Pianolessen 4 ALBERT HEIJN Woninginrichting VICTORIA-WATER VOOR DE ALLERFIJNSTE 8VIAAKT U HET LEVEN GOEDKOOPER Firma Ani. Cassee Zn., v.h. J. H. KRUL Jr JAN F. VAN DANTZIG BURGERLIJKE STAND. SPORT. VAfcfi OVERAL. PREDIKBEURTEN. i Volvette Goudsche, Echte Nrd.-Hollandsche Edammer en Piima Leidsche Kaas naar: Jonge Volvette Goudsche Kaas per pond 44 ct. Bij ieder pond een Ai pond gratis! Belegen Volvette Goudsche Kaas per pond 54 ct. Bij ieder pond een A, pond gratis Oude Volvette Goudsche Kaas per pond 66 ct. Bij ieder pond een A pond gratis! Ie kwaliteit Oude Leidsche Kaas per ons 15 ct. Bij ieder ons een A ons gratis Iedere kooper van een pond ontvangt dus 1,4 pond. een ons U/2 ons, enz. 2 pond Jonge Leidsche Kaas voor 29 ct. NOORD OOLLANDSCRE EDAMMER KAAS 40 pCt. vet, per heele kaas van circa 4 pond 88 cent Wem, belegen per stuk 98 ct. Idem, oude per stuk f 1.20 Lunchkaasjes Leverpastei Reuzen Ontbijtkoeken HONINGKOEKEN, in carton 2 stuks voor 58 ct. 2 groote blikken 25 ct. 2 stuks voor 35 ct. per stuk 25 ct, Filiaal Kleverparkweg 21c Telef 16212. Deze reclame is geldig van 13 t/m 19 Augustus. INGEZONDEN STUKKEN. NAAIMACHINES I. EEYLVOEÏ. Doelstraat 3? Haarlem - Telefoon 13331 üatuurlijk bronwater Opwekkend en pezend PRIMA BRANDSTOFFEN PRIMA BEDIENING N,V. STEENKOLENHANDEL TEL. 11617—1410b. OVERVEEN DE AANKOOP VAN „DE NAGTEGAAL". Uit de Raadsagenda voor a.s. Donderdag, op genomen in dit nummer, blijkt, dat B. en W. den Raad voorstellen, den aankoop te bekrach tigen van het landgoed „De Nagtegaal", groot ruim 8 H.A. Wanneer de Raad tot dezen aankoop besluit en men mag aannemen, dat dit zal geschie den, dan is de gemeente van een waardevol complex in het hart der gemeente eigenares geworden en mag men ons voortvarend gemeen tebestuur gelukwenschen met de verkregen aan winst. Uit den aard der zaak wordt deze aankoop in verband gebracht met de Raadhuisplannen. Indien onze inlichtingen juist zijn, dan zouden er Raadsleden zijn, die er voor zijn, het Raad huis-complex niet aan den Zeeweg, doch op de terreinen van De Nagtegaal te vestigen, o.m. uit overweging, dat de ligging van deze terreinen zich beter leent voor een Raadhuis enz. en de ten uitvoerlegging der plannen wellicht minder kostbaar zou zijn dan de Raadhuis-plannen aan den Zeeweg. Een inconvenient is natuurlijk het lage niveau der Nagtegaal-terreinen, het geen intusschen geen onoverkomelijk bezwaar is. Andere Raadsleden zijn echter van meening, dat men goed zou doen, het heerenhuis op de ter reinen voorloopig te benutten voor een aantal Gemeentelijke bureaux, die thans onvoldoende in het Raadhuis zijn ondergebracht. Dan zou de politie die zooals men weet over al zeer weinig ruimte de beschikking heeft, een deel van het Raadhuis kunnen krijgen, terwijl ook de Raadszaal in het tegenwoordige Raadhuis ge vestigd zou moeten blijven. Deze leden willen dus een voorloopige bestem ming als Gemeentegebouw aan het hee renhuis gegeven, niet het minst omdat de plan nen voor Raadhuisbouw aan den Zeeweg in de nabije toekomst toch nog wel niet aan de orde zullen komen. ERNSTIG ONGELUK. Vrijdagmiddag heeft op den Vogelenzang- schenweg een aanrijding plaats gehad, die een menschenleven heeft geëischt. In gezelschap van zijn broer en twee meisjes fietste1 ter hoog te van de Duinwaterleiding, de heer J. v. d. End, te IJmuiden, toen uit tegenovergestelde richting een gezeischapsauto kwam. Door nog onopgehelderde oorzaak werd de heer v. d. End aangereden, ofschoon hij rechts' reed en in den berm van den weg geslingerd, waar hij be wusteloos bleef liggen. De doktoren Bos en Bartels werden gewaar schuwd, doch het bleek, dat de getroffene reeds overleden was. Het stoffelijk overschot is naar Haarlem vervoerd. De auto is in beslag genomen en tegen den bestuurder is proces-verbaal opgemaakt. BLOEMEND AAL. Gevonden en terug te bekomen bij: J. Tulle- naar Zijl weg 10, Overveen, een verm. zilveren rozenkrans; W. Wisman, tijdelijk Bloemendaal scheweg 203, Overveen, een fototoestel; Ruiter. Bosch en Duinlaan 24, Bloemendaal, een rozen krans en een zilveren ring; Lanson, Bosch en Duinland 22, Bloemendaal, een zilveren broche; S. v. d. Heide, Verbindingsweg 1, Bloemendaal, een gekleurd badpak; Beets, Schulpweg 4, Aer denhout, een blikje groenten; Zonnebloemlaan 4 Aerdenliout, een damesbontje; G. Prénen, Oos- tertuindorplaan, Haarlem, een paar dameshand schoenen; M. van Hexel, Ncordertuindorplaan 1, Haarlem, een zilveren kettinkje met hanger; J. Vos, p/a Verkooij, Zandvoorterpad, Overveen, een rijwielbelastingmerk; J. Hardebol, Duinlust- parkweg 20, Bloemendaal, eenige gonjezakken; Platanenlaan 33, Bloemendaal, een Lipssleutel en een zakmes; Dekker Santpoort, een jong hondje; Tunen, Alb. Thijmlaan 12, Bloemendaal, een blauwe blazer; J. Mul, Kampeertent 400 Bloemendaalschestrand, een blauw colbertjas, waarin papieren t. n. van C. Pos; Bose, Haze- broekstraat 8, Haarlem, een bal; P. Hagtingues, Perseusstraat 31 Haarlem, een rijwielbelasting merk; A. Vrenegoor, Hagelingerweg 11; C. te Santpoort, een blauw damesmanteltje; B. Lust, Damaststraat 46 Haarlem, een zwart lederen damestaschje met inhoud o.a. een kaart t. n. van Bosman, Amsterdam; C. Selhorst, Vcor- zorgstraat 55, Haarlem, een injectiespuit met 3 naalden; aan den politiepost Noordzeestrand een regenjas met riem, een witte schoen, een stoffen portemonnaie met inhoud, een grijze heerenhoed, een bruin kindermanteltje, een ten nisracket, een kinderkous, een Lipssleutel No. 7197, een zakmes, een portemonnaie met inhoud; een ceintuur, een zakkam in etui, een rozen krans, een steel van een koekepan, een bruin kinderschoentje, een etui met foto's, t. n. Bos, schroeder v. d. Kolkweg 32, een ceintuur, twee kinderbadpakjes, een paar badschoentjes, een huissleutel; aan het bureau van politie te Over veen, een huissleutel, een regenjas, een grijze regenjas; een gouden damesringetje een sleutel gemerkt A.K.A. 08700. een strandschoentje, een kinderportemonnaie met inhoud; een kinder schoentje, een kindermutsje. GEMEENTE BLOEMENDAAL. INGEKOMEN PERSONEN. Opgave van 26 Juli 11 Augustus 1932. Mej. S. M. Heeren, Zpider Stationsweg 21, Bloemendaal; R. de Weerd, Vijverweg 7, Bloe mendaal; I. A. M. Bünker, Zwarteweg 5, Aerden- hout; J. D. Brand, Julianlaan 126, Overveen; A. H. F. Bredemeyer, Joh. Verhulstweg 15, Sant poort-Station; R. J. Kalkman, Prins Mauritslaan 102, Overveen; J. J, Rongen, Houtvaartkade 32, Aerdenhout; M. L. van Holst, Kerkplein 16, Bloe mendaal; W. C. A. Bodt, Korts Kleverlaan 5, Bloemendaal' M. F. Tsehannen, Bentveldsweg 32, Aerdenhout; P. Schmidt van Gelder, Bent veldsweg 32, Aerdenhout; M. E. van Leeuwen, Blo emend aal'scheweg 309, Overveen; A. F. Postu- ma, Duinlustweg 1, Overveen; H. W. Manhoudt, Platanenlaan 21, Bloemendaal; W. C. A. Quar- les van Ufford, Schulpweg 9, Aerdenhout; J. J. van Doorn, Bloemendaalscheweg 262, Overveen; J. de Geus, Oranje Nassaulaan 52, Overveen; J. IJspeert, Kastanjelaan 13, Bloemendaal; W. H. Marks, Platanen! 23, Bloemendaal; Mevr. M. C Dahlhaus-Visser, Waldeck Pyrmontlaan 17, Over veen; S. P. D. Slagter, Bloemendaalscheweg 295 Overveen; P. Huge, Korte Parkweg 2, Bloemen daal. AERDENHOUT. KLEUTERONDERWIJS. Het bestuur der Schoolvereeniging Aerden houtBentveld deelt ons mede, dat begin Sep tember a.s. aan de school zal worden toege voegd een voorbereidende klasse, waarin Mon- tessori-onderwijs zal worden gegeven. Tot leid ster van deze klasse is benoemd mej. L. C. M. Heerkens Thijssen te Haarlem. De aangifte kan reeds geschieden bij het Hoofd der school, den heer B. de Boer, Vondelkade 40, Aerdenhout. GEDIPL. N.T.V. OUD-LEERLING o.a. van wijlen DIRK SCHaFER BLOEMEND.WEG 98a, TEL. 22014 BLOEMENDAAL Bevallen: A. VerburgtOkkerse, dochter; M. W. van HaasterMeskers, dochter; W. J. Meme linkPriester, dochfcsr. Ondertrouwd: Th. J. de Lange en C. M. Hand- graaf. Overleden: J. van der End, 25 jaar, wonende te Velsen. ATHLETIEK. J.l. Zondagmiddag werden onder leiding van den heer R. Verwers op het sportveld aan de Kleverlaan, de kampioenwedstrijden in athle- tiek van den Kennemer Turnkring gehouden. Er waren ongeveer honderd dames en heeren opgekomen. De praestaties vielen alleszins te loven en verschillende records werden verbe terd, n.l. die van dames 100 M. hardloopen, Duitsche driesprong en hoogspringen, heeren 100 M. hardloopen en hinkstapsprong. Aan de wedstrijden was een vereenigings- kamp verbonden, doch vele vereenigingen moesten hiervan uitgesloten worden, omdat zij niet met het voorgeschreven minimum aantal leden uitkwamen. Onze Bloemendaalsche Gym- nastiekvereeniging maakte een zeer goed fi guur, want bij de dames was het onze plaats- genoote mej. G. Groeneveld, lid dezer vereeni- ging, die den kortsten tijd in 100 M. hardloopen maakte, n.l. 13.5 sec., gevolgd door haar mede lid mej. B. van Twisk, die de tweede plaats bezette. In het verspringen m. a. wisten de dames leden R. v. Asselt, B. v. Twisk en G. Groene- veid de 1ste, resp. 2e' en 3e plaats te bezetten, terwijl eerstgenoemde zich in het nummer hoogspringen met aanloop op de tweede plaats aangewezen zag. (Verspringen 4.34 M., hoog springen van no. 1 was 1.40 M.). In de Duit sche driesprong waren het weder mej. R. v. Asselt en mej. B. v. Twisk, die no. 1, resp. no. 2 werden, de eerste met 10.25 M., terwijl mej. M. Bakker zoowel bij discuswerpen (24.92 M.) als bij kogelstooten (8.25 M.) no. 1 en bij speer werpen no. 2 werd. Ook de heerenleden der B. G. V. hebben goed werk geleverd; hieronder volgen de door hun bezette plaatsen: 100 M. hardloopen: F. Warlé no. 2; verspringen met aanloop: C. v. d. Klin kenberg no. 3; hoogspringen met aanloop: C. v. d. Klinkenberg (1.75 M.) no. 1; hinkstap sprong: C. v. d. Klinkenberg (13.30 M.) no. 1; polshoogspringen: W. Pronk (3.05 M.); discus werpen: A. v. Zadel (31.23 M.) no. 1 en W. Pronk no. 2; kogelstooten: W. Pronk (9.44 M.) en A. v. Zadel no. 3. Als resultaat van één-en-ander werd bij de dames onze B. G. V. nummero één met 58 pun ten! Bij de heeren bezette B. G. V. de tweede plaats en wel met 70.5 p. tegenover Concordia, die met 90 p. de eerste plaats verwierf. HOE VEROVER IK EEN ECHTGENOOT? De weg naar het hart van den man gaat door de lucht. Luitenant Bancu is de held van Roemenië. Hij oefent het beroep uit van vliegenier en overtreft al zijn collega's. Ettelijke records heeft hij op zijn naam. En vele dames pro- beeren op haar beurt dien naam op hun offi- cieele papieren te krijgen, anders gezegd: ze willen met hem trouwen. Want Bancu is een ongehuwd aviateur en om zoo te zeggen: vrij als een vogel in de lucht. Onder de solliciteerende jonge meisjes be vond zich ook mejuffrouw Esmiranda Polescu. Zij deed reeds vele maanden vergeefsehe pogin gen om de aandacht van den luitenant te trek ken, maar ze schoot niet erg op. Hij scheen haar niet eens te zien. Eens had zij hem hooren verkondigen, dat het record parachute-sprin gen voor vrouwen zoo belachelijk laag was. De vrouw, die dat verbeterde, moest wel een bijzonder mensch zijn, meende Bancu. Menbegrijpt, wat het gevolg van deze uit lating was. Mejuffrouw Polescu stak zich in vliegenierskleeding, bond een parachute op haar rug en nam bleek en bevend plaats achter haar aangebeden luitenant, die zelf zou sturen. Zoo dikwijls Bancu naar zijn metgezellin om keek (met een vragende blik om te weten te komen, of ze al hoog genoeg waren) schudde ze van neen en de luchtheld bleef zich dus steeds in stijgende lijn voortbewegen. Ten slotte begon Bancu zich te verbazen en einde lijk werd hij ongeduldig. Hij pakte de jonge fame beet en met de woorden „Spring dan toch, domme gans!" gooide hij haar over boord. Op deze wijze vestigde Esmiranda Polescu een nieuw record (schoon ze nog nooit eerder Eglise Wallonne. (Ned. Herv. Kerk) (Begynhof) Dimanche 14 aoüt. 10 h 30 Service preside par Mr. Ie pasteur P. Berthault, de la Haye. Collecte spéciale pour l'Eglise. L'Eglise est ouverte tous les jours de 10 h a 17 h. Ned. Herv. Kerk Bloemendaal. V.m. 10 uur, Ds. H. M. Sasse van Amsterdam. Overveen. V.m. 10 uur de heer K. Koopman. Ned. Herv. Kerk, Santpoort. V.m. 10 uur, Dr. Haentjens, Haarlem. Ned. Hervormde Evangelisatie te Santpoort. V.m. 10 uur, Jae. de Graaff, Amsterdam. Geref. Kerk te Bloemendaal. V.m. 10 uur en n.m. 5 uur Dr. G. Brillenburg Wurth, predikant te Delfshaven. Ned. Herv. Kerk in Hersteld Verband. V.m. 10 uur, Ds. P. A. E. Sillevis Smit. Heilig Avondmaal. De Vrije Katholieke Kerk, Popellaan, Kinheimpark. V.m. 10.30 uur, Gezongen H. Mis. had gesprongen) en langs dezen weg kreeg zij ook haar luitenant, in wier armen ze weer bijkwam, want ze was volkomen bewusteloos geweest, toen ze op de aarde arriveerde. DE MAN, DIE DE MENSCHHEID WILDE UITROEIEN. Dezer dagen overleed te Londen de chemi cus Reading, die gedurende zijn leven in een reuk van geheimzinnigheid had gestaan. Op een goeden dag was hij in Londen opgedoken, zonder dat men kon nagaan, van waar hij kwam. Men wist alleen, dat hij zeer welgesteld was en aandeelhouder in een chemische fabriek. Maar Reading verloor zijn vermogen en werd menschenschuw. Toen bovendien zijn vrouw overleed, werd hij zelfs menschenhater. Hij ver liet Engeland. Eenige jaren later keerde hij terug in gezelschap van een Indisehen bedien de. In een Londensche voorstad kocht hij zich een kleine villa, waar niemand toegang had. Weldra, werd er gemompeld, dat hij in zijn laboratorium bezig was met het maken van goud, ja, men beweerde zelfs, dat de goud- fabricage hem inderdaad gelukt was. In werkelijkheid was deze man krankzinnig en het slachtoffer van een idee fixe. Hij wilde een gifgas uitvinden, waardoor de menschheid kon worden uitgeroeid. Al zijn geld gebruikte hij voor zijn experimenten. Met koortsachtig ongeduld verlangde hij naar den dag, dat hij het onheilbrengende gas op de menschheid zou kunnen loslaten. Vóór hij echter tot uitvoering van zijn misdadige plannen kon komen, achter haalde hem het noodlot. Een retort, gevuld met het doodemde gas, brak en de uitvinder stierf onder onduldbaar lijden. Eerst den volgenden dag vond men zijn lijk. Uit het onderzoek bleek, dat de man gestikt was. Zijn laboratorium werd doorzocht en het werd duidelijk, dat hij met zijn uitvinding inderdaad groot onheil had kunnen stichten. DE IJDELE HONGERKUNSTENARES. Miss June kreeg niet uitbetaald. Te Londen werd een juffrouw in vitrine ver toond. Ze had zich bereid verklaard vier- en veertig dagen en nachten in een glazen kast door te brengen. Op de affiches stond zij vermeld ais Miss June, schoon ze in werkelijkheid Winifred Tomlinson heette. Aan haar ijdelheid heeft de jonge dame het te wijten, dat ze voor haar pres taties geen cent kreeg uitbetaald en dat ze zelfs wegens bedrog werd gearresteerd. Ze hield het werkelijk zeven dagen in haar kooi uit en trok veel publiek. lederen dag deed ze poeder en rouge op en hoewel ze overigens duidelijk teekenen van uitputting vertoonde, bleef haar gezicht tamelijk frisch. Van tijd tot tijd dronk ze wat sodawater. Dit was volgens het contract toegestaan. Op den morgen van den achtsten dag ver scheen haar manager en deelde haar mee, dat hij een plaatsvervangster voor had geëngageerd. Deze leek sprekend op haar en Winmfred zou dan een dag of drie rust kunnen nemen. Op dit voorstel ging ze met het grootste genoegfen is en drie maal vier en twintig uur werd Miss June II dus achter slot en grendel gezet en ze deed alsof ze wel wat vermoeid was, maar het toch erg prettig vond. Den vierden dag kwam Winnifred de echte weer terug en zag er zeer welvarend uit, zoo dat de impressario haar aanried zich zoo bleek mogelijk te schminken en hier en daar wat scha duw aan te brengen. Dit weigerde Miss June echter. Ze vond, dat ze er veel te aardig uitzag met het gevolg, dat het publiek, dat de hongerkunstenares aan schouwde, in minder dan geen tijd het bedrog had ontdekt. De politie werd er bij gehaald. De menschen, die een kaart hadden gekocht waarop ze iederen dag één keer mochten komen kijken verlangden hun geld terug en de arme hongerkunstenares werd in hechtenis genomen. De impressario bleek evenwel tijdig de stad te hebber, verlaten. In plaats van de haar beloofde tweehonderd pond kreeg juffrouw Tomlinson een plaats in het huis van bewaiing. MISKENDE FILMHELDEN. In de nabijheid van Londen kon dezer dagen op het laatste oogeniblik een verschrikkelijk ongeval verhinderd worden. Een baanwachter, die een drukke spoorbaan inspecteerde, be merkte, dat een drietal jongens plotseling op de baan verschenen en zich languit uitstrek ten dwars over de rails. De baanwachter ge raakte in een vreeselijke opwinding, want enkele minuten later zou een trein de plaats passeeren, waar de jongens lagen. Hij was echter nog een heel stuk van die plek verwij- ALBERT HEIJN R 478 derd. Hij herstelde zich zoo goed mogelijk van den schrik en liep zoo snel hij kon naar de jongens toe. Het gelukte hem, met een uiter ste krachtsinspanning, de jongens van de rails te sleuren en nauwelijks had hij ze in veilig heid gebracht, of de trein raasde voorbij. Toen de wachter de jongens vroeg, hoe ze op het waanzinnige denkbeeld waren gekomen, zich op de rails te leggen, vernam hij een wonderlijk verhaal. De drie jongens, die twaalf en dertien jaar oud waren, vertelden dat ze verslaafde bioscoopbezoekers waren. Een week terug had den ze een bijzonder opwindende film gezien, die een sensationeel hoogtepunt had. In die film zag men namelijk, hoe een jonge man zich op de rails legde, om zich door een snel trein te laten overrijden. De machinist had echter op het juiste oogenblik uitgekeken en den trein zoo handig geremd, dat die vlak voor den levensmoeden jongen man stilstond. Dit effect hadden de jongens nu in werke lijkheid willen bereiken. Zij wilden nagaan, of de machinist van den trein even handig zou zijn. De jongens werden voor den kinderrech ter gebracht en twee jaar onder politietoezicht gesteld. Speciaal werd hun verboden, gedurende deze twee jaar bioscopen te bezoeken, opdat ze niet weer op domme gedachtenzouden komen. (Buiten verantwoording der redactie.) Aan de Redactie van „Bloemendaals Weekblad", Bloemendaal. WERKVERSCHAFFING EN VOETPADEN. Mijnheeren, Is las in Uw laatste editie het verslag*, ovel de laatste raadszitting, waarbij een te maken nieuwe weg van het Brouwerskolkje naar den Zeeweg de eenige oplossing is gebleken om de Bloemendaalsche werkloozen arbeid te ver schaffen. Het staat er maar al te duidelijk in Uw verslag, dat de wethouder naar arbeid zoekt. Ik ben zoo vrij in dit verband even te wijzen op den erbarmelijk slechten toestand waarin sommige voetpaden te Bloemendaal zich be vinden. De verharde paden in het bosch zijn goed, maar de Brederodeweg, Mollaan, de Lage, Midden en Hooge Duin en Daalsche weg, om enkele voorbeelden te noemen, vragen dringend om verbetering. Er wordt in Bloemendaal zeer veel goed werk verricht speciaal voor het autorijdend publiek. Daar ik daar ook onder hoor, voel ik mg dank baar gestemd jegens onze vroede vaderen en was tot nog toe daarom te bescheiden om aan dacht te vragen voor de voetpaden. Maar nu ik leveren wij de BESTE; In orde maken wij de slechtste voor den minsten prijs. KERKPLEIN 12 TELEF. 22260. BLOEMENDAAL OPGERICHT 1828. Laat tijdens de vacantie Uw Matrassen, Kussens etc. repareeren en in orde brengen, Uw Stoelen en Fauteuils bekleeden enz, lees, dat de heeren niet weten waar ze werk vandaan moeten halen, wil ik niet nalaten op het prullige voetpaden-toestandje te wijzen. Ik heb zelf eenigen tijd geleden erdoor mijn voet verstuikt. Maanden was ik er mooi mede, daar er een inwendige verzwering door veroorzaakt was. Men is altijd geneigd dergelijke dingen aan eigen onhandigheid toe te schrijven, maar het blijkt mij dat er meer zulke gevallen voor komen bij menschen die evenals ik behoorlijk op hun beenen hebben leeren staan. Het komt mij dus voor, dat de gemeente, als ze werk zoekt, best eens kon bedenken, dat naast in teressant en duur groot werk hls het aanleggen van een nieuwen weg, er ook nog wel eenige charme ligt in eenvoudige onderhouds- en ver- beteringswerk, dat onmiddellijk practisch nut heeft voor den Bloemendaler. Misschien is U het wel met mij eens en breekt U eens een lans er voor bij de heeren die de werkverschaffing leiden in onze ge meente. Met dank voor Uw aandacht teekenen, hoogachtend, J. J. T. MARCUS, OBËRLAHNSTEIN Noot van de Redactie. Ook in Aerdenhout wordt geklaagd over de voetpaden; ze worden met glas en andere scherven belegd. Dit Is vooral voor kleine kin deren gevaarlijk; Jet is al veel beter dan vroe ger en wij verwachten van P! Werken een af doende verbetering. „Mammie, waarom regent het?" „Om alles te doen groeien kind; appels, peren, kersen, aardappelen, groenten, bloe men „Maar waarom regent het dan op de straten?"

Het Bloemendaalsch Weekblad | 1932 | | pagina 2