Plaatselijke Berichten. F. W. Bakema KWEEKDUIN" CORNEGGE Kennemer Foto- en Boekhandel Weekblad voor Santpoort-Dorp, Santpoort-Station, Rozenstein en Driehuis IJmuider Vischhal Het Nederlandsch Begrafenis Genootschap Santpoort - Broekbergenlaan 17-Tel. 23135 Gevestigd Tandarts WONINGBUREAU HEERENKAPPER VIJFDE JAARGANG No 16 OPLAAG 2500 EXEMPLAREN VRIJDAG SO AUGUSTUS 1935 UITGAVE: DRUKKERIJ CORNEGGE - SANTPOORT - TERRASWEG 31 - TELEFOON 22951 Voor eerste klasse uitvoering tot lagen prijs „Sant-vliet" Wüstelaan 92 Santpoort Telefoon 22748 KORFBAL „Koninginnedag" Voor goedDRUKWERK naar Drukkerij Terrasweg 31 Koopt Uw Schoolbenoo- digdheden bij ons. 10 schoolschriften 50 cent Ruim gesorteerd in Teekenboeken Leesbibliotheek 6 cent per deel en per week Knippatronen-, Kaft- en Pakpapier Bloemendaalschestraatweg 144 Santpoort-Station Tel. 22989 Levert U versche en gerookte Visch Prima kwaliteit- lage prijzen Gestoomde Makreel Gerookte Paling waarvoor het nu de tijd is - V-- Advertentieprijs per regel 5 cent Bij groote afname belangrijke reductie. Advertenties op de vóórpagina 50 pCt hooger Advertentie's en berichten moeten uiterlijk Woensdagavond ter Drukkerij zijn. v - vr Directeur F. G. Pothoff Jr. Vraagt onze crematie-tarieven R. K. S. V. „SANTPOORT, Ook in de tweede vriendschap pelijke wedstrijd is wel naar voren gekomen, het nut van goede trainig. Niet alleen dat het spelpeil hooger opgevoerd wordt, maar ook de belangstel ling wordt grooter en de belang- slellenden gaan [tevreden heen. Voor a.s. Zondag het volgende programma 2,30 uur R. K. V. V. L. I—Santpoort I te Blaricum T. Y. B. B. II-Santpoort II te Haarlem-Noord N. A. S. ISantpoort te Halfweg De reis naar Blaricum wordt zoetjesaan traditioneel. Vooreen' enkeling is nog plaats in de bus. Opgave bij den Heer S. Witte brood, Hagelingerweg 192. Het tweede elftal gaat bij T.Y.B.B. II op bezoek, ter ver dediging der Suisse-Beker, deze is momenteel in ons bezit. Een lager elftal gaat naar Halfweg, N.A.S. is hun gast- vrouwe. Er komt teekening in de pro gramma's, de competitie nadert en daarmede het voetbal-enthou- siasme. Vanaf heden is het adres van den Secretaris. Hageveldstr. 1, V e 1 s e n (Driehuis). R. C. „Bre derode" De prijzen voor de serie-wed strijden zijn geëtaleerd tot 5 September bij den heer Pieterse, Hoofdstraat en vanaf dien datum bij den Heer F. v. d. Enden, Bloemendaalschestraatweg, Sant- poort-St. De serie wedstrijden worden voortgezet met de volgende wed strijden Zondag 1 Sept. 2 uur Stormvogels IIIKinheim II 5 uur Stormvogels IV—Spaarnevogels I Dinsdag 3 Sept. 7 uur Kinheim V- V. S. V. VI (Voortzetting van de praktijk van Tandarts Fr. Milatz) SPREEKUREN PARTICULIEREN eiken dag 1—3 uur n.m. behalve Woensdag Maandag- en] Dinsdagavond 7—8 uur o ZIEKENFONDS „IJMUIDEN" Maandag, Woensdag, Zaterdag 8—9 v.m. Dinsdag en Vrijdag 4—5 n.m. Donderdagavond 7—8 uur De loting voor de competitie- indeeling van den Nederland- schen Korfbalbond heeft tot resultaat gehad, dat Sport Ver eent in afd. B is ingedeeld met: Haarlem 1 Watervliet, Ready Tecka, Sportief 2 Volharding 2 D.D.V. II en Blauw Wit V. Inderdaad een sterke afdeeling waarin direct dient aangepakt te worden. S.V. II komt uit in de le klasse van den Haarlem- schen Korfbalbond, S.V. III in de 2e klasse, enz. Indien in Santpoort en omge ving jongelui wonen, die zich voor de Korfbalsport interres- seeren en gaarne in wedstrijd verband daaraan willen deelne men, is het wel gewenscht zich nu daarvoor aan te melden. Al kent men het spel totaal niet, in een groote vereeniging is dat geen bezwaar, daar genoeg krachten aanwezig zijn om met de elementaire beginselen direct goed op de hoogte te worden gebracht en men eventueel in een der lagere twaalftallen kan beginnen. Onder de jongens is genoeg animo, maar het aantal jongere en oudere meisjes, dat deze sport beoefent laat in deze streek wel wat te wenschen over. En toch is deze openlucht sport voor de zwakke een uitstekende sport, een sport, welke meer aanhangsters ver dient, dan tot nu toe hier het geval is. Onbekend maakt on bemind. Zoo is het ook hierme de. Te weinig wedstrijden kan men in deze omgeving op ver schillende plaatsen zien dan wel voor de kennismaking met en uitbreiding van dit spel ge wenscht is. Zij, die in deze sport belang stellen, kunnen eiken Zondag op het terrein van „Sport Ver eent" nabij de Ruine van Brede- rode, wedstrijden zien van hoogere en lagere twaalftallen. o o De toegang tot dat terrein is gratis. Ook is deze sport geen dure sport zoodat de kosten geen bezwaar kaan en Aan de leden van de Ver. „Konninginedag" alhier, wordt medegedeeld, dat dit jaar voor hun kinderen geen draaimolen op het terrien aanwezig zal zijn. De eigenaar van de door ons aangenomen molen heeft zijn toezegging niet gestand gedaan, en alle moeite om een andere te krijgen was te vergeefs. Santpoort, 30 Aug. '34. Het Bestuur. WÜSTELAAN 4 SANTPOORT (ST.) TELEFOON 22379 belast ziclï met het in admini stratie nemen van huizen tegen billijke vergoeding. Mededeelingen Turnver. Santpoort. De tweede belangrijke gebeur tenis ter gelegenheid van het 10-jarig bestaan, heeft a.s. Zon. dag 1 Sept. n.m. 3 uur plaats- N.l. de Estafette onder de Ath- letiek-bepalingen van het Kon. Ned. Gym. Verbond. Deze wordt gehouden op de openbare weg, n.l. Kerkerinklaan, Hagelinger weg, Cremerlaan, Kerkweg, Kruidbergerweg. De rijweg wordt afgezet, op de trottoirs is ruim schoots de gelegenheid deze wed strijd te zien. De Heeren loopen 800-400- 200-100 Meter. De dames loopen 100-100-80-60 Meter. 11 Ploegen hebben ingeschreven en wel: „Concordia", Haarlem 2 ploegen dames „Aalsmeer", Aalsmeer 2 ploegen dames „Concordia", Haarlem 3 ploegen heeren „Concordia", Zaandam 1 ploeg heeren „Olympia", IJmuiden 1 ploeg heeren „Turnlust", Beverwijk 1 ploeg heeren „Aalsmeer", Aalsmeer 1 ploeg heeren De vereeniging „Santpoort's Bloei" stelde voor deze gelegen heid een zeer fraaie Zilveren Wisselbeker beschikbaar, bestemd voor de Heeren-Estafette. Dezer dagen werden we door de eigenaar van Café de „Wey- man" verrast met de schenking van een mooie Zilveren Wissel beker voor de Dames-Estafette. Beide bekers zijn te bezichti gen in de etalage van de Gebr. Hop. Met ingang van Donderdag 5 Sept a.s. zal de gewone hee- ren-afdeeling oefenen van 8,15- 9,45 uur, de heeren-senioren van 9,45-10,45 uur. Nogmaals ves tigt het bestuur er de aandacht op, dat T.V.S. aangesloten is bij het Haarlems Bureau voor Me dische Sportkeuring. Leden en adspiranten kunnen zich tegen de prijs van respes- tievelijk f 1.00, f 0,50 medisch laten onderzoeken, waarvoor men zich kan opgeven bij het T.V.S. secretariaat. Zoals op de laatste ledenver gadering werd besloten, worden op 8 en 15 September a.s. uit stapjes georganiseerd, en wel op Zondag 8 September voor de leden (dames, heren, senioressen en seniores) en op Zondag 15 September voor de adspiranten. Het doel is, in verenigings verband een dagje gezellig door te brengen op het strand te Wijk aan Zee. Als kleedgelegenheid wordt een tent meegenomen. Daar natuurlijk alle leden aan dit uitstapje deelnemen, wordt gelegenheid gegeven om naar Wijk aan Zee te wandelen, zowel als te fietsen. De wandelaars vertrekken om 8 uur vanaf hoek Hagelingerweg-Hoofdstraat on der leiding van den Heer Mar tens, terwijl de fietsers om 9 uur vanaf dezelfde plaats zullen ver trekken onder leiding van de dames Martens en Arpad. Ieder zorgt zelf voor eten en drinken. De fiesten worden ge stald aan het einde van de Zee weg te Wijk aan Zee. Leden, die muziekinstrumenten bespe len, nemen die natuurlijk mede. (Geen piano's). Voor voldoende spelmateriaal zal worden gezorgd, zodat we de dag op een prettige manier zullen kunnen doorbren gen. De leden zorgen verder voor een overweldigende op komst, voor een prima stem ming en voor prachtig strand weer. Tot Zondag 8 September dus. Nadere mededelingen betref fende het uitstapje der adspiran ten verschijnen volgende week in dit blad. Bloemendaalschestraatweg I 5 8 TEL. 2 3 5 0 6 Depot: ENSCHEDELAAN 20

Weekblad Huis aan Huis | 1935 | | pagina 1