Midzomerfeest van Santpoort's Bloei v.v.v. GROOT FANTASTISCH VUURWERK gesloten. IJmuiden. Kinder-Bloemen-Corso Predikbeurten Veren. „Santpoort's Bloei" NU IT FÉERIQUE iri het Natuurbad „Velserend". 11 uur v.m. Grote BalBonwedstrijd 13 UUR Kinderwedstrijden N. J. ARIS - Hagelingerweg 80 v Het badhuis is van 7 t. m. 13 Augustus jingezonden stukken Maatschapij Ziekenfonds Officiéél Gedeelte. 20.30 uur. Met medewerking van de Haariemsche Orkestvereeniging (H.O.V.) Waarna tot 2 uur 's nachts BAL met medew. van first class JASZ BAND Leden van „Santpoort's Bloei" en hun huisgenoterv20 pCt. reductie. HET ADRES 4- Koninklijk goedgekeurd bij besluit d.d. 23 December 1930, No 11. Ere-Voorzitter Mr. C. H. Guépin. Aangesloten bij de Algemene Nederl. Vereniging voor V reemdelingenverkeer Opstelling in de MOLENSTRAAT. Route: Molenstraat, Middendorpstraat, Hoofdstraat, Terrasweg, Burgrn. Enschedélaan, Fr. Netscher- laan, Middenduinerweg, Willem de Zwijgerlaan, Brederoodsckeweg, Brederodelaan, van Ewijckweg, üuinlustparkweg, Bruno Klauwerstraat, Bloemendaalscbestraatweg, Duinweg, VELSEREND. De deelname aan dit Kindercorso is gratis opengesteld voor alle kinderen. Ook volwassenen kunnen deelnemen doch buiten mededinging. Voor iedere groep (auto's, Rijwielen, autopeds, boepels, kindergroepjes, enz.) worden enige fraaie prijzen beschikbaar gesteld. Men wordt verzocht, om een vlot verloop van dit corso te verzekeren, zich ten spoedigste op te geven bij den Heer .Jan van Dommelen, Burg. Enscbedélan 2S Santpoort. De deelnemersontvangen een nummer, dat zij gedurende het corso op een zichtbare plaats moeten dragen. Voor kinderen van minvermogenden worden tegen betaling van 5 cent bloemen beschikbaar gesteld. Het adres waar deze bloemen te verkrijgen zijn wordt in Huis aan Huis van Vrijdag 9 Augustus bekend gemaakt. In het Natuurbad „Velserend" ontvangen alle deelnemers gratis 'een verversing en worden tevens de namen der prijswinnaars bekend gemaakt. waaraan gratis doch uitsluitend de deelnemers aan bet Corso mogen meedoen, voor kinderen tot 15 jaar. Hieraan kunnen alle kinderen deelnemen, die de leeftijd van 15 jaar nog niet bereikt hebben. Er zullen de volgende wedstrijden gehouden worden 1. Kano-wedstrijd. 2. Zwemwedstrijd. 3. Hardlopen met hindernissen (voor niet-zwemmers) 4. Water-Balwedstrijd. Het inschrijfgeld voor de eei'ste wedstrijd waaraan wordt deelgenomen bedraagt 25 cent per kind iedere volgende wedstrijd 10 cent. Na afloop der wedstrijden PRIJSUITRIJKING. De inschrijvingen voor deelname aan het corso en de wedstrijden, moeten plaats hebben bij de Heeren: G. Bremerkamp Hagelingerweg 191, J. Martens Rijksweg 480 en Jan van Dommelen. De heer van Dommelen houdt hiervoor zitting dagelijks aan de kassa van Velserend van 1 tot 3 uur. Behoudens goedkeuring van den Edelachtbare Heer Burgemeester. Het Balet onder leiding van RIE MIEDEMA o. a. werken van CHOPIN, RICHARD, STRAUS, enz. Kaarten voor het midzomerfeest voor Leden van „Santpoort's Bloei", welke op de prijzen 20 pCt. reductie krijgen zijn verkrijgbaar bij bet secretariaat Broekbergerlaan 5, aan bet pension bureau van de vereniging Rijksweg 480, en bij de bestuursleden L. C. J. Budde Dr. Bakkerlaan 12, Bloemendaal, L H. Rings Bloemendaalscbestraatweg 84, Santpoort St., J.H. Visse Duinweg 8, Sant-, poort St., G. Bremerkamp, Hagelingerweg 191, Santpoort-dorp, P. J. Vegersteen Hoofdstraat246 Santpoort-dorp, G. F. Hempel, Middenduinerweg 16, Santpoort-dorp. Eveneens bij den Heer Jan van Dommelen Burgm. Enschedélaan 28 Santpoort-dorp. Deze kaarten zijn dus NIET verkrijgbaar aan de kassa van „Velserend". De verkooop van deze plaatsen begint Zaterdag 10 Augustus I935. Nodigt Uw kennissen en familieleden uit, dit sprookjesfeest in onze heerlijke natuur bij te wonen. De prijzen der kaarten zijn: Kaarten geldig voor den geheelen dag f0,75 per persoon inch bel. Avondkaarten f0,50 per persoon incl. bel. voor Reparatie en Nieuwbouw. Slijpt alle gereed schappen, w.o. Huishoudelijke-, Vak-, Slagers- en Tuingereedschappen. Vertegenwoordiger der N. V. LANGCAT, Fabriek van Emaille Naam- en Reclameplaten in elke afmeting VRAAGT VRIJBLIJVEND BEGROOTING en PRIJS Oude rijwielplaatjes. 1 Augustus, dan moet het ou de rijwielplaatje worden vervan gen door een nieuw. Dan heeft het oude voor U geen waarde meer en toch is het niet waar deloos, want de Vereen, ter bestrijding der Tuberculose kan ze best gebruiken en verzamelt ze ter bestrijding der T. B. C. Wilt U haar helpen? Eigenlijk onnoodig dit te vragen niet waar? Werpt dan Uw oude plaatjes in de bussen die geplaatst zijn bij onderstaande adressen Santpoortsche Radio Centrale Hoofdstraat 181 en Bloemendaal scbestraatweg 59, Den Heer C. v. Grol, Hagelingerweg 137 Santpoort. Zr. Tulp Enschedélaan. Consul tatie-Bureau Briniostraat 7 IJm. Oost. Bridgeclub „Santpoort". Bridge-Probleein II. NOORD 4 A. V, B. B. 10 9 8 B. 10 9* 5 4 V. 9 6 m .8 6 H. 7^- •f" H. 10 V. H. A. 5 3 9 8 7 ZUID Er wordt sansatout gespeeld. Z. is aan slag. N.Z. moeten nog 7 slagen maken. Inzendingen moeten voor 14 Augustus in het bezit zijn van H. Wigman, Alb. Thij ml. 53, Santpoort-St. Badhuis „Spaarnberg" Plet aantal baden genomen in de maand Juli bedraagt, Regenbaden 797 Kuipbaden 40 Kinderbaden 37 Totaal 874 Gereformeerde Kerk te Santpoort. Dr. W. G. Harrenstein, pre dikant te Amsterdam, heeft het beroep naar de Gereformeerde Kerk alhier aangenomen. PERSONALIA. De heer L. J. Gerner te Sant poort in Haarlem werkzaam is geslaagd voor het diploma Fransche Handelscorresponden tie, der vereeniging van Leeraren. Ned. Herv. Kerk, Santpoort Zondag 4 Aug. v.m. 10 uur j. M. de Jong, Theol. candidaat te leiden. o— Ned. Hervormde Evangelisatie, Kerkpad. Zondag 4 Aug. v.m. 10 uur H. Heeresma, Amsterdam. Geref, Kerk H.V., Wiistelaan. Zondag 4 Aug. v.m. 10 uur den Heer K. v. d. Berg, Voorber. H. Avondmaal o Geref. Kerk, Burg. Enschedélaan. Zondag 4 Aug. v.m. 9.45 uur de HeerW. Kreuzen, Theologisch Candidaat te Laren. Nam. 5,30 uur dezelfde In beide diensten collecte voor het rentefonds. (Buiten verantwoording van de Redactie). I Het verslag van de algemeene vergadering van het Mij. Zieken fonds „IJmuiden" van 18 dezer, gepubliceerd in de plaatselijke dagbladpers van 20 dezer, eischt nog een paar toelichtingen en rechtzettingen, waarvoor ik be leefd plaatsruimte in Uw blad verzoek. Allereerst wil ik, ter vermij ding van onjuiste begrippen, er even op wijzen, dat een alge meene vergadering geen algemee ne ledenvergadering is, dat de leden daar zelfs geen toegang hebben en deze algemeene ver gadering - de naam is wel mis leidend - in zuiver Nederlandsch „een gezellig onder-onsje" ge noemd moet worden. Een bijeenkomst dus van bestuurs leden, zoowel medische als leken-bestuurders, plus de ver tegenwoordigers. Daarom is bet wel zeer wonderbaarlijk aan het slot van dat gepubliceerde ver slag te lezen, dat „deze voorliet Mij. Ziekenfonds IJmuiden zoo belangrijke vergadering onder dank gesloten werd I" Als een ander je niet kietelen wil, moet je het zelf maar doen! Maar laat ik niet bij het eind beginnen, er zijn vanaf bet be gin genoeg punten, die nadere en betere belichting behoeven. Daar hebben wij eerstens die sterke groei van het ledental De Bijbel leert ons, dat wij meer verheugd moeten zijn over het terugvinden van een verloren schaap dan over het bezit van de rest van de kudde, en zoo is blijkbaar het Ziekenfonds IJmui den" ook verheugder over het terugkomen van de eerst gero- yeerden, thans als crisisleden weder ingeschreven slachtoffers van dezen tijd. Verheugd echter

Weekblad Huis aan Huis | 1935 | | pagina 2