33 ,,'T RAEDTHUYS" kinderfoto'S BEZUINIGING J. P. I. M. NAN Iruus knopper Ij. z. GOYENSTR. 26 - Te/ef. 29080 IVSEUBEL. en ZEILWAS Drogisterij „DE G E D E H" PREDIKBEURTEN. Openbare Vergadering 2 De „R. S. STOKVIS" fiets 75 RAADHUISSTRAAT 46 - TELEFOON 28264 F. H. KLUËN TOONEEL VOETBAL DE GEBROEDERS KNOOPENSCHAAR I 1 TW vervo 2 JJE EERSTE HEEMSTEEDSCHE COURANT ORIGINEELE ARTISTIEKE AFWERKING DOOR HET GEBRUIK VAN VAN DE Apoth Ass. Wilhelminaplein 17 - Telefoon 28366 gedurende deze schoonmaak. Is zeer voordeelig in het gebruik en laag in prijs. Zondag 1 April (Eerste Paaschdag). Gereformeerde Kerk, Koediefslaan. V.m. 10 uur: Ds. Dondorp. N.m. 5 uur: Ds. Dondorp. Nederl. Protestantenbond. V.m. 10.30 uur: Ds. J. C. A. Fetter, Rem. Pred. te Den Haag. (Met medewerking van het dameskoor.) Ned. Herv. Kerk, Wilhelminaplein. V.m. 10 uur: Ds. Briët. Collecte voor het herstelfonds van de kerk. Kapel Nieuw-Vredenhof, Johan van Oldenbarneveltlaan. V.m. 10.30 uur: Ds. Barger. Met medewerking van het Kerkkoor. Collecte voor het Schulddelgingsfonds van Nieuw-Vredenhof. Vrijzinnige Jongeren Kerk. A.s. Zondag, 1 April, 's avonds om half acht, zal door de Vrijz. Jong. Kerk, afd. Haarlem, in het gebouw van den Ned. Prot. Bond in de Jacobstraat een Paaschdienst worden ge houden, waarin zal voorgaan de heer F. van Aalst. Door leden van de Vrijz. Jong. Kerk zal het Paaschspel „Maria's Droom" worden opgevoerd. Tweede Paaschdag. Kapel Nieuw-Vredenhof. Joh. van Oldenbarneveltlaan. Vereenigde Dienst. V.m. 10.30 uur: Ds. J. C. van Dijk. Collecte voor het herstelfonds van de kerk. DE HEEMSTEEDSCHE VRIJWILLIGE BURGERWACHT Na de reorganisatie, en onder dit huidige be stuur, mag de' afdeeling Heemstede van de Vrij willige Burgerwacht zich in een grooten groei verheugen. En geen wonder. Men moet al eens een kijkje genomen hebben op de oefenavonden, die iederen Donderdagavond plaats hebben in Café-Restau rant „Hof van Heemstede", om eens iets te weten van den gezelligen omgang die er onder de leden heerscht. Men vindt er alle standen, richtingen en leeftijden, en alles is er even amikaai. De schietoefeningen (er wordt met marge geschoten), vormen wel de hoofdschotel. Maar naast schieten geven biljarten, kaarten, dammen en andere spelen gelegenheid om een avond gezellig door te brengen. Toen wij de vorige week even een kijkje kwamen nemen, troffen wij ook aan den com mandant der Haarlemsche Burgerwacht, den heer Becking, en enkele raadsleden. Onder luid applaus deelde de voorzitter, de heer L. E. Posthumus, mede, dat juist het 100e lid was ingeschreven, (even later reeds No. 1 van het 2e honderdtal). „Wij moeten naar de 200 leden," is de leuze van de burgerwacht, en het is niet onmogelijk, dat dit ledenaantal binnen afzienbaren tijd wordt bereikt. Naar wij vernemen, krijgt degene, die de meeste leden aanbrengt, een buks cadeau. DE WIELERBAAN. De wielerbaan bij het Sportpark nadert thans haar voltooiing. Naar wij vernemen zal de baan officieel in gébruik worden genomen op Zondag 13 Mei a.s. Voor de openingswedstrijden heeft de baan- directie gecontracteerd in de klasse Profs en Onafhankelijken met de renners: Jac. van Egmond, W. Metz, M. van Baak en W. Kruyd. Voorts zijn contracten afgesloten met het zesdagen-koppel J. van der HeydenDe Wolf alsmede met Sam HoevensVan der Wulp. Deze laatste is de bekende stayer achter de motor. Onderhandelingen zijn nog gaande voor een achtervolgingswedstrijd over 5 K.M. tus- schen twee der beste Nederlandsche amateurs. PERSONALIA. Bij het op 28 dezer te Amsterdam gehouden examen ter verkrijging van het Politie-diploma, slaagden o.a. de heeren A. J. C. Veerman en N. H. Zomer, beiden alhier. EEN NIEUWTJE OP FOTO-GEBIED. Afdruk-apparaat met foto-electrische cel. Amateurfotografen, die zelf hun opnamen ont wikkelen en afdrukken, weten, dat bij het ge bruik van gaslicht- of bromidepapier het schatten van den belichtingstijd dikwijls moeilijkheden oplevert, met het resultaat dat er veel papier wordt verknoeid. Interessant is daarom het afdruk-apparaat, dat wij dezer dagen bij de firma Heupers-Brunsting, Zandvoortschelaan tegenover de Zandvoorter Allée, in werking zagen. Op het voornaamste deel van het negatief wordt een foto-electrische cel geplaatst. Naarmate het negatief meer of minder licht doorlaat, veroorzaakt de foto- electrische cel een meer of minder sterken gal- vanischen stroom, waardoor de wijzer op een meter uitslaat. De belichtingstijd voor elk wille keurig papier kan dan op een tabel worden afgelezen. Een belichtings-stopwatch, werkende met onderdeelen van een tiende seconde, wordt ver volgens op den verlangden tijd gesteld. Het licht wordt ingeschakeld en automatisch door de klok weer uitgeschakeld. Verkeerd schatten van de dichtheid van het negatief is uitgesloten, even zoo verkeerd belichten. Resultaat: de hoogst be reikbare volmaaktheid van de afdrukken! van den Raad der Gemeente Heemstede, op Donderdag 29 IVlaart 1934. Donderdag j.l. vergaderde de Raad der Ge meente Heemstede onder leiding van den burge meester, Jhr. J. P. W. v. Doorn. Afwezig de heer Audretsch. De notulen worden met een kleine redactie wijziging vastgesteld Alvorens tot de behandeling van de agenda wordt overgegaan, deelt de voorzitter mede, dat aan het gemeentebestuur een tinnen schaal is aangeboden door het Comité voor Ontspanning en Ontwikkeling van werkloozen. Deze schaal zal de goudvisschenkom met lootjes vervangen. De voorzitter dankt het Comité en spreekt zijn waardeering uit voor de kunstvaardigheid der werkloozen. Vervolgens spreekt de voorzitter eenige gevoelvolle woorden naar aanleiding van het overlijden van H. M. de Koningin-Moeder en deelt mede, dat namens het gemeentebestuur een brief van rouwbeklag aan de Koningin is ge zonden. Ingekomen Stukken. Ingekomen is o.a. een adres van B. Binkhorst, houdende verzoek alsnog over te willen gaan tot demping van de sloot, gelegen ten Zuiden van de Borneostraat met een 2-tal brieven van andere adressanten bevattende hetzelfde verzoek. Burgemeester en Wethouders stellen voor deze adressen voor kennisgeving aan te nemen. De heer R ij k e s wijst nogmaals op de muggen- en rattenplaag daar ter plaatse. De toestand is onhoudbaar en verbetering is drin gend noodzakelijk. Door het verwijderen van het grofste vuil is de muggen- en rattenplaag nog niet verdwenen. Spr. is persoonlijk op onderzoek uitgegaan en acht het noodig art. 144 van de politieverordening met alle gestreng heid toe te passen. Spr. vraagt een hernieuwd onderzoek aan. De heer Disselkoen merkt op, dat de zaak in de vorige vergadering afgedaan is. Toch is de toestand zoo, dat een nieuw onderzoek wel op zijn plaats is. De heer Jonckbloedt acht een nieuw onderzoek niet noodig. Wethouder Dr. Droog zegt, dat een af doende oplossing zou zijn: de sloot dempen. Eén eigenaar wil daartoe slechts medewerken. De sloot ten W. van de Javalaan zal door den eigenaar in het vervolg worden schoongehouden die aan de Oostzijde is niet vervuild. De klachten zijn wel een weinig overdreven. Spr. is bereid de volgende maand te doen onderzoeken of er malaria-larven in voorkomen, zoo ja, dan zal de sloot geparaffineerd worden. Men kan niet eischen, dat de gemeente de demping betaalt, daardoor zou een ongewenscht precedent wor den geschapen. De ratten kunnen door vallen en fox-terriers worden bestreden. De heer R ij k e s merkt op, dat ook een op zichter van Rijnland van meening is, dat de toestand onhoudbaar is. De heer Attema wijst er op, dat de be woners zelf de rattenplaag kunnen bestrijden door geen vuil in de sloot te werpen. Het adres wordt vervolgens voor kennis geving aangenomen met de stem van den heer Rijkes tegen. Beheer Reservefonds. B. en W. stellen voor, te bepalen, dat de ver ordening, regelende de instelling, het beheer en de administratie van het Reservefonds voor Bijzondere Doeleinden, zal gelden tot en met 30 Juni 1935. Wordt z. h. s. aangenomen. Wijziging der Verordening op de hef fing van rechten voor het gebruiken van openbaren gemeentegrond en openbaar gemeentewater. B. en W. stellen voor, het recht voor het lig plaats hebben van kano's in gemeentewater te herzien. Het recht bedraagt thans 50 cent per dag; het jaarabonnement bedraagt 10. Voorgesteld wordt om het dagtarief te bepalen co 05 cslg I— O) «C <N O CS UJ Bekijkt die fiets eens goed, let eens op de echte T.orpedonaaf, Dunlopbanden en Dunlopzadel, op de afwerking, 0|3 het model. En verbaast U dan over den lagen prijs. Nu is het tijd, U een „R.S." aan te schaffen, de populaire fiets van degelijk Stokvis-fabrikaat. Torpedonaaf f 4 - extra FIJNE DUBBELE LIKEUREN per fl. f 3.-, per J fl. f 1.55 VOORBURG per fl. f 2.50 - f 2,- - f 1.50 VOORBURG per fl. f 1.30 - f 1.05 - f 0.80 ADVOCAAT per fl. f 1.85 - f 1.60 - f 1.30 BOWLVRUCHTEN per liter potf I.- KERSEN f I.- MOUSSEERENDE WIJN per flesch f 0.75 BORDEAUX WIJNEN ROODE TAFELWIJN per fleschf 0.90 MEDOC per flesch f 1.10 St. JULIEN per fleschf 1.30 Aanbevelend, op 25 cent en het jaarabonnement op 2.50. De heer v. d. Heuvel verklaart zich tegen deze verlaging. De heer Attema vraagt, of voor het éven aanleggen geen lager tarief kan worden inge voerd. Het jaarabonnement zou dan hooger ge steld kunnen worden. De heer De T e 11 o uit zijn voldoening over het door B. en W. ingediende voorstel. Spr. steunt de opmerking van den heer Attema. in voering van een zeer laag tarief zal ook den handeldrijvenden middenstand ten goede komen, want de menschen houden dan geld over om iets te verteren. Wethouder v. d. Poll wenscht eerst een proef te nemen met het voorgestelde tarief. Mocht dit bezwaren opleveren, dan kan het als nog herzien worden. Het voorstel wordt hierna zonder hoofdelijke stemming aangenomen. I gg Wijziging overeenkomst gaslevering aan Bennebroek. B. en W. stellen voor, te bepalen: le. de gemeente Heemstede neemt op zich om voor hare rekening de staande branders in de straatlantaarns der gemeente Bennebroek te vervangen door 3 pits Parkinsonbranders; i 2e. met ingang van den dag waarop de onder le. bedoelde vervanging heeft plaats gehad wordt het le lid van artikel 5 der regeling ge lezen als volgt: Def prijs der strafverlichting Joedraagt voor iederen lantaarn 2 cent per branduur bij een gegarandeerd aantal branduren van ten minste 1000 per jaar van alle lantaarns, welke in den loop van een jaar voorkwamen op de verlich- tingsstaten. Z. h. s. aangenomen. Benoeming Commissie tot Wering van Schoolverzuim. Tot leden van de Commissie tot Wering van Schoolverzuim worden benoemd de heeren: J. de Jong, Th. M. Schelling, D. Pronk, J. J. Uitendaal, J. P. A. Wiegman, W. Huizer en D. J. van der Stam, allen aftredend. Doortrekking hoofdstamriool in- en aanbrengen bitumendek op Heemsteed- sche Dreef tusschen Blauwe Brug en Pieter Aertszlaan. B. en W. stellen voor: le. een crediet te verleenen groot ƒ30.500. voor het aanbrengen van een bitumen wegdek op het gedeelte van de Heemsteedsche Dreef tusschen Blauwe Brug en Pieter Aertszlaan; 2e. het doen leggen van een hoofdstamriool in het onder le. genoemd gedeelte van de Heem steedsche Dreef, met uitvoering van bijkomende werken en daartoe te beschikken over 10.100.- - ten laste van- volgnummer 546 der gemeente- begrooting 1934; 3e. de onder le. en 2e. genoemde werken te doen uitvoeren bij wijze van werkverruiming en in verband daarmede te beschikken over ƒ4500.- ten laste van volgnummer-451 der gemeentebegrooting 1934. Z. h. s. aangenomen. Aankoop en verhuur van grond gelegen nabij en ten Oosten van de Heem steedsche Dreef. B. en W. stellen voor, te koopen van Cornelis van der Weiden te Heemstede, eenige perceelen grond, gelegen nabij en ten Oosten vande Heemsteedsche Dreef, groot 6.17.90 H.A. voor de som van 105.000. Tevens wordt voorgesteld de perceelen, welke niet onmiddellijk in exploitatie zullen worden gebracht, voor een prijs van 100.per H.A. per jaar te verhuren aan C. van der Weiden voornoemd. Z. h. s. aangenomen. Aanleg wegen ten Oosten van de Heemsteedsche Dreef. B. en W. stellen voor: le. een crediet te verleenen groot ƒ26.210. voor aanleg van gedeelten van de Franz Schubertlaan, Richard Holplein, Sweeiinckplein 2e. de onder le genoemde werken te do::i uitvoeren bij wijze van werkverruiming en in verband daarmede te beschikken over 4750. ten laste van volgnummer 451 der gemeente begrooting 1934. Z. h. s. aangenomen. Verkoop van grond aan de Abr. Kuyperstraat. B. en W. stellen voor, te verkoopen aan de Coöperatieve Bouwvereeniging „Eigen Woning" te Heemstede eenige perceelen bouwterrein, ter geraamde oppervlakte van 2776 M2., gelegen aan de Abr. Kuyperstraat, voor een totaal bedrag van 11.000.— De heer R ij k e s informeert, waarom B. en W. toestemming voor arbeiders-woningbuuw hebben gegeven, aangezien eenigen tijd geleden beide wethouders hebben verklaard, dat arbei derswoningbouw vooralsnog ongewenscht is. Neemt de werkgelegenheid dermate toe, dat deze woningen nu moeten worden gebouwd? De heer Disselkoen zou niet weten, op welken grond B. en W. de aanvrage van de woningbouwvereniging zónden kunnen weige ren. Voorts vraagt spr. of ook nog woningen van het goedkoope type (gesloten bouw) zullen worden gebouwd. De heer v.d. E r f maakt bezwaar tegen wij ziging van het bebouwingsplan, aangezien op het betreffende terrein geen gesloten bouw meer kan verrijzen. Spr. stelt voor, deze wijziging op te schorten totdat er door de woningbouwver eeniging aanvang niet den bouw zal worden gemaakt. De heer Van U nen is met den heer Dissel koen van meening, dat geen termen tot wijziging bestaan. Spr. waardeert het, dat geen subsidie is aangevraagd. Met het voorstel van den heer v. d. Erf kan spr. zich niet vereenigen. De heer Jonckbloedt vraagt of de wijzi ging van het' bebouwingsplan niet eerst goed gekeurd had moeten worden door den Raad. Wethouder Jhr. v. d. Poll geeft een nadere toelichting van het voorstel van B. en W. Voor gesloten bebouwing is nog wel plaats. Naar aan leiding van een opmerking van den heer Meeu wenoord zegt spr,. dat aan een andere woning bouwvereeniging geen toezegging van grond- verkoop is gedaan. De heer Disselkoen wenscht aanwijzing door B. en W. van grond, bestemd voor ge sloten bouw van 40 arbeiderswoningen. De heer Attema betoogt, dat dit niet ter zake doet. Na nog eenige discussie wordt het voorstel van B. en W. in stemming gebracht en aange nomen. De heer Rijkes stemde tegen. Zonder hoofdelijke stemming werden nog aan genomen de voorstellen betreffende: Vergoeding artikel 101 L.O. wet over 1931 en 3-jaarIijksche afrekening, Voorschot kosten instandhouding bijzondere scholen voor 1934, Voorschot vergoeding vakonderwijzers bij zondere scholen voor 1934 en Verkoop grond van terreinen Valkenburg en Heemsteedsche Dreef. Rondvraag. De heer v. d. Erf zegt te hebben vernomen, dat op erkend Christelijke feestdagen wed strijden op het Sportpark zuilen worden ge houden. Spr. vraagt, of daarover iets in het contract staat. Wethouder Jhr. v. d. Poll leest het betreffende artikel voor, waaruit blijkt, dat wedstrijden op feestdagen uitzondering zullen blijven. De wed strijd Excelsior—Hilversum is wegens het over- lijden van H. M. de Koningin-Moeder uitgesteld j tot Tweeden Paaschdag. Een onderlinge wed strijd zonder publiek, voor de betrokken vereenigingen van veel belang, is, om de vereeni- gingen te helpen, op Eersten Paaschdag vast gesteld. Een andere oplossing kon niet gevonden worden. De heer D e T e 11 o herinnert er aan, dat het contract ook door den Raad moet worden geëerbiedigd. Dit contract is geldig voor 10 jaar en geeft R.C.H. het recht op feestdagen te spelen. Wethouder v. d. P o 1 I spreekt zijn waar deering uit over het feit, dat R.C.H. van dit recht een zoo spaarzaam gebruik maakt. De openbare vergadering wordt hierna ge sloten. STADSSCHOUWBURG. Tooneelgroep „Het Masker". „Vorstelijke Emigranten". liet tooneelspel „Vorstelijke Emigranten", dat Zondag -en Maandag j.l. in den Stadsschouw burg werd opgevoerd door de tooneelgroep „Het Masker", iaat den toeschouwer zien, hoe uitgeweken Russische grootvorstinnen en prinsen in de wereldsteden, i.e. Parijs, door den nood gedwongen zijn op de nederigste wijze door Handenarbeid zich een bestaan te verschaffen. In hun nederige betrekking komen zij uit den aard der zaal; wel eens in aanraking met hoog geplaatste personen, die hen in hun vroegere glorie gekend hebben. Dat hierbij dikwijls komische en ook pijnlijke situaties ontstaan, is begrijpelijk. Op dit gegeven heeft Jacques Deval zijn stuk gebouwd. Hij heeft liet een blijspel genoemd, maar een echt blijspel is het niet; daarvoor ligt er le veel tragiek in. Wel heeft de auteur aan enkele tooneelen een komisch tintje weten te geven, maar daarmee is het karakter van het stuk niet bepaald. Else Mauhs speelde de rol van Grootvorstin Tatiana Petrovna Curatief. De schrijver heeft van deze grootvorstin geen gave figuur gemaakt; zij is een vat vol tegenstrijdigheden, gooit zelfs haar grootvorstinnelijke waardigheid te grabbel door het stelen van artisjokken en alleen in haar liefde voor het oude Rusland blijft zij zich zelf gelijk. In deze rol vooral maakten de blijspel momenten sterk den indruk opzettelijk als her ziening van een oorspronkelijk ernstig bedoeld tooneelspel te zijn aangebracht. Ongetwijfeld was het dit hinken op twee gedachten, waardoor Else Mauhs ons in deze rol minder dan anders kon boeien. Veel gaver is de figuur van den uitgeweken Prins Michael Alexandrovitch Curatief, die op uitnemende wijze door Jan Musch werd vertolkt. Na deze hoofdpersonen dienen Marie Holtrop en Ko Arnoldi te worden genoemd voor hun uit muntende uitbeelding van het echtpaar Arbéziat, bij wie de vorstelijke émigranten als huisknecht cn kamenier in dienst komen. Ook van de overige rollen kunnen wij niets dan goeds zeg gen. Evenals in Amsterdam behaalde de op voering ook hier een enorm succes! w R.C.H. THANS KOMEN ROTTERDAM EN HILVERSUM IN HEEMSTEDE. Het verscheiden van onze geliefde Koningin- Moeder is slechts uitstel geworden van het lot, dat of het Rotterdamsche „Excelsior", of het hierboven genoemde Hilversumsche elftal wacht, 't Was een uitstel, dat allerminst prettig ge noemd kan worden voor de beide betrokkenen, want wat is pijnlijker dan onzekerheid. Thans nog luttele dagen en het oogenblik, dat dooi den K.N.V.B. werd bepaald op 2en Paaschdag, des middags 2 uur, is daar. Zulk 'n wedstrijd eischt een enorme'voor bereiding. Vooral de distributie der plaatskaarten geeft groote zorgen, 't Is vanzelf sprekend, dat de leden en supporters van de beide vereenigingen de meeste aanspraken mogen laten gelden op toegangsbewijzen, daar zij als betrokkenen er het sterkst bij geïnteresseerd zijn. Wij vernemen, dat extra treinen die groote schare naar Haarlem zullen brengen. Ook schijnen autobussen ge- requireerd te zijn. Hoewel op het huidige oogenblik nog niet is vast te stellen, hoeveel kaarten door beide steden worden verlangd, stelt R.C.H. zich voor, ook een voldoende aantal kaarten voor de hier wonende belangstellenden beschikbaar te houden. Het Bestuur maakt voorts bekend: le. Er is een afzonderlijke ingang voor die genen, die in het bezit zijn van plaatskaarten. 2e. Na half twee worden geen kaarten meer verstrekt voor de jongensrangen. 3e. Er mogen voor dezen wedstrijd geen reductie-biljetten voor werkloozen beschikbaar worden gesteld. 4e. Het aantal plaatsen is voor deze gelegen heid uitgebreid. 5e. Het publiek wordt dringend verzocht zich stipt te houden aan de aanwijzingen van orde commissarissen. Door den dienst van de N.Z.H.T.M. zal reserve-materiaal in het verkeer worden ge bracht, waardoor men van een vlot vervoer is verzekerd. KINDERVERTELLING a DOOR G. TH. ROTMAN 95. Toen klonk, boven door het open raam, Pieters stentorstem: „Twee literrr!" Ha, nu be greep Klaas er alles van! Hij moest twee liter petroleum in den emmer doen. De baas had zeker geen tijd om te betalen; dat zou volgende week wel in orde komen. Hij liet dus twee liter petroleum in den emmer loopen, noteerde het in zijn zakboekje, nam netjes zijn hoed af voor den emmer en ging verder. 96. Rikketikketikketik, ging het emmertje weer de hoogte in. Maar vlak er achter kwam de melkboer en belde ook. Pieter, die net weer wou indommelen, dacht dat de melkboer hem niet verstaan had en daarom nog eens belde. Hij liet dus het emmertje dadelijk weer zakken en brulde nog harder: „Twee li—terrr!" Waarop de melkboer, die druk in een gesprek gewikkeld was, en dus slecht oplette, twee liter melk boven op de petroleum plonsde. 97. Pieter haalde het emmertje weer op. „Weet je wat?" zei hij tegen Jodocus, „hier kook ik een lekker bordje pap van voor onze zieke huishoudster; dat zal haar goed doen!" Hij kleedde zich aan, deed een schort van juffrouw Sietje voor, maakte het fornuis in de keuken aan en kookte van de melk en wat maïzena een heerlijk papje. 98. Wel kreeg hij af en toe een raar petro- leumluchtje in z'n neus, maar hij dacht ik heb zeker te veel petroleum gebruikt bij het aan maken van 't fornuis, Toen de pap klaar was, bracht hij ze op een bordje naar de ziekenkamer. „Wel, wel, meneer Pieter, dat is nu eens écht lief van U!" zei juffrouw Sietje verheugd. E 1 js Weer nc Met vrei Als over De Lent Is Pus Het Puu Men eet Duur dii De wintr Geborge Ben lent Wordt li 'l Is Pu: 't Is Pa: Die in de Bij voon 't ls)Pas En Pasc Dut zich Weer st De tukkt Die zwe En in de Klinkt j Het Paa. Als schc Men hou In 't Oo De bolle Heeft bi Reeds zi Te zien, De luchi Al is he Kortom Ziet mei Als nu i Verrassi Men vic Al bibb\ ONTWIKI V< Slu Donderdag R.K. Vereenigi besloten krui Algemeen Co: wiKkeling en otlicieel beëin stelling gehoui op den cursus de bouwvaka werkstukken c sende versierd De voorzittc M. Jonckbloed' na hij een ove van oen afgek Uit dit versl rond 141)00 h; koffie en the middeld 150 druksie maan week van 15 het begin van teruggeloopen, te gaan. het verslag die er steeas werden druk animo voor d, Dank wordi heer H. M. S wist te propa club gevormd zich ook zeer organiseeren Amsterdamse! houden excun Amsterdam. Over het verslag een Die der bouw Zóó zelfs dat in Februari m Toch is de2 dat zal blijki maar het best offers en de n bruik van zou den cursus middeld 14 a van den heer dank aan de woorden geric die door het mede door pc naar buitenpla tot ontwikkeli Kon het Co zeggen, toch den secretaris zegging verki tueele plaatsii I ereidende wt s.ïlling de vo ""e cursus a' zins gesla het aantal z door ingevoe merkelijk is g Als blijvenc een coupe e deze voor hel gemeentebesti Een 12-tal keuze mogen zal of verko prijzen oeschi strijden der Een bijzon verslag gebra den heer Kenr Heijlen en C. Dank word Gemeentebest cieelen steun, J. Rijkes, aan en den pennii -

De Eerste Heemsteedsche Courant | 1934 | | pagina 2