ONTBIJTKOEK ALBERT HEIJN STOFZUIGERS FERWERDA TIEMAN 71 ALADDIN EN DE TOVERFLUIT EET NU Zaansche Molen per stuk 5 Reuzen Ontbijtkoek .20 Gé idige Ontbijtkoek 26 Echte Honingkoek 25 Gron. S uc3d0kok p.stuk40, 28 MARION'S GROTE AVONTUUR HEEREN COSTUMES SIADÏSCJU „Toontje paard ge Viaamscl voordtacl DE STOFZUIGER CENTRALE HAGEMAN, PREÖmS£Ufi?TgN No. 28397 FEUILLETON VOOR DE JEUGD Gemeenteraadsvergadering PLAATSELIJK NIEUWS 38 Fijnste Gemberkoek pei stuk ^0 ct SPORT. AGEI „SCHOPPI HoofdrolC 25-jarig 1 leum Julia Bezoe 2 DE EERSTE 11EEMSTEEDSCHE COURANT 45 bekende merken - Ook in huurkoop Ged. Oude Gracht 52 - Telefoon 12762 ZONDAG 31 MAART. Ned. Herv. Kerk, Wilhelminaplein. V.m. 10 uur: Ds. G. Hennemann. N.m. 8 uur:* Dr. K. J. Brouwer van Oegstgeest. Zendingsdienst. Extra collecte voor Fonds Wijkgebouwen. Kapel Nieuw-Vredenhof. V.m. 10.30 uur: Ds. Ch. de Beus. Extra collecte voor Fonds Wijkgebouwen. Gebouw „Samuel'', De Glip. N.m. 7 uur: Diakgon G. van Eijk. Evangelisatie-samenkomst. Gereformeerde Kerk, Koediefslaan. V.m. 10 uur: Ds. v. d. Born. N.m. 5 uur: Cand. Joh. Mantz. (Zondag 9.) 3e collecte voor arbeid van het Kerkel. Crisis comité in Noord-Holland. Camplaan. V.m. 10 uur: Cand. Mantz. N.m. 5 uur: Ds. v. d. Bom. (Zondag 8.) 3e collecte voor arbeid van het Kerkel. Crisis comité in Noord-Holland. Eglise Réformé Wallonne. (Begijnhof.) Dimanche 31 Mars: Pas de Service, a 9 h. 15: Ecöle du Dimanche. SOEFIBEWEGING. (Centrum Bloemendaal) V m. 11 uur: Universele Eredienst, bovenzaal, Vreeburg, Kerkplein 16. Spr.: Mevr. S. KampCompas. Onderwerp: „God's boodschappen". Maandag 1 April. N.m. 8.15 uur: Cursus voor belangstellenden, Acacialaan 28, Bloemendaal. WIJNHANDELAREN BINNENWEG 139 - HEEMSTEDE Telefonisch aan gesloten onder Ste*ds voorradig een keur van exclusieve Wijnen en Gedistilleerd. GRAMOEÖONPLATENCONCERT VAN DE HEEMSTEEDSE RADIOCENTRALE (Des avonds van 78 uur). Maandag 1 April 1940. Semper Fidelis, Grand Massed Brass Bands Oude herinneringen, The Hodlars De kleine trommelaar, Willy Derby The girl in the alice blue gown, London Piano Ace. Band Die Soldaten Marie, Hans Bund en zijn or kest O sole mio, Das Meistersextet Rund um die Reeperbahn, Adalbert Lutter en zijn orkest While a cigarette was burning, Am brose en zijn orkest Laubfrosch, Joe Bund en zijn orkest Waarheen?, Willy Derby Es war einmal zur schonen Maienzeit, Hans Bund en zijn orkest On the bridge of sighs, London Piano Acc. Band Mareciare, Das Meistersextet Two sleepy people, Ambrose en zijn orkest Der Bart ist ab, mein Schatz, Joe Bund en zijn orkest Steadfast and true, Grand Massed Brass Bands. Dinsdag 2 April. Daar komen zij aan, Harmonie orkest Ich hab' eine tiefe sehnsueht nach dir, Das Meister sextet La rose amour, Gino Bordin en zijn orkest Es lautet das Glöcklein, Balalaika orkest Flowers so beautiful, Carlo Buti Arroyito, Pesentie en zijn orkest Heimwee, Strijkorkest Le bateau des iles, Tino Rossi Wandellied. Massazang Paris.... Paris, Pe sentie en zijn orkest Two guitars, Carlo Buti Wenn der Mond scheint, Balalaika orkest Oud Indisch liedje, Gez. door 2 Indische meisjes -Chant d'amour de Tahiti, Gino Bordin en Roman van l. F J. GROOTHEDDE (N a d r u k verboden.) 30) „Hij zal je niet hebben!", gilde hij plotseling, trok zijn revolver, vuurde vier, vijfmr a op de meisjesgestalte en stortte zich de he-.vel af. En snijdende kreet spleet de lucht. Marion stak haar armen hoog op, wankelde even en zonk langzaam neer. In de d xidse stilte, die er op de schoten volgde, bleven de sneeuwvlokken dalen, geruisloos en zwijgzaam. Ze dekten wit de roerloze gedaante, maar kleurden op één plek helrood. De ontsnapping. „Er werd geschoten," zei Bluecorn, die voor het huiskamerraam naar buiten zat te staren. De woorden klonken vreemd in de lege stilte van cle kamer en schenen te blijven hangen. Bluecorn keek nadenkend naar de immer val lende sneeuw en sprak ineens, alsof het nu pas tot hem doordrong: „Het waren revolverschoten, ginds op de hel ling. Wie schiet er nu met een revolver in de sneeuw?" De stilte van de kamer gaf hem geen ant woord, die stilte scheen op hem af te sluipen, zijn orkest Jede Stunde ohne dich ist eine Ewigkeit für mich, Das Meistersextet J'atten- drai, Tino Rossi Wij willen blijven wat we zijn, Massazang. Woensdag 3 April. With sword and lance, Grand Massed Brass Bands Zet een plaatje op, Willy Derby Angels never leave heaven, Ambrose en zijn orkest Wir sind die Sanger, 5 Citaarristen met zang Hallo! Hier Walter Bromme, Adal bert Lutter en zijn orkest The trek song, Victor Sylvester en zijn orkest Padilla Med ley, New'Mayfair orkest Du willst mich nicht, August Batzem met orkest Populaire pot pourri, The Hodlars Bieb'le bonze eiland, Willy Derby I paid for the lie I told you, Ambrose en zijn orkest The chesnut tree, Victor Sylvester en zijn orkest -w- Ich han'ne neue Papa, August Batzem met orkest Under the double eagle, Grand Massed Brass Bands. Donderdag 4 April. Washington marsch, Kneller Hall Band Swanee, George Elliott's Hawaiian Ueber die Prarie, Herbert Ernst Groh Stimmung, Stimmung, Die vier Harmonisten Berlin bei Nacht, Carl Woitschach en zijn ork. Chanson pour Nina, Tino Rossi Potpourri van Vader- lartdsche liederen, The Hodlars i must be dreaming, Victor Sylvester en zijn orkest Vom Rhein zur Donau, Adalbert Lutter en zijn orkest O, mein Liebchen mein schwarzge- locktes Biibchen, Herbert Ernst Groh Rose dreams, George Elliott's Hawaiian Pour t'avoir au clair de lune, Tino Rossi Sister mine. Be mine dear love, Victor Sylvester en zijn orkest Lustig geschunkelt, Die vier Har monisten El Capitan, Kneller Hail Band. Vrijdag 5 April. Blaze away, Grand Massed Bands -Sym pathie, Victor Sylvester en zijn orkest Geh' mach die Fensterl auf, Die vier Harmonisten Lebe wohl mein kleines Stammlokal, Joe Bund en zijn orkest Any broken hearts to mend, The organ the dance band and me Poema, Pesentie en zijn orkest I saw a ship a sai ling, Victor Sylvester en zijn orkest Hawaiian memories, Andy Iona and his Islanders Twi light in Turkey, Ambrose en zijn orkest Vogerl vliagst in d'Welt hinaus, Die Vier Har monisten - Afraid to dream, Victor Sylvester en zijn orkest Heut' ist 's gemiitlich, Joe Bund en zijn orkest Love's old sweet melody, The organ the dance band and me Hawaiian one to ten, Andy Iona and his Islanders Ta hiti. Pesentie en zijn orkest Swing patrol, Ambrose en zijn orkest In an old cathedra! town, Victor Sylvester en zijn orkest Marche Lorraine, Grand Massed Bands. Zaterdag 6 April. Wir marchieren, Blaasorkest o.l.v. C. Woit schach Oom is terug uit Zuid-Afrika, Willy Derby Een Hollandse feestdag, The Hodlars La route, Tino Rossi Fischerin du Kleine, Carl Woitschach en zijn orkest Waltz me mories, Reginald Dixon Du kannst nicht treu sein, Orch. der Scala Komm mit nach Ma deira, Barnabas von Geczy en zijn orkest Moon over Miami, London Piano Acc. Band Stotterliedje, Willy Derby In der Taverne, Barnabas von Geczy en zijn orkest C'est la Geïllustreerd door JAN WIEGMAN valse amoureuse, Tino Rossi Sympathie waltz, London Piano Acc. Band Frauenherz, Orch. der Scala So wie du, Carl Woitschach en zijn orkest. Engelsche ImportSteeds voorhanden ivgr! HO^STR. (vervolg) Erfpacht rietland en water. B. en W. stellen voor, met den Staat der Nederlanden een overeenkomst aan te gaan, waarbij aan de gemeente met ingang vUh 1 Januari 1941 voor de tijd van dertig jaren, in erfpacht wordt gegeven een perceel rietland langs het Zuider Buiten Spaarne, onder Heem stede, alsmede een zuidwaarts daarvan gelegen water, tegen een jaarlijkse canon van ƒ420. Schadevergoedlngs-verordening rooilijnen. B. en W. bieden de Raad een verordening ter vaststelling aan, houdende algemene regelen ter bescherming van de belangen van derden in ver band met rooilijnen. Rooien van bomen en verbetering voetpad. B. en W. stellen voor, de iepebomen, staande in het voetpad langs de oostzijde van de Heeren- weg nabij de buitenplaats Kennermerduin, te doen rooien. VROUWEN VREDESGANG 1940. Men schrijft ons: „Over de gehele wereld gaat de roep om vrede, uit afschuw en vrees voor de oorlog. De bedoeling van de Vredesgang der Vrouwen in 1940 is deze roep, deze bede om vrede te ver sterken. Maar dit niet alleen. Deze innige wens, die in alle harten woont, vindt immers tè zeer zijn grond in het negatieve, n.l. in afschuw van de oorlog. De Vrouwen Vredesgang heeft, nu het oor logsgeweld rondom ons woedt, meer dan ooit ten doel de vrouwen zich te laten bezinnen op het begrip „vrede", waarmee bedoeld wordt de opbouw van een internationale rechtsorde, een internationale gemeenschap op de basis van ge rechtigheid en liefde. Met dit doel voor ogen wordt ook dit jaar de Vrouwen Vredesgang gehouden. Ons land is er tot dusver voor gespaard gebleven rechtstreeks in de oorlog te worden betrokken. Dit legt de vrouwen van Nederland de taak op mede te hel pen aan opbouwend vredeswerk." Met deze woorden worden alle Nederlandse vrouwen, zonder onderscheid van godsdienstige overtuiging of politieke gezindheid, opgeroepen tot deelneming aan de zevende Vrouwen Vredes gang, die dit jaar wederom op 18 Mei (Zater dag) te Amsterdam zal worden gehouden. De administratie berust bij het Centraal Vredes Bureau te Den Haag. Postrekening 96900. Bij Albert Heijn Extra Goedkoop Van Vrijdag 29 Maart tot en met Donderdag 4 April Extra zware koek, rijk gevuld met Stemgember ONZE BEKENDE 2-DAAGSCHE. Alleen Vrijdag en Zaterdag Afgehaald uit de winkel BORSTULEVELLEN 2 ons voor 19 ct. A. H. MAÏZENA2 pak voor 14 ct. Eigen Ontbijtkoek bakkerij en ^8 R 163 8^^ ZONDAGSDIENST DOKTOREN. Op Zondag 31 Maart wordt de praktijk te Heemstede waargenomen door de doktoren M. Mauve, P. de Hooghstraat 11, Tel. 19920 en J. J. van Luin, Bronsteeweg 76, Tel. 15538. Uit het H.B.C -Kanip. Kick Smit weer naar de R.K. Sport. De grote sensatie onder voetballievend Neder land is, dat de bekende voetballer Smit weer terug gaat naar de Katholieke sport, waar hij het voetballen heeft geleerd. Oud R.K. O.G. speler, heeft hij later in ver schillende clubs en niet in het minst in het Ned. elftal der K.N.V.B. successen geoogst. Als Haarlemmer had hij een grote keuze om in een le kl. R.Kj. F. elftal te kunnen spelen. Hij heeft tenslotte aangevraagd om in de Heem- steedse Club H.B.C. uit te mogen komen, en H.B.C. heeft hem natuurlijk geaccepteerd. En zo zullen wij dan reeds Zondag aan de Heeren- weg alhier Smit in H.B.C. kunnen zien spelen. Zoals reeds enige jaren het geval is, beschikt H.B.C. over een goede voorhoede. Dat is Zon dag wel bewezen, tot zeven maal de sterke O.G. achterhoede op eminente wijze werd ge passeerd. De achterhoede is echter een struikel blok, niet voor de tegenpartij, maar om wed strijden te winnen, want O.G. zag zefs kans om er vijfmaal doorheen te komen. Voor a.s. Zondag is de opstelling nu als volgt Vink, Oland, v.d. Horst, Diependaal, Smit, Ruigrok, Meijer, Nies, J. v. Bakei, Martin, Drayer. Met deze ploeg zal de strijd aangebonden worden tegen het Rotterdamse Spartaan, dat momenteel stevig aan de kop staat met 17 pun ten uit 10 wedstrijden. H.B.C. heeft 12 punten uit 9 wedstrijden, dus staat slechts met 3 ver- Iiespunten meer achter Spartaan. En toevallig heeft H.B.C. nog niet tegen Spartaan gespeeld, zodat er op deze club 4 punten kunnen worden ingelopen. Zondag a.s. Kick Smit tussen de H.B.C.'ers. Dat belooft wat te worden. Heel voetballievend Heemstede en velen uit Haarlem zullen vol be langstelling naar deze eerste ontmoeting uitzien. 10. Door een rotsachtige gang kwamen ze in het huis van Aya en haar Moeder. Wat was het daar gezellig ingericht. Overal lagen glim wormen en lichttorren, die voor de illuminatie zorgden, en in de huiskamer hing een grote dia mant, die zo schitterde, dat Aladdin zijn ogen moest dichtknijpen, zo hel was het. Makkelijke rustbanken stonden tegen de muur. Aya nam haar nieuwen vriend spoedig mee naar haar Peetoom, een ouden, grijsgebaarden kabouter, die in een rotshol woonde, dat door een ruime, lange gang in verbinding stond met hun woning. 11. „Je wordt wel bedankt, jongen," sprak de oude baas, toen deze het verhaal van haar redding gehoord had. We zouden niet geweten hebben hoe we onze kleine meid terug hadden moeten krijgen, want ze was ver buiten onze toverkring gevlogen, en ik kon zelf nu niets doen. Ik zal je rijk belonen. Maar vertel me eerst eens, hoe jij, die helemaal niet uit deze streek komt, hier verzeild bent geraakt." Aladdin vertelde zijn droevig verhaal en de oude kabouter had oprecht medelijden met hem. „Je familie kan ik je niet teruggeven," sprak hij, maar hier heb ik iets, dat wellicht van veel nut voor je zal zijn. Het is een toverfluit, en als je hierop blaast, zal iedereen naar je luisteren. En elkeen die een poosje je spel gehoord heeft, zal gelukkig - en tevreden worden. wilde hem beklemmen. Onwillekeurig keek hij achter zich. De meubels schenen hem vragend aan te kijken, of ze spreken wilden, maar met konden. „Waar is Marion?", dacht hij opeens. Een vaag, onbestemd gevoel van onrust begon hem te bekruipen. Hij schoof zijn stoel achteruit en riep krachtig: „Marion!" Geen antwoord. Van de keuken kwam ver wijderd gestommel en gerommel met pannen, verder niets. Hij luisterde, iets voorover ge bogen. Waar zou ze zijn? Eigenaardig, dat het meisje haar koppigheid geheel had afgelegd. Ze was vriendelijk en meegaand en sprak geen woord. Maar toch, zijn oude ogen lieten zich niet zo gemakkelijk bedriegen, toch zag hij in haar onschuldige blauwe kijkers dikwijls een glans, die hem deed vermoeden, dat onder haar gedweeheid een brand woedde, een felle, harts tochtelijke brand, die bij de minste aanleiding schroeiend zou uitslaan. Waar bleef ze nu toch, Marion? Er was geschoten buiten op de helling met een revolver. ,,Ik zit te dromen," mompelde hij, „ik word oud." Toch liet dat vreemde gevoel van onrust hem niet los. Hij richtte zich op uit zijn gebogen hou ding, stond recht midden in de kamer en riep met een stentorstem, dat het daverend tegen de wanden opsloeg: „Marion, Marion!" Sloffende stappen werden hoorbaar in de gang. De oude huishoudster stak haar hoofd om de hoek van de deur en zei afkeurend: „U doet een mens schrikken met uw schreeu wen. Marion is een half uur geleden naar buiten gegaan, juist, toen het begon te sneeuwen." „Naar buiten?", schrok Bluecorn, „er is ge schoten!" „Wat zou dat? Er wordt hier zo dikwijls ge schoten. Moet u daar nu zo om schreeuwen?" „Met een revolver!", kreet Bluecorn, -duwde haar hardhandig opzij, vloog naar buiten en rende de heuvel op, zo snel zijn oude benen hem dragen konden. Niets ziende keek hij verdwaasd rond. Dan viel zijn oog op een verhoging en op die verhoging tekende zich een bloedvlek af, waaraan zijn blik in ;starre ontzetting bleef hangen. Het volgende ogenblik knielde hij er bij neer, groef koortsachtig-gejaagd de sneeuw weg en nam, met een kreet van ontroering, haar in zijn armen, haar, zijn dochter Marion, keek neer op haar doodsbleek gelaat en stapte voorzichtig de berg af, mompelend: „Ik voelde het, ik wist het. Dat ik niet dade lijk gegaan ben!" Op de ranch aangekomen, liep hij de dodelijk- onstelde huishoudster zwijgend voorbij en legde Marion zo zacht mogelijk te bed, haalde snel een verbandkistje en trachtte het bloed te stel pen, dat nog. steeds vloeide uit een wonde aan haar hals. Vaardig en vlug legde hij een ver band. Inderdaad smaakte hij het genoegen, dat het bloeden na enige tijd ophield. Hij keek naar haar roerloze gedaante en mompelde: „Waarom ging ik niet direct? Ik wist toch, dat het dit moest zijn! Die revolverschoten waren op haar gericht, een kogel trof doel." Hij zweeg en keek doelloos om zich heen, niet wetend, wat te doen. Er drong zich nu een vraag aan zijn versufte hersens op, de vraag: „Wie was het, die de schoten loste?", die hem in beweging bracht. Toen hij de deur open de, stond de huishoudster met een behuild ge zicht ervoor. Ze greep hem bij de arm en sta melde: ,,'t Is vreselijk, baas. Wat is er gebeurd? Is ze dood?" „Klets niet," grauwde Bluecorn met ingehou den drift, „stuur een boy naar de stad om een dokter en de politie." „Dat heb ik al gedaan," snikte ze, „mag ik haar nu even zien?" „Een echte prairievrouw," dacht Bluecorn, „om ondanks--sehrik-en verdriet toch te hande len." Hij ging met haar in de kamer terug en ze bleven samen aan het bed zitten, tot het ge ronk van een motor aankondigde, dat de dokter op komst was. Deze trad even later het vertrek binnen, groette vluchtig en boog zich aanstonds over het meisje heen, om haar te onderzoeken. Hij verwijderde het verband, onderzocht nauw keurig de wond, voelde de hartslag, legde een nieuw verband aan en wendde zich tot Bluecorn, die gespannen en onbeweeglijk had toegekeken. De dokter haalde de schouders op en fluisterde: „Op het kantje af, juist d^ slagader. De wond is gevaarlijk, maar niet direct dodelijk. De kogel heeft 't lichaam weer verlaten, dat is een geluk. Maar ja, het bloedverlies, nietwaar? En als er koorts bij komt! Ik spreek tot u als man tegen man, veel hoop om haar te behouden is er niet." Zonder zelfs maar met zijn oog te knipperen, vroeg Bluecorn: „Er is dus nog hoop?" „Een weinig, ja," gaf de ander, opnieuw schouderophalend, toe: „Dan zal zij er door komen, ze is van een sterk ras." De geneesheer keek hem bewonderend aan. „Als ze naar u aardt, ja naar lichaam en ziel. Ik kom morgen terug. Wat zij voorlopig nodig heeft, is absolute rust, verder niets." Hij reikte den rancher de hand en suisde weg op zijn motor, nadat hij de machine eerst enkele hon derden yards had voortgeduwd, mompelend: „Naar lichaam en ziel. Haar ziel zal haar moeten redden, het lichaam is er niet meer toe in staat." 12. En wanneer je hem iedere dag maar wal voorspeelt, wordt zelfs de slechtste mens braaf en goed. Het is een groot geschenk, Aladdin, gebruik het ten zegen." Aladdin dankte harte lijk en nam afscheid van den goeden kabouter. Het werd hoog tijd voor hem, om naar huis te gaan, en na een hartelijk vaarwel van Aya en haar moeder brachten zij hem buiten, waar Aladdin moest beloven, spoedig terug te komen. „Je blaast maar op je fluit," sprak de fee, „en dan komen we direct uit onze grot." Toen raak te ze hem weer even aan met haar toverstaf en plots stond Aladdin weer levensgroot voor de rots, terwijl de kleine feeën hem toelachten en daarna verdwenen. Overgelukkig keerde Aladdin met zijn fluit huiswaarts. Bluecorn keerde in de ziekenkamer terug, maar toen hij de oude huishoudster aan het bed zag zitten, wist hij, dat hij hier wel een ogen blik gemist kon worden en begaf zich naar bui ten, waar enige mensen van de Bereden Politie hem zwijgend opwachtten. Zwijgend volgden ze hem naar de heuvel, waar hij de plek aanwees, waar Marion had gelegen. „Een schurk schoot hier mijn dochter neer met een revolver, ik hoorde vijf schoten, één ervan heeft haar. getroffen. Breng mij den dader, dood of levend, breng hem mij." „Enig vermoeden, wie het geweest kan zijn?", vroeg Huddlesfieid, die nauwkeurig de om geving had opgenomen. „Wie?", vroeg Bluecorn. Lang staarde hrj naar Pavlick's Ranch aan de andere zijde van de helling en antwoordde dan zonder een moment van aarzeling: „Breng mij Jim Pavlick en we hebben den moordenaar. Breng mij ook Hall Pennock. Hij krijgt mijn dochter, als ze geneest." De manschappen keken hem verbaasd aan en Huddlesfieid opende zijn mond, om iets te zeg gen, maar hij voorkwam dit met een handgebaar en sprak bevelend: „Ga en kom me niet meer onder mijn ogen, voor je ze beiden gevonden hebt." Hij keerde zich af en liep langzaam naar beneden, een gebogen gestalte, spoedig ver vagend in de steeds dichter vallende sneeuw. Huddlesfieid oogde hem na, keek dan zijn mannen aan en sprak: „Voorwaarts, boys, deze keer moeten wij ze vinden. We zijn het aan hem en onszelf ver plicht." H Met een invalt met medewerkinj Vrijdag j.l. in L zeer vlotte weds Oud-Voorzitter bood, wisten de A.s. Zondag s fondsenbad te F van de Winterco de H Z. en P.C. sterkste team in den. De H.P.C. huidige omstandi een overwinning staat, kan de t halen, indien ied S-eeft. Dezelfde avom fandsenbad, het het dito van H competitie de lt heftige tegenstai HPC volledig uit HPC-Dames be heden, een gelijk Ook het der water tegen Ha afgelopen winte het thans met ei Jan staat hier ee Al met al w< HPC.-avond, wa HZ en PC komt KNZB. Denk c Voor de Noor de eerste teams de Heemsteedse als resultaat eer Heemstedenaren meerdere wedst Uitslag Kraaienoor J. Arbeider J. Oosterw H. Aarts— J. Hillecarr H. Veiuwe J .Bonschu G. van 't I R. Blok—5 M. Visser- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 3. 9. 10. Paas Zaterdag j.i. Seven" een P „Howell-systeer De uitslag w 1. Mevr. Boe \06Y2 punt; 2. 3. Mevr. Dils heer v. Hoclwe Voor Uw deein toond bij het onzen Man, Vad Grootvader BASTIAAN VA betuigen wij U Uit H. C. v. c Heemstede, Maa Zaterdag 30 Het Ruys nog één enkel van het Blijspel van B. Corra norm. pr. - C Pl.bespr. va. I 103 uur (Wordt vervolgd.) Maandag 1 A] Het Res met het I het s van Les Regie: Be Becl Norm. pr. - t Pl.bespr. v.a. 103 uur Honderd. 4 A Repertoire: linek - Felix Ernes Pr. alles inbe Pl.bespr. v.a 103 uur Alb Thym Ee D; 8- ne

De Eerste Heemsteedsche Courant | 1940 | | pagina 2