aerdenhout en Bentvele zeer gewenscht is. 't Desbetreffend concept-verzoek aan den Baad van Bloemendaal, om tot stichting van dergelijke terreinen te willen besluiten, werd goedgekeurd. De voorzitter bracht een woord van hulde aan de samenstellers van het rapport. Nadat de voorzitter nog mededeeling had gedaan van den loop der onderhandelingen met het gemeentebestuur van Bloemendaal over een betere afwatering van het Rijnegompark, kwam de rondvraag. Hierbij kwamen klachten ter sprake over den slechten toestand van voetpaden en rijweg van de Zonnebloemlaan, alsmede over het ontbreken van banken in ver schillende tramhaltehuisjes. De heer Rahussen dankte den voorzitter voor zijn goede leiding. uitvoering bloemendaalsche gymnastiek vereeniging. Feitelijk was Zaterdagavond de zaal van Vree burg te klein, voor de velen die gekomen waren om de prestaties der leden van de B. G. V. te bewonderen. En bewondering hebben de verschillende af- deelingen intusschen met hun onderscheiden nummers wei afgedwongen. De 16 nummers, die in een vlot tempo werden afgewerkt onder de uitstekende leiding van den heer D. Buts, werden stuk voor stuk goed uit gevoerd en waren over het algemeen van een behoorlijk zware oefenstof, waarmede dan tevens getoond is dat én door de leden én adspiranten maanden voor de uitvoering flink .gewerkt" is, hegesn het resultaat in aanmerking genomen én voor de vereeniging én voor den leider ten slotte dankbaar mag stemmen. Voorts gaf deze uitvoering het bewijs dat de heer Buts het tumpeil van de leden weet op te voeren; er viel ten aanzien van vorige uitvoe ringen vooruitgang te bespeuren. Verschillende nummers waren gewijd aan de moderne gymnastiek en zoowel adspiranten als leden lieten nu en dan zien hoever zij het reeds in het systeem Gaulhofer hadden gebracht, Er waren ook nummers b.v. de vrije oefe ningen der dames, waarin oud en nieuw zoo'n beetje door elkaar gemengd waren, hetgeen als opvatting te waards eren, als uitvoering min of meer onevenwichtig aandoet Het toestelturnen der heeren was goed en het nummer hoog-rek na de pauze, als altijd het „publiek-nummer" deed het bijzonder; reu zenzwaaien, zoolendraaien, losse knie-afzwaai e.d. zorgden voor de noodige gilletjes in de zaal. Een geslaagd kijkspel intusschen. De vrije oefeningen heeren waren beslist zwaar en van het oude slag. Ze werden knap uitgevoerd. Het toestelturnen der dames liet vooral aan de brug zien, dat deze ploeg met haar praesta- ties boven het middelmatige uitkomt. Vrijwel iedere dame van dat gelid wist een geslaagden schouderstand te maken. De aardige spelletjes der jongste meisjes en de min of meer komische trek- en duw-oefe- ningen der jongens waren twee nummers, die bij de ouders wel zeer in den smaak vielen. Met dat al was het een uitvoering waarop B. G. V. met voldoening mag terugzien. De voorzitter, de heer Wouter Pronk, had bij zijn openingswoord nog het voorrecht den bur gemeester en mevrouw welkom te kunnen hee- ten, die het programma tot aan de pauze met bi langstelling volgden, waarna de burge meester in een hartelijken toespraak het mooie werk van B. G. V. in de lichamelijke opvoeding Quaker bestaat voor 65% uit koolhydraten, die de werkkracht op peil houden. Het bevat verder vetten en mineralen, kortom alles wat in een gezond makend voedsel fonds de vrijwillige bijdragen minder ruim toe vloeien. Dringend doet ondergeteekende dan cok een beroep op uw bekenden weldadigheidszin om dit jaar de Lighaluitvcering te steunen met een vrij willige bijdrage naar uw vermogen. Zelfs de kleinste bijdrage is welkom". Wij mogen hieraan toevoegen, dat die steun noodig is, want de rekening over 1931-'32 sloot voor de Vereen, tot Bestrijding der Tuberculose met een tamelijk groot nadeelig saldo. Ook zonder inteekenbiljet van de circulaire zul len gaarne giften werden aangenomen. Het post giro-nummer van den heer Meyering is 100631, lichtbeeldenavond chr. nat. werk mansbond. Maandagavond j.l. hield de afd. Bloemendaal van den Chr. Nat. Werkmnsbond een lichtbeel- deaiavond in het gebouw Maranatha. De heer Makkelle wist de geheel bezette zaal op onderhoudende wijze te boeien met de ge schiedenis van de familie Hur, naar de beschrij ving in „Ben Hur" van Lewis Wallace. Een en ander werd geïllustreerd met een aantal fraaie lichtbeelden. Voorts werd er een collecte gehouden voor de zending onder de zeelied/en. De heer Hoffschlag, die de bijeenkomst had geopend, sprak daarna woorden van dank tot den heer Makkelie, waarna met zang en gebed sluiting volgde. CHR. NAT. GEHEELONTHOUDEKS- VEREENIGING. De afd. BloemendaalSantpoort van de Chr. Nat. Geheelonthoudersvereeniging houdt he denavond in Maranatha een openbare vergade ring, waarin Prof. J. R. Slotemaker de Bruyne op den inhoud van uw brievenbus, een opwekkende rede zal uitspreken. Ds. Vis ser zal spreken over „De groote stem". Verder zal de avond opgeluisterd worden door muziek, zang en voordrachten. opende de bijeenkomst en ontwikkelde het mooie werk der zendingsartsen in Indië, waar nog zoo veel op medisch gebied te doen valt, als men bedenkt dat voor een volk van 55 millioen zielen slechts 700 artsen beschikbaar zijn, tegenover 5200 artsen voor de bevolking van Nederland van 7.5 millioen zielen. Na een mooie vertolking van het andante mo derato voor altviool van K. Stawitz, door me vrouw M. E. Lorentz-van Vollenhoven, hield de heer A. J. Berman, secretaris der propaganda- commissie der vereeniging een causerie met lichtbeelden over „De medische nood onder de inheemsche bevolking van Nedsrlandsch Oost en West-Indië" Speciaal wijdde hij uit over de moeilijke problemen, die in dat verband alom de aandacht vragen. Ondanks het mooie werk dat het Gouvernement verricht, zijn er nog groote gebieden, waar elke medische hulp ontbreekt. Lichtbeelden verduidelijkten het gesproken woord, dat niet naliet indruk te maken. Hst overige gedeelte van den avond was aan zang en muziek gewijd. Jac. van Kempen zong eenige mooie liederen. Jan Bcoda begeleidde mevr. Lorentz en van Kempen op voortreffelijke wijze op den vleugel. MOL'S NIEUWSTE FILMS TE BLOEMENDAAL. Er bestaat als wij goed zijn ingelicht, groote kans dat onze (nu nog ónze plaatsgenoot de heer J. C. Mol), in Maart in het Jeugdhuis al hier zijn nieuwste films komt vertoonen op ver zoek van het actieve bestuur van „Bloemen daal's Bloei". Men lette op de aankondigingen en geve zich alsnog op voor het lidmaatschap dezer tegenwoordig zoo goed bestuurde vereeni ging, want het zal wel alleen voor leden zijn! Het adres van den secretaris is: de heer C. J. Bruyn, Rustsnburcherweg no. 29 Bloemen daal. Tel. 22236). Wij waren in de gelegenheid een voorproefje te smaken. De heer Mol heeft een Aquarium film gemaakt, die jtot het schoonste behoort van wat wij ooit op filmgebied te zien kregen. Het is niet onmogelijk, dat ock de Koninginnedag film 1931, van Dick Laan wordt vertoond. Let prees. De voorzitter wees er na den opmarsch voorts nog op, dat de oprichting van een veteranen- afdeeling en van een kleuter-afdeeling in voor bereiding was. De uitvoering, die o.m. nog bijgewoond werd groot aantal liederen werd onder leiding van den Kennemer Turnkring en eenige afgevaardigden van zusterverenigingen uit den omtrek, werd besloten met een geanimeerd bal. Zaterdag a.s. vindt de tweede uitvoering plaats. PROPAGANDA-VOND VOLKSZANG. Dinsdagavond heeft „Volkszang' in het Jeugdhuis een welgeslaagde propaganda-uitvoe- ring gegeven, die een flinke belangstelling had. De avond was gewijd aan Hullebroek. Een groot aantal liederen werd onder leiding van heer P. de Nobel ten gehoore gebracht. Annie Hermes had met haar mooie, volle stem als soliste groot succes. Met al heeft Volkszang met dezen avond haar doel niet voorbij gestreefd: het publiek ging zeer voldaan huis waarts. DE LIGHAL-UITVOERIN G. Door den heer A. G. Meyerink, die zich ook voor dit jaar weer heeft belast met de financiën van de lighal-uitvoering, die 5 Maart e.k. gegeven zal werden in den Stadsschouwburg te Haarlem, is een circulaire in zee gestuurd, die wij hier onder afdrukken. „Gedurende 25 jaar is door ondergeteekende jaarlijks een beroep gedaan op uw steun voor de bekende lighal-uitvoerlngen. De opbrengst dezer uitvoeringen (in totaal netto f 50,575,40) vorm den steeds een ruggesteun voor het Lighalfonds. Dank zij het Lighalfonds werd het mogelijk vele on- en minvermogende tuberculoselijders ge zondheid en arbeidskracht terug te geven en vele zwakke kinderen gezond en sterk het leven te doen ingaan, dank zij een kuur in „Brederode duin". Een succes is de strijd tegen de tuberculose in Nederland geworden, want het aantal sterfge vallen aan tuberculose, hetwelk voorheen 10.000 per jaar bedroeg, is nu met ongeveer 50 pCt. verminderd. Wil dit succes niet verloren gaan, dan is aller medewerking in de thans geldende tijdsomstan digheden dubbel noodzakelijk. Immers, bij sle-hte economische toestanden is de ziektekans gro-ter terwijl veelal voor Instellingen als het L'ghal- propaganda-bijeenkomst vereeniging „simavi". De afdeeling Kennemerland van de vereeni ging Stsun in medische aangelegenheden voor Inheemschen (S.I.M.A.V.I.) hield Donderdag avond 18 Febr. in het gebouw van den Ned. Protestantenbond te Haarlem een bijeenkomst, ten behoeve van den medischen dienst der Vrij zinnigen. Vele verpleegsters waren opgekomen, terwijl het bezoek bevredigend was te noemen. Prof. Dr. L. Knappert, voorzitter der Indische Commissie van den N-ed. Protestantenbond, KENNEMER VEREENIGING VOOR JEUGD HERBERGEN. Bovengenoemde Vereeniging hield Donder dagavond haar jaarvergadering in de aula van het Kennemer Lyceum, onder leiding van haar voorzitter, den keer W. J. E. de Vries. De voorzitter deed eenige mededeelingen. Dank zij de hulp van velen is het gelukt de Jeugdherberg Jan Gijzen in te richten. Gedurende de 25 weken van de exploitatie zijn er 12 >6 overnachtingen geweest, een good resultaat, waar sm u pas in Juli is begonnen en waar de DuPs- hers door de noodverordening ontbraken Toch waren er nog 420 buiten landers. De bazar heeft een netto opbrengst opge leverd van f 700, de filmvoorstelling pl.m. f 100. van zaterdag 27 februari tot en m met vrijdag 4 maart a.s.: Stukjes Appelen Stukjes Appelen Schijfjes Appelen Schijfjes Appelen Abrikozen Abrikozen Abrikozen Abrikozen Pruimen Pruimen Pruimedanten Pruimedanten per pond v. 38 voor 34 ct. per pond v. 33 voor 30 ct. per pond v. 35 voor 31 ct. per pond v. 29 voor 26 ct. per pond v. 65 voor 59 ct. per pond v. 50 voor 46 ct. per pond v. 41 voor 37 ct. per pond vs 27% voor 26 ct. per pond 12% 2 pond voor 23 ct. per pond v. 17 voor 15 ct. per pond v. 38 voor 34 ct. per pond v. 28 voor 25 ct. Pruimedanten per pond v. 22 voor 19 ct. Callfornische Peren per pond v. 26 voor 23 ct. Californische Perziken per pond v. 38 voor 35 ct. Californische Perziken per pond v. 28 voor 26 ct. Tutti-Fruttl per pond v. 39 voor 36 ct. Tutti-Frutti per pond v. 22 voor 19 ct. Tijgen per pond v 28 voor 24 ct. Dadels 2 pond voor 15 ct. Studentenhaver per pond 25 ct. 2 pond versch gebrande pinda's voor 21 cent. gezond. voedzaam. voordeelig. haarlem, kleverparkweg 21c, tel. 16212 r. 96. Ziet etalages - Ziet etalages BEHANGERS STOFFEERDERS teraardebestelling k. a. dekker. Maandagmiddag werd or.der zeer groote be langstelling op de Algemeene Bigraafplaats ter aarde besteld het stoffelijk overschot van wijlen den heer K. A. Dekker, die in breele kringen der bevolking algemeen geacht en gezien was. Daar de ovirledene g'durende 7 jaren als chauffeur lid was geweest der Vrijwillige Brand weer, geschiedde de teraardebestelling met korpseer, wat op deze begrafenis een voor Bloe mendaal buitengewoon cachet drukte. Een plechtig ocgenblik was het, toen het gor dijn in die aula werd weggeschoven en de kist gedekt door een schat van bloemen, g-flankeerd door de manschappen van het rayon Bloemen daal in volle uniform, zichtbaar werd. Na een saluut nam de commandant, de heer Meeuwig het woord. In korte gevoelvolle woor d:n schetste hij het verlies, dat de Brandweer moest treffen. Daarna sprak Ds. J. C. v. Dijk wcordcn van troost tot de familie, om deze toe- praak met gebed te eindigen. Dan werd de baar, door de Brandweerleden naar de groeve gedragen. Aangrijpend was het oogcnblik, t-oen de kist waarop helm en insigne lagen, in de grafkuil daalde, onder het laatste eere-saluut van de korpsledetn. Ten slotte dankte een familielid voor de vele en treffende bewijzen van -belangstelling, welke men mocht ondervinden. Diep onder den indruk van deze roerende plechtigheid verlieten de talloozem daarop den docdenakker. Karei Dekker heeft een treffende uitvaart gehadl De heer A. van Nierop bracht hierop als secre taris verslag uit. Ondanks de ongunstige eco nomische o-mstaadigheden is een eigen jeugd herberg geopend. Steunlijsten zijn gevormd, de scholen brachten 20 bedden bijeen. Op 4 Juli werd Jan Gijzen feestelijk geopend. Het aantal leden bedroeg op 1 Januari 714, met 17 begunstigers. Met vertrouwen gaan we, aldus eindigde hel verslag de toekomst tegemoet De heer Steffens bracht het financieel ver slag uit. De inkomsten bedroegen f 1997. Het meerdere, dat werd ontvangen werd afgedragen aan de stichting Jan Gijzen. W. J. E. de Vries werd als voorzitter her kozen. Als nieuwe bestuursleden werden ge kozen mej. W. v. d. Velde, mevr. v. d. Brink Boer en de heer E. Hos. Na afloop werden twee films vertoond, n.l. ,Acht dagen langs den Rijn" en Het Eifelge- bergte. het koiv^-vde openluchtspel te amsterdam. Er warden hier pogingen in het werk gesteld om voor Bloemendalers reductie te verkrijgen, op de entree-prijzen voor het groote Akademi- sche Openluchtspel S. P. Q. A. (Sevatus Popu- lusque Amstelodamienses) door de Studenten onzer hoofdstad in Juni en Juli a.s. op het Pa leis van Volksvlijt-terrein, te geven bij gelegen heid der viering van het 300 jarig bestaan der Amsterdamsche Hoogeschool. MOND- EN TANDHYGIëNE. Gisteren is te Haarlem opgericht een voorl comité ter bespreking van de mogelijkheid van het houden van een tentoonstelling voor mond en tandhygiëne te Haarlam van 713 Maart aanstaande. Dit comité heeft een vergadering uitgeschre ven op Zaterdag 20 Febr. dés namiddags 3% uur in een zaal van hotel Lion d'or, Kruisweg Haarlem, om een comité op te richten uit de burgerij ter voorbereiding van een tentoonstel ling voor tand- en mondhygiëne. In dit voorl. comité hebben zitting genomen Dr. M. J. F.SCHUTTE, Namens de afd. N. H. der Mij. tot bevor dering der Tandheelkunde. Mevr. M. A. DE BRUIN- VAN SCHERPENEERG, Namens de Ned. Ver. van Huisvrouwen, afd. Haarlem en Omstr. Mej. j. WENTHOLT, Namens de Mij. tot Nut van het Alge meen Dep. Haarlem. De heer J. J. SCHNEIDERS, Namens de Ver. van Haarl. Zieken fondsen tot bev. van Tandheelkundige Verzorging en namens de Ver. „Zieken zorg", Haarlem. De heer E. GEERTS Wzn„ Namens de Ver. Volksonderwijs. Dr. J. S. BARTSTRA, Namens de Volksuniversiteit. leveren wij de BESTEIn orde maken wij dg slechtste voor den minsten prijs. SPLITSING MIDDELBARE SCHOOL VOOR MEISJES TE HAARLEM? Op een Ouderavond der Middelbare School voor Meisjes te Haarlem, gehouden op 3 Febr. j.l., inzake reorganisatie van het onderwijs, door splitsing van deze school ln een afdeeling Mid delbare Meisiesschool met 5-jarige cursus en een Hoogere Burgerschool met 6-jarigen cur sus, is door de overgroote meerderheid der aanwezige ouders de wenschelijkheid hiervan uitgesproken. Naast de bestaande Middelbare school voor meisjes in ongewjjzigden vorm, moet ook in Haarlem, evenals in alle andere groote steden, de mogelijkheid bestaan, dat men aan deze Meisjesschool het H.B.S.-diploma kan behalen, met dezelfde rechten als het H.B.S.- diploma van een 5-jarigen cursus voor jongens, was de algemeene meening op die vergadering. Een uit de ouders gevormde commissie stelde in dezen zin een circulaire op, waarna omtrent 90 pCt. der ouders zich voor die reorganisatie heeft verkiaaru De commissie zal zich nu met een adres tot den gemeenteraad richten. KAMER VAN KOOPHANDEL EN FABRIE KEN VOOR HAARLEM EN OMSTREKEN. HYPOTHEKEN IN DUITSCHLAND. De Secretaris der Nederlandsche Kamer van Koophandel voor Duitschland te Frankfurt a/Main zal in Nederland spreekuren houden op 22 tot en met 27 Februari 1932, resp. in Njj- megen, Zwolle, Amsterdam, Utrecht, Rotter dam en 's Gravenhage, teneinde aan Nederland sche houders van hypotheken in Duitschland inlichtingen te verschaffen, omtrent een plan tot stichting eener organisatie ter behartiging van de belangen van Nederlandsche houders van hypotheken in Duitschland. Belanghebbenden kunnen nadere mededee lingen ontvangen aan het adres Nassauplein 6, H..arlem. BLOEMENDAAL. GEVONDEN VOORWERPEN. Gevonden en terug te bekomen bij: W. Dek kers, Zuidertuindorplaan 3, Haarlem, een nap pa handschoen; G. Zwarteveen, Lage Duin en Daalscheweg 9, Bloemendaal, een vulpotlood; A. Sweijen, een Engelsche sleutel, werkplaats van Rijnierse, Zijl weg, Overveen; G. Swarts, Bleekerpad 7, Bloemendaal, een zilveren scha kel-armband met blauwen steen; J. Lacourt, Sterreboschstraat 20, Haarlem, een dames- taschje met inhoud; Groeneveld, Vjjverweg 31, Bloemendaal, een damesrijwiel; G. van der Veldt, van Twiskplein 2, Haarlem, een uitlaat pijp van motorrijwiel; Srans, Duinlustparkweg 8, Bloemendaal, een koralen halsketting; H. Boogaard, Lage Duin en Daalscheweg 6, Bloe mendaal, een sierspeld; C. Plevier, Mlddentuln- dorpslaan 14, Overveen, een Duitsch leerboek 1 kende meesterwerk der Fi ook met vreugde in de Holl ten; er staat zoo veel in is, dat het niet te billijken niet over eenige minder zou kunnen heenstappen. Het boek, prachtig uitj Uitgever Schoonderbeek te mede een daad verricht I Irjkheid verdient, moge in b: langstelling wekken, die waard is. Uit „Propria Cures". V* VOETBA De uitslagen der op Z wedstrijden voor de 2e klas SpartaanD.W.S. Z.V.V.—V.V.A. Kinhelm—W.F.C. HaarlemH.R.C. Alc. VictrixBloemendal Zoo is dan ook de besliss bezetting van de laatste petitie. De Spartaan, het het geheele seizoen ondei valt de twijfelachtige eer tiewedstrijden te moeten voor dit sympathieke elf vreezen het ergste. De a.s. O.V.V.O. en Kennemers of waarmee niet te spotten i waar, dat de Spartaan (a terhoede betreft) veel rout zeer is het een feit, dat i Amsterdamsche roodbroek tien wedstrijden waarin s' geproduceerd werden aa lijdt die 't ergste doet vre Deze schotloosheid were ting tegen D.W.S. dermate de groote aanhang der tl onder werd. Het eerste gastheeren, die met wind in den aanval, maar het v bracht geen resultaten. I den voorgrond tredend Stokken, had het heele z hield het daar in het verd geborgen. Aan den andei den attaques van het 1 geleid door Van Els, niet manschap OerlemansWe wel raad mee. De ruststand luidde du De hervatting bracht i gelederen, want de mi een voorzet onberispelijk 1 v. d. Kluft zette onmidc de blijdschaps-uitingen, gelijk te maken. Toch hi de beste papieren; de g werden echter om zeep Kluft zijn elftal dan pleit beslecht. Er komt i roodbroeken en 't kos slotte weinig moeite den brengen. Z.V.V. nam tegen V.V regelen: zij verpletterde met 50, een uitslag, d volkomen verdiend was. wezigheid van keeper F< lans op de verrichtingen tal. Reeds na een kwar voor de eerste maal gepa valsspel van het rood-z geen grootsche dingen een half uur spelen de voor de tweede maal feitelijk reeds beslist. In de score regelmatig tot tegenover V.V.A. niets brachten de Zaandamme nier in veiligheid. Kinheim had tegen 't begin van den strijd ha dat de Velsenar. zouden ring kwam toen W.F.C. merveersche voorhoede Stelling een rol van bet rust scoorde eerstgenoe de thee kwam Kinhein Succes kwam weer rechtsbuiten Stelling on scherp voor, en de toesi gelde ineens langs Dru Neg gaven de Velsenai en wisten den achtersta duceeren. Hiermede wa ten; er werd verder e regelmatig voerden de op. Kinheim besloot ha tweede klasse derhalve laag. Toch kunnen Sta! hun verrichtingen teri dat zij op Haarlem d veroverden, deed hen k< genstanders, en waar spelers telt, gelooven w perspectieven voor de aanwezig zijn. Haarlem luidde het 1931—32 uit met een R. C. Toch zal deze w gegeven hebben voor competitie, want het spel was weinig veelb excuus gelden, dat be! Daalen ontbrak, maar druk, die het geheel, ging maakte, niet geh namen de Helderschen nadat Haarlem voor penalty) geltjk gemas van een kampioen v een kwartier tijds wei gemaakt. Bloemendaa' trok naar Alkmaar immeï3 werd nog nimmer ve een uitstekende weds maria ditmaal won, van onzen linksback, missen kansen bood. speelde voortreffelijk, wing (De Bock was vierde de herbezettin keurige doelpunten. 1 een uitstekenden indn

Het Bloemendaalsch Weekblad | 1932 | | pagina 2