Predikbeurten Loendersloot's Warenhuis Geboorte kaar te n G. J. van Dijk Bloempjesdag Pracht Porceleinen Kop en Schotel 6 voor 60 cent GERO-ZILMETA Toegangsvoorwaarden Duin en Kruidberg voor 1935. Zijn uw meubelen stuk? Hoofdstraat 177 (naast Albert Heyn). in Galanteriën, Huishoudelijke Artikelen, Byouteriën en Speelgoederen. Telefoon 22764 Gouda, Schoonhoven en Noord-Holland Plateel 6 voor 10 cent 10 cent 98 cent 20 cent per trede 45 cent Gieters 68—10 Liters 18 cent per Meter vanaf GI ALLEEN ZATERDAG: DRUKKERIJ CORNEGGE TESRASWEG 31 "7^ T. V. S.-Nieuws Wandelsport Dames en Heeren ^Zondagmorgen liouden we een trainingsmarsch over 25 K.M., zulks ter voorbereiding voor de te houden rnarsch in combinatie met de K. W. C. Beverwijk- Alkmaar en terug, uitgeschre ven door de kaaskoppen te Alk maar. Zorg allen om 8 uur aanwezig te zijn hoek Hoofdstr.- Hagelingerweg. Brood en drin ken mee en allen in wandelcos- tuum. Denkt vooral ombehoorlijk schoeisel Dames en Heeren die geen lid zijn van T. V. S. en die graag mee wandelen zijn welkom. De leeftijd is gesteld van 16 jaar en ouder. T. V. S.-Adspiranten Zaterdagmiddag om 2 uur verzoek ik jullie aanwezig te zijn bij „de Weyman", vooreen te houden oefenmarsch. Zondag j. 1. waren niet voldoende jon gens en meisjes aanwezig om te trainen. Ik zal voor deze keer de schuld aan de kermis geven maar Zaterdag hoop ik jullie weer allen aanwezig te zien. Ik heb jullie veel te vertellen over onze prestatie-inarschen die we gaan houden. Dus tot Zaterdagmiddag 2 uur bij „de Weyman"! Meisjes en jongens die geen lid van T. V. 8. zijn en graag mee willen wandelen zijn welkom. De leeftijd is gesteld van 12-15 jaar. Bridgeclub „Santpoort" Bovengenoemde club hield 18 Juli j.l. haar maandelijksche bridge drive; onder leiding van den heer G. H. Wigman wer den de volgende resultaten be reikt. Klasse A, 6 tafels. Jlste prijs N.Z. D. J. Smit en L. H. van Dijk. 2de prijs. Ant. van Hooff en G.Handgraaf lste prijs O.W. C. Mulder en J. A. de de Vries 2de prijs. J. H. Th. v. Hooff en H. Wig man. Klasse B 6 Tafels. lste prijs N.Z. H. J. Jore en J. G. Nieuwpoort 2de prijs. T. Paaschen en H. van Hooff lste prijs O.W. H. L. van 't Land en J. Rosies 2e prijs. Mej. E. de Boer en A. A. Jansen Het door „Santpoort's Waren huis", Zinneveltlaan 1, Santpoort station, als prijs geschonken theeservies, is gewonnen door den Heer J. G. Kieuwpoort. Volgende week komt de op lossing van het Bridge probleem in «Huis aan Huis". Natuurbad en Sportpark „Velserend" Boven genoemde onderneming organiseert op Zaterdag 27 Juli een avond-strandfeest, dat wat het programma betreft een groot succes zal worden. s'Middags om 1 uur afzwemmen der leerlingen van Katuurbad „Velserend". 2.80 uur, wedstrijd-zwemmen onder leiding van „Zwemvereen. Velserend" met medewerking der Kon. Ned. Zwembond voor kinderen onder 14 jaar, vrijeslag schoolslag, zelfde 50 meter 14 tot 18 jaar, zelfde 50 meter bo ven 18 jaar, 100 meter school slag dames Amsterdam-Haarlem. 5x50 m. estafette voor Heeren. Demonstratie schoon en komisch springen, 3 x 50 m. wisselslag, school, rug en vrijeslag, honderd meter vrijeslag voor heeren. In de pauze uitreiking diploma's geslaagde leerlingen Natuurbad. s'Avonds 8,30 uur Groot avond-strandfeest, Een ongeëvenaard programma, Cabaret, Variaté, door lste klas artisten. Het geheel staat onder leiding van Jan van Dommelen die ook gaarne alle gewenschte inlichtingen verstrekt. Na afloop openluchtbal tot den vroegen morgen. Er bestaat gelegenheid per bus naar huis te keeren, Vereen. „Santpoort's Bloei" De excursie naar Texel. „Santpoort's Bloei" gaat uit. De bedoeling is het in elk ge val. Op Donderdag 1 Augustus zal een excursie worden gemaakt naar het prachtige eiland Texel. Om ongeveer 8 uur zal worden vertrokken met autobussen naai den Helder. Vervolgens per boot over het Marsdiep, terwijl op het eiland de mooiste plekjes per bus zullen worden bezocht. Geen vermoeienis, doch een volle dag genieten. De prijs behoeft voor niemand eën bezwaar te zijn, daar deze slechts f 3,25 per persoon be draagt. Waar velen deze pracht- tocht zullen willen meemaken, is tijdige aangifte wel gewenst. Bij alle bestuursleden van „Sant poort's Bloei" kunt U zich voor deelname opgeven. Het reisgeld behoort bij de aangifte te wor den betaald. Geeft U spoedig op, dit is ook voor het bestuur gemakkelijk. Fanf. Corps „Wilhelmina" Donderdagavond 8 uur zal in Café Rest. „de Weijman": de trekking plaats vinden van de door bovengenoemd corps ge organiseerde verloting. Belangstellenden kunnen deze trekking bijwonen. Beroep bij de Geref. Kerk. Naar wij vernemen heeft de Geref. Kerk te Santpoort, welke sedert haar vestiging geen eigen predikant heeft gehad, haar eerste beroep uitgebracht. In de gehouden gemeen te vergadering is besloten beroep uit te bren gen op dr. G.W. Harrestein te Amsterdam. Dr. Harrestein werd in 1886 geboren. In 1910 werd hij can- didaat, waarna hij zich in 1913 aan zijn eerste gemeente Noord Scharwoude verbond. Verder diende dr. Harrestein nog de Geref. Kerk te Medan en Pensa- tangsiaantar van 19181923 en is nu sedert Juli 1923 predikant te Amsterdam. Zooals bekend werd de Geref. Kerk te Santpoort tot nu toe gediend door ds. Breukelaar se dert April 1929 emeritus predi kant van Zaandam. Deze heeft eenigen tijd geleden te kennen gegeven met het oog op zijn 70-jarigen leeftijd den arbeid te willen neerleggen. Personalia. Tot geneesheer aan Velsen's Ziekenfonds is benoemd dr. Plekman alhier. De vele aanvragen om inlich tingen die wij telkens ontvangen betreffende het verkrijgen van toegangskaarten voor „Duin en Kruidberg" geven ons aanleiding onderstaande nog eens te plaat sen. Alleen op schriftelijke aanvra ge kunnen door den entmee - ster, den Heer F. Piekema, Brederoodscheweg 82, Santpoort, toegangskaarten tot Duin en Kruidberg worden gegeven aan personen boven de 13 jaar. Deze kaarten zijn uitsluitend „persoonlijk", geldig voor één kalenderjaar en kunnen worden verstrekt aan a. Wandelaars ad f 0.50 per kaart. b. Wielrijders (ook zij die een rijwiel bij zich hebben) ad f 12 per kaart. Kaartbezitters kunnen logé-kaarten krijgen ad f 1.50 en ad f 2.voor wielrijdenden logé deze kaart is niet persoon lijk. Kaarten worden eerst dan toegezonden, wanneer op post rekening No. 44294 ten name van den Heer F. Piekema, het verschuldigde bedrag is gestort en de schriftelijke aanvrage vergezeld was van eene gefran keerde en met adres voorziene enveloppe, ter opzending der kaart. Kinderen beneden de 13 jaar worden alleen toegelaten onder geleide van kaartbezitters, welke door ten hoogste twee kindere mogen worden vergezeld. Bij hooge uitzondering kan de Rentmeester, indien in zijne woning aanwezig, dagkaarten verstrekken aan gezelschappen. Zij zijn mede verkrijgbaar bij de Controleurs en nabij beide ingangen. Deze kaarten kosten f 2.en voor wielrijders f 2.50 en geven toegang aan hoogstens vijf personen. Ned. Herv. Kerk, Sentpoort Zondag 21 Juli v.m. 10 uur Prof. Dr. G. A. van den Bergh van Eysinga. „Door licht gered" (Psalm 80 4) Medewerking van het zangkoor. o— Ned. Hervormde Evangelisatie, Kerkpad. Zondag 21 Juli v.m. 10 uur J. de Groot, Leiden. o— Geref. Kerk H.V., Wüstelaan. Zondag 21 Juli v.m. 10 uur De Heer K. v. d, Berg o Geref. Kerk, Burg. Enschedélaan. Zondag 21 Juli v.m. 9.45 uur Dr. W. G. Harrenstein van Amsterdam, n.m. 5,30 uur dezelfde In beide diensten collecte voor steunverleening aan Hon- gaarsche Studenten. A. M. V. De Amsterdamsche Maatschap pij voor Jongemannen (Leidsche boscbje te Amsterdam) deelt mede, dat haar vacantiehuis, haar kampen en haar reizen, niet alleen open staan voor leden dezer vereeniging of uitsluitend voor Amsterdammers, doch voor jongemannen en jongens uit alle deelen van het land. Zij heeft haar vacantiehuis „Lands-Zegen" te Doorn (Telef. 159) den geheelen zomer geo pend voor jongemannen boven den zeventienjarigen leeftijd. In Ermelo (Tel. 69) heeft zij haar kampen voor jongens gedu rende Juli en Augustus, geschei den naar leeftijd en school, waar van kampboekjes met volledige inlichtingen op aan vraag gaarne worden toegezonden evenals omtrent de Waterkampen in Friesland. Ook staan er buitenlandsclie reizen op het programma, o. a. naar Tirol, de Ardennen en Italië. Alle inlichtingen te verkrij gen bij het Secr. der A.M.V.J. Leidschebosje, Amsterdam-W.' of bij den Heer kW, F. G. Dank baar, Zaanenstraat 27, Haarlem- Noord. Laat ze dan vakkundig repareeren Speciaal adres voor Politoerwerk Vraagt ook prijs bij het aanschaffen van Uw nieuwe Meubelen PRIJS BILLIJK Aanbevelend, Meubelmaker Anemoonstraat 12, Santpoort voorheen Voorplaats Ver. v.d. Verpl. van Lijders aan vallende ziekte te Haarlem. Boven genoemde vereeniging heeft de datum voor het houden van haar jaarlijk- sche Bloempjesdag voor dit jaar vastgesteld op Donderdag 24 Juli a.s. Voor de verkoop van bloempjes heeft zij hulp noodig, en kunnen degenen die voor dit mooie en nuttige werk voelen, zich daartoe aanmelden bij Mevr. Klaassen, Frans Netscherlaan 3, Santpoort. Wij hopen dat velen zich zullen aanmelden, ten eerste omdat vele handen 't werk licht maken en ten tweede deze bloempjesdag wordt gehouden in het belang van patiënten uit de Gem. Velsen Spoedige aanmelding met het oog op den korten tijd van voortbereiding is zeer gewenscht. Geilede voor lijders aan vallende ziekte. Met het dicht bebloemde kussen En de lichte leege bussen Trekken w'er vol moed opuit. Van den ochtend tot den avond Achter wandlaars fietsers dravend Wint men moeitevol zijn buit. Koopt een bloempje voor de stichting Huis voor zieken aller richting Doet ook in ons busje een duit. Thuiskomst met het leege kussen En de volle zware bussen Geeft de dag een schoon besluit. WIJ BIEDEN AAN: Crème Eet-, Thee en Ontbijtservies, J| compleet Limonadeglazen 5 voor één kwartje Ranja-Rietjes 50 voor één dubbeltje Bowlpot, Lepel en 12 Glazen met oor f 6,75 Bowlglazen 28 cent Usglazen 15 cent Bitter-, Port- en Wijnglazen 10, 12, 18 cent Leerdam Glasserviezen, 30-deelig, vanaf f 4-75 Pracht groote Bronzen Bloempot 89 eent Bloemhangers met verchroomde ketting slechts 45 Ct Vliegenvangers Vliegenkappen Keukentafels vanaf Trappen Prima Zeemleer vanaf Groote Sponsen 15 cent Tuinslang Ballen 6-8-10-12-15-25-40-85-100 cent Polo-Ballen 38—75 cent Rackets 20 cent Prima Tennisbal 15 cent Botters, Zeil-, en Motorschepen WEDER ONTVANGEN Kano's 10 cent Waterpistolen 5 cent Groote keuze in Lig- en Tuinstoelen AO ^1

Weekblad Huis aan Huis | 1935 | | pagina 2