Predikbeurten J.A.Bode A. LAM Wildcentrale OPROEP tot het publiek van Santpoort KAPSALON KORT volle Zoete Melk van Berkel REVUE. A. L L00GMAN Waarschuwing. S.WITTEMAN HOOFDSTRAAT 37 Seegers Eau de cologne OEN BESTEN DIENST, UW OQGEfS Eerste Santpoortsche SCHAKEN. Bridge-club „Santpoort" Bridge-probleem No. 4. MELKERIJ „VEELUST" Eens geprobeerd, altijd begeerd „De Vergulde Mand" Uurwerken - Brillen Goud en Zilver Driehuizerkerkweg 81 Driehuis-Velsen Hagelingerweg 37 Telefoon 23793 Vanaf heden dien gij kunt bewijzen, Electro Techn. Bureau Hagelingerweg 3 Telefoon 23604 Soepkippen 70, 80 en 100 Braadkippen 80 en 1,— Tamme Eenden f 0,60 Tamme Konijnen f 1,20-1,50 Duiten f 0,25 POELIER A. J. de Vries Anemonesfraat 15 Santpoort Gevonden Verloren Voor BRYLCRÊME Ondergeteekende beveelt zich beleefd aan voor de levering van van eigen Vee. A. Tabernal Zn. - Hagelingerweg 28 Santpoort Telefoon 22322 Korfbalgroep. Zondag j.l. moest Palvu 1 te gen T.H.B. 2 spelen; wegens het wegblijven van de scheidsrech ter, ging deze wedstrijd niet door. s'Middags verloor Palvu 2 met 7—0 van Oosterkwartier. De secretaris verzoekt de leden van Palvu 2 voortaan beter op te komen, daar zij anders een wed strijd uitgesloten worden. A.s. Zondag speelt Palvu 1 tegen Watervliet 2 's middags om twee uur op Palvuterrein Ha- gelingerweg. Ook kunnen wij nog eeu paar dames gebruiken in onze twaalftallen. Geeft U spoedig op bij S. v. Hamburg, Hoofdstraat 57. Korfbalclub „Sport Vereent". Bloemendaal Santpoort, Seer.: Bruno Klauwersstraat 5 Santpoort (St Eene overwinning is het tegen de D.D.V. reserves niet gewor den, toch werd een winstpunt geboekt tegen dit sterke twaalf tal en had het schot iets zuiverder geweest, de overwin ning was dan zeker behaald. Het veldwerk van S.V. was iets vlugger dan dat der gasten, waardoor voor de korf de kan sen talrijker waren, welke echter niet werden benut. D.D. V. heeft eerst de leiding, waar na S.V. gelijk maakte en daarna de leiding nam. Een misver stand in de verdediging kostte S.V. een goal, welke stand bleef gehandhaafd. A.s. Zondag gaat het eerste twaalftal naar Amsterdam tegen de reserves van de eersteklasser 90 PROCENT in prijzen van f 070, f 1,40, f 2,75 „Sportief". Daar moet heel hard worden gewerkt om tot een goed resultaat te komen. Het programma luidt Zaterdag 26 Oct.: 2.30 uur Aurora S.V. (adsp.) Zondag 27 Oct. 10 uur: S.V. II Haarlem III Oosterkwartier III S.V. III 2 uur Sportief II S.V. I S.V. V Aurora IV Aangenomen als adspirant Tony Smit, Rijksstraatweg 474 Santpoort. Voorgesteld als lid door het Bestuur: Mej. H. Starreveld. P.O. Hooftlaan 6 Driehuis. De afdeeling „Santpoort" van de Alg. Ned. Geheelonthouders- bond en de speeltuinver. Meer- lebosch" uit Haarlem gaven Zaterdag in hotel de „Weyman" een propaganda-avond. Hoofdzakelijk was deze avond gevuld met de opvoering van een revue waarin men te zien gaf al hetgeen de speeltuinver. doet tot ontspanning en ontwik keling der kinderen en hoeveel daarmee te bereiken is. Het resultaat dezer opvoering was zeer goed, vooral wat betreft als speldecors en kleedingver- raadden een fijnen smaak. De heer Kaspers, voorzitter van de Angob, sprak het wel komstwoord en verklaarde het samengaan van speeltuinver, en drankbestrijding. Beiden hebben belang in de jeugd. Strijders zijn noodig met overtuiging. Vooral in dezen tijd van voort schrijding der techniek, dreigende revolutie en oorlog Nuchterheid! De heer Piers, voorzitter van „Meerlebosch" sprak over het nut en de noodzakelijkheid van het werk der vereeniging, vooral in verband met de vele en groote gevaren op en langs den weg. Teleurstelling werd geuit over het feit, dat de overheid zich niet bemoeit met het wel en wee der speeltuinen, zoodat subsidie achterwege blijft. Een ondrage lijke financieele last blijft daar door het werk der speeltuinen zeer bemoeilijken. Mot een op roeping tot steun aan de veree niging en een dankwoord voor de belangstelling op dezen avond eindigt spreker. De revue wekte verwondering over de prestaties der kinderen. Wij zagen een onberispelijke dans van negen girls en van matroosjes, de solo-danseres van dertien jaar is een kunstenares n den dop De finale bracht ons de ver schillende groepen ten tooneele. Wij zagen achtereenvolgens de clubs voor dammen, teekenen. schaken, natuurstudie, handwer ken, plakken, figuurzagen, hout snijden, korfballen en gymnastiek. Voor Scheer en Toiletzeep j. SEEGERS, HEERENKAPPER Hoofdstraat 196 Santpoort Dit alles afgewisseld door het optreden van clowns. The Blue Stars, onder leiding van den Heer van Kleef verzorg de het muzikale gedeelte en had eeti belangrijk aandeel in het succes van den avond. De Angob" en „Meerlebosch" kunnen over dezen avond tevre den zijn. De afdeeling van den „Angob" vergadert Donderdag 31 Oct. 8 uur ten huize van Dr. K. Hen driks, Wijnoldy Daniëlslaan 7, bij de Wüstelaan. Nieuwe leden en belangstellenden worden ook gaarne verwacht. Ned. Herv. Kerk, Santpoort Zondag 27 Oct. v.m. 10 uur Prof. Dr. G. A. van den Bergh van Eysinga „Vroomheid of Huichelarij?' (Math. 23 29) Donderdag 31 October 's avonds 8 uur Prof. Dr. G. A. van den Bergh van Eysinga Kerkhervorming Met medewerking van het Kerkkoor en solozang van Mevr. de Wed. Rambonnet geb. Speet. o Ned, Hervormde Evangelisatie, Kerkpad. Zondag 27 Oct. v.m. 10 uur Ds. J. B. Oskamp, van IJmuiden-Oost Ds. C. M. Krijger, van Beverwijk Donderdag 31 October nam 8 uur Ds. D. Kuilman van Leiden Herdenking Kerkhervorming o Geref. Kerk H.V., Wüstelaan. Zondag 27 Oct. v.m. 10 uur de heer K. v. d. Berg nam. 5 uur Dezelfde o— Geref. Kerk, Burg. Enschedélaan. Zondag 27 Oct. v.m. 9.45 uur Ds. W. Breukelaar. nam. 5,30 uur dezelfde In beide diensten collecte voor den Evangelisatiearbeid in Sant poort. koopen is een zaak van ver trouwen, daarom is Uw adres TELEFOON 4051 Leverancier Ziekenfonds „Velsen" er, „Velseroord" Model Rund-, Kaifs- en Varkenssiagerij Gebr. Rosbeaf 20 ct per ons Pekelvleesch 16 ct per ons Gelad. Kalfslever 20ct p ons Gebr. Kalfsborst 18 ct p ons Lams carbonade p p. 30 ct 4 pond f 1,00 Lamslappon per pond 40 et zonder been Lamsbout per pond 50 cent zonder been Hebt U nooit last van Uw oogen. nooit hoofdpijn als U 'n tijd hebt zitten werken Waarschuwt U ons even. Dan komen wij bij U metenzen lichtmeter. Deze meting doen wij gratis en zonder eenige verplichting Uwerzijds. Overbildtweg 21 Santpoort Denkt om Uw bonnen te vragen bij onderstaande winkeliers. Hoe grooter Uw aantal hoe mooier uw prijs. Duizende guldens aancadeaux worden uitgereikt. Koopers van 1 doos Am-Ba Schoencrême of Meubelwas, extra groote doos, 15 cent, kwaliteit niet te over treffen, of zij die één gulden winkelwaren besteden,ontvangen een bon. Tracht zooveel mogelijk bons machtig te worden. Bons moeten uiterlijk 31 December a.s. ingeleverd zijn. Adres Chemische Fabriek „NAVO", Bonnen niet door Winkeliers gestempeld zijn waardeloos. Santpoort-Dorp H. ALBLAS, Terrasw. 20 en Hagelingerweg. 61 Tel. 22670 Santpoort-Station Wed. P. J. TAMMEN, Bloemendaalscheweg 140, Tel. 22531 Driehuis C. OUDENDIJK, Driehuizerkerkweg, Tel. 4550 Bloemendaal Heemstede wedstrijd voor de competitie van de 2de te Heemstede plaats, lnidt Bloemendaal N. Babeliowsky afgebr. IT. W. van Dort 0-1 J. Vreeken 1-0 P. A. G. v.d. Bionk 1-0 A. Hinlopen 0-1 J. H. v. Bockhooven 1-0 H. Hogenbirk 0-1 R. Verberne 0-1 G. Bolsenbroek 1-0 afgebr. Wedstrijd Dinsdag j.l. bad deze klasse van den N.H S.B. De voorloopige uitslag Heemstede F. Minnema J. Korringa M. P.Hulshof! Pol J. F. Mantz A. M. Voorting J. Steenken B. Schuster Dr. A. Y. v.d. Meulen J. C. Baalbergen F. Haraliop voorloopig 4—4 De afgebroken partij aan bet eerste bord staat voor Bloemen daal zooal niet gewonnen, dan zeker remise; die van het tiende bord staat eveneens gunstiger voor Bloemendaal. De Heemsteedsche wedstrijdleiding wilde deze laatste partij niet aanstonds gewonnen geven, omdat dit voor Heemstede verlies van den weditrijd zou beteekend hebben. Laat U eens Knippen en Scheeren tegen concurrreerende piijzen. Knippen 25 cent Scheren 10 cent, 10 maal scheren 80 cent Jongens knippen 15 cent. Meisjes knippen 20 cent Boven genoemde club hield 17 October haar maandelijksche onderlinge bridge drive. Onder bekwame leiding van den Heer G. II. Wigman werden de vol gende resultaten bereikt. Klasse A, 6 tafels, eerste prijs N Z Mej. B. Bosma en den Heer J. Schildwacht. eerste prijs O W Den Heer en Mevrouw Somers. Klasse B, 6 tafels, eerste prijs N Z Deo Heer G. v. d. Boogaard en H. Rosier. eerste prijs O W Den Heeren Tj. Oostrum en J. Sinteni. Eerste oplossing le slag. Sch. 9, Sch. b, Sch. h, Sch. 2. 2e slag. Sch. 8, Sch. 4, KI. b, Sch. 5 3e slag. KI. 7, KI. h„ H. 4, KI. 10. 4 slag. R. b., R. h., R. a., R. 6. 5e slag. R. 9., R. 7, R. 4, R. 8. 6e slag. Sch. 3 wordt getroefd door H. 9 en R. 10 door H. h. Tweede oplossing. *1 0 513 CJ Sch. 9, Sch. 5, Sch. 3, Sch. 2. 2e slag. R. 4., R. h,, R. a., R. b. 3e slag. H. h., H. 10, H. 4, H. 5. 4e slag. Sch. h., Sch. 4, KI. b., Sch. b. 5e slag. R. 9, R. 7, R. b., R. 8. 6e slag H. 9 en R. 10 zijn nog voor Zuid. Derde oplossing le slag. Sch. 9, Sch. 5, Sch. 3, Sch. 2. 2e slag. R. 4, R. 8, R. 9, R. 6. 3e slag. Sch. h., Sch. 4, KI b., Sch. b. 4e slag. KI. 7, KI. h„ H. 4, .KI. 10. 5e slag R. b, R. h„ R. a., R..7. De laatste twee slagen zijn voor N.—Z. met de beide troe ven. De prijs van deze oplossing werd door loting gewonnen door den Heer Frederiks, Santpoort's Warenhuis. Gevonden en verloren voorwerpen te Santpoort. Een Rij wielbelastingm., Ehrenst, Slaperdijk 12, Santpoort. Een damesrijwiel, Hagelingerweg 119, Santpoort. Een tompouce, W. v. d. Hoek, Kruisweg 40, Haarlem. Een pop, J. Hose, Zinneveltlaan 13, Santpoort St. Een nummerplaat. G—76166, D. Nol, Hoofdstraat 172, Santpoort. Een mand met visch, Fa. Webbe, vrachtrijder IJmuiden. HET HAARMIDDEL gr, tube 70 ct kl. tube 40 ct groote flesch 70 cent j. SEEGERS - HOOFDSTR. 196 voor 10 '/2 cent. per liter Op verzoek wordt Melk vaneen en dezelfde T.B.C. vrije Koe ge leverd voor kinderen en zieken, tegen den prijs van 11 cent ZWARE GEGALVANISEERDE TIJLEN 58 60 67 72 83 98 114 130 159 182 en 214 cent ZWARE GEGALVANISEERDE WASKETELS 99 109 124 139 154 169 en 189 cent WRINGERS, extra kwaliteit met garantie op de rollen f 7,- f 7,40 f 9,- WRINGERBOKKEN f 1,79 en 2,15 WASKLEMMEN met veer 35 voor 10 cent Doos met 144 stuks voor 35 cent DROOGLIJNEN 10 M. Touw f 0,15, 10 M. roestvrij IJzerdraad, dun 6 cent 15 M. roestvrij IJzerdraad, middel f 0,25 25 M. idem idem f 0,28 15 M. dik IJzerdraad f 0,25, 25 M. dik IJzerdraad f 0,45. 15 M. gedraaid IJzerdraad 9 cent Petroleumvergasser „Eskimo", zeer gering petroleumverbruik bij grote warmte f 9,85

Weekblad Huis aan Huis | 1935 | | pagina 2