,,'t Raedthuys" - Raadhuisstraat 46 - Tel. 28264 NU J. GEO RUTH Sigarenmagazijn „Selecta", „HAAS" Tabak, Prima Oude «Jenever ADVOCAAT IS HET TIJD Erres" Radio GEBR5. REE Joh. Portegies, Eerste Heemsteedsche Courant. Per Liter Flesch f3.20. Per y2 Liter Flesch f 1.65 10-Jarig Jubileum Eerste Nederl. Theor. en Practische Biljartschool in Particuliere Woning ,,'T RAEDTHUYS" - Raadhuisstraat 46 - Tel. 28264. SPORT. RADIO-MABAZIJK „OSTRA" Camplaan 1 - Tel. 28744 Heemstede. ALLE SCHILDERWERKEN. Luxe- en Orthopedische Schoenmakerij. VANHUISi JANSEN id. P. KQOMEN ft ZOON Gierstraat 39, HAARLEM Teiefeen 10153 Aanbevelend, F. H. Kluën, VERKOOP SOBRIëTASBLOEM. Morgen zal hier de jaarlijksche verkoop plaats hebben van de Sobriëtasbloem, ten bate van de R.K. drankbestrijding in Nederland, waarvoor door B. en W. wederom vergunning is verleend. Het bestuur doet een beroep op de jonge dames, om zich nog hedenavond aan te mél den voor den verkoop daarvan, bij mej. G. P. Hageman, Lindelaan 9 en mej. De Winter, R. K. Patronaatsgebouw, Heerenweg 94. Dat alle ingezetenen van Heemstede zich dien dag te tooien met het koperen viooltje, en zoo een klein offertje bijdragen in den strijd tegen het alcoholmisbruik. OPRICHTING HEEMSTEEDSCHE SCHAAKCLUB. Op initiatief van enkele schaakliefhebbers vond gisteren een bijeenkomst plaats in Café ,De Oude Beuk" te Heemstede, ten einde ook hier ter plaatse een schaakvereeniging op te richten. Gezien de blijken van belangstelling werd besloten tot vorming van de „Heem steedsche Schaakclub", terwijl als clubavond werd vastgesteld Dinsdags van 8—12 uur; als clublokaal i3 gekozen één der zalen van Cafc „De Oude Beuk", Heerenweg, hoek Zandvoort- schelaan, waar belangstellenden in de schaak sport steeds welkom zullen zijn. OPENING NUTS BIBLIOTHEEK. Interne verbouwing van de lc' alen. De laatste hand wordt thans gelegd aan de in wendige verbouwing van de lokalen voor de Nuts- bibliotheek in de Lange-Veerstraat 16. De groote uitbreiding van de bibliotheek en van het aantal lezers in de laatste jaren bracht het departement van het Nut te Haarlem voor de noodzakelijkheid om meer ruimte beschik baar te krijgen voor het wachtende publiek en niet minder voor het aantal op te bergen boeken. De daaraan verbonden moeilijkheden zijn glansrijk overwonnen. Er kunnen nu weer enkele duizenden boeken bij, en tevens is een behoor lijke ruimte voor het wachtende publiek ver kregen. Veiwacht wordt, dat kosten en moeite kunnen worden beloond door een nog grootere opkomst in het komende seizoen van de lees grage Haarlemmers van alle leeftijden. Vele nieuwe werken wachten u. In dit blad vindt u een adverténtie, waarin de data van inschrij ving zijn vermeld. Zooals thans bekend mag worden veronder steld, behoeven de geringe kosten van inschrij ving geen beletsel te zijn om de naderende win teravonden te genieten van leerzame en boeien de lectuur. BLOEMENTENTOONSTELLING. De groote zaal van Café-Restaura^ gater- dag ên''Zondag m"êen"BTöemhof herschapen. Daar hadden de leden der onderlinge tuinlie- denvereeniging „Aerdenhout-O." geëxposeerd, niet enkel wat zij aan bloemen en planten kunnen kweeken, maar ook wat zij reeds in den korten tijd van den cursus in het bindwerk hebben weten te scheppen. De hoofdschotel van wat aan bloemen werd geëxposeerd was de Dahlia, de najaarsbloem bij uitnemendheid. En dat de leden zich ook toeleggen op het kweeken van nieuwe soorten, bleek wel uit de verschillende nieuwigheden als daar waren de enorme groote Mr. A. B. Sorel en Fr. O. Bracht. De Gebr. Klaassen hadden een groote ver scheidenheid nieuwe soorten Dahlia's. De serre binnenkomend worden de bezoekers verrast door de inzendingen van den bindcursus. Voor al mooi waren de manden gevuld met de vrij wel zwarte Dahlia Pola Negri en de Potter Palmer. Veel werk was ook gemaakt van een molen van Dahlia'. De zaal was bijzonder mooi ingedeeld. Er waren afzonderlijke groepen afgesneden bloe men en meer speciaal planten. Van de planten was de inzending van den heer B. Nieuwenhuis iets heel moois. Fraai ge groepeerd stonden er de oranje Begonia Opti ma Forma tusschen de Pteris Argyrach en de groote verscheidenheid Varens en Adianthus. Meer bloemrijk was de inzending van den heer F. Booms, waaronder een zeer mooie Campamula; Gesneria's en Begonia's, aardig kleurend tusschen de veelkleurige Colleus. Met de afgesneden bloemen stonden de Gebrs. Klaassen aan de spits, een gevolg van de groo te verscheidenheid Dahlia's, waaronder pracht exemplaren. De inzending afgesneden heesters en vooral de heesterbessoorten van de heeren Gouds waard en v. d. Meer was meer een demonstra tie van wat men van heesters mag verwachten bij een vakkundige behandeling als snoeien e.a. In het middenvak had de heer H. v. Gurp een fraaie stand ter opluistering geplaatst. Dit was een perk met de kleine maar mooie Dahlia Park Beauty, met er tusschen de Echeveria Metellica Hybride, een vetplant, bruin-groen van kleur, een heel goede afwisseling tusschen de meer kleinere bloemsoorten. In het midden van het perk een kunststeenen Vaas. ter op luistering in bruikleen gegeven door de firma De nog nieuwe trosroos Gloria Mundi ter op luistering ingezonden door den heer W. H. Nie- werf zoowel in struikvorm en half hoog als op stam trok belangstelling. Ook enkele adspi- rantleden hadden ingezonden en maakten een heel goed figuur, een belofte voor de toekomst. Iets nieuws waren de schoolinzendingen van in het voorjaar uitgereikte potjes van Geraniums, Fuxia's, Salvia's, Colleus en Begonia's, aan kinderen der 3 hoogste klassen, welke potjes een aparte plaats hadden gekregen hl het zaaltje tusschen de tooneelzaal en Buffetzaal. Even tegen viel dit jeugdwerk wel. Maar alle begin is moeilijk. Dit hebben wij ook gezien bij de schoolinzendingen van bolbloemen bij de bloemistarbeidersvereeniging Sint Deus Dedit. Het volgend jaar dus beter. De belangstelling was, hoewel niet overwel digend, dan toch vrij goed te noemen. Daar het geenszins in de bedoeling lag er een financieele winst uit te slaan, had het bestuur de entreeprijs zoo laag gesteld, dat het ook voor niemand een bezwaar was, een kijkje te komen nemen. Vooral in de avonduren met een zee van licht was het een schitterend gezicht, en wij twijfelen er dan ook geen öogenblik aan dat de bezoekers alleszins tevreden waren wat de leden hier hebben laten zien. De jury kende de prijzen als volgt toe: Groep potplanten: le prijs B. Nieuwenhuis. 2e prijs F. Booms. Manden leden der Bindcursuf: le prijs F. Booms. 2e prij G. Boting. 3e prjjs B. Nieuwenhuis. Afgesneden bloemen le prijs Gebr. Klaasse. 2e pr s C. v. Iperen. 3e prjjs Goudswaard en V. d. Me?". Van de adspirantleden: le prijs H. v. Iperen. 2e prijs G. v. Bakel. Ter opluistering. W. H. Nieuwerf met inzending Rozen Gloria Mundi. Zeer eervolle vermelding. Ter opluistering ingezonden Kunststeenen vaas met Cactusdahlia's en perk dahlia's door- H. P. van Gurp. Aan de schoolkinderen werden de volgende prijzen toegekend: Nic Beetsschool: 1. Liesje Freeman, 2. Piet Ruighaver, 3. Henny Humting, 4. Minie Robbemond, 5. Annie v. d. Leek, 6. Dientje Hartsuiker. Bosch-Hovenschool 1. Annie v. Delden, 2. Jac. v. Egmond, 3. Freddy Volkers, 4. Hansje Croeze, 5. Wim Boonacker, 6. Willi Keyzer, 7. Lientje Kampin- snnare school: 1. F. Lam, 2. H. Jorritsma. St. Jozefschool: 1. Th. Willemse, 2. W. Koster, 3. L. v. Wee- zenbeek, 4. Karei Tervooren, 5. C. Hoogenstein 6. J. Heemskerk. St. Antoniusschool 1. N. Kramer, 2. Leni Tesselaar, 3. Johanna Pollé, 4. N. Hupkens, 5. Paula Hameling, 6. R. Schreurs, 7. M. v. d. Ham, 8. Hannie Uitendaal 9. Annie v. Leeuwen, 10. L. v. Bakel, 11. Truus Willemse. Jacobaschool: 1. Piet Stokman, 2. Arie Verdonschot, 3. Leo Tummers, 4. Jacques Lohman, 5. Ant Zwart sluis, 6. Kees v. d. Bos, 7. Leo v. Sambeek, 8, Piet Lohman. Rest ons nog te melden, dat behalve vele ouders ook onder de bezoekers werden opge merkt Jhr. J. P. W. v. Doorn, burgemeester, enkele raadsleden, hoofden van scholen en ver schillende vakkenners o.a. den heer J. F. Ch. Dix, Voorz. der Ned. Dahliavereeniging en hoofdredacteur van het tijdschrift „Floralia", Ongecorrigeerd) BILJARTEN. NEDERLAAGWEDSTRIJDEN BIJ D. O. K. Het is totnogtoe geen enkele tegenstander gelukt aan D. O. K. een nederlaag toe te bren gen. En al is er dan veelal één speler, die een D O K.'er wee te kloppen, de overige spelers D.O.K.'er weet te kloppen, de overige speler: schoots te vergoeden. Zoo was vorige week Donderdag de „Kleine Vereeniging" op bezoek, om tegen de num mers 2 van ieder viertal te spelen. De le klasser van D.O.K. had er al heel goed kijk op, waardoor zijn partner geen kans kreeg. De 2e klassers waren er slecht in. Heei lang zaam rijst het puntenaantal, ten tenslotte in 50 beurten de Haarlemmer de 100 vol maakt. In de 3e klas gaat. het iets beter. D. O. K loopt gedurig iets uit en wint met flinke cijfers. Onder de 4e klassers is het weer een spel van kat en muis, waarbij de Haarlemmer voor muisje moet spelen. In 26 beurten 75 is een heel goede prestatie. Uitslag: D. O. K. 125, 93, 100, 75 in 16 49, 41 en 26 beurten. Totaal 393. Kleine Vereeniging 64, 100, 78, 38 totaal 280. Dinsdagavond werd gespeeld tusschen de 3e spelers van D. O. K. en „Krijt op Tijd", Halfweg. In dezen wedstrijd was meer span- Haageberg uit Haarlem, gevuld met eenigejning. De le en 4e klassers van D. O. K. wisten honderden Cactusdahlia's in vele kleuren. met kleine cijfers te winnen, doch de 3e klas op 2 October a.s. van het Instituut voor Handel en Weten schap, Toezicht op studie, Hulp bij Huiswerk, Opleiding tot di verse examens, tevens internaat voor studeerende Jongelui. Ter gelegenheid hiervan, wordt aan alle ouders, bekend of onbekend met ons Instituut gedurende de geheele maand October GRATIS Toe zicht en Hulp bij de studie hunner kinderen aangeboden. Aanvrage en inschrijving dagelijks 1—2 en 7—8 bij den Dir. A. W M. VAN HEES, Haarlem. Zijlweg 342, Telef. 15793. 10-Jarig Jubileum op 2 October a.s. van de te Haarlem, Zijlweg 342, Tel. 15793. Ter gelegenheid hiervan wordt in de maand October op aanvrage van een ieder twee GRATIS lessen aange boden. Dir.. A. W. M. VAN HEES. Spreekuren 1—2 en 7-8. ser van Halfweg wist den achterstand tot 13 caramboles te verkleinen. Hier moest dus de strjjd tusschen de 2e klassers beslissen. Doch de D. O. K.-speler was er buitengewoon goed in, al werd hij op den voet gevolgd door zijn tegen stander. Een voorsprong van 4 bezorgde aan D. O. K. nog een kleine overwinning. Uitslag: D. O. K. 125, 75, 81, 100, totaal 381, in 35, 42, 64 en 28 beurten. Krijt op Tijd: 107, 61, 100, 96, totaal 364. Dinsdagavond komt „De Korenbeurs" uit Haarlem op bezoek met de nummers 1 van ieder viertal. Zal dit de eerste D. O. K.-neder- laag worden? Het zal zeker een interessante strijd worden, die het aanschouwen stellig waard is. Donderdag 1 Oct. a.s. D.O.KW.I.K., Haar lem, met de 2e spelers van ieder viertal. F. DE VERLOTING BIJ „TOT NUT EN GENOEGEN". Zaterdagavond heeft de verloting plaats ge had ten bate van de tooneelvereeniging „Tot Nut en Genoegen". Er was vrij veel belangstelling. De hoofdprijs, het kamerameublement, werd gewonen door den houder van no. 4475. De overige prijzen werden als volgt gewon nen: 6, 3376, 4094, 4217, 356, 3088, 2652, 514, 524, 3924, 1027, 1660, 460, 18, 1108, 936, 3550 3516, 3420, 4679. De nog niet afgehaalde prijzen staan een maand lang ter beschikking van de winnaars bij den heer L. Beck, Res Novaplein 19. R.K. TOONEELVEREENIGING D. E. S. LIEFDADIGHEIDSVOORSTELLING. Zondagavond zal in de tooneelzaal van het R.K. Vereenigingsgebouw door de R.K. tooneel vereeniging „Door Eendracht Sterk" een Lief dadigheidsuitvoering gegeven worden ten bate van de Vereeniging tot uitzenden van zwakke kinderen van alle gezindten. Opgevoerd zal worden „Een die niet geteld wordt',' tooneelspel In 3 bedrijven van Joh. v. Eekeren en Jan Grosveld. „Of U er voor onze zaak een propagandis tisch woordje bijvoegt", vroeg Zr. v Ketel ons, omdat zij, steeds vol ijver is voor de bleekneusjes, die wij ook hier in Heemstede hebben. Wij, die het werk, en in het bijzonder dat van Zr. v. Kete^ nog al eens volgen, doen dit gaarne, en zouden, al was het enkel om het doel, een ieder aan willen sporen, er heen te gaan. Maar door er naar toe te gaan, steunt men niet enkel dit mooie doel, maar men krijgt ook waar voor zijn geld. Wij hadden den vorigen winter het genoegen D. E. S. in haar nieuwe formatie, n.m. in ge mengd gezelschap, eenige malen voor het voet licht te zien, ook in „Een die niet geteld wordt". Wij hopen, dat de zaal ook thans weer uit verkocht is, opdat de Vereeniging wordt ge steund in haar mooi werk: het uitzenden van zwakke kinderen naar Vacantiekolonies, waar zij krachten kunnen putten en stevige burge ressen en burgers werden voor de toekomst. IHDRa n. Terwijl de bewoners afwezig waren, is Zon dagavond ingebroken in een perceel aan de Adriaan Pauwlaan, bewoond door de familie N. Het geheele benedenhuis werd doorzocht. Ontvreemd werden een klein bedrag aan geld en verschillende waardevolle lijfsieraden. OVERZICHT DER WERKLOOSHEID. Bij het plaatselijk orgaan der arbeidsbemid deling kwamen in den loop dezer week 124 aanbiedingen in van werkzoekenden t.w.: 18 grondwerkers, 6 metselaars, 4 schilders, 9 timmerlieden, 3 opperlieden, 16 bloemistarbeiders, 51 losse werklieden, 17 werkzaam in andere beroep* GEVONDEN VOORWERPEN. Terug te bekomen bij Van Vessen, Eiken laan 23, een doublé kinderarmbandje; Joh. Bosboomlaan 22, een hondje; Jansen, Raad huisstraat 54, een riem van een bagagedrager; M. Blokker, Camplaan 34, een damestaschje; Mevr. André de la Porte, Molenlaan 4, een poesje; Mevr. Priem, Haemstedeplein 38, een paar zwarte dameskousen; A. Kooiman, Heem- steedschedreef 115, een lederen damescein tuur, G. J. Keper, Glippeiweg 61, geld; G. Peeperkoorn, Kruisweg 1156, Haarlemmer meer, een damesregenmantel. Lommerse, Cru- quiusdyk, Haarlemmermeer, een stalen meter; P. Kolk, Kerklaan 54, een witte haan; Jor ritsma, Postlaan 4, een autoped; Nunnink, Hee renweg 21, een vulpenhouder; M. Marchant, A. L. Dyserinckstraat 20, Haarlem, een schop; H. Schol, Valkenburgerlaan 34, een bankbil jet; J. Neeskens, Celebesstraat 17, twee huis sleutels; Bureau van Politie, Raadhuisstraat, een huissleutel. Terug te bekomen bij J. H. Lageweg, Kerk- Jaan 19, een zweep; T. v. de Bunt, Borneo- straat 27, een broche; J. v.d. Heijden, Res Novaplein 5, een nummerplaat; Van Tilburg, Laan van Rozenburg, een autoped; Mevr. Ket- ner, Azalealaan 3, een bril in étui. E. H. A. Bal Oude Posthuisstraat 18, een vulpenhouder; J. van Kuijk, Zantvoortkade 5, een gouden broche. Pauw, Jozef Israëlplein 17, een regenjas; L. Couenberg, Haemstedeplein 6, een gouden ring; A. van der Plaat, Van Slingerlandlaan 6, een ceintuur; Bureau van Politie, Raadhuis straat, een portemannaie. Gegarandeerd zuiver, bereid van prima Brandewijn en Inlandsche Eieren. De leggende Hen per flesch f 1.85. Per V2 flesch f 0.95. 't Raedthuys per flesch f 2.10. Per flesch f 1.10. Aanbevelend, F. H. KLUËN. HAARLEMSCHE ORKESTVEREENIGING. Wfj ontvingen het programma van de Haar- lemsche Orkestvereeniging voor het a.s. sei zoen. Onder leiding van den nieuwen en jongen dirigent, den heer Frits Schuurman, zal een reeks concerten worden gegeven, welke zijn vastgesteld op de Dinsdagen, waarop geen con cert der Bach-vereeniging wordt gegeven. Een tweetal concerten, in November en Februari, zal worden gegeven met medewerking van de Koninklijke Liedertafel „Zang en Vriendschap". Voorts staan de volgende noviteiten op hét programma: CorelliWeihnachtskonzert. Vivaldi: Concerto Grosso „l'Estro armonico", HandelConcerto Grosso e moll. Haydn: Symphonie No. 86 D dur. Sinfonie Concertante. Mozart: Deutsche Tanze. Schubert: Symphonie No. 5 Bes dur. Lekeu: Fantaisie sur deux airs populaires angevins. Debussy: Berceuse héroique. Honegger: Pastorale d'Eté. Géza Frid: Vioolconcert. Henriette Bosmans: Poème pour orchestre avec violoncelle-solo. Henk Badings: Cello-concert. Leo Smit: Forlane et Rondeau. Hans Straesser: „Uitzichten", 5 stukken voor orkest. J. W. van Otterloo: Suite voor strijkorkest. Theo van der Bijl: Suite op Gregoriaansche motieven. BADHUIS HEEMSTEDE. In het Badhuis aan de Postlaan werden in de week van 14 t. m. 19 Sept. genomen 555 douche- baden en 41 kuipbaden. Aan 27 kinderen werd een gratis schoolbad verstrekt op Woensdagmiddag van 2 tot 4 uur. Van de gelegenheid tot kosteloos baden op Woensdagavond tusschen 5 en 8 uur werd door 8 volwassenen gebruik gemaakt. GEVESTIGDE GEZINSHOOFDEN TE HEEMSTEDE. Opgave van 22 September 1931. R. Vermeulen, P. de Hooghstraat 28; J. C. Anker, Rembrandtlaan 7; J. C. Burgering, Kerklaan 45; W. K. van Hen3bergen, Heeren weg 144; C. J. Klein, Jan van Goyenstraat 31; wed. J. W. Le Nobel, Chrysanthemumlaan 27; J. A. J.. Le Nobel, idem; G. W. J. Oldenkotte, Lombokstraat 29; E. J. Smits, Julianalaan 18; C, Star Nauta Carsten, Kerklaan 97b, H. F. C. HEEMSTEDE. Heemstede I zette de competitie goed in door Haarlem 6, weike verleden jaar kampioen hunner afdeeling was, met 71 te kloppen. Als om even half elf begonnen wordt, is Haarlem volledig en Heemsiede zonder hun linksbuiten. Beide partijen pakken direct goed aan en van ecnig overwicht is geen sprake. Heemstede neemt met een goed schot de leiding, waarna Haarlem spoedig gelijk maakte en even voor rust Heemstede er 21 van maakte. Na half-time was de thuisclub steeds sterker en voerde den stand geleidelijk op tot 7—1: alzoo nog onverwachts een groote overwinning behalende, wat voor rust wat spel betrof, niet verwacht werd. Heemstede II behaalde een verdiende over winning op E. H. S. H. Alhoewel met 2 invallers uitkomende en met rust achtergestaan te hebben met 21, werd aon 4— a voorsprong behaald, waarna even voor tijd E. H. S. den achterstand verkleinde tot 43 voor Heemstede. Zoo spelende, zal het 2e zeer zeker een ern stige candidaat voor de bovenste plaats wor den. Het 3e elftal, wat meerendeels uit jonge spe Iers bestaat, leed een eervolle nederlaag van 1 tegen de meer geroutineerde Zeemeeuwen uit Zandvoort. Toch zal dit elftal nog wel eenig succes behalen, zoodra het zich wat aangepast heeft. Misschien kunnen zij dit a.s. Zondag wel behalen, daar dan de tegenpartij ook niet tot de sterkste uit hun afdeeling is. Volhouden maar. A.s. Zondag gaat Heemstede I haar geluk beproeven bij D. C. O., geen onbekende voor haar, daar al verschillende malen tegen haar gespeeld is. Dat het aanupakken is, dat is ze ker, vooral nu het voor de competitie is en beide partijen voor elkaar niet onder willen doen. Het 2e gaat zijn geluk beproeven bij Benne- broek II, terwijl het 3e thuis speelt tegen D. S. K. H en wel winnen kan. De adspiranten zullen hun eersten wedstrijd op 3 October spelen tegen Ripperda. Deze wedstrijd vangt om 3 uur aan. Van H. B. C. Zondag opende H.B.C. het seizoen met een wedstrfjd van H.B.C. II tegen India I, die ge wonnen werd met 3—2. Een heel mooi begin. Van het R.K. Sportpark. Ook hier Zondag de eerste belangrijke wed strijd van Geel Wit I—P.V.C.B. I. Geel Witten zijn vooral de eerste helft ge weldig op dreef en maken er maar even 50 van. Na rust schijnen zij het genoeg te vinden. Beide clubs scoren éénmaal. Einde 61. Ook Zondag een heel belangrijke ontmoeting n.m. D.S.S. I—H.B.C. H. D.S.S. wist het Zondag in Volendam nog tut een gelijk spel te brengen 3—3. En dat op een onbespeelbaar terrein. Dit kan dus een heel mooie kamp worden. Verder wordt nog gespeeld: Geel Wit IIConcordia II. Geel Wit Jun.—Concordia Jun. R.K.T. Zondag won T.IJ.B.B. van de gevreesde D.H.L. met maar even 63, een uitslag die ze ker niemand verwacht had. T. Om Uw tegen een oude toestel KY 108 het van in te nieuwste ruilen snufje 99 VRAAGT DEMONSTRATIE Bi] Koediefs laan 23 J, C. van Oostzanenlaan 10 (bij de Blauwe Brug) Heemstede Telefoon 28681. Speciaal adres voor fijne Reparaties. Zandvoortsshelaan 135, HEEMSTEDE, Telefoon 26261 VOETBAL BIJ T.O.P. Zaterdagmiddag werd gespeeld tegen een elftal van „Droste". Alvorens werd aangevangen werd aan T.O.P. namens den Drosteploeg 'n bloemstuk aange boden en gelukgewenscbt met de ingebruikne ming van het nieuwe terrein, weike bloemen hulde door T.O.P. op hoogen prijs werd gesteld, en bij monde van den heer F. Steijsel werd na een dankwoord den wensch uitgesproken dat beide clubs nog dikwijls elkander zullen ont moeten op het groene veld. Hierna werd met den wedstrijd aangevangen. T.O.P. was al direct sterker en wist zelfs voor rust een 4—1 voorsprong te behalen. Na rust komt Droste echter geweldig opzet ten, zelfs leek het of zij de overwinning nog in de wacht wilde sleepen, doch, hoewel met 10 man spelend, komt T.O.P. weer meer In den aanval, en als tijd gefloten wordt ls de stand Het was een prettige strijd, die het aan schouwen zeker waard was. Zondagmorgen speelde T.O.P. aan den Mid- AANNEMERS BEËED. MAKELAARS. Meesterlottelaan 12 Telefoon 15468 Nieuwbouw, Verbouwingen Onderhoudswerken. PRIMA KWALITEIT. BILLIJKE PRIJZEN. Binnenweg 97 - Telefoon 28545 SPECIALE RECLAME de fijnste Friesche Heerenbaai. A 20 cents per ons No. 60 22 Twee vrienden30 PRIMA PRUIMTABAK (krulsnede) 9 cents per half ons. Bij aankoop van een dezer soorten een half ons cadeau. NEEMT U EENS EEN PROEF I Tevens zeer voordeel i ge aanbieding PUPEN. Beleefd aanbevelend, C.J.P.van Schaik, oud-Stuurman Koopvaardij. denweg een jubileumwedstrijd tegen Hercules Hl. Voor den aanvang werd de aanvoerder van V.V.H. door den voorzitter van T.O.P. gefelici teerd met hun 25-jarig bestaan. Ook deze feli citatie ging gepaard met een bloemenhulde. Daarna dankwoorden van den V.V.H. aan voerder en den wensch nog vele malen In die preütige verstandhouding als voorheen tegen elkander te spelen. Als gewoonlijk was de wedstrijd van het be gin tot het einde zeer spannend, met voor de rust V.V.H. iets in de meerderheid. Rust 10. Na rust is T.O.P. iets sterker. Om beurten wordt gescoord. Zelfs neemt T.O.P. nog met een fraaien kopbal de leiding, doch als dan V.V.H. 2 maal scoort is de stand 32. Tot 6 min. voor tijd de rechtsbinnen den bal toege- speelt krijgt, even opdrijft en dan onhoudbaar gelijk maakt. Met 3—3 komt het einde. Na afloop neemt de heer D. Vring, voorzitter ven V.V.H. het woord, om dank te brengen voor de bloemenhulde op haar zilveren feest. Als herinnering aan dezen dag ontving T.O.P. een zilveren plaque met de inscriptie 1906 1931 V.V.H.—T.O.P. 20.9.31. Een aardig aan- denken aan dezen prettigen middag. G.

De Eerste Heemsteedsche Courant | 1931 | | pagina 2