NIEUWJAARSWENSCHEN Tlieuwjaarsgtoet SPORT EN SPEL. VAN DER GRAAF&CoJ HANDELSBELANGEN" 5 Predikbeurten. Nieuwe aansluitingen Rijkstelefoon. HAARLEMSCHE Coöperatieve Diner-vereen. Prospectus op aanvrage Onder deze rubriek willen wij de vereenigingen uit onze gemeente, die sport en spel, hetzij voetbal, korfbal, schaak- of damsport, gymnastiek of welke tak van sport ook, beoefenen, gaarne gelegenheid geven hun officieele mededeelingen te doen opnemen. Behoudens bijzondere omstandigheden, verwachten wij copie voor deze rubriek gaarne des Woensdags vóór 12 uur in ons bezit. Redactie Bloem. Weekblad. Sportlngclub „The Haarlem Boys". Terreinen gelegen Boekerodeweg bij Mariën- boseh. Algemeen secretariaat: H. Spierdijk, Leid- scheplein 50. Voetbal. Van Zondag 6 December j.l. T.H.B. 1Avanti 1. Met den wind in den rug was T.H.B. 1 direct in den aanval. De doelver- dediger van Avanti verdedigt zijn doel met veel bravour, maar kon ten slotte niet verhinderen, dat de Boys de leiding namen uit een hoekschop en zoo bleef het tot de rust. Na de rust speelde Avanti beter, doch T. vergrootte eerst haar voorsprong (20). Daarna scoorde Avanti tegen (21). De Boys kwamen nu geducht opzetten en wisten er nog twee goals bij te maken (41). Het einde kwam met een verdiende overwinning van de Boys. Het was tevens een revanche op de geleden nederlaag te Amsterdam. De andere wedstrijden van de Boys gingen niet door wegens het slechte weer. Voor Zondag 13 Dec. a.s.: T.H.B. 1 gaat op bezoek bij E.H.S., dat tot nu toe alle wedstrijden heeft verloren. Zoo slecht speelt E.H.S. toch niet! Dus, Boys, weest op je hoede. In elk beval wordt er op een overwinning gerekend. Om 10 uur ontvangt T.H.B. 2 Zandvoort 3. Beide elftallen doen in kracht weinig voor elkaar onder en het terreinverschil kan hier wellicht den doorslag geven. T.H.B. 4 gaat op bezoek bij Brederode 2. Boys, dit is een kans om een plaats op de ranglijst te stijgen. Van het begin tot het einde flink aan pakken. T.H.B. 3 en T.H.B. 5 zijn vrij. Korfbal. De wedstrijd T.H.B. 2Meerleboscli 1 werd na de rust gestaakt door het slechte weer met een 10 voorsprong voor Meerlebosch en zoo ontging Meerleboscli de kans op de overwinning. Daar de wedstrijd nu in zijn geheel wordt overgespeeld, mogen de Boys i niet mopperen, want had men dezen wedstrijd verloren, dan waren zij ook meteen uitgeschakeld geweest voor de bovenste plaats. Voor Zondag 13 December a.s.: T.H.B. 1 gaat naar Haarlem 1 om revanche te nemen op de 51 nederlaag, die T.H.B. van Haarlem kreeg op eigen terrein. Of dit lukken zal, betwijfel ik. Veel krachtsverschil is er niet tusschen deze twee Haarlemsclie teams, zoodat het zeer wel mogelijk is, dat de punten hier worden verdeeld. T.H.B. 2 gaat op bezoek bij Aurora 3, een wed strijd, die zeker door de Boys gewonnen kan worden. Om 2 uur ontvangt T.H.B. 1 Zwaluwen 1, dat de tweede plaats bezet in haar afdeeling. Daar de Boys in Hillegom met één goal verschil ver loren, is er nu kans op een gelijk spel. o B.V.C. „Bloemendaal". Het competitieprogram heeft verleden week eenige stagnatie ondervonden, doordat de tallooze sneeuw-, hagel- en regenbuien de oorzaak waren van vele terreinafkeuringen, welke afkeuringen meestal op 't laatste nippertje plaats hadden, nadat de meeste elftallen de reis reeds ondernomen hadden. Zoo heeft Bloemendaal ook een vergeef- sche reis naar Hilversum gemaakt, dat onder een vrij dikke laag sneeuw bedekt lag. De aangewezen scheidsrechter vond het nog een vrij dubieus geval, want na eenig gediscussieer keurde hij het terrein VOOR HET KIND. Overal is feest. Voor het Koninklijk Kind, dat de Bruid is! Wie in Haar geest wil han delen, steunt de zorg voor het Misdeelde Kind. Nog 3 dagen kan men daartoe weldadig heidspostzegels en briefkaarten koopen. De laatste kans. Handels-Informaties Incasseeren van Achterstallige K o o p m a navorde ringen met verze kering tegen ge rechtskosten Credietbescher mingsdiensten Ontwerpen en de- poneeren van Han delsmerken weekblad Ff Amslelsir. 14-18, Amsterdam-C. Telefoon 32000 - 6 lijnen af, zoodat we onverrichter zake huiswaarts keerden. Waar de meeste spelers niets rouwig om waren, want het was vrij onaangenaam weer bovendien. Inmiddels heeft H.F.C., dat wel speelde, kans gezien zich naar veiliger hoogte te werken, door een overwinning op Alc. Victrix, zoodat mensche- lijkerwijs gesproken H.R.C., Spartaan en Bloemen daal hebben uit te maken, wie de laatste plaats zal bezetten. Voor a.s. Zondag is er een thuis wedstrijd vastgesteld tegen De Kennemers, waar van Bloemendaal de eerste maal, uit, in een zeer spannenden wedstrijd heeft verloren, al was het dan ook op 't nippertje. Bij de revanche kan het dus een zeer interessante strijd worden, vooral nu de geblesseerden weer heelemaal hersteld zijn. Wij achten de Oranje-witten zeker in staat revanche te nemen voor de geleden nederlaag in Beverwijk, en hierdoor op eigen veld te bewijzen, dat het him ernst is, zich uit de gevaarlijke zóne te werken. Zondag hiermede een begin gemaakt! Want nog altijd is Bloemendaal op eigen terrein een lastig te bespelen tegenstander, en het. oude spreekwoord „Een kat in nood maakt rare sprongen", zou ook liier wel eens bewaarheid kunnen worden, van welke capriolen de Kennemers dan de dupe zouden worden. De gelegenheid, met alle voor ons gunstige factoren, is nu aanwezig en het is zaak nu een zeer serieuse poging te doen de punten binnen te halen, willen we de twijfelachtige eer van de laatste plaats over laten aan een van de andere gegadigden. De opstelling luidt als volgt: de Haas v. d. Bijl v. d. Meij Immer Beijk Leemhuis Hartman v. d. Linden de Bock Noordhoff Hartendorp o Bridgeclub „Santpoort". Seer.: Bruno Klauwersstraat 5, Santpoort (S.) De Haarlemsche competitie heeft tot dusver voor onze vereeniging geen ongunstig verloop gehad. In Haarlem 2 moesten wij onze meerdere erkennen, terwijl van de Kennemers werd gewonnen. Mo menteel nemen wij op de ranglijst de 3e plaats in, dus geen slechte entrée in deze competitie. Op Donderdag 17 December a.s. zal in ons clublokaal Hotel „Zomerzorg" een onderlinge drive worden gehouden, waarvoor fraaie wild- prijzen beschikbaar worden gesteld. o Korfbalclub „Sport Vereent", Bloemendaal-Santp- Seer.Bruno Klauwersstraat 5, Santpoort (S.) Op Zondag 6 December is geen enkele wedstrijd doorgegaan. Te spelen Zondag 13 December: S.V. 1Her cules 2, 2 uur. Voor de overige twaalftallen zie H.K.B.-nieuws. Aangenomen als adspirant: Ph. Metman-Veiv hagen, Bloemendaal. Op Zaterdag 19 December a.s., om 7 uur vieren" wij Sint-Nicolaas. Introductie toegestaan. Nadere gegevens hieromtrent in de „S.V.-klanken". o Haarlemsche Rij- en Jachtvereeniglng. Wij vernemen nader: De uitslag van den com petitiewedstrijd Bloemendaal 1Heemstede 1 is thans bekend. De twee afgebroken partijen van Weering—Kroese en Verberne-Kubatz zijn van wege den Bond gearbitreerd en beide voor de Bloemendalers gewonnen verklaard, zoodat Bloe mendaal 1 dezen wedstrijd wint met 5%4 Opmerkelijk is, dat reeds driemaal achtereen een wedstrijd Bloemendaal 1Heemstede 1 op deze wijze eindigt. Zoowel in 1934 als in 1935 eindigde de wedstrijd ook aanvankelijk onbeslist met twee afgebroken partijen en had de arbitrage daarvan eveneens het ge\ olg, dat Bloemendaal met 5 4 won. Tegen den in het voorjaar gedegradeerde ex- eerste klasse Zaandam 1 heeft Bloemendaal 1 een goed resultaat geboekt. De voorloopige uitslag is 53 in het voordeel van Bloemendaal, terwijl de twee afgebroken partijen zeer waarschijnlijk met remise zullen eindigen, zoodat een overwinning van Bloemendaal zoo goed als zeker is. ZONDAG 13 DECEMBER 1936. BLOEMENDAAL. Ned. Herv. Gem. v.m. 10 uur Ds. Ch. de Beus. Donderdag n.rn. 8 uur (geb. „Maranatha") Ds. J. C. van Dijk, Bijbellezing. Geref. Kerk v.m. 10 en n.m. 5 uur Ds. Joh. C. Brussaard. Nederl. Protestantenbond, geen dienst. Vrije Kath. Kerk (Popellaan, Kinheimpark), v.m. 10 uur Gezongen H. Mis. Woensdag n.m. 8 uur Vespers en Lof. Zaterdag 19 Dec. v.m. 7.25 uur Gespr. H. Mis. OVERVEEN. Ned. Herv. Gem. v.m. 10 uur Ds. J. C. van Dijk. Jeugddienst voor ouderen. Donderdag n.m. 8 uur Ds. Ch. de Beus. Bijbellezing. AERDENHOUT. Vereen. Religieuze Kring v.m. 10% uur Prof. Dr. J. N. Bakhuizen van den Brink, Hoogleeraar te Leiden. SANTPOORT. A.s. Zaterdagmiddag om twee uur houdt boven genoemde vereeniging wedstrijden op het weiland vóór het Ilótel „Duin en Daal" te Bloemendaal en wel: 1. Springen voor dames en heeren (werkende leden) en introducé's (max. hoogte der hinder nissen 1 meter). 2. Springen voor junior-leden en introducé's (max. hoogte der hindernissen 90 c.m.) 3. Springen voor landelijke ruiters. 4. Sauts couplés (paarsgewijze springen) voor dames, heeren en introducé's. 5. Idem voor junior-leden en introducé's. 6. Idem voor landelijke ruiters. De toegang tot het terrein is alleen aan de Lage Duin en Daalsclie weg, tegenover de Bloemendaal- sehe Schoolvereeniging. Na afloop van deze wedstrijden vindt de prijs uitreiking plaats in het Hotel Duin en Daal. o Schaken. In het Jeugdhuis aan de Donkere Laan werd voor de competitie van den N.H.S.B. de wedstrijd Bloemendaal 1Zaandam 1 gespeeld. Bloemendaal moest den steun van v. Weering missen. De uitslag luidt als volgt: Bloemendaal 1Zaandam 1 J. VreekenC. de Galan afgebr. H. MarseilleD. v. Hoorn10 N. BabeliowskyW. J. de Jongb C. BolsenbroekA. Gijtenbeek01 H. W. v. DortW. Brinkman10 H. HogenbirkN. Valkoog J. H. BarensD. BakkerI0 P. A. C. v. d. Brink—G. J. Hubach 0—I W. HogenbirkG. H. Gonsafgebr. W. v. d. WerffM. Plooijer10 Ned. Herv. Evang. v.m. 10 uur Dr. J. Riemens, Leiden. Bed. H. Avondmaal. N.m. 5 uur de heer H. Berkhof v. Amsterdam. Dinsdag n.m. 8 uur Bijbellezing. Geref. Kerk (H.V.) v.m. 10 uur de heer M. Fokke- ma. ZANDVOORT. Geref. Kerk (H.V.) v.m. 10 uur Ds. P. v. d. Vloed. N.m. 5 uur de heer Biem Visser. .Vw" - - HAARLEM. Evang. Luth. Gem. v.m. 10% uur Ds. C. H. Brandt. Eglise Réformée Wallonne (Avant) 9 h. 15 Ser vice des Enfants; 10 h. 80 Service présidé par Mr. Ie Pasteur G. Forget, de la Ilaye, 3e collecte pour la restauration; 20 h. Service du Soir, Pasteur Krafft. Vendredi 18 Dec. Service de préparation aux fêtes de Noël. Pasteur Krafft. Evang. Kerk (Berkenstraat 10) v.m. 9.15 en n.m. 5 uur Ds. P. D. v. d. Togt; het kerkkoor zingt Kerstliederen. Geb. Saturnusstraat 18: Maandag 89 uur Catechisatie. Woensdag 8 uur C.J.M.V., behoorende bij 't N.J.V. Vrijdag 8 uur Zangrepetitie. Ned. Vereen, v. Spiritisten „Harmonia", afd. Haarlem II (Soc.geb. Zijlweg I), v.m. 10.30 uur Wijdingsmorgen, spr. de heer H. J. Nieukerke, van den Haag, insp. medium, trance toespraak. Voorloopig53 Bloemendaal 1 had aan de oneven borden wit. De uitslag van den Dinsdag j.l. te Haarlem ge speelden competitiewedstrijd H.S.G. 4Bloemen daal 3 luidt als" volgt: H.S.G. 4Bloemendaal 3: C. A. LueliaartII. B. v. d. Hoeff 10 F. H. de LangeR. Angermann 10 M. v. HaardJ. de Vries C. NieuwendijkP. Rotteveel J. SchefferH. G. v. Riessen01 Mej. M. W. Bunnink—R. J. Plomp 10 J. KofoedW. F. Cramerafgebr. E. HundepoolJ. H. Wijnmalen 10 H. W. v. DortW. K. Kemper 01 R. ElzerG. A. Hemvers01 Voorloopig 54 De afgebroken partij staat voor Bloemendaa' gunstiger, zoodat er kans is, dat de wedstrijd met een gelijk spel eindigt. 22081 Angenent, Ant. J. M„ Centr. Bestuurder Ned. R.-K. Volksbond, Berkenstraat 17. 23737 Belkum, B. J. van, Banketbakkerij, Rijks straatweg 233. 16102 Bergh, Casper v. d., Cuisinier, Wagenweg 124. 15523 Ebeling, A. M. P., Beelslaan 16. Bakenessergracht 27 - Tel. 14393 Diner THUISBEZORGD f 0.90, met soep of toespijs f 0.15 meer Geen extra bezorgloon - Gebruik van uitsluitend natuur boter, le soort duinaardappelen en verder de beste grondstoffen. GEEN LIDMAATSCHAP GEEN OMZETBELASTING 22364 Effring, Th. M„ Agentuur- en Commissie handel, Orionweg 100. 14897 Geel v. d. Beek, Wed. A„ Velserstraat 109. 26115 Hülsmann, Mr. J.H.H., Zonnebloemlaan 8, Aerdenhout. 14856 Janssen, H. G„ Mr. Cornelisstraat 54rood. 28912 Kamman, J„ Voorzitter Ned. Bond G. A„ Herfstlaan 14, Heemstede. 15868 Klaassen, L„ Bouwondernemer, Gerrit van Heesstraat 21. 16042 „Klokkendokter de", W. H. Mansheijm Jr., Jansstraat 7. 15701 Korenstra, H. W„ Oud-directeur der Nuts- kweekschool voor onderwijzeressen, Mo- lijnstraat 11. 16223 Noordhof, Zr. J. M„ Santpoorterstraat 17. 15734 Oosterheert Tom, Vertegenwoordiger der Piccadilly Regenkl. Mij., Groningen. Rijksstraatweg 39. 15930 Pension „Jansweg 20". 28791 Pothoff, II. A„ Frans Schubertlaan 67, Heemstede. 14794 Ravenswaay, J. van, Leeraar M.O. Wisk. en M.O. Handelswetensch., Floraplein 20. 13136 Schönau, Jan G„ Rollandslaan 10, Overveen. 12796 Slobbe C„ Worstfabrikant, Hagestraat 34- 53. 23698 Smit, W. A„ Veenbergstraat 6. 16170 Teensma, B„ Prinsessekade 47. 15427 Veen, J. B. C. v. d„ Joh. Vermeerstraat 26, Heemstede. 22369 Veen, E. P. van, Sigarenmagazijn „Havana" Korte Koleverlaan 14, Bloemendaal. 28908 Verjaal, A., Arts, Dr. P. Cuyperslaan 15, Heemstede. 15126 Wiersum, P., Hedastraat 34. 26041 Worms, H„ Dahlialaan 23, Aerdenhout. 16675 Arnoldus, Ed. B„ Verspronckweg 66. 16295 Berge, B. ten (buitendienst Ver. Mij. „Emma"), Emmaplein 10. 16149 Bleijswijk Sombeek J. van, Architect, directiekeet, Paulus Potterlaan. 16856 Bond van belanghebbenden bij den Ver koop op termijnbetaling afd. Haarlem, Staten Bolwerk 30. 26908 Bosman, Zr. J„ Brederolaan 8, Aerdenhout. 26316 Helmer, H. J. Camphuijsenlaan 3, Heem stede. 16586 Helweg, K. J„ Waldeck Pyrmontlaan 11, Overveen. 26101 Hoesbergen. Carl, bouwartikelen, ijzer waren, Rijnegomlaan 60, Aerdenhout. 16480 Keller, Mej. A., Huize „Duinrust", Over veen. 16725 Kuijeren, J. van, Penningmeester R.-K. Landarb. bond afd. Haarlem, Ged. Schalk- burgergracht 71. 22489 Lucas, J. C„ Kleverlaan 17, Bloemendaal. 16370 Loeb van Zuilenburg, P., Weissenbruchweg 18, Heemstede. 22459 Mar, G. J. de la, Orionweg 114. 28693 Onstein, G. H„ Pieter Aertzlaan 2, Heem stede (b.g.g. boodschappendienst 17555), kosteloos vermelden. 16267 Sigarenmagazijn „Het Oosterkwartier", D. G. Schild, Amsterdamstraat 45. 16279 Verzekerings-Maatschappij „Emma" N.V. «Koninginneweg 7. VOOR HET KIND. Zijn uw Nieuwjaarswensehen reeds ver zonden? Dan zijn ze toch zeker uitsluitend gefrankeerd met Weldadigheidspostzegels Voor het Kind! Men mag deze gelegenheid, om aan een gelukwensch een kleine goede daad te verbinden, niet voorbij laten gaan. Wij vestigen de aandacht op de gelegenheid om in ons Oudejaarsnummer, dat zal verschijnen op 30Dec. a.s. een te plaatsen. Administratie „Het Bloemendaalsch Weekblad'

Het Bloemendaalsch Weekblad | 1936 | | pagina 3