HAARLEMSOH PREDIKBEURTEN Eerste Blad. IN o. 102. Uitgave van DE ERVEN LOOSJES, Gedempte Oudegracht 86. Vijftiende Jaargang. 144. met AMSTERDAM. van ZATERDAG 23 December 1893. Wegens den Tweeden Kerstdag zal het num mer van Dinsdag niet verschijnen. Ned. Vereen, tet bevordering van Zondagsrust. Doet Uwe inkoopen liefst niet op Zondag. Waarom zoudt gij geheel onnoodig de Zondagsrust van anderen storen? Nederd. Herv. Kerk. TELEPHOONNUMMER TELBPHONISCHE VERBINDING ABONNEMENTSPRIJS P«r drie maanden—,25. franco p. poet —,40. Afzonderlijke nommers 3 eenten per stnk. Prijs per Advertentie van 1 tot 5 regels 85 cents, elke regel meer 5 cents, groote letters naar plaatsruimte. VERSCHIJNT: Dinsdag- en Vrijdagavond Advertentiën worden aangenomen tot DINSDAG en VRIJDAG de$ middag» ten 13 ure, die alsdan zoo mogelijk nog worden geplaatst. Het Bestuur der Afdeeling. OP Zondag 24 Dec., Maandag 25 Dec., len Kerstdag en Dinsdag 26 Dec., 2en Kerstdag, 1893. Groote Kerk. Zondag. Voorm. 10 nre, Ds. Sioaan. Nam. 2 nre, Ds. Knottenbelt. Doopsbediening. 's Avonds 6 ure, Ds. Barbas. Eersten Kerstdag. Voorm. 10 nre, Ds. Barbas. 's Avonds 6 nre, Ds. Knottenbelt. Tweeden Kerstdag. Voorm. 10 nre, Prof. J. 11. Gunning, van Leiden. Nieuwe Kerk. Zondag. Voorm. 10 nre, Ds. Veen. Eersten Kerstdag. Voorm. 10 nre, Ds. Hoog. Tweeden Kerstdag. Voorm. 10 nre, Ds. Swaan. Jans-Kerk. Zondag. Voorm. 10 nre, Ds. Hoog. Eersten Kerstdag. Voorm. 10 nre, Ds. Moeton. Tweeden Kerstdag. Voorm. 10 nre, Ds. Barger, Pred. te Bloemendaal. Bakenesser Kerk. (Voor de Kinderen). Zondag. 'Voorm. 10 nre, Ds. Knottenbelt. Eersten Kerstdag. Voorm. 10 nre, Ds. Swaan. Tweeden Kerstdag. Voorm. 10 nre, Ds. Barbas. Feestelijke nitdeeling van kleeding- stnkken aan de kinderen die de Kinder- kerk bezoeken. Eglise Wallonne. Zondag. Pas de service. Eersten Kerstdag. Dix heures, Mr. Debry. Colleote ponr la sooiété de l'histoire des Eglises Wallonnes. Tweeden Kerstdag. Pas de service. Gereformeerde Kerken. GedOudegracht). Zondag. Voorm. 10 nre, 's av. 5 nre, Ds. Mulder. Eersten Kerstdag. Voorm. 10 ure, 'sav. 5 nre, Ds. Mulder Tweeden Kerstdag. Voorm. 10 nre, Ds. Mulder. Klein Heiligland). Zondag. Voorm. 10 nre, 's av. 5Va nre, Preeklezen. Eersten Kerstdag. Voorm. 10 nre, Preeklezen. 's Av. 5 Va nre, H. Frugten, van Zeist. Tweeden Kerstdag. Voorm. 10 nre, H. Frugten, van Zeist, 's Avonds 5 nre, Kinderfeest van de Zondagssohool. Ridderstraat Zondag. Voorm. 10 nre, 's av. 6 nre, Ds. Zanghout. Eersten Kerstdag. Voorm. 10 nre, 's av. 6 nre, Ds. Zanghout. Tweeden Kerstdag. Voorm. 10 nre, Ds. Zanghout. Christelijk Gereformeerde ,Kerk. Gebouw Ridderstraat 24. Zondag. Voorm. 10 nre, 's av. 5Va nre, Preeklezen. Eersten Kerstdag. Voorm. 10 nre, 's av. 5i/a nre, Preeklezen. Tweeden Kerstdag. Nassaulaan 69. Voorm. 10 nre, Preeklezen. Ridderstraat 24. Donderdag 's av. 8 nre, Ds. de Bruin, Pred. te Voorschoten. Bevestiging van Kerkeraadsleden. Luthersehe Kerk. Zondag. Voorm. 10 nre, Ds. J. v. Zoenen Martinet, Pred. te Santpoort. Eersten Kerstdag. Voorm. 10 nre, Ds. Poolman. 's Avonds 6 nre, Ds. Poolman. Tweeden Kerstdag. Voorm. 10 nre, Ds. Helper Sesbrugger. Kerk derV ereenigdeDoopsgezinden Zondag. Voorm. 10 nre, Ds. de Fries. Eersten Kerstdag. Voorm. 10 ure, Ds. Craandijk *8 Avonds 6 ure, Ds. de Vries. Tweeden Kerstdag. Voorm. 10 nre, Ds. Hesta. Remonstrantsche Kerk. Zondag. Voorm. 10 nre, Ds. Tideman. Bevestiging van nieuwe leden. Met medewerking van het Zangkoor. Eersten Kerstdag. Voorm. 10 nre, Ds. W. M. de Vries, Pred. te Amsterdam. Met medewerking van het Zangkoor. Collecte voor de Remonstrantsche broe derschap. Tweeden Kerstdag. Geen dienst. Kerk der Broedergemeente. Zondag. Voorm. 10 nre, Ds. Weiss. Eersten Kerstdag. Voorm. 10 nre, Ds. Weiss. Tweeden Kerstdag. Geen dienst. Lokaal „Weten en Werken." Ged. Oude Gracht bij de Turfmarkt. Donderdag 'sav. 8 nre, de Heer J. Klein. Bijbellezing Filippenzen 4 1 v.v. Bij Ds. Hoog is ontvangen van N. N. f 1.50 voor het Ned. Bijbelgenootschap. Bennebroek. Zondag. Voorm. 10 nre, Ds. J. A. Gerth van Wijk. Jr. Eersten Kerstdag. Voorm. 10 ure, Ds. J. A. Gerth van Wijk Jr. 's Av. 6Va oor, Ds. J. A. Gerth van Wijk Jr. Tweeden Kerstdag. Voorm. 10 nre, Dr. J. A. Gerth van Wijk, Pred. te 's-Gravenhage. Op beide Kerstdagen colleote voor de Kerk. Beverwijk. Zondag. Voorm. 10 nre, Ds. C. G. Menzel. Pred. te Zaandijk. Nam. 1 nre, geen Zondagschool. Eersten Kerstdag. Voorm. 10 nre, Ds. J. C. Boon. Tweeden Kerstdag. Nam. 2 nre, Kinderkerk met Kerstboom, Voorganger, Ds. J. C. Boon, Evang. Lothersche Kerk. Zondag. Voorm. 10 nre, Ds. P. van der Veen, Pred. te Amsterdam. Eersten Kerstdag. Voorm. 10 nre, Ds. K. A. Gonlag. Tweeden Kerstdag. Voorm. 10 nre, geen dienst. Doopsgezinde Kerk. Zondag. Voorm. 10 nre, Ds. J. Sepp. Eersten Kerstdag. Voorm. 10 ure, Ds. J. Sepp. Tweeden Kerstdag. Voorm. 10 ure, geen dienst. Bloemendaal. Zondag. Voorm. 10 nre, Ds. II. H. Barger. Nam. 2% nre geen dienst. Eersten Kerstdag. Voorm. 10 uto, Ds. H. B. Barger Coll. voor de Chr. school, 's Av. 6 nre, H H Barger. Tweeden Kerstdag. Voorm. 10 nre, Ds. C Veen, Pred. te Haarlem. Heemstede. Zondag. Voorm. 10 nre, Ds. J Eersten Kerstdag. Voorm. 10 nre, Ds.Kuylman. 's Av. 61/2 nre, Dienst van gewijde lie deren met lichtbeelden, nit te voeren door de Chr. ZangvereenigiDg Ex. Animo. On derwerp Bnnyans Pelgrimsreize. Tweeden Kerstdag. Voorm. 10 nre, Ds. J. Hillegom. Zondag. Voorm. 10 nre, Ds. M. Buchli Eest. Eersten Kerstdag. Voorm. 10 ure, Ds. M. Buchli Fest. 's Av. 6 nre, Ds. M. Buchli Fest. Tweeden Kerstdag. Voorm. 10 ure, Ds. M. Buchli Fest. Op beide Kerstdagen oolleote voor het Studiefonds. Houtrijk en Polanen Zondag. Voorm. 10 nre, Ds. C. Barneveld. Pred. te Zandvoort. Eersten Kerstdag. Voorm. 91/2 nre, Ds. C. Veen. Tweeden Kerstdag. Voorm. 10 nre, geen dienst. Sandpoort. Zondag. Voorm. 10 ure, D». J. A. Helper Ses brugger Pred. te Haarlem. Eersten Kerstdag. Voorm. 10 nre, Ds. J. van Zoenen Mar tinet. Collecte voor de Friesohe Bildtgemeenten. Tweeden Kerstdag. 'e. Avonds 6Vj nre, Voor de kinderen. Spaarndam. Zondag. Voorm. 10 nre, Ds. T. Hoog. Eersten Kerstdag. Voorm. 10 nre, T. Hoog. Tweeden Kerstdag. Voorm. 10 nre, T. Hoog. Tmuiden. Tweeden Kerstdag. 's avonds 7 nre, Kinderkerk van wege den Ned. Prot. bond, met Kerstboom. Voorganger Ds. K. A. Gonlag. Velsen. Voorm. 10 nre, Ds. F. Breen. beroepen pred. te Kadzand. 's avonds 71/2 uur op de Heide zaal v/d Heer Veldman de Heer v. Zweden. Eersten Kerstdag. Voorm. 10 nre, Ds. van Elden, Pred. te Heemskerk. Tweeden Kerstdag. 's Avonds half vijf Kerstfeestviering met de kinderen der Zondagschool, in de Kerk. Donderdag avond 7V2 uur Bijbellezing in 't lokaal voor Chr. belang, de Heer van Zweden. Zaterdag avonds 7Vs nnr, Bijbellezing op de Heide, Heer van Zweden. Zandvoort. Zondag. Voorm. 10 nre, Ds. J. Feenhuijzen, beroepen pred. te Meteren. Nam. 2V2 nre, geen dienst. Eersten Kerstdag. Voorm. 10 nre, C. Barneveld. Colleote voor noodlijdende Kerken en Per sonen. Tweeden Kerstdag. Voorm. 10 ure, Ds. C Barneveld. 's Avonds 6 nre, Kerstfeestviering met de kinderen van de Zondagschool, met afwisseling van Kerkgezang en Orgelspel

Haarlemsch Advertentieblad | 1893 | | pagina 1