GEMEENTERAAD. »<«r w«v - T, Tetierodestr. 48, Haaiiem, Tel. 12947 KRUIDNOTEN iDVERTEERT IN DIT BI.AD! BEL OP 23588. Regenjassen Lippits 10 CENTS Falcon en Nicholson, bij Bruinooge A.van Baak W. C. BERGISCH RTEN SPORT. ti W* Ma'*»"5 c. age prijzen. Tegen zeer I. Hooren en bezorgen zonder prijsverhooging. Advertentiëns J. Groeneveld Gr. Groeneveld- J. Verkruysen Tandarts D. van den Berg Schoenmakerij TEL 22838 De Goede Autobanden-Centrale HET ADRES voor Haarlem en Omstreken leitiendaal. J. C. van Dijk. Dankbaar. te Heemstede. I endaal. C. Brussaard; 'd. Bloemendaal. )r. G. J. Heerlng lienst, Ds. H. J. Aerdenhout. uur, Ds. J. Leen* [aarlem. popellaan. fen Requiem-Mis. Vespers en Lof, m, Gesproken H. Mis. vloer is van hout, de wanden met Achter d)e woon- ,mte van 3.61 M. ;ed als de woon- loorstcen, aanrecht, zien. Terzijde ioopt eur voert naar een 60 M. bij 2.12 M. die gang wanden de opgaande trap die verdeeld is in leine vliering. De kinderen bestemd; breede dakkapel, twee openslaande schaffen, biedt deze ■een goede slaap» is de slaapkamer M., doch ook deze raampjes verlich- lotte nog een klein afonds zijn hier van triciteit, drie mach- zondheid en gemak, leeft waterspoeling, van warmte en ge- huisjes zijn stevig rd. Achter het huis- gebouwde schuurtje nen vloer gelegd en meter diepe tuin .en door een schut- zich ongestoord iri rmeien. De tuintjes een hekje in de af- een voetpad voor m s t b e e 1 d', maar orden als P. W. in ijk werk van dezen umeemster, de firma >n a.ü. Rijn, die clï iers voor dit bouw en onzer gemeente- •d. k h e i d der volks- itlioök van Vogelen- ns mede, begeeft u kleine Bskslaan, elenzangsche Duin- ombuigt langs den 3e eeuwsch landhuis. muur is een schuin lan d'3 voorzijde op >or zijmuurtjes is de jeld in drie hokken, kken staat open en portaaltje met half- >n bevloerd, dat m seft tot de vis-a-vis dsfcede! het portaaltje e;n met binnentreden; een hoogte van meter en twee-en- blijkt in nog twee Een bouwvallig don, waarvan het het andere 60 c.M. van het armelijk en en daar eenig licht stroomt het water ien vloer, om zich legen bij het hemel- zwarte aarde vóór idderbrc' maakt. De mgselpapler van de len; muizen zorgen nielingswerk, ratten den ouden, vervallen leze schuilplaats van krotten wonen nog geen zwervers of Ite, eerlijke werkers. >en gunstige plek en r een wiegje in dit adertje, wat zwakjes aar derde, nu vijf zich teeder over de 3 tilt voorzichtig het iar kindje, een snoes wonderen. Hoe zin- Met welk een aan- ver 't kleine wichtje, n zich ter rust be- ergebraclit naar het f menschen (het ge- e kleine ruimte als vader dan weer zijn sn het raampje open krijgen tijdens de en moeder weer vol cht voor de jongge* ïmborretje niet weg ige God die arme ste „kippenhokken" ietering uit. 'er vandaag als mor- an, dat Is zijn idee. Nieuw leven in een sluimerende commissie. Het dure onderwij's, gladde wegen en studiereizen. Avondvergaderingen, aardstralen en het ei van Columbus. Een uiterst kalme vergadering; een agenda van negentien punten, die in een paar uur afge werkt was in weerwil van een serie tydroovende verkiezingen voor de vaste commissiën. De heer Posthumus Mijjes werd beëedigd als raadslid. Hij werd door den voorzitter, Jhr. den Tex, verwelkomd en dankte daarvoor bij de rondvraag met een paar welgekozen woerden, waarin hij zijn beste krachten bij de behartiging der gemeentebelangen toezegde en de verzekering gaf, zfjn oordeel vrij van enghartige partij politiek te zullen houden. De benoemingen der vaste commissies gaven zoo goed als geen verrassingen. De aftredenden werden benoemd en er werd in de vacatures voor zien door de verkiezing van hen, die daarvoor billijkerwijs in aanmerking kwamen. Er was een uitzondering. We hebben hier een Commissie voor Sociale Belangen. Mogelijk, dat deze commissie binnenskamers veel en vrucht- dragenden arbeid levert, naar buiten laat zij weinig van zich. merken. De voorzitter deelde thans mede, dat ook het college van B. en W. het wel op prijs zou stellen, meer dan tot dus ver van de adviezen van deze commissie te mogen profiteeren, waartoe hij meende, dat een redelijke kans bestond, indien in de commissie, thans bestaande uit de heerén Noorman, Bolle- man en Van Riessen, een lid-werkgever be ncemd werd als vierde lid. De commissie zelf deed bij monde van den heer Noorman een mineurtoon hooren. Spr. er kende, dat men betrekkelijk weinig bijeen komt en geloofde, dat het meer aanbeveling verdien de, in plaats van de commissie uit te breiden deze een fatsoenlijke begrafenis te bezorgen en haar werkzaamheden over te dragen aan ae Commissie voor Publieke Werken. Maar de voor- Bitter wees er op, dat deze commissie in tal van zaken B. en W. niet kan adviseeren, daar deze buiten het gebied van haar bemoeiingen liggen, zoodat hij prijs bleef stellen op het behoud van de Commissie voor Sociale Belan gen en de heer Noorman gevoelig voor zooveel egards jegens een ietwat sluimerend coliege: trok zün voorstel tot opheffing in. waarna de raad mr. Enschedé als vierde lid benoemde. Het kleingoed, dat hierna volgde, heeft men in oris vorig nummer kunnen vinden. Het ver meldt. dat de voorzitter een woord van erkente lijkheid sprak aan het adres van den heer J. E. Post, die bij een ruiling van grond, welke ruil Voor hem blijkbaar nadeelig was, bewijs van ge- tneensehapsbesef heeft gegeven. De raad bracht er de, handen voor op elkaar. Zoo waren we al spoedig in de dubbele cijfers Wat de agendapunten betreft en eerst bij punt 17 kwam er wat debat over de hernieuwde vast stelling der retributieverordening inzake het voorbereidend hooger en middelbaar onderwijs en wel naar aanleiding van opmerkingen van den heer Quarles van Ufford. Deze toch betoogde, meermalen te hebben aangedrongen op bezuiniging bij het onderwijs, een bezuiniging, waarbij de rijksregeering in deze dagen het voorbeeld geeft. Thans handhaaft men ijskoud deze retributieregeling. Spr. ziet niet de noodzaak, waarom op een leerling, die f 40 betaalt nog eens f 480 moet worden bijge past. Destijds was het botertje tot den boctoi, toen kon men zich zulk een regeling permit- teeren. In dezen tijd moet een opleiding by het middelbaar of hooger onderwijs van hen, die daar ook door andere omstandigheden niet toe in staat worden gesteld, veel teleurstelling op leveren en deed men beter, een goed ambachts man te worden. Spr. zondert natuurlijk geniaal aangelegde jongelui hiervan uit, maar het is in dezen tyd niet meer doenlyk dat iedereen die zich zonder bijzonderen aanleg aanmeldt, op kos ten der gemeenschap moet worden opgeleid. Spr. stelt daarom voor, deze regeling te herzien. De heer Noorman wees er den heer Quarles op. dat, als men deze regeling met de Rijks regeling, die bijvoorbeeld te Velsen geldt, ver gelijkt, de eerste nog gunstig afsteekt. Ook de heer Schulz gaf dit te kennen. Als Haarlem de rijksregeling krygt. zal men nog meer te be talen krijgen. Echter, zoo meende de heer Schulz, had de heer Quarles beter zij-n critiek kunnen richten aan het adres van ingezetenen, die f 10.000 inkomen hebben en niettemin nog een toeslag krygen, want deze regeling is naar boven te ruim, naar beneden te bekrompen. Wethouder Bornwater zegt, op het onderwijs zooveel maar mogelijk is, te zullen bezuinigen. Doch als Bloemendaal als plaats van vestiging opgeld wil blijven doen. dan zal het onderwijs moeten worden gehandhaafd. Het zou overigens ontijdig zijn, thans wijzigingen in de regeling aan te brengen, aangezien Haarlem dat de rijks regeling gevraagd heeft, ze-lfs nog niet weet. waar het aan toe is. Na nog eenig debat, waarbij de heer Quarles uitroept, dat we met intellectueelen overkropt zitten en de heer Schulz. dat voor iederen student, arm of rijk toch ook subsidie wordt gegeven, neemt de raad de retributieregeling aan. De rondvraag gaf den heer Luden aanleiding op te merken, dat de wegen in Bloemendaal vrij glad zijn. Dat hoeft niet: Wij blijven hier bij het oude systeem. Het Rijk laat thans klinker wegen Ifeggen en die liggen er mooi bij. Bitumen- wegeri zijn zeker ook goed, maar ze hebben het nadeel, dat ze bij vocht te glad worden. Dit bezwaar is te ondervangen. Ze kunnen ruw ge maakt worden en vooral in Engeland is men op dit gebied al een heel eind gevorderd, zoo dat spr. er geen bezwaar tegen zou hebben, als de wethouder in persoon deze aangelegenheid eens ter plaatse zou kunnen bestudeeren. Wethouder Prinsenberg wees er op. dat klin kerwegen veel duurder zijn dan topecawegen. Daarom is spr. voor het behoud der tegenwoor dige constructie. Wat het ruw maken betreft, dit gebeurt. In het nieuwe gedeelte van Aer denhout, o.a. de Eikenlaan heeft men quenast door de topeca gemengd en spr. verwachtte hiervan het beoogde resultaat. Hoe staan we met architect Blaauw?, vroeg de heer Quarles. Nog in bespreking, luidde het antwoord. De heer Enschedé klaagde over het aanbren gen van prikkeldraad langs hekken te Aerden hout. De voorzitter beloofde, dat men hiertegen Bal waken. Voorts vroeg de heer Enschedé hoe het met de iepziekte in deze gemeente staat. Het antwoord was troosteloos: de ziekte neemt toe en de eenige remedie er tegen is: rooien en verbranden. Geplant worden iepen hier niet meer. De heer Cassee vroeg, de besprekingen met den heer Verbeek inzake diens bouwplannen op den hoek van het Kerkplein te bespoedigen, ook al vanwege de werkverruiming. De heer Schulz vroeg inlichtingen over het feit. dat leerlingen van de school voor U.L.O. dit jaar zelf hun boeken hebben moeten bekos tigen, zonder dat de ouders daarmede te voren op de hoogte waren gebracht. Het was een overgangsmaatregel, ant woordde de wethouder, in het midden latend wét voor overgang. Nog bracht de heer Schulz het geval ter sprake, dat eenigen tijd geleden een paar jongelui een ingezetene hebben trachten te in- timideeren door zich als politie-beambten voor te doen. Het feit, dat zij tot een staatkundige groepeering behoorden gaf aan het geval een lichtelijk politiek tintje. De voorzitter bracht het geval tot zijn ware proporties, nA een smake looze onhebbelijkheid terug en gaf de verzeke ring, dat de burgerij tegen dergelijke molestaties natuurlijk in bescherming zal worden genomen, Maar de heer Witteman kwam met zwaarder geschut. Zijn denkbeeld motiveerende met het feit. dat verschillende leden van den raad forens zijn, gaf hy in overweging, voortaan avond vergaderingen te houden. Thans staat menig raadslid voor het conflict, veroorzaakt door de botsing der plichten, die zoowel op een toege wijd raadslid rusten als op een consciëntieus burger en men heeft nu eenmaal maar één lichaam. De voorzitter bleek al weinig voor avondver gaderingen te gevoelen. Van ganscher harte hopen we, dat de raad den voorzitter in dezen volgt. Avondvergaderingen van gemeenteraden zijn geen pretjes. In het voormalig Schoten duurden ze destijds meermalen tot één uur. In Amsterdam wordt het zelden eindigen voor middernacht. Het secretariepersoneel is afwezig, zoodat eventueele inlichtingen hoogst bezwaar lijk staande de vergadering kunnen worden in gewonnen. De leden hebben er meestal een ver- moeienden dag op zitten. Neen, laat de raad zijn vreedzame beraadslagingen asjeblieft overdag houden; bovendien, hoe zullen onze vroeden de zorg, die de afdeeling Plantsoenen aan den tuin van De Nagtegaal besteedt, op de juiste waarde schatten als men bij nacht en ontij bijeen komt? En ten slotte kregen we een leerzame ver handeling onder leiding van de heeren De Les- trieux Hendrichs en Quarles van Ufford, over de befaamde electrische schokken in deze ge meente, gevolg, naar de meening dezer beide heeren, van aardstralen, die onhebbelijkheid hebben, op 't bekende stukje Bloemendaalsche weg argeloozen automobilisten schokken te be zorgen. Zooals men weet fungeert het wegdek als goede geleider der opgehoopte electriciteit. De heer Cassee imaakte een goede beurt, toen hy aan het einde van de gedachtenwisseling, waarin de schuldvraag, de verantwoordelijkheid bij schadelijke gevolgen, Amerikaansche ervarin- gen en statistische electriciteit behandeld waren, langs zijn neus weg vroeg: Als we dat gevaar lijke stukje wegdek eens lieten bestraten? De geest van het ei van Columbus waarde door de Raadzaal. VOETBAL. De uitslagen óer j.l. Zondag gespeelde wed- trijden om de 2de klas B zijn: B.F.C.—Edo 1 Spartaan—V.V.A. 22 D.O.S.—Blauw-Wit 1—6 T.O.G.—Velox 1—3 BloemendaalHercules 51 1 Na de zware nederlaag, die Edo vorige week op eigen terrein tegen D.O.S. leed-, kwam de 1 overwinning op B.F.C. in Bussum als een welkome verrassing. Het werd in het Bus- sumsche sportpark een strijd tusschen enthou siasme en techniek, waarin de laatste zege vierde. Spartaan en V.V.A. deelden zusterlijk de puntjes. Deze uitslag geeft vrijwel de sterkte verhouding tuschen beide ploegen weer. In de eerste helft was het doelpunten zóó moeieiijk, dat er niet gescoord werd. Later ging het makkelijker. Twee maal veroverde V.V.A. de leiding, maar evenzooveel këer liep de Spartaan den achterstand in. Er werd weinig fraai voethal vertoond, echter vergoede de spanning veel. Na het fraaie resultaat tegen Edo, viel D.O.S. tegen Blauw-Wit geweldig tegen; vooral de verdediging faalde volkomen. Voor de rust ging het nog. Toen konden de bezoe kers slechts twee doelpunten maken, waar tegenover de gastheeren er één wisten te stel len. In de tweede helft was het met de Utrech tenaren afgeloopen: nog vier maal werd de D.O.S. keeper gepasseerd'. T.O.G. kon tegen Velox de nederlaag niet ontkomen, hoe energiek de Amsterdammers zich ook verdedigden, zóó energiek zelfs, dat de stand vijf minuten voor het einde nog 2-1 was. Toen maakte v.-ó. Ham aan alle onzekerheid een einde. Erg overtuigend was overigens Velox optreden niet. Misschien, dat het destruc tieve spel van T.O.G. hier niet vreemd aan is. Verblydend was de wijze, waarop Bloemen daal zich na de Utrechtsche débacle rehabili- terde. Wel is waar verscheen Hercules lang niet op z'n sterkst, (o.a. ontbraken de heide Buitenwegs op het appèl) terwijl een der beste voorwaartsen, de Zeeuw Jr. al spoedig na het begin uit moesten vallen. Gelukkig wisten onze spelers van deze han dicap te profiteeren. Men ziet dikwijls, dat juist een gebroken elftal succes weet te beha len, omdat de tegenpartij de zaak te licht op vat. Met half-time was de uitslag nog open, Het, stond 21 en de gasten hadden behoorlijk party gegeven. Na ongeveer tien minuten spe len benutte van Gelder onberispelijk -jen through-pass, terwijl Kammeijer later een zwak moment in de blauw-witte verdediging Keurig uitbuitte. Toen kreeg de rechtsbuiten Wijhe kans om langs onze defensie te komen, en Huisman met een tam schot in den hoek te passeeren. Na de thee hield Hercules nog eenigen tijd stand, maar het volkomen falen harer midden linie luidde een onafwendbare Bloemendaal overwinning in. Eerst scoorde de Bock na actief werk, dan plaatste van Gelder met een schot via den staander langs den moedig spe lenden Pino, en ten slotte was het weer de Bock, die een fraai doelpunt maakte. Hercules speelde, zooals gezegd, zeer zwak, en kan den steun der gebrs. Buitenweg nog niet ontberen. Bij Bloemendaal was keeper Huisman vóór de rust uitstekend op dreef. Later kreeg hij het zóó makkelijk, dat er geen Bijzondere talenten voor noodig waren, doel punten te voorkomen. Ons backstel had veel goede momenten, maar veroorloofde zich vrijheden, welke door een actievere voorhoede zeker afgesraft zou den zijn. De heeren moeten den hal niet te lang hij zich houden. Ten spoedigste wegstrap- pen, zonder het plaatsen te verwaarloozen zij het parool! In de middenlinie bleek Immer zich volko men hersteld te hebben. Zijn plaatsen was zeer goed, terwijl hij met de aanvallen achter de voorhoede optrok. Beijk speelde een prima partij De debutant de Wilde was lang niet onvol doende maar ga zich vooral niet aan „pinge len" te buiten. In de voorhoede was van Leuven ditmaal niet gelukkig met voorzetten. Leemhuis kan op een goeden wedstrijd terugzien, van Gelder en de Bock deden wat van hun verwacht werd, en Kammeijer bracht door zijn snelle rennen de noodige verwarring in de Utrechtsche ver dediging te weeg. De door hem gescoorde bal was een beauty. A.s. Zondag wordt gespeeld: T.O.G.Bloemendaal VeloxDe Spartaan. V.V.A.D.O.S. Blauw-Wit—B.F.C. EdoHercules. Pakt Bloemendaal even energiek aan als 1.1 Zondag, dan komt ten minste één punt binnen, hoewel we op de Amsterdamsche terreinen in den regel mager oogsten. Het elftal is als volgt opgesteld: Huisman Jonkergouw J. Kohier Immer Beyk de Wilde Kammeijer de Bock v. Gelder Leemhuis van Leuven Velox geven we kans op de derde overwin ning in successie, al zal de krachtige Spartaan verdediging zich wel doen gelden. WA kan de dupe worden van een zich herstellend DOS, terwijl we Blauw-Wit veel kans geven tegen B.F.C. EdoHercules lijkt een walk-over voor de rood-zwarten, tenminste als de firma Buiten weg niet aanwezig is in de Hercules gelederen, Is dit wel het geval, dan zullen de Edo'ers nog uit moeten kijken, want Daaf en Wout zijn voetbalrotten van de echte soort, die in staat zijn, een schijnbaar verioren wedstrijd uit het vuur te slepen. Van onze lagere elftallen speelt; Schoten 2Bloemendaal 2 Bloemendaal veteranen—Kennemers 3 HeemstedeBloemendaal 3 Bloemendaal 4Brederode 2 D.C.O. 3Bloemendaal 5 Bloemendaal 6Swastika 3 Junioren: H.F.C. aBloemendaal a Bloemendaal b—Ripperda Haariem cBloemendaal c De beker voor het kampioenschap van Vei-1 sen is door strafworpen gewonnen door Sport Vereent n. Alle 4 vereenigingen kwamen met een gelijk aantal punten (3) aan de eindstreep, zoodat tot strafworpen werd besloten. De heer W. van Lohuizen, competitie-leider van den H.K.B. reikte den wisselbeker aan óptj aan voerder van S.V. H uit en zeide o.m„ dat mét zoo'n groot aantal vereenigingen in een betrek kelijk klein gebied als Velsen, de onderlinge sportiviteit toch niet in het gedrang komt, wat het Bondsbestuur ten zeerste op prijs stelde. De korfbalsport is in deze streek dan ook wel vooruitgegaan. Nu het spelpeil ook nog, eerst de kwantiteit, nu de kwaliteit, zoodat we nog eens een 2e klasser in ons midden krijgen met welke afdeeling wij voorloopig al tevre- I den zouden zijn. I 10 u. 10 u 10 u. 2 u. 2 u. 2 u. 10 u. 10 u. 12 u. KORFBAL. Sport Vereent heeft niet veel genoegen van haar eersten wedstrijd gehad. Met groote cijfers werd verloren (7-0). al was 't dan in Amsterdam tegen den vermoedelijken kampioen van haar afdeeling. De heeren van de thuisclub waren wel veel sterker dan die der gasten en drukten die meerderheid 'met goede doelpunten uit. Hoewel de eerste slag wel een daalder waard is, behoeft deze nederlaag den Bloemendalers niet hun zelfvertrouwen te doen verlTezen, daar dergelijke hooge scores van Amsterdam sche 12-tallen geheel niet tot de zeldzaamheden behooren. De hoofdstad van ons land is nog altijd de bakermat van korfbal, waar ze het spel door het zien van vele goede wedstrijden uitstekend onder de knie hebben. S. V. zal goed doen haar aanval op hooger peil te brengen. Zeer vlugge, open en afwisse lende aanvallen kunnen alleen succes hebben tegen ploegen als Kattenburg c.s. S.V. II verloor van S.S.H. I met 05 De IJmuidenaren bezitten een sterke ploeg, reads een paar jaren rijp voor den N.K.B., waarin zij echter niet wensehen te spelen. Eenige zwakkg, plekken uit de reserves zullen wel worden ver vangen, daar anders succes moeilijk zal zijn in de le klasse N.K.B., waarin het spelpeil in den loop óer jaren wel is vooruitgegaan. S.V. IV wist Animo III er onder te houden en won met 32. A.s. Zondag ontvangt S.V de Haarlemsche club Animo, uit het Heemsteedsche sportpark. Twee ploegen, die reeds menigen wedstrijd tegen elkaar hebben gespeeld en van wie dan de een, dan de ander met de overwinning ging strijken. S.V. behoort echter dezen thuiswedstrijd te winnen, daar ze in eigen omgeving op haar groot terrein wel het beste spel kan ont plooien en moet trachten punten te verza melen. En wij hebben genoeg vertrouwen in de ploeg om die gedachten van ons in daden om te zetten. De reserves van beide vereenigingen ontmoe ten elkaar om 2 uur in Heemstede. Verleden jaar stond Animo II bijna of geheel onderaan, terwijl S.V. n slechts 1 punt verschilde met den kampioen. Of deze situatie nog zoo is, weten wij niet en wachten dus maar even af zonder voor spelling. Sport Vereent IH ontvangt Ons Genoegen 2 en zal daaraan hare handen wel vol hebben. Toch geven wy de thuisclub hier een goede kans de beide punten in de wacht te sleepen. «U lm. als mijn hond eens Uw neus had!.., (Marius) Den 30sten Sep- J' tember hopen myn geliefde Ouders en DIETZ, den dag te herdenKen, f waarop ze voor 30 7 jaren in den echt T werden verbonden. Jf Dat zij nog lang ge- t. spaard moge blijven. Gr. GROENEVELD M en Verloofde. 7 Receptie thuis van 810 uur n.m., Vy- verweg 33, Bloemen daal. Van Vladeracken. (dipl. K. N. T. V.) heeft hare piano-, theorie- en ensemblelessen, ook in Bl.daal, Overv., Aerd.- Bentv. HERVAT. SPAARNELAAN 40. Tel. 13345. IS a OCT. WEER TE CONSULTEEREN. IIBailiaHBIBIB Het oudste adres in Bet Kleverpark is waar net en sterk werk wordt geleverd, hetzy ge lijmd, gepend of genaaid. PRIJZEN BILLIJK. Wouwermanstraat 37. Roosveldstraat IA. ■BBBBBtUBBHBBI Te huur gevr. voor 2 pers. KLEIN HUIS of sa menwoning met gegoede fam. Brieven nr. 73 Bu reau Blad. Nette ongeh. WERK STER, de M., W., D. en Z. vrij zijnde, zag die gaarne bezet. Br. No. 74 Wen- sing's Adv. Bur. Haarlem. Voor echtpaar of 2 da mes een SUITE met serre en Pension aangeboden. Ook mooie zit-slaapka- mers. Brieven onder no. 75 aan het Bijkantoor van dit blad. WIE HEEFT voor 'n arm gezin een kachel, liefst 1 waarin alles gestookt kan worden. Zoo noodig tegen kleine vergoeding. Brieven onder no. 79 aan het Bij kantoor van dit blad. TE HUUR gem.- of on- gem. slaapkamers a f2.50 of f 3 per week. Bloemen- daalscheweg 48, Bloemen daal. Twee studeerende jonge lui (20 jaar) willen BOKS CLUB oprichten. Brieven no. 32 Bureau Blad. VERMIST cypersch poesje sinds 18 September. Verzoeke be leefd terug te bezorgen „Rewo", Kleverparkweg 6. Net persoon zoekt langs dezen weg kemiism. m. besch. meisje of weduwe. Leeft, tot 45 jr. Brieven liefst met foto onder No. 77 Bijk. BI. Weekblad. Mevr. TERPOORTEN, ber. planeetk., dag v. 2—10 uur te spreken. Van ouds bekend. Sophiastr. 19, H'lem. Bloemendaal Pension. Aan 1 of 2 pers. volledig deg. pens, aangeb. Bill, prijs. Bl.weg., omg. post kantoor. Br. no. 78 Bijk. BI. Weekblad. Gevraagd te Bloemendaal en omg. ZIT-SLAAPKA- MER. Brieven met prys- opgave, Bloemend. Week blad. GEMEUB. APARTEM. te huur, m. o. z. pension, in vrijst. villa omtrek Duin en Daal. Br. lett. M Boekh. A. Vernout, Bloe- mend.weg 53. GENAAIDE ZOLEN en GELIJMDE ZOLEN loopen licht en prettig. „Goed repareeren houdt uw schoenen in eere". gedipl. schoenmaker, Maat en Reparatie. Billijke prijzen. Verbindingsweg 29, BLOEMENDAAL TAXI STANDPLAATS 0VERVEEN Militairenweg h. Bloemendaalscheweg BINNEN HET HEK. Vanaf 1 October het tarief. TELEFOON 23588. Alleen: Haarlem - Kinderhuisvest 43 - Tel. 13039 Op het gebied van COKSETTEN, BUIKBANDEN, BREUK BANDEN en ELASTIEKEN KOUSEN NAAR MAAT lg Bandagist, NIEUWE GRACHT 33, tnsschen Kruisstraat en Nassanpleiiv HAARLEM, TELEFOON 11288,

Het Bloemendaalsch Weekblad | 1933 | | pagina 5