BELANGRIJKE MEDEDEELING Predikbeurten J. A. BODE Tuinslang De Jubileum-marsch van T. V. S. Zondag j.l. Brandstoffenhandel A.H.de Vries SPAARKAS, E. H. Kerkhoven Nederlandsch Begrafenis Genootschap A. TABERNAL ZOON Ingezonden. Zonderlinge dingen. Kruidbergerweg 65, Santpoort, Tel. 23067 voor de leden der Ver. voor Facult. Lijkverbr. Onze crematie's zijn niet alléén de laagste in prijs, maar U verzekert zich tevens van eene eerste klasse verzorging Santpoort - Broekbergeniaan No. 17 - Tel. 23135 Bridgeclub „Santpoort". R. C. „BREDERODE". Concours „Oefening kweekt Kunst" R. K. S. V. „Santpoort". DRIEHUIZERKERKWEG 81 DRIEHUIS TELEFOON No. 4051 Verkoopt Uw oud Goud aan een solied adres. Piano- en Orgelonderricht Hoofdstr. 14, Santpoort Kinderoperette Goudmuiltje". Onze kwaliteit, aflevering en maat is U bekend. Zie medeelingen betreffende een door ons op te richten in het volgend nummer van „Huis aan Huis" baby op de hoogte behoort te zijn. De kosten die liet volgen der cursus met zich mee brengt zijn zoo laag mogelijk gesteld en bedraagt slechts één gulden, bij vooruitbetaling te voldoen. Dit kan dus voor niemand een bezwaar zijn, deze zoo leerzame lessen te volgen. Voor deelname kan men zich opgeven bij de magazijnhouder der vereeniging, den Heer G. van der Meer, Frans Netscherlaan 2 te Sant poort, 's avonds tusschen 5 en 6 uur. Bovengenoemde club hield 16 Mei j.l. haar maandelijksche onderlinge Bridge drive. Onder bekwame leiding van den Heer G. H. Wigman werden de vol gende resultaten bereikt. Klasse A 6 Tafels N.Z. Ie prijs Mej. J. v. Midden de Heer G. H. Wigman O.W. de Heeren Ant. v. Hooff en G. Handgraal Klasse B 6 Tafels N.Z. Ie prijs de Heeren F. Beun en C. Banning O.W. de Heeren P. J. v. Daalen en J. Kroone De clubavonden worden ge houden Donderdagavonds in het Clublokaal der vereeniging „Spaarnberg", Wüstelaan 79. Liefhebbers (sters) van bridge zijn steeds welkom. Aanvang 8 uur. Dinsdagavond a.s. half 8 heeft op het Brederodeterrein een proefwedstrijd plaats tusschen A en B elftallen van de Zater dagmiddag-competitie. Op Hemelvaartsdag vinden bekerwedstrijden plaats tegen Beverwijk. Het programma voor dien luidt 1011 uur Brederode Jun. - Beverwijk Jun. 11,15 1,15 uur Brederode 2Beverwijk 4 1,30 2.30 uur Brederode adsp.Beverwijkadsp. 2,45 4,45 uur Brederode 1 Beverwijk 2 De door den Heer G. Vellinga uitgeloofde beker wordt toege kend aan de vereeniging welke het grootste aantal punten uit deze wedstrijden heeft behaald. A.s. Zaterdag 25 Mei houdt het Fanfarecorps „Oefening kweekt Kunst" van het Prov. Ziekenhuis, dir. Peter Wit, tus schen 4 en 6 uur een receptie in Hotel Hotel „De Weyman", ter gelegenheid van haar 25- jarig bestaan. Woensdag 29 Mei des avonds 8 uur zal in samenwerking met het Mannenkoor „Proza en Poëzie", dir. Jan Booda, een concert worden gegeven op het Concoursterrein, gelegen in het Burg. Rijkenspark. Entree voor dit concert is gratis. Donderdag (Hemelvaartsdag) is de eerste Concoursdag. Dien dag nemen 13 corpsen deel aan den Concertwedstrijd en 7 aan den Marsckwedstrijd. De indeeling van den dag is als volgt 11-30 uur. Opening in „De Weyman". 12,15 uur. Marschwedstrijd op de Harddraverslaan in het Burg. Rijkens park. 1,30 uur Concertwedstrijd Con coursterrein, Burg. Rijkenspark. plm. 8 uur Eere-wedstrijd. Programma Zondag 26 Mei. 2.30 uur: Santpoort IIIO. I. V. I Santpoort VI—V. V. Z. III 12,30 uur Santpoort V- O. I. V. II Onze Nederlaagreeks wordt voortgezet met bovenstaand programma. Het eerste elftal heeft een aardig uitstapje gemaakt naar „De Zweef" en heeft daar een mooie plaquette weten te winnen. Aan onze overdekte wordt flink voortgang gemaakt, het volgende seizoen hopen we deze in gebruik te kunnen nemen. Voortaan iederen Donderdag avond van 6,30 tot 7,30 uur trainen voor de Junioren en van 7,30 uur tot donker voor de hoogste elftallen en iedere Woensdagavond waarschijn 1 ijk) van 7,309 uur voor de lagere elftallen. Algemeene deelname wordt verwacht, terwijl sport- costuum vereischt is Ned. Herv. Kerk, Santpoort Zondag 26 Mei v.m. 10 uur Prof. Dr. G. A. van den Bergh van Eysinga. „Wat is Jezus (1 Cor. 12 3b). Woensdag 29 Mei, n.m. 8 uur tweede lezing over het boek Job. Donderdag 30 Mei v.m. 10 uur (Hemelvaartsdag) Prof. Dr. G. A. van den Bergh van Eysinga. Het Hemelvaarts Evangelie (Openbaringen 22 20) o Ned. Hervormde Evangelisatie, Kerkpad. Zondag 26 Mei v.m. 10 uur A. van Dijk, Heemstede Donderdag 30 Mei v.m. 10 uur (Hemelvaartsdag). Ds. G. Grootjans, Watergraafsmeer -o— Geref. Kerk H.V., Wüstelaan. Zondag 26 Mei v.m. 10 uur den heer K. v. d. Berg o Geref. Kerk, Burg. Enschedélaan. Zondag 26 Mei v.m. 9.45 uur Ds. W. Breukelaar n.m. 5,30 uur Dezelfde. Coll. voor Evangel, in België. Donderdag 30 Mei v.m. 9,45 uur Ds. W. Breukelaar Coll. voor de Jeugdvereenigingen Slecfcb waren mijn oopenik kon huist niet jienH j En slechter noj liep mfn horlojse misschiet! g I Maar BODE, dte hielp me en 'bis voor mekaar3 Mifti klokje loopt toiver, mijn otyien eien klaar f Brillen Horloges Klokken Tooneel-, Veldkijkers Gouden en Zilveren Sieraden Tafelzilver Gero-Zilver Optische Slijpinrichting Reparatie Uurwerken ZWARE KWALITEIT p. Meter f 0,20 10 Meter f i,80 Verder Kranen - Sproeiers Verbindingstukjes Slangeubandjes Wartels, enz. Hagelingerweg 28 - Santpoort 4 De Wandelgroep der Jubileerende Vereeniging. Eenige foto's aan het einde der marsch (Buiten verantwoording van de Redactie.) Zeer tot mijn spijt ontving ik van het bestuur van het kinder koor „Elimelech", waar boven staande operette in studie was, de mededeeling, dat de repeti ties werden stopgezet. Deze maatregel is waarschijn lijk zeer teleurstellend voor vele kinderen, hetwelk bleek uit het bezoek van ouders van enkele kinderen dat ik reeds ontving. Het is daarom dat ik besloten ben voor eigen risico de repe tities voort te zetten. A.s. Zaterdag 2 uur beginnen de repetitie's weer in „Zomer- lust" aan den Hoofdstraat, het café van den heer Böhm. De contributie bedraagt f 0,10 per week. Verder deel ik nog mede, dat deze vereeniging een strikt neu traal karakter draagt, zoodat ieder kind welkom is. De oprichting van dit koor heeft dus absoluut niets te ma ken met het koor „Elimelich", doch is op geheel nieuwe leest geschoeid. Verdere inlichtingen bij den directeur E. H. Kerkhoven, Hoofdstraat 14 en bij Mevr. Bonte, Broekbergeniaan 17, beide te Santpoort. We zaten om den ronden tafel in ,,De Wildeman" en het bier vloeide overvloediglijk en de vil tjes werden verzadigd van vocht en er heerschte een genoeglijke stemming. „Blaag", zoo drong de stem van mijn vriend en mentor, de op wachtgeld gesteld opper wachtmeester, tot mij door, „ge loof jij in reclame?" Een hoorbaar, doch beleefd wenkbrauwgefrons leek mij hier het gepaste antwoord, „Natuurlijk heb je nog te wei nig van de wereld gezien om je daarover een oordeel te kunnen vormen", zoo voer hij voort, mijn antwoord blijkbaar voor lief ne mend, „maar ik zeg je, knaap, reclame is alles. Domweg alles. Mits je natuurlijk voortvarend heid bezit, en dat is nu juist wat onze Nederlandsche Spoorwegen missen. Lees ik me daar van morgen in de krant dat men er gens in Friesland een trein heeft laten stoppen omdat een 26-ja- rig student, vanwege een wed denschap, er de voorkeur aan gaf van het recht op vervoer dat hij door aankoop van zijn kaar tje had, gebruik te maken door op voor zijn medepassagiers vol strekt niet hinderlijke wijze over de daken der waggons te wan delen. En wat denk je, jong- mensch, dat hij voor zijn pio nierswerk kreeg? Een bekeu ring, meneer, een bekeuring. En dat terwijl ze een dergelijk ge nie in een gouden lijst moesten zetten, want opent deze spor tieve praestatie geen weidsche mogelijkheden tot wegwerking van het dagelijksch Spoorwegen tekort van een ton? Is hier geen baanbrekend werk verricht? Of lijkt het jou soms geen pracht- middel de berooide kassen te stij ven door gebruik te maken van de klaarblijkelijke attracties die op dit gebied verder te beden ken zijn? Met de eenvoudige pretjes beginnend zouden er speciale tarieven kunnen wor den samengesteld die er b.v. als volgt zouden kunnen uitzien: I. Draaien aan de stoomkraan, wandelen op stilstaanden kolen wagen, of klimmen in pijp van waterreservoir, naar keuze 0.50 II. Aan de handles op de lo comotief knoeien (onder toe-

Weekblad Huis aan Huis | 1935 | | pagina 2