Zaterdag 17 Augustus 1935, Midzomerfeest van Santpoort's Bloei v.v.v, Kinder-Bloemen-Corso NUIT FEERIQUE GROOT FANTASTISCH VUURWERK Leert zwemmen! van het Hof geefl 2W9niles Kerkweg 136 Santpoort-Dorp Predikbeurten Dames Schakeltjes. K. VEENIS Veren. „Santpoort's Bloei" in het Natuurbad „Velserend". Grote Bailonwedstrijd Kinderwedstrijden LJw huis nog niet geschilderd Officiéél Gedeelte. li uur v.m. 13 UUR 20.30 uur. iet medewerking van de Haarïemsche Orkestvereeniging (H.O.V.) Hef Balie! onder leiding van RSE MSEDEMA o. a. werken van CHÖFIN, RICHARD STRAUSS, GRIEG enz. Waarna tot 2 uur s nachts BAL met medew. van first class JASZ BAND Leden van „Santpoort's Bloei" en hun huisgenoten, 20 pCt. reductie. {Ingezonden stukken Te Koop Postzegel verzameling, Zoek geraakt als hulp in de huishou ding. Te koop Te koop gevraagd Sterke dames fiets Naaister poesje Te Koop Andijvie planten Regenwatervaten Hoofdstraat 161 Santpoort Elec. Techn. Bur. v. BERKEL - Hagelingerweg 3 Telefoon 23604 Koninklijk goedgekeurd bij besluit d.d. 23 December 1930, No 11. Ere-VoorzitterMr. C. H. Guépin. Aangesloten bij de Algemene Nederl. Vereniging voor Vreemdelingenverkeer Opstelling in de MOLENSTRAAT. Route Molenstraat, Middendorpstraat, Hoofdstraat, Terrasweg, Burgm. Enschedélaan, Fr. Netsclier- laan, Middenduinerweg, Willem de Zwijgerlaan, Brederoodsclieweg, Brederodelaan, van Ewijckweg, Duiulustparkweg, Bruno Klauwerstraat, Bloemendaalschestraatweg, Duinweg, VELSEREND. De deelname aan dit Kindercorso is gratis opengesteld voor alle kinderen. Ook volwassenen kunnen deelnemen doch buiten mededinging. Voor iedere groep (auto's, Rijwielen, autopeds, hoepels, kindergroepjes, enz.) worden enige fraaie prijzen beschikbaar gesteld. Voor kinderen van minvermogenden worden tegen betaling van 5 cent bloemen beschikbaar gesteld, aan het adres P. Biersteker, Hagelingerweg 12, op Vrijdag 16 Augustus van 18 tot 20 uur. In het Natuurbad „Velserend" ontvangen alle deelnemers gratis een verversing en worden tevens de namen der prijswinnaars bekend gemaakt. waaraan gratis doch uitsluitend de deelnemers aan het Corso mogen meedoen, voor kinderen tot 15 jaar. Hieraan kunnen alle kinderen deelnemen, die de leeftijd van 15 jaar nog niet bereikt hebben. Er zullen de volgende wedstrijden gehouden worden 1. Kano-wedstrijd. 2. Zwemwedstrijd, 3. Hardlopen met hindernissen (voor niet-zwemmers) 4. Water-Balwedstrijd. Het inschrijfgeld voor de eerste wedstrijd waaraan wordt deelgenomen bedraagt 15 cent per kind iedere volgende wedstrijd 10 cent. Na afloop der wedstrijden PRIJSUITREIKING. De inschrijvingen voor deelname aan het corso en de wedstrijden, moeten zoo spoedig mogelijk plaats hebben bij de Heren: G. Bremerkamp, Hagelingerweg 191, J. Martens, Rijksweg 480 en Jan van Dommelen. De heer van Dommelen houdt hiervoor zitting dagelijks aan de kassa van Velserend van 1 tot 3 uur. De deelnemers ontvangen een nummer, dat zij gedurende het corso op een zichtbare plaats moeten dragen Sluiting der inschrijving voor bet Corso en de Wedstrijden Donderdag 15 Augustus 1935. Kaarten voor liet midzomerfeest voor Leden van „Santpoort's Bloei", die op de prijzen 20 pCt. reductie krijgen zijn verkrijgbaar bij bet secretariaat Broekbergerlaan 5, aan het pension bureau van de vereniging Rijksweg 480, en bij de bestuursleden L. C. J. Budde ür. Bakkerlaan 12, Bloe/n endaal, L H. Rings Bloemendaalschestraatweg 84, Santpoort St., J.H. Visse Duinweg 8, Sant poort St., G. Bremerkamp, Hagelingerweg 191, Santpoort-dorp, P. J. Vegersteen Hoofdstraat246, SantPoort-dorp, G. F. Hempel, Middenduinerweg 16, Santpoort-dorp. Eveneens bij den Heer Jan van Dommelen Burgm. Enschedélaan 28 Santpoort-dorp. Deze kaarten zijn dus NIET verkrijgbaar aan de kassa van „Velserend". Voorziet U tijdig van plaatsen om teleurstelling te voorkomen. Nodigt Uw kennissen en familieleden uit, dit sprookjesfeest in onze heerlijke natuur bij te wonen. Het natuurbad blijft gedurende de wedstrijden geopend. Strandkaarten f0,25 badkaarten f0,40. Leden van Santpoorts Bloei kunnen uitsluitend aan boven genoemde adressen strandkaarten voor 17 Aug. verkrijgen a 20 cent per stuk Avondkaarten f 0,50 per persoon incl. bel. Kaarten zijn te Driebuis verkrijgbaar bij den Heer N. C. Mentink, Driehuizerkerkweg 103. Op vertoon van het Lidmaatschapsbewijs 1935/36. Afzwemmen in 14 dagen tijds Inlichtingen: Billijke Condities Bridgeclub „Santpoort" Bovengenoemde club hield 15 Augustus j.l. haar maande- lijksche Bridgedrive. Onder lei ding van den Heer G. H. Wig man werden de volgende resul taten bereikt Groep A 6 tafels. lste prijs N. Z. Ant. van Hooft'en H. van Hooff lste prijs O. W. E. Reyns en J.H. Th. v. Plooff Groep B 6 tafels. lste prijs N. Z. F. Beun en C. Banning. lste prijs O.W. J. Siatenie en Tj. van Oostrum Oplossing Bridgeprobleem No.2 lste slag H.h., H.4, H.A., H.6 2de slag R.v., R.h,, R.A., R.6 3de slag R.3, R.8, R.b., 11.7 4de slag H.b., H.v., K1.7, H.5 Wat Oost ook nu speelt N.Z. maken nog 4 slagen, nl. Sch.v. H.10, H.8, en R.B. Er waren 9 goede oplossingen, de prijs is na loting toegewezen aan den Heer F. J. A. van den Eynde, lid van Bridgeclub „Santpoort". Ned. Herv. Kerk, Santpoort Zondag 18 Aug. v.m. 10 uur Ds. Brinkerink, O.-I. Pred., met verlof, Arnhem. o Ned. Hervormde Evangelisatie, Kerkpad. Zondag 18 Aug. v.m. 10 uur J. Makkelie, Amsterdam o Geref. Kerk H.V., Wüstelaan. Zondag 18 Aug. v.m. 10 uur den Heer K. v. d. Berg o Geref. Kerk, Burg. Enschedélaan. Zondag 18 Aug. v.m. 9.45 uur Drs. j. H. Becker, Teol. Cand.t. Nam. 5,30 uur dezelfde in beide diensten collecte voor de Unie „School met den Bijbel" Onderscheidingen. Wederom behaalde onze plaats genoot de Heer Joh. A. v.d. Heij den 5 eervolle vermeldingen voor de door hem gekweekte nieuwe planterassen. Terwijl de Tuinanjer „Erna de Vries", baar getuigenschrift van verdiensten behield. (Buiten verantwoording van de Redactie). Chr. Gem. Zangvereeniging „Zanglust" Beleefd verzoeken wij een paar regels in uw blad te mogen plaatsen ter meerder bekend heid voor bovengemelde zang vereeniging. In bet begin van dit jaar op gericht onder deskundige leiding van den beer S. Wiersnia heeft zij, zoo als alle nieuw opgerichte vereenigingen ook de kinderziek te moeten meemaken. Deze ziekte was voornamelijk bet gaan en komen van leden, zoodat het aantal steeds bleef schommelen. Thans echter heeft zicli een kern van getrouwen gevormd die 't werk willen voort zetten en met goede moed het komende winterseisoen vol vertrouwen te gemoet te gaan. Wij doen dan in de eerste plaats een oproep aan ben die over een goede stem beschikken en met het beginsel onzer vereeniging instemmen, om als lid toe te treden, en in de tweede plaats wenden wij ons tot lien die ons werk financieel kunnen en willen steunen, zich op te geven als donateurs onzer ver eeniging. Onze vereeniging staat op Christelijke grondslag, maar los van elk kerkelijk verband, zoo dat voor elkeen, van welke religie de deuren open staan. Onze repetities worden ge houden iederen Donderdag avond in de zaal „Zomerlust" Hoofd straat, waar men zich als lid kan aanmelden, maar ook ondergeteekende noteert gaarne Uw adres en verschaft alle mo gelijke inlichtingen. Dankend voor de plaatsing. Voor bet bestuur, M. Quakkelaar Secretaresse Kruidbergerweg 135, Santpoort. 1 tot 6 regels 25 cent bij vooruitbetaling (Geen zakenadvertenties) 2 Crapeaus en 6 stoelen groen leer f. 10, Duinweg 38 Santpoort. Te koop gevraagd ook partijen losse zegels, oude zegels op brief, vliegbrieven, archief opruimingen, aanbiedin gen onder letterA bur. v.d. blad. vliegende hollander, tegen be loning terug, Middenduiner weg 71. Plaatsing gezocht voor een meisje van 15 jaar Brieven letter V Bur. v.d. blad. een kruiwagen en 2 groote bruine inleg potten en een schoenmakers stik machine merk Singer. Terrasweg 6 Santpoort. 2-persoons vliegende hollander. Aanbieding aan Holtzappel, Middenduinerweg 71. Te koop aangeboden een met 2 handremmen, prijs f6,50 aan liet zelfde adres te koop gevraagd 18 traproeden P. Rijs- dijk Slaperdijk 114. biedt zich aan voor het maken van mantelcostuums, mantels Japonnen ook van oud nieuw maken, bij baar aan buis of thuis. Brieven P.C. Hooft- laan 55 Driehuis. Goed tehuis gezocht voor 3 mud. oud. Gratis afhalen, Kruidberger weg 16. Lachduiven (Turter Risorius f 2,per paar Noorderdorpstr. 22 te koop Hagelingerweg 62. te koop. Kerkweg 48 Santpoort. Vraagt even prijsopgave bij Wij ruilen Uw oude stofzuiger in, als U de nieuwe bij ons koopt. Wij verkoopen Hagee, Protos, Erres en andere merken stofzuigers. Prijzen vanaf f 49,50.

Weekblad Huis aan Huis | 1935 | | pagina 2