NIEUWJAARSWENSCHEN Firma Ant Cassée Zn. De Graaffs Wijnhandel BURGERLIJKE SI» INGEZONDEN STUKKEN HuttigeKerstgescheikn. Haardfauteuils vanaf f 14.- I.16.1 ODER NAAIMACHINES J GËYLVOET, Doelslraat 37 - Haarlem - Tel. 1351 v.ti. J. H. KRUL Jr. GEMEENTERAAD. FLINKE Zie Etalage. KEUS! Zie Etalage. Schoorsteenvegers BBerft 18'™ fatal, M131 'Speciaal adres voor oude be legen Bordeaux, Bourgogne-, Port- en Sherry Wijnen. Champagne, Pol Roger Cie. te Epernay. AGENDA. PRIMA BRANDSTOFFEN PRIMA BEDIENING N.V. STEENKOLENHANDEL TEL. 23517-14108 OVERVEEN het Christen kindje. Veelstemmige liederen van Bach en Handel, afgewisseld dooi* oud duitsche kerstliederen, begeleid door viool en pianomuziek geven wijding aan deze 'tafe- reelen. Decors, costumes en lichteffecten ver- hoogen de onwezenlijkheid en onwerkelijkheid, die alles omhult. Dat de acteurs slechts trek poppen zjjn met hoekige gebaren en onzekeren gang, dat de stemmen der mannen zwaar en vol, niet overeenkomen met de dwerggestal ten, dat de gezichten bij elke gemoedsaan doening steeds dezelfde starre uitdrukking behouden, wie, die dit deerde, waar zóó de aandacht gevangen gehouden werd door fijn kleurspel, de tot het laatst vastgehouden stemming, het spel der gebaren, dansen, geestige samenspraken en de treffende schoon heid der uit hout gesneden, poppenkoppen Het kerstsprookje is uit, maar de jonge toe schouwers zullen steeds de herinnering bewaren aan iets heel fijns en teeders, dat hun j.l. Zater dagmiddag in het Jeugdhuis geschonken werd. NEDERLANDSCHE VEREENIGING VOOR DEN VOLKSZANG. Gaarne voldoen wij aan het verzoek van het Bestuur van de Afd. Bloemendaal van hooger- genoemde vereeniging om de aandacht, te ves tigen op de Kerstavond, welke gehouden wordt a.s. Woensdag 27 December te 8 uur in het Jeugdhuis aan de Donkerelaan. Onder leiding van den heer P. de Nobel zijn eenige zeer oude Hollandsche Kerstliederen in gestudeerd, terwijl ook de meer bekendis liederen nog eens duchtig onder handen genomen zijn. Mevrouw FokkerKessler heeft zich bereid verklaard dezen avond op te luisteren met eenige oude Hollandsche en Duitsche Kerstliederen. Tevens zal zij een Kerstverhaal voordragen. Wij hepen, dat velen dezen avond in het Jeugdhuis zullen bijwonen. In den Heer de No bel heeft de Afd. Bloemendaal leen uitstekend leider gevonden, wien geen moeite te veel is, om het peil steeds op te voeren. Er is een schat van liederen voor het geheele jaar en het is jammer, dat er nog niet meer belangstelling be staat voor het streven van de Vereeniging voor den Volkszang'. Wij verwachten, dat deze avond er veel toe zal bijdragen, dat de Vereeniging vele leden zal winnen, omdat mooi en beschaafd zingen een genot is dat voor ieder weggelegd is. BLOEMENDAAL'S TOONEEL. „OP AFBETALING". Zaterdagavond voerde het Bloemendaal's Too- neei dit onderhoudende stuk op. Het is een verblijdend verschijnsel, dat het Bloemendaal's Tooneel deze opvoering tot een zeer geslaagde maakte. Het karakter van het stuk, hoewel luch tig, stelde hooge eischen aan de opvoerenden, die zich op uitmuntende wijze van hun taak kwe ten. Bravo 1 Bloemendaal's Tooneel. Iets goeds brengen is een aansporing om op dien weg voort te gaan. „The Jolly Jokers" verzorgden het mu zikale gedeelte op de van hen te verwachten wijze, dat was dus in orde. Een gezellige avond, die Bloemendaal's Tooneel naar wij hopen veel nieuwe leden en donateurs gebracht zal hebben. KERKELIJK NIEUWS. Te laat om nog in ons vorig nummer opgeno men te kunnen worden, bereikte ons de mede- deeling. dat Prof. Dr. G. A. van den Berg van Eysinga op Donderdag' 18 Januari en 15 Febr. 1934 een reeks voordrachten zal houden over de vraag ,.Wat is de Bijbel?" Deze voordrachten, welke gratis toegankelijk zijn, worden gehouden in het kerkgebouw der Ned. Herv. Gemeente te Santpoort. Men doet goed deze data thans needs op de agenda 1934 te vermelden. DIENST MET ZANG OP 1STE KERSTDAG. In de Geref. Kerk a. d. Vijverweg zal op le Kerstdag van 45 uur een dienst met zang gehouden worden. Deze dienst wordt opgeluis terd door declamatie en koorzang. HET KERSTFEEST IN DEN PROTESTANTENBOND. Woensdagavond j.l. waren de catechisanten van den Protestantenbond, met ouders en ge- noodigden in bun Kerkgebouw op den Potgie- terweg samengekomen om het Kerstfeest te vieren. Een mooie Kerstboom was in de met hulst versierde kerk geplaatst. Voor en na het Kerstverhaal, dat Ds. Faber vertelde, werden eenige liederen gezongen, waarna mevr. Huy- nink—van 't- Veer een Kerstvertelling hield, opnieuw gevolgd door zang. Met een prettige herinnering aan den mooien avond keerden allen huiswaarts. PaR LAGERKWIST. In ons vorig nummer publiceerden wij „Zangen van het Hart". Door eene vergissing onzerzijds is de naam van den schrijver Par Lagerkwisl, een Zwlaed, weggevallen. Deze gecichten zijn in het Hollandsch overgebracht door Mevrouw M. J. MolanusStamperius. De fout zij hiermede her steld. KERSTPOTTEN. Allerwege ziet men weder de Kersbpotten van het Leger des Hells. Als dit nummer verschijnt heeft ieder nog gelegenheid zijne gave te of feren. Laat ieder het mooie werk van het Dager des Heiis naar vermogen steunen! 'n BEETJE „AUTARCHIE" GEWENSCHT Het stemt niet gemoedelijk en maakt even min gerust, dat breuken van tandwielen in de motor van de Zilvermeeuw twee keer voorkwa men en daarop de Amerikaansche fabriek wist te vertellen van toevallige omstandigheden als oorzaak daarvan bij welke gelegenheid weer een tandwiel werd gezonden dat brak. Alles voor een recordvlucht van Nederlanders naar Indië. Verdient bet ook overweging te Haarlem, b.v. tn verbinding met de M.T.S. en Conrad Stork een eigen vliegtuigan-motorenfaariek n te richten Zoo goed als onze Hoogovens het buitenland' bedienen met ijzer, zouden met aanmaak en levering van soliede vliegtuig motoren op den duur zaken zijn te doen. Voor eigen motoren zouden onze deskundigen dan althans met den neus op de aanmaak kunnen zitten. OPENING NIEUWE ZAKEN. Onder verwijzing naar achterstaande advertentie, vestigen wij er gaarne de aan dacht onzer lezers op, dat de heer J. G. Bousema aan den Bloemendaalscheweg 42, boven de kolenhandel van den heer A. de Graaf, een Atelier geopend heeft voor het herstellen en ma ken van schilderijlijsten en encadrementen. Aan dit atelier is tevens verbonden 'n inrichting voor het repareei'en van antieke- en modterne gebruiks voorwerpen, als kap- en sierdoozen, broches, zilveren standaartjes en dergelijken, zoomede voor het herstellen en opnieuw bespannen van antieke prenten, het verdoeken van schilderijen, nevens het onzichtbaar lijmen van gebroken kunstaardewerk, antieke vazen en dergelijke kunstvoorwerpen. De heer Bousema is een ge schoold vakman, die op verschillende ateliers hleeft gewerkt. Het wil ens voorkomen, dat er in onze gemeente behoefte aan een atelier van dezen aard bestaat. KERSTETALAGES. Het is moeilijk een algemeen overzicht te geven van de diverse etalages onzer adverteer ders, omdat de meeste etalages nog niet ge reed zijn; het is trouwens niet altijd een ver melding waard, wie volstaat met een rood licht en een hulsttak kan moeilijk van een speciale kerstetalage spreken. Toch meenen we een uitzondering te mogen maken voor enkele zaken die inderdaad nu reeds iets aparts te zien geven. We noemen o.a. de etalages van Jan van Es' Vleeschwarenbedrijf en Bloemen magazijn De Dahlia, beiden aan den Verbin dingsweg; Vischandel J. Balm Zn, Maison Denijs, beiden aan den Bloemendaalscheweg. We onthouden ons van eenig commentaar, de lezers van ons blad werden vriendelijk uitge- uoodigd zelf eens een kijkje te gaan nemen; het is inderdaad de moeite waard; wie een rondgang doet door onze gemeente en ook in het Kleverpark zal van z'n tocht geen spijt hebben. VICTORIA WATER. Evenals vorige jaren wordt door de Victoria- Bron, de bekende Nederiaudsche Maatschappij, die het zuivere, natuurlijk koolzuurhoudende Bronwater, het Victoria-Water, in den handel brengt, voor het jaar 1934 wieder een practische Weekkalender uitgegeven. De uitstekend uitgevoerde kalender, welke on getwijfeld in elk huisgezin gaarne zal worden geplaatst, wordt zoolang de voorraad strekt, cp aanvrage aan de N.V. Victoria-Bron, Singel 512 te Amsterdam, gratis toegezonden. HET HANDELSREGISTER EN KAPITAAL- REDUCTIE. De Ingeschrevenen in het Handelsregister worden erop attent gemaakt, dat zij verstandig doen de wijziging in het handelskapitaal hunner zaak op te geven vóór 29 December a.s. De jaarlijksche bijdrage 1934 toch wordt vast gesteld naar het op 1 Januari 1934 bij het Han delsregister opgegeven kapitaal. Is dus dcor de tijdsomstandigheden prijsdaling der goederen, inkrimping bedrijf het handelskapitaal ver minderd sedert de laatste opgave, dan dient hiervan opgave op een bepaald formulier te ge schieden, waarna aan de hand van de in de wet voorkomende retributie-schaal de jaarlijk sche bijdrage al of niet verminderd wordt. De kantoren van het Handelsregister, gevestigd Nassauplein 6, zijn geopend van 912 en 24 's Zaterdags van 9 -12. Het is U bekend, dat deze kap'itaalsopgaven niet voor het publiek ter inzage zijn. UIT HET POLITIERAPPORT. Zaterdag j.l. had op den Zandvoortschenweg to Aerdenhout een aanrijding plaats tusschen een auto en een fietsrijdster die den weg nabij den Viersprong overstekende, er geen rekening mee hield, dat bedoelde auto den voorrang verleend moest worden. De juffrouw werd licht aan het hoofd gewond, het rijwiel beschadigd. Maandagmorgen ten tien ure raakten op den Bloemendaalscheweg. ter hoogte van den Ter Hoffsteedeweg, twee auto's en een bak kerswagen in den knoop, waarbij de gladheid van den weg hun parten speelde, met het on gelukkig gevolg, dat de bestuurder van den bakkerswagen werd aangereden waardoor diens linkerbeen (waarschijnlijk) gekneusd m m Ondergetekende wenscht zich tot wederopzegging te doen inschrijven als abonné van „HET BLOEMENDAALSCH WEEKBLAD" (Algemeen Weekblad voor Kennemerland en Het Kleverpark) tegen f 1.— per kalender-halfjaar De tot 1 Jan. '34 verschijnende nummers worden dan gratis per post toe- 2 gestunrd. Naam: Woonplaats: R (A.'t u b. duidelijk invullen.) i Administratie Bloemendaalsch Weekblad, Ged. Oude Gracht 63, Haarlem. ia Postgiro: 191387. werd. Nadat Dr. Imminek de eerste genees kundige hulp verleend had, werd de man per politieauto naar huis gebracht. Door het inslaan van den vlam van een gasfornuis ontstond Dinsdag in een villa op den Westeriaan een begin van brand, die zich aanvankelijk ernstig liet aanzien. Een glazen- wasscher, die in de nabijheid werkzaam was, gelukte het echter den brand met eenige emmers water te blusschen. GEVONDEN VOORWERPEN. BLOEMENDAAL. Gevonden en terug te bekomen bij: L. Pou- wer, Lage Duin en Daalscheweg 1, Bloemen daal, een ceintuur en een schroevendraaier; v. d. Vlugt, Noordlaan 2, Bloemendaal, een pas ser; Reinalde, Dr. Bakkerlaan 41, Bloemen daal, een huissleutel merk „Taboe"; C. J. Dollé, Eikstraat 33, Haarlem, een gouden man chetknoop; Hultzer, Schulpweg 3, Aerdenhout, een poes; R. Vos, Schouwtjeslaan 10, Haarlem, een vulpen; de Clercq, van Haemstedelaan 17, Aerdenhout, een zilveren dameshorloge; S. Kamphuis, Prins Hendriklaan 132, Overveen, een paar wollen handschoenen; A. J. Mes, Ramplaan 105, Haarlem, een Ibruine hond; J. Noorman, Bredarodeweg 23, Bloemendaal, een gouden dames armbandhorloge; Cerfontaine, Prins Hendriklaan 107, Overveen, een paar schaatsen; Kennel Fauna Haarlem, een poes; J. Opdam. Bloemendaalscheweg 66a, een paar schaatsen; Siewerts van Reezema, Mesdag laan 2, Bloemendaal, een gouden trouwring; aan den politiepost te Aerdenhout, een 40-tal ledige zakken; een handschoen; een zwart zijden reticule; aan het buerau van politie te Overveen, een tasch; een ijsmuts; een paar kindernandschoentjeseen klut; een dames- nappa-handschoen; een contactsleuteltje; een handschoeneen rijwielbelastingmerk. GEMEENTE BLOEMENDAAL. INGEKOMEN PERSONEN. Opgave van 1421 Dec. Mr. C. T. Berlb'ng, Zandvoorterweg 37, Aer denhout; J. Ph. Bruinewold Riedel Prins Mau- ritslaan 101, Overveen; Z. d' Aneona, Prins Mauritslaan 109, Overveen; F. K. Riedel, Houtvaartkade 40, Aerdenhout; J. A. Hune- man, Verbindingsweg 8, Bloemendaal; H. Kerkdijk, Leidschevaart 92, Vogelenzang. GEMEENTE BLOEMENDAAL. Opgave van 1421 Dec. Geboorten: I. KragtKoster, d.; A. C. den Tex, geb. Baronesse Bentinck, d.; T. Steinz Reuvecamn, d.; M. C. Menetvan der Voorde, d.; U. Th. C. Wilde—Roes, d.; P. C. Spaarder manMensert, z. Ondertrouwd: J. B. A. Janus en Ph. C. J. Reusch. Getrouwd: P. N. van Hemert en A. van Ee; H. B. Boekhout en M. M. Rombaut; J. P. O. Mens en A. Heijstek; J. Pels en G. Hijestek. Overleden: A. M. F. van Velsen, 72 jaar; G. A. J. C. van Engels, 73 jaar, overleden te Velp, gem. Rheden, echtgenoote van G. A. Eckhardt; M. W. C. Wolters, 18 jaar. (Buiten verantwoordelijkheid der Redactie). Aan de Redactie van „Het Bloemendaalsch Weekblad". Geachte Redactie, Naar aanleiding' van het laatste deel van het ingezonden stuk van den beer C. F. Nupoort. verzoek ik u het volgende in uw blad als anfc- woprc.' daarop te willen plaatsen. De personen, door den heer Nupoort bedoeld, behooren niet tot de werkverschaffing'. Dia loo- nen In de werkverschaffing zijn voor ongehuw- den f 13.voor gehuwden, f 22.en f 0.75 voor leder kind tot een maximum van 6 kinderen. Dat dit niet te veel is ben ik geheel met den heer Nupoort eens, en, als hij geregeld de raads- verslagen leest, kan genoemde heer weten, dat 'de S.D. zich steeds, en krachtig tegen verlaging hebben verzet, ook bij de behandeling van de laatste begrooting, toen een doel van mijn be toog bij de algemeens beschouwingen juist inging tegen het drijven van de H.H. Quarles van Uf ford e.a. naar verlaging van de loonen in de werkverschaffing. Terwijl bij de betreffende post, opnieuw, en niet zonder succes, door onderge- teekende gepleit werd voor het behoud van ge noemde post op het zelfde bedrag als verleden jaar (met 87 aangenomen). Het is dan ook niet vriendelijk van den heer Nupoort. om, na het lezen van het raadsverslag te zegggn, dat de Scc. Dem. beweren voor de be iangen van de arbeiders cp de bres te staan, of is dit misschien een drukfout, en moest er staan bewezen Nu iets over de groep, die blijkbaar den heer Nupoort op het oog heeft. Naast de menschen, die in de werkverschaffing te werk gesteld wor den. is er in onze gemeente ook nog een groep jeudige werkeloozen, die, doordat er nog gezhis- inkomsten zijn, niet te werk gesteld' kunnen worden. Nu is het, ook volgens het gemeentebestuur, funest, diergelijke jonge menschen week in week uit, maand in maand uit, leeg te laten lcopen. Niet alleen, dat dit hen moet demoraliseeren, maaf bovendien vetrleerèn zij voer een groot 'deel hun vak, zoodat. als de crisis geëindigd is ze onbruikbaar zouden zijn geworden. Vóór déze groep nu heeft de gemeente de gelegenheid ge pend, om zich in hun vak te bekwamen in de gemeentelijke werkplaatsen aan het begin van den Zeeweg. Ze krijgen hiervoor natuurlijk geen loon, zoodat van een &1 of niet rechtvaardig loon, niet gesproken kan worden. Om dit onderhouden en aanleeren van het vak aan te moedigen, geeft de gemeente den betrok kenen een zakgeld van f 2.50. Wat hierin af keurenswaardig is, is mij niet duidelijk: inte- 5'4 9: 5*4 5*4 5*4 5*4 5*4 V ïif 5*4 ge, 4'4 5*4 5*4 5*4 In ons nummer van 29 December a.s. stellen wij ieder in de gelegenheid vrienden, bekenden en zakenrelaties een Gelukkig 1934 te wenschen, tegen een tarief van 8 cent per regel, met een minimum van 4 regels UITSLUITEND BIJ VOORUITBETALING. Gelegenheid tot aanbieding bestaat TOT UITERLIJK WOENSDAG 27 DECEMBER 3 uur namiddags aan onze kantoren. 5*4 5*4 V 54 wv w 5*4 5*4 5*4 W 5*45*45*45*45*45*45*45*45*45*45*45*45*45*45*45*45*45*45*45*45*45*45*45*45*45*45*45*45*45*45*4 gendeel, meen ik, dat dit moet worden toege juicht. Wanneer deze regeling nu misbruikt wordt, om deze menschen gewoon in de werk verschaffing te werk te stellen, dan moet d'aar natuurlijk tegen worden opgekomen; maar, dan deed de heer Nupoort beter, zich tot B. en W. te wenden of, indien dit geen voldoende resultaat heeft, tot de leden van d'en raad. Tot op treden hebben mij geen bepaalde klachten van dien aard bereikt. U, gachte redactie dankend voor de verleende plaatsruimte. t C. SCHULZ. Lid v. d. raad. (Verkort verslag.) De Gemeenteraad vergaderde gisteren on der presidium van den Burgemeester Jhr. Mr. C. J. A. den Tex. Afwezig de heeren Witteman en Posthumus Meijers. Punt, 1. Ingekomen stukken. Bij de ingekomen stukken is een verzoek van J, Backhuys om de parkeerterreintjes bij het strand voor 1931 ad f 2000 te mogen pachten en zijn garage te laten staan. B. en W. preadviseeren afwijzend. Aangenomen. Punt 2. Algemeene Politieverordening. Behandeld wordt: De gewijzigde algemeene poHtie-vererdening. Aangenomen. Punt 3. Kasgeld leeniug. B. en W. stellen den Raad voor een kasgeló- leening aan te gaan van f 300.000 tegen een rente van niet meer dan 1 pCt. boven het promesse-disconto van de Nederlandsche Bank. af te lossen voor 31 December 1934. Aangenomen. Punt 5. De Plantsoenen. B. en W. stellen voor hun een crediet te verleenen voor een door een of drie experts op te maken rapport betreffende de volgende vraagpunten A. Afschaffing van de kuipplanten. B. Sluiting der kassen. C. Aankoop (niet: kweeken) van evt. voor de plantsoenen benoodigde planten. D. Beplanting der plantsoenen, zooveel mo gelijk met vaste planten. Aangenomen. Punt 6. Brandblusschen B. en W. stellen een aanvulling voor op de verordening op het brandblusschen. Aangenomen. Punt 7. Levering van gas. B. en W. stellen een wijziging voor in de ontwerpverorc.ening op de levering van gas. Aangenomen. Punt, 8. Levering van duinwater. B, en W. stellen een wijziging voor in de ontwerpverordening op de levering van duin water. Aangenomen. Punt 9. Vergoeding kosten bijzonder L. O. B. en W. stellen voor aan de Besturen der R.-K. St. Theresia School en St. Jozefs-school de usantieele vergoedingen toe te staan. Aangenomen. Punt 10. Bouwverordening. B. en W. stellen voor ten aanzien van een aantal ontheffingen van artikel 7 der Bouw verordening gunstig resp. afwijzend te be schikken. Aangenomen. Punt 11- Aankoop van grond. B. en W. stellen voor ter verbreeding van den Boekenroode weg van de heeren J. War merdam en A. D. Huysman aan te koopen een strook grond ter grootte van 150 M2. Aangenomen. Punt, 12. Verhuur terrein Bloeniendaalsche Voetbal Club. B. en W. stellen voor met ingang van 1 Januari as. aan de 'Bloemendaalsche Voetbal Club tot wederopzegging te verhuren voor f 300 per jaar de terreinen aan den Brederode- weg en den Aelbertsbergweg onder de gebrui kelijke voorwaarden. Aangenomen. Punt 13. Verhuur Garage. B. en W. stellen voor aan H. J. Cassee te verhuren de garage aan het Kerkplein No. 15 voor f 416 per jaar onder beding, dat de ge meente het recht heeft gratis in die garage een auto te stallen. Aangenomen. Punt 14. Verhuur huis te Bloemendaal. B. en W. stellen voor aan C. J. M. Uiten- daal te verhuren boerderij en landerijen van het Huis te Bloemendaal voor f 450 per jaar. Aangenomen. KERKPLEIN 10-12 BLOEMENDAAL TELEF. 22260 Anno 1828. Santpoorterstraat 57 - Tel. 11778 leveren wij de BESTE; in orde maken wij de slechtste voor den minsten prijs. Punt 15. Verkoop van grond. B. en W. stellen voor aan J. P. de Josselin de Jong te verkoopen een strook grond langs den Bloemendaalschen weg groot 12 M2. a flO.— per M2. Aangehouden. Punt 16. Verkoop van grond. B. en W. stellen voor aan den heer A. A. van Zanten te verkoopen een strook grond langs de Leidsche Vaart, groot 36 M2. a f4.— per M2. Aangenomen. Punt 17. Verpachting strand. B. en W, stellen voor aan P. Witkop en K. Paap te verhuren een gedeelte van het strand ter lengte van 250 M. gemeten uit de grens van Zandvoort voor f 1750. Aangenomen. Punt 18. Begrooting Gezondheidscommissie. Goedgekeurd wordt de begrooting voor 1934 van de Gezondheidscommissie. Aangenomen. ederlandsche Mjj. Opger. 1887. 1 NArtrazijklMÓxwiTÉB In KWALITEIT onovertroffen.! Ned. Herv. Gemeente. Kerstwijdingsavond, Zondagavond 8 uur, in het Jeugdhuis aan de Donkerelaan. Stadsschouwburg. Vrijdag 22 Dec., 8 uur, Opera Italiana „La Boheme". Zaterdag 23 Dec., 8 uur, Nationale Revue „O... Bedoel je dat." Zondag 24 Dec., 8 uur, Nationale Revue „O... Bedoel jc 'at." Maandag 25 Dcc., 8 uur, Nationale Revue „O... Bedoel je dat". Dinsdag 26 Dec., 2 uur, Mevrouw Klaassen's Kindertooneel „Harlekijntje op Kasteel Hemelhoog". Dinsdag 26 Dec., 8 uur, Nationale Revue „O... Bedoel je dat." Woensdag 27 Dec., 8 uur, Amsterd. Tooneelver. „Eindexamen." Donderdag 28 Dec., 8 uur, Vereen. Schouw spelers. Geen opgave ontvangen. Luxor Sound Theater. King of Jazz. Vrijdag, Woensdag, Donderdag, 2.30 uur8.15 uur. Zaterdag 2.30, 7.009.15 uur. Zondag, Maandag, Dinsdag 2.00, 4.^5, 7.00, 9.15 uur.

Het Bloemendaalsch Weekblad | 1933 | | pagina 2