ROUW ALADDIN TOVERFLUIT Fra SCH DE PREDIKBEURTEN JOMPERS 650 PANTALONS BLAUWE ZEILTRUI VOOR DE JEUGD Moeten de kleintjes naar de kleuterschool. Aanvaarding van het onver mijdelijke. EN DE JAN WIEGMAN I)K KERh.*>: HERMSTKKDSOHK GO MCA N'T ZONDAG 28 JULI. Ned. Herv. Kerk, Wilhelminaplein. V.ra. 10 uur: Ds. Kwint te Rotterdam. Extra collecte voor Fonds Kerkgebouwen. Kapel Nieuw-Vredenhof. V.m. 10% uur: Ds. J. van der Giesen, Vloot- predikant b. d. Extra collecte voor Fonds Kerkgebouwen. Gereformeerde Kerk, Koediefslaan V.m. 10 uur: Ds. Wijngaarden, van Bennebroek. N.m. 5 uur: Ds. Dondorp. (Zondag 22). Onder nazang collecte voor Evangelisatie in Nrd.-Brabant, Limburg en België. Camplaan. V.m. 10 uur: Ds. Dondorp. N.m. 5 uur: Ds. Wijngaarden. (Zondag 21). Onder nazang collecte voor Evangelisatie in Nrd.-Brabant, Limburg en België. Eglise Réformé Wallonne. (Begijnhof.) Dimanche 28 Juillet. a 10 h. 30: Service et Sermon présidé par Mr. Ie pasteur Th. A. Eekman, d'Amsterdam. 3e collecte pour la restauration. GRAMOFOONPLATENCONCERT VAN DE HEEMSTEEDSE RADIOCENTRALE. (Des avonds van 78 uur). Maandag 29 Juli 1940. Die eiserne Schar, Groot Blaasorkest Komm mit nach Madeira, Barnabas von Geczy en zijn orkest Ueber die Prarie, Herbert Ernst Groh Wiener Burger, Heinz Sandauer en zijn orkest Vieni sul mar, Coro Belmonte Lustiges Tirol, Georg Freundorfer en zijn orkest Viktoria and her Hussar, Goodnight, Reginald Foort Vierwaldstattersee, Landler- kapelle - Holder de bolder, P. Muijselaar In der Taverne, Barnabas von Geczy en zijn orkest O, mein Liebchen mein schwarzge- locktes Biibchen, Herbert Ernst Groh Wiener Bonbons, Wiener Walzer Orkest O Marena- riello, Coro Belmonte Alpenkinder, Georg Freundorfer en zijn orkest Viktoria and her Hussar, Pardon Madame, Reginald Foort Meiensass polka, Landlerkapelle Blonde Mientje heeft een hart van prikkeldraad, Het Snip en Snap Quartet -Matrosen auf See, Groot Blaasorkest. Dinsdag 30 Juli. Regimentsgrusz-marsch, Infanterie Muziek korps Flattergeister, Wiener Bohème orkest Die Liebe kam vom Marchenland, Greta Kel ler Paris, du bist die schönste Stadt der Welt, Adalbert Lutter en zijn orkest Mari gold, Quentin Maclean De zingende muis, enz., Samenzang o.l.v. Cor Steyn Du willst midi nicht, August Batzem met orkest Tip top, potpourri, Bob Scholte -Humpty-Dumpty, Walter Pörschmann en zijn orkest Delirien, Wiener Bohème Orkest Es war einmal, Greta Keller Weine nicht, bricht eine schone Frau, Adalbert Lutter en zijn orkest Narcissus, Quentin Maclean Met muziek door het leven, enz., Samenzang o.l.v. Cor Steyn Ich han'ne neue Papa, August Batzem met orkest Pol- nisch Blut, Walter Pörschmann en zijn orkest Hipp, hipp, hurrah, Infanterie Muziekkorps. Woensdag 31 Juli. Graf Zeppelin marsch, Groot Blaasorkest Today is the happiest day of my life, Joseph Schmidt Heute geh'n wir nicht zu Bett, Adal bert Lutter en zijn orkest Zidor! zidor, Jean Vaissade en zijn orkest Nach dem Balie, Wiener Bohème Orkest „Sing 'em again", Primo Scala's Acc. Band Wanneer je trou wen gaat, Bob Scholte The whispering waltz, The organ, the danceband and me Holiday I Tyrolen, Duo Ja Simplicius, Waltz song, Joseph Schmidt Kinder, wie die Zeit vergeht, Adalbert Lutter en zijn orkest Le rosier de Madame Husson, Jean Vaissade en zijn orkest Herbsttraum, Wiener Bohème orkest Het huisje bij het sluisje, Bob Scholte When the organ played „O promise me", The organ, the danceband and me Varje Söndagsmorgon gd vi upp med solen, Duo Ja Barataria marsch, Groot Blaasorkest. Donderdag 1 Augustus. Reveille Grosses Wecken, Muziek en Trom melkorps Alles tanzt Walzer, Adalbert Lutter en zijn orkest C'est aux iles d'amour, Tino Rossi Eine rote Rose, Heinz Wehner en zijn orkest Lore, lore, schön sind die Madchen, Carl Woitschach en zijn orkest Wiener Biir- ger, Wiener Bohème Orkest - Ga je met me uit, Het Ramblers Dansorkest Tre sjöman ga i land, John Wilhelm Hagberg met duo Ja Viennese waltz medley, Gebr. Destifano, Acc. duet El Danzon, Tino Rossi lm grünen Kakadu, Heinz Wehner en zijn orkest Larie- Mara-Maruschkaka, Carl Woitschach en zijn orkest Sparenklange, Wiener Bohème Ork. Mijnheer de baron is niet thuis, Het Ramblers dansorkest Ett hjarta i lagor, John Wilhelm Hagberg met duo Ja Accordeon tangos, Gebr. Destifano Groszherzog Friedrich von Baden, Muziek en Trommelkorps. Vrijdag 2 Augustus. Blaze of glory, Grand Massed Brass Band In meinem Marchenbuch, da steht ein alter Spruch, Adalbert Lutter en zijn orkest Oud Indisch Lied, Gez. door 2 Indische meisjes Super Waltz Parade, Massed Acc. Band Wozu ist die Strasse da, Heinz Rühmann Verliebte Leut', Bayern Kapelle Sweet is the word for you, Eddie Carroll en zijn orkest Kann den Liebe Stinde sein, Zarah Leander Pour étre heureux.... chantez, Deprince en zijn orkest Eine alte Weise, Adalbert Lutter en zijn orkest Stamboel Melati, Strijkorkest Das kann doch einen Seeman nicht erschüttern, Heinz Rühmann Isartaler Landler, Bayern Kapelle Blue Hawaii, Eddie Carroll en zijn orkest .Von der Puszta will ich traumen, Sarah Leander Quand on 's promène au bord de l'eau, Deprince en zijn orkest -Festjubel marsch, Grand Massed Brass Band. Zaterdag 3 Augustus. Marche des fleurs, Harmonie Orchestre Le bateau des iles, Tino Rossi Tango du bist doch mein Lieblingsmusik, George Boulanger en zijn orkest Die Walzer der Welt, Wiener Bohème orkest Remember me, Billy Reid en zijn acc. band Montmartre, Erich Schneide- wind en zijn orkest De parapluie-koopman, Willy Derby Mondnacht auf Cuba, Corny Ostermann en zijn orkest J'attendrai, Tino Rossi Am schwarzen Meer, Georges Bou langer en zijn orkest Little drummer boy, Billy Reid en zijn orkest Grigri-walzer, Erich Schneidewind en zijn orkest Di hinger de Gadinge stonn un spingse, Leo Eysoldt en zijn orkest The chestnut tree, Willy Derby Spanische Frauen, Corny Osterman en zijn ork. Le p'tit quinquin, Harmonie Orchestre. Zondag 4 Aug. van pl.m. 10.3011.30 uur. Amparita Rdca-marsch, H. M. Grenadier Guards Tango Espana, Barnabas von Geczy en zijn orkest Bei Liebe, Sang und Wein,. von der Donau bis zum Rhein, Walter Sim- linger Schattenspiele, Otto Dobrindt en zijn orkest Ich bin der arme Jonathan, Herbert Ernst Groh met koor en orkest Cityland, potpourri, Cor Steyn Warum hat der Napo leon...., Adalbert Lutter en zijn orkest De Zee familie, Willy Derby Our days together, London Piano Acc. Band Tango Apasionado, Barnabas von Geczy en zijn orkest Wasser- spiele, Qtto Dobrindt en zijn orkest In der blauen Dammerstunde, Herbert Ernst Groh met koor en orkest Es war ein Madchen und ein Matrose, Adalbert Lutter en zijn orkest Bij mij heb je het goed, Willy Derby Rosalie, London Piano Acc. Band Siamese Patrol, H. M. Grenadier Guards. ONDERSCHEIDING. De Koninklijke vereniging „Koloniaal Insti tuut" heeft den heer H. F. Tillema, wiens „In dische hoekjes" ook in dit blad geregeld worden geplaatst, op zijn 70e verjaardag met de grote zilveren, zelden toegekende medaille vereerd als bewijs van waardering voor zijn arbeid ten bate van Indië's bevolking. ZONDAGSDIENST DOKTOREN. Op Zondag 28 juli wordt de praktijk te Heemstede waargenomen door de doktoren M. A. Kaplan, Heemst. Dreef 61, tel. 29903 en J. G. M. v. Walsem, Bronsteeweg 32, tel. 28377. Geopend is Heemsteedse Apotheek Binnen weg 98. NIEUWE TELEFOONAANSLUITINGEN. Heemstede. 29439 Linde, K. van de, Vertegenw. N.V. Balatum, Huizen (N.-H.); Lorentz- Iaan 17. 29459 Ramondt, A. Slingervoet; Spaarnzicht- laan 4. Als de zeilen bol staan en het schuim hoog opspat tegen de boeg, dan is de ECHTE SPORTSVROUW in haar element. En in haar zeeduffel, zeiljomper kan zij ertegen ook! 14.— 11.75 voor Dames en Heren 10.75 Ö2.5 met ritssluiting OO ZEILPETTEN wit150 marine390 VOORQ'JZONDERt WLN.SLN PAARLAARSTEEG I - HAARLEM-TEL DE BLOKBRANDWEER. Van de 20 in Heemstede te vormen blokken zijn thans de blokken 2, 5, 6, 7 en 11 geïnstal leerd. Aan de andere wordt regelmatig gewerkt, zodat verwacht mag worden, dat binnen enkele weken de gehele organisatie compleet is. HUISHOUDKAMP TE HAARLEM. Het Ned. Verbond van Chr. Jonge Vrouwen en Meisjesvereenigingen organiseert een huis- houdkamp in het Internaat voor opleiding tot huishoudelijke beroepen op de Zijlweg 279, Haarlem, van 2029 Augustus. Dit kamp is gratis toegankelijk voor meisjes van 16 tot 24 jaar, die niet meer op school en niet in een huishoudelijke betrekking zijn. De meisjes worden per fiets verwacht. Deze huishoudkampen, waarin alle huishoude lijk werk door de meisjes zelf onder deskundige leiding verricht wordt, bieden véél fleurigheid en mogelijkheid tot levensopbouw voor onze jonge meisjes. Handenarbeid, ochtendgymna stiek, zang en spel worden beoefend, terwijl in leidingen over „Hygiëne", „De levenstaak van het meisje" e.d. meer bewustheid in het leven der meisjes trachten te brengen. Het Departement van Sociale Zaken verleent Rijkssubsidie, waardoor een belangrijk deel der kosten worden gedekt. De leiding is Prot. Chris telijk, aangewezen door het Verbond. Een uit zet is voor deze kampen niet nodig: een klein lijstje van benodigdheden wordt toegezonden, een week voor aanvang van het kamp. Verbondsleden en niet-Verbondsleden zijn welkom! Opgave-formulieren zijn gratis ver krijgbaar bij Mejuffrouw M. A. M. van der Voort van Zijp, Schotersingel 159, Haarlem, die tot alle inlichtingen bereid is. GEVONDEN VOORWERPEN. Terug te bekomen bij: Smit, Jan van den Bergstraat 3, een zilveren armband; Levelt, Zomerlaan No. 20; broodbonnen; Westerkamp, Julianaplein 8, een rozenkrans in étui; K. Essen, Oude Posthuisstraat 43, een lederen schoolétui; Verrijser, Javalaan 47, gummiringen voor Weck flessen; Neeskens, Bankastraat 114, een hond, fox-terrier; Martin, Frederik van Eedenplein 3, een lederen hondenriem; Grol, Jan Verhulstlaan 6, een hond, Ierse Setter; J. Keijzer, Radbout straat 16, Haarleni-N., een blauwe dameshand schoen; B. Hekkers, Lijsterbeslaan 22, een blau we regenjas; Bureau van politie, een zwart-wit geruite muts; T. Mazurel, Lieven de Keylaan 21, een padvindersmes; Tilleman, Zandvoortsche- laan 6, een blauwe regenmantel; E. J. van Rooyen, Lentelaan 55, een oorbel; W. J. Men nes, Zandvoorter Allee 14, een portemonnaie met inhoud; Bureau van politie, een blauwe jongenspet; T. Kramer, Kerklaan 15, een porte monnaie; Provoort, Minnahasseseraat' 79, Haarlem, een riem; Nunnik, Kastanjelaan 3, een rozenkrans; Sluyter,. Berkenlaan 24, Benne broek, een regenjas; Bureau van politie, een riem voor lederen jekker; Heemkerk, Koediefs laan 22a, een riem voor regenjas; Distributie bureau te Heemstede, een gouden ring; Pompe, Chrysanthenlaan 8, een sleutel voor een motor No. 8833; Bureau van politie, een sleutel; Koorn, Bankastraat 100, een huissleutel; R. Smit, Zandvoortscheiaan 43, een hondje (speel goed); Adriaanse, Raadhuisstraat 93, Toneel stukjes; Ree, Lijsterbeslaan 20, een zakje met vistuig; B. Hoeyenbos, een zakkammetje in étui met kettinkje; Haemstedeplein No. 19, een zak- kam in papieren étui bij Oliedam, Koediefs laan 23. VaoA dt Bovenstaande vraag stellen vele moeders zich als haar vierjarige peuters zich bezig gaan hou den met allerlei verboden dingen. Voor het ene kind komt de tijd, dat blokken en bouwdozen zijn rijke fantasie niet meer bevredigen, vroeger en voor het andere kind later. Sommige kinde ren vervelen zich vaak, vooral als moeder druk bezig is in de huishouding en haar tijd niet kan verdelen. Vooral jongens voelen zich in hun drang naar daden beperkt en worden, wat men zo gauw geneigd is „lastig" te noemen. De asbak wordt het voorwerp van hun onder zoekingen, de aarde van een bak met planten, die op het balkon staat, wordt in de kamers gebracht, zelfs het doosje lucifers inspireert hen tot het maken van vuurwerk. Deze en nog veel meer dingen maken, dat de kleine baas lastig wordt gevonden, moeder moet telkens van haar werk af om te zien wat haar jongen nu weer uitvoert. Moet zij boodschappen doen, dat gaat broer of zus mee, hetgeen ophoudt, want een kind loopt niet alleen langzamer, doch blijft graag hier en daar eens kijken. Nu en dan komt de gedachte bij moeder naar boven, of Jan of Marietje feitelijk niet beter naar een kleuter school kon gaan en ten slotte na veel wikken en wegen komt zij tot de conclusie, dat het toch de beste oplossing is voor beide partijen. Vooral indien een kind alleen is, verwerpt de moeder het denkbeeld van een „schooltje" vaak, het geeft haar zo'n eigenaardig gevoel om het onder vreemd toezicht te moeten stellen. „Mis schien," zo denkt zij, „verlangt hij naar huis of zijn de andere kinderen onaardig tegen hem (haar). Deze en dergelijke gedachten komen bij een jonge moeder op en is zij tenslotte besloten haar kind naar de kleuterschool te doen, dan komt er nog een overbezorgde grootmoeder of tante vragen, of zij er wel aan gedacht heeft, dat de kleintjes zo licht mazelen en andere be smettelijke ziekten oplopen. Tenslotte zal de vader de knoop moeten door hakken, omdat het onderwerp nu genoeg bespro ken is en een kleuterschool, niet te ver uit de buurt, wordt gezocht. Alles blijkt na enige da gen tot genoegen van ouders en van de betrok kene geregeld te zijn. Moeder kan 's morgens rustig haar gang gaan, is minder gejaagd en heeft volop tijd om té zorgen, dat alles vlot verloopt. De kleine jongen of het meisje vindt het heer lijk om met andere kinderen te spelen en denkt niet aan verlangen naar moeder. Het zingen en versjes leren, het doen van spelletjes en het fröbelen nemen de volle aandacht in beslag en de morgen is voorbij, voor de kleintjes het weten. Het samen zijn met andere kinderen leert hen zich naar elkander te voegen en heeft tevens het voordeel, dat zij niet zoals thuis meermalen het geval is, het middelpunt zijn, waar omheen ades draait. Kleine plichten worden hun op de kleuter school opgelegd, welke hun eerzucht opwekken om ze goed uit te voeren, terwijl de kleintjes, wanneer ze naar de grote school gaan, reeds aan orde en tucht gewend zijn, hetgeen een grote steun is. Moeder heeft het rustig, het kind vindt het heerlijk op de kleuterschool en hiermede is de vraag boven dit artikeltje dus beantwoord. We maken veelal plannèn voor de toekomst, stellen ons de dingen zus of zo voor en de om standigheden doen ze menigmaal totaal in dui gen vallen. Ervaren wij dit feit niet allen ontel bare malen in het leven, zowel met de grote als met de kleine dingen? Wat kunnen we dan beter doen, dan ons schikken in het onver-' mijdelijke? We hebben ons de gehele dag voorgesteld de avond in prettig samenzijn met man en kinderen door te brengen en verheugden er ons reeds bij voorbaat op. Onverwacht bezoek of een nood zakelijke bespreking met zaken-relaties van onzen echtvriend doen de avond geheel anders verlopen. Kleine gebeurtenissen, die er evenwel op wijzen, dat we geen uren vooruit kunnén denken en dat we ons moeten schikken in de loop der dingen. Wanneer we ons dit steeds voorhouden, zullen de kleine teleurstellingen, die zich telkenmale voordoen, minder diep op ons gemoed inwerken. Het gaat zo met allerlei dingen, want welke huis vrouw, die aan het begin van de maand haar begroting van inkomsten en uitgaven opmaakt, verheugt zich niet, wanneer ze bemerkt, dat de financiën er goed voor staan en zelfs wat over gehouden kan worden? Blijkt dan niet heel dikwijls, dat er van die onverwachte uitgaven komen, waardoor slechts met overleg het inkomen toereikend zal zijn voor de lopende maand? Herhaaldelijk spelen de omstandigheden ons parten en worden we ver hinderd onze planen voor 100 uit te voeren, zoals we ons dit dachten.... Maken we plannen om met man en kinderen een Zondag naar buiten te gaan, blijkt het dan niet in negen van de tien gevallen, dat de weers- goden niet goed gemutst zijn en onze plannen verijdelen? Doch ook een regenachtige Zon dag heeft zijn bekoring, laten we dit bedenken en niet de ganse Zondag jammeren over de mis lukte uitgaansdag, maar er het beste van maken. Zou het leven niet eentonig worden, als alles verliep, zoals we het ons dachten? Zeker, we hadden dan wellicht minder teleurstellingen, doch werden ook nooit eens aangenaam verrast! Aan de andere kant gebeurt het meermalen, dat de dingen waar we „als tegen een berg" op zagen, zo veel beter verlopen, dan we aanvan kelijk gedacht hebben. Denken we eens aan deze keerzijde van de medaille! Rustig en kalm de kleine teleurstellingen des levens aanvaarden en ook de grotere moedig te overwinnen, ze te aanvaarden, kan ons slechts op een hoger plan brengen Met een zekere levenswijsheid zullen we ons afvragen: „Wie weet, waar het goed voor is, dat dit of dat niet gebeurt zoals ik het graag gehad zou hebben!" We moeten trachten ons leven zó in te rich ten, dat we niet in de eerste plaats denken, wat we graag zelf willen, doch ook rekening moeten houden met onze omgeving, hun eisen en hun wensen. Moeilijkheden zijn er om te trachten ze te overwinnen en wordt menigmaal uit het kwade niet het goede geboren? We zijn meestal te overijld in onze jacht naar het geluk en weten ons dan niet te schikken, indien we het niet ver overen. Schikken in de omstandigheden, in het onvermijdelijke, dan komen we langzaam maar zeker heen over de vele oneffenheden, die op ons levenspad verspreid liggen en aanvaarden we ten slotte ook teleurstellingen. FRAMBOZEN- EN BESSENRAND. 1 pakje frambozengeleipudding, pond frambozen, pond rode aalbessen, 3 eetlepels suiker. Het pakje frambozenpudding, dat in hoofd zaak uit gelatine, vruchten-essence en suiker be staat, wordt geheel volgens de aanwijzing, die zich op het pakje bevindt, klaar gemaakt. Soms is het nodig, in gevallen, dat er nog geen suiker aan toegevoegd is, deze er bij te doen. Men doet de inhoud van het pakje in een kom, giet er zo veel water, eventueel ook suiker bij, totdat men in totaal pl.m. een halve liter heeft niet meer die men overgiet in een omgespoelde rijst rand of vorm met opening in het midden en vol komen koud en stijf laat worden. Voor het stor ten wordt de vorm wellicht enkele tellen in warm water gehouden, waardoor de gelatine langs de rand loslaat. Opening aanvullen met afgeriste aalbessen en frambozen, die enige uren met suiker bestrooid weggezet zijn. Geleirand eventueel garneren met gespoten slagroom. ACHTSTE ORGELCONCERT. Het achtste orgelconcert het laatste van een reeks van concerten te geven door Eg- bert Vos, organist der Kapel Nieuw Vredenhof, zal plaats hebben op Woensdag 31 Juli, 's avonds van 8.159.15 uur, in de Ned. Herv. kerk aan het Wilhelminaplein. Het programma luidt als volgt: Nederlandse Orgelwerken. 1. Tocato a. kl. t. J. Pz. Sweelinck. 2. Bewerking van Psalm 15 A. v. Noordt. 3. Variaties over Psalm 107 C. F. Hendriks. 4a. Andante quasi Allegretto J. Schravenzande. b. Idylle J. H. G. Bley. c. Allegretto grazioso B. Tours. 5. Fantasie over de Avondzang Cor Kee. 6. Variaties en Fuga over een thema van Purcell Jac. Bonset. 7. Dr,ie Orgelliederen Jan Zwart. a. Vrees niet, o mijne ziele; b. Houd Gij mijn handen beide; c. Ik bid U aan, o Macht der Liefde. 8. Koraalfinale over: Halleluja lof gezongen Egbert Vos. Aan de uitgang collecte voor de Diaconie. EXTRA ORGELCONCERT. Een extra orgelconcert wordt nog gegeven op Woensdag 7 Augustus van 89 uur, door Hen drik Lasschuit (organist der Bakenesserkerk te Haarlém), met medewerking van het Dames koor Z.I.G.E.A., onder leiding van Rie Schouten, in de Ned. Herv. Kerk aan het Wilhelminaplein. Geïllustreerd door 37. Joelend en dollend vlogen ze naar hun moeder, die la'chend naar het verhaal luisterde en alles goed vond. „Wat kon haar dat kleine ventje schelen," dacht ze, „als ze haar kleine meisjes maar een pleizier kon doen." En direct blies ze op een fluitje, waarna twee zwarte, grimmige kabouters kwamen toesnellen, die eer biedig de bevelen van hun meesteres afwacht ten. Het waren kleine, sterke kereltjes, met wrede oogjes. „Ga met de freules mee," beval de slechte fee, „daar is in de wachtkamer een nieuwe bediende, die misschien wat onwillig kan zijn. Breng hem dan tot rede." 38. De kabouters volgden gehoorzaam de zeven zusjes, die spoedig weer bij Aladdin terug waren. Lachend vertelden ze, wat ze met hem van plan waren. Aladdin dreigde, dat hij alles aan den kluizenaar zou vertellen, maar toen hadden de elfen nog veel meer pret. „Dat kun je immers niet, je kunt hier niet weg, en trou wens, Sheik is nu zo klein, dat we niet meer bang voor hem zijn, we zullen hem nog vaak genoeg komen plagen. Vooruit, kabouters, breng iiem naar onze vertrekken. En ouwe pad moet nu maar stalknecht worden in de witte muizen- stal." De kabouters grepen Aladdin en brachten hem in de kamers van de elfjes, waar ze hem wezen wat hij allemaal doen moest. 39. En tegen een vette pad, die daar bedrij vig rondscharrelde, zeiden ze grijnzend, dat hij tot stalknecht was gedegradeerd. Pad jammerde het uit, maar het gaf niets. „Het is erg," riep hij maar, „hoe lang heb ik ze nu al niet gediend en alles ging op rolletjes. Die jongen leert het nooit. Het gaat nooit goed zonder mij." Aladdin had medelijden met hem, maar de kabouters brachten de pad gauw weg, na Aladdin eerst nog even met straf gedreigd te hebben, als hij niet deksels vlug voortmaakte. I Het was voor ware zwemdag. naar elders om c ren der verenigi ding van den 1 naar Amersfoort strijden van A.Z het beste result, wist haar tijd m De polospeler zoek aan het Zaandijk. Het zevental wist al voren te komen slag op een wil verdedigd moet Voor de komi rijke ontmoetir ploeg adspiran' pioenschappen 1 den in Beverwi; om een fietstoc Brasem", om d tournooi van tegenstanders 1 Voor de con HPC een goede met 80 gewi zevental gaf h partij. In een verloren, liet v „Groenendaal". erkennen in 2— zevental met winnen. U Zondag' brac telijke kampioe jongens een f Zondag a.s.'I Heemstede voo Daar de co Inschakelin; w R is wel i schakelii als in F Frankrijk ten democratie en nog geen twer wet gewijzigd toriaal bewind deze wijzigingi ben voltrokkei Allereerst daartoe in grondslag geh hebben de on weeggebracht. onder Léon E bracht, waarv kunnen herstel in versneld ter gebracht, die i waardoor de arbeiders in a tempo was ecl Nougatine c; Pensé's anan Nog steeds i Kilodoozen I Groote sort Ringers, Ver MELKTABLI HAZE Fijnste Dole voor alle Tijdige be 9f Geeft jurkje kendi Een musckey blijft men tn wet zoo 'n -j

De Eerste Heemsteedsche Courant | 1940 | | pagina 2